Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7127964 Napisano: 02.10.2023 15:02:20
Ale męka kupić coś na tą nową promocję Bielenda i to drugie w ross.Utknęłam przy półkach na dobre 10 minut.Tu 19,99 zł i jeszcze odpust 4 zeta.Żele 17,99  dokup coś do 20 zeta.Sera bez promo drogie prawie 35 zeta.Nic mnie tak nie męczy i nie wkurza jak wybieranie niepotrzebnych fantów na promo w określonej konkretnie cenie.Plasty na nos 9.99 zł ale może wykluczone jak kiedyś maski i wazeliny:P Jak pole minowe głowa rozwalona.
0 0

atyde25

#7127969 Napisano: 02.10.2023 15:07:00
Dobrze pamiętałam bez masek,zmywaczy do pazurów i wazelin.A plastry na nos pod maski czy nie maski hahhahh.Nie wiem po co ja się dalej nabieram na te wszystkie promo jak naiwna lola.Ale dziś ciężki dzień wszystko mnie wkurza dosłownie wszystko nawet oddychanie innych ludzi w pobliżu:(
1 fryz 0

fryz

#7127975 Napisano: 02.10.2023 15:31:08
atyde25 napisał(a):

Dobrze pamiętałam bez masek,zmywaczy do pazurów i wazelin.A plastry na nos pod maski czy nie maski hahhahh.Nie wiem po co ja się dalej nabieram na te wszystkie promo jak naiwna lola.Ale dziś ciężki dzień wszystko mnie wkurza dosłownie wszystko nawet oddychanie innych ludzi w pobliżu:(

przesilenie jesienne emotka

mnie dziś wkurzyło prince polo! rezygnuje z konkursów bramkowych emotka
0 0

southlander

#7127988 Napisano: 02.10.2023 16:16:04
No i wraz z początkiem października, początek sezonu na zapalenie zatok. emotka  To najmilsze uczucie świata, gdy się człowiek budzi w poniedziałek z bólem głowy, bólem oczu, bólem szczęki, zapchanym nosem, ograniczonym przepływem powietrza, i do tego czuje się od tego tak zmęczony jakby w ogóle nie spał. I jeszcze nie ma pewności czy do jutra przejdzie.

zezowaty_kot

#7127995 Napisano: 02.10.2023 16:28:16
 Ż A B A złodzieje kodów. Okropna baba na infolinii, która prześmiewczo poinformowała mnie, że na odpowiedź to oni mają 30 dni. A konkurs do jutra.
0 0

olunka

#7127996 Napisano: 02.10.2023 16:34:42
zezowaty_kot napisał(a):

 Ż A B A złodzieje kodów. Okropna baba na infolinii, która prześmiewczo poinformowała mnie, że na odpowiedź to oni mają 30 dni. A konkurs do jutra.

u mnie brak z magnum kodu emotka wczoraj kupione

napisałam do nich i juz mam kod! błyskawicznieemotka
0 0

Justintime

#7128003 Napisano: 02.10.2023 16:42:10
atyde25 napisał(a):

Ale męka kupić coś na tą nową promocję Bielenda i to drugie w ross.Utknęłam przy półkach na dobre 10 minut.Tu 19,99 zł i jeszcze odpust 4 zeta.Żele 17,99  dokup coś do 20 zeta.Sera bez promo drogie prawie 35 zeta.Nic mnie tak nie męczy i nie wkurza jak wybieranie niepotrzebnych fantów na promo w określonej konkretnie cenie.Plasty na nos 9.99 zł ale może wykluczone jak kiedyś maski i wazeliny:P Jak pole minowe głowa rozwalona.

Koszmary w dodatku jest formularz. Szukanie sklepu po numerze… co za geniusze to wymyslaja. Nawet lupy nie umieja zrobic w formularzu 😡
0 0

agicho

#7128020 Napisano: 02.10.2023 18:12:42
Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi
0 0

delfinka101

#7128136 Napisano: 03.10.2023 10:13:38
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie,ze zupełnie nie radzę sