Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

#7129189 Napisano: 06.10.2023 18:18:35
lasiglasty napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha.

Sprawdź jeszcze czy nie masz jakiegoś zakazanego słowa np. ruch emotka

Zgłoszenie prześwietlone w każdą stronę, żadnego słowa po angielsku, żadnego ukrytego wulgaryzmu, same bezpieczne i neutralne słowa, żadnych przypadkowych kontrowersyjnych zbitek emotka

No to chyba zostaje napisanie do Smolara o co im chodzi emotka  Ewentualnie możesz spróbować poprosić jeszcze kogoś, żeby spróbował wysłać od siebie to zgłoszenie, bo może coś blokuje u Ciebie. Sprawdź też czy czasem kopiując zgłoszenie nie skopiowałaś jakiegoś entera na końcu albo na początku. Najlepiej wpisz całe zgłoszenie ręcznie w formularz bez kopiowania, no chyba że już to robiłaś emotka
0 0

magdalena-chili

#7129191 Napisano: 06.10.2023 18:21:51
lasiglasty napisał(a):

Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha.

może od sąsiadki albo sąsiada pójdzie? emotka
0 0

lasiglasty

#7129193 Napisano: 06.10.2023 18:26:11
Nawet ktoś miły ze Smolara ze mną korespondował i sprawdził to zgłoszenie, dostałam w takiej wersji, że bardziej okroić się nie da, ale i tak błąd. Podesłałam nie konkursowej siostrze, żeby ze swoich urządzęń wysłała i też jej błąd wyskakuje  emotka  Nie pozostaje nic innego jak zjeść Knoppersa i przestać sobie nerwy szargać problemami technicznymi.
0 0

zielonaszpilka

#7129244 Napisano: 07.10.2023 00:55:57
lasiglasty napisał(a):

Nawet ktoś miły ze Smolara ze mną korespondował i sprawdził to zgłoszenie, dostałam w takiej wersji, że bardziej okroić się nie da, ale i tak błąd. Podesłałam nie konkursowej siostrze, żeby ze swoich urządzęń wysłała i też jej błąd wyskakuje  emotka  Nie pozostaje nic innego jak zjeść Knoppersa i przestać sobie nerwy szargać problemami technicznymi.

Jeśli znajdziesz jeszcze chęci i wenę to może napisz zupełnie nową odpowiedź? emotka  Może jednak jakieś zupełnie przypadkowe, niewinne słowo blokuje to zgłoszenie?
0 0

mampytanie

#7129267 Napisano: 07.10.2023 10:16:19
Wkurza mnie, że w pierwszym dniu Mullermilch wygrałam krowę, mimo tego, że pojawiła się captcha. Zapewne wygrana dlatego, że jeszcze nie było tej akcji w bazie konkursów. A teraz nic nie mogę trafić, bo wiecznie ta captcha. Czy tylko u mnie pojawia się ona za każdym razem?
0 0

karolina651

#7129269 Napisano: 07.10.2023 10:24:17
mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że w pierwszym dniu Mullermilch wygrałam krowę, mimo tego, że pojawiła się captcha. Zapewne wygrana dlatego, że jeszcze nie było tej akcji w bazie konkursów. A teraz nic nie mogę trafić, bo wiecznie ta captcha. Czy tylko u mnie pojawia się ona za każdym razem?

Ja jeszcze nigdy nie miałam.
0 0

taylors

#7129271 Napisano: 07.10.2023 10:28:54
Żywiec loteria- do tej pory każdy kod wchodził, a dziś już 4 kody pisze że nieprawidłowy choć na pewno dobrze wpisuje...jakiś błąd strony?
0 0

Gość: koszalek

#7129272 Napisano: 07.10.2023 10:29:44
mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że w pierwszym dniu Mullermilch wygrałam krowę, mimo tego, że pojawiła się captcha. Zapewne wygrana dlatego, że jeszcze nie było tej akcji w bazie konkursów. A teraz nic nie mogę trafić, bo wiecznie ta captcha. Czy tylko u mnie pojawia się ona za każdym razem?

Ja tez za każdym razem, ale tych razów było tylko 3. Dziś znów coś ciekawszego mnie wciągnęło i zapomniałam  emotka

nanajka81

#7129283 Napisano: 07.10.2023 10:48:15
koszalek napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że w pierwszym dniu Mullermilch wygrałam krowę, mimo tego, że pojawiła się captcha. Zapewne wygrana dlatego, że jeszcze nie było tej akcji w bazie konkursów. A teraz nic nie mogę trafić, bo wiecznie ta captcha. Czy tylko u mnie pojawia się ona za każdym razem?

Ja tez za każdym razem, ale tych razów było tylko 3. Dziś znów coś ciekawszego mnie wciągnęło i zapomniałam  emotka

Mi na kompie te captchy się pokazywały, na necie komórkowym nie.

mima

#7129318 Napisano: 07.10.2023 13:56:39
wkurzają mnie  konkursy typu- w Netto- pokaż na zdjęciu lub filmie jak świętujesz urodziny Netto.....
no rzesz..... mogą równie dobrze napisać- pokaż jak robisz z siebie małpę na obcasach przed całym światem dla marnych nagród emotka

delfinka101

#7129553 Napisano: 09.10.2023 00:49:46
taylors napisał(a):

Żywiec loteria- do tej pory każdy kod wchodził, a dziś już 4 kody pisze że nieprawidłowy choć na pewno dobrze wpisuje...jakiś błąd strony?

jestes pewien, ze to żywiec? jak zawleczka może być Namysłów, szczególnie jak zaczyna się od A
0 0

atyde25

#7129650 Napisano: 09.10.2023 12:50:04
Sytuacja na świecie sprawia,że mam ochotę pić a jestem bez %.Ale za to handel idzie najlepiej jak niespokojnie jest:(
Zaczyna to wszystko przerastać logikę i jeszcze jak by mi humor super wygrana poprawiła ale się nie zanosi:( I odpukać.
1 ReneK 0

janeeyre

#7129741 Napisano: 09.10.2023 17:23:17
Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

atyde25

#7129957 Napisano: 10.10.2023 13:45:42
Załamała mnie historia o bardzo bogatych gościach co zamówili pizzę i czekali na 50 groszy reszty od dostawcy.Zarabiając pewnie ok 500 tys miesięcznie.I teraz wiem czemu jestem biedna jak mysz niekościelna bo mam lekką rękę.No i zbankrutowana w loteriach:)
Od wielu wielu lat ,dobra wkurza mnie piękne słońce ale niska temperatura.
0 0

janeeyre

#7130022 Napisano: 10.10.2023 16:22:17
7 minut po 16 chciałam byłam na poczcie wysłać oświadczenie do ferrero i okazało się, że poczyta czynna do 16, a wcześniej zawsze do 18, wrrr. Jutro ostatni dzień 🙈
0 0

moskala22

#7130078 Napisano: 10.10.2023 20:27:41
Miała być romantyczna (wygrana) kolacja i kino, a 200 metrów przed celem podróży nastapiło bliskie spotkanie z taksówka i wrócilismy do domu lawetą (250 zł w plecy). Dobrze chociaż że tylko auta ucierpiały.

tereniagno

#7130080 Napisano: 10.10.2023 20:39:09
janeeyre napisał(a):

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody emotka

Catcat

#7130112 Napisano: 10.10.2023 21:48:43
tereniagno napisał(a):

janeeyre napisał(a):

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody emotka

Tak, plus skąd mamy wiedzieć przed zakupem co będzie pisać na paragonie ;/ a ostatnio Haribo i Bonduelle chcą pieczątkę przed zgłoszeniem czyli mam latać po zapleczach dla hipotetycznej wygranej? Szczególnie, że np. w Haribo zgłosiłam już 7 paragonów z opisem HARIBO i pudło. A w Dino opis: Żelki i jakieś literki.
0 0

tereniagno

#7130116 Napisano: 10.10.2023 22:00:18
Catcat napisał(a):

tereniagno napisał(a):

janeeyre napisał(a):

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody emotka

Tak, plus skąd mamy wiedzieć przed zakupem co będzie pisać na paragonie ;/ a ostatnio Haribo i Bonduelle chcą pieczątkę przed zgłoszeniem czyli mam latać po zapleczach dla hipotetycznej wygranej? Szczególnie, że np. w Haribo zgłosiłam już 7 paragonów z opisem HARIBO i pudło. A w Dino opis: Żelki i jakieś literki.

W Dino kupowałam Haribo w dropsie, gdzie opis był:żelki owocowe mega rou 2.99, Wygrałam zestaw, który przeszedł weryfikację negatywną, bo nie było słowa Haribo.Wysłałam maila z opakowaniem paragon i też nie uznali. (Już pisałam o tym).Dlatego odpuściłam już Haribo, które na szczęście kończy się dziśemotka

mima

#7131111 Napisano: 14.10.2023 17:35:25

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody Tak, plus skąd mamy wiedzieć przed zakupem co będzie pisać na paragonie ;/ a ostatnio Haribo i Bonduelle chcą pieczątkę przed zgłoszeniem czyli mam latać po zapleczach dla hipotetycznej wygranej? Szczególnie, że np. w Haribo zgłosiłam już 7 paragonów z opisem HARIBO i pudło. A w Dino opis: Żelki i jakieś literki.W Dino kupowałam Haribo w dropsie, gdzie opis był:żelki owocowe mega rou 2.99, Wygrałam zestaw, który przeszedł weryfikację negatywną, bo nie było słowa Haribo.Wysłałam maila z opakowaniem paragon i też nie uznali. (Już pisałam o tym).Dlatego odpuściłam już Haribo, które na szczęście kończy się dziś 2 jaszczurka-04Catcat  0kupiłam ostatnio Bonduelle w IM. Oczywiście tylko na paragonie - fasola w puszce. Poprosiłam przy kasie o komentarz i pieczątkę z tyłu. Kasjerka mega zdziwiona, zaczęła dzwonić do kierowniczki, kierowniczka zdziwiona, nie wie o co chodzi, po kilku minutach powiedziały, że pieczątki nie dadzą, pani kasjerka napisała tylko bonduelle i swoje nazwisko. Oczywiście nie wygrałam, więc nie wiem co na to organizator. Ale wiem co na to z 10 osób w kolejce przy kasie.............

0 0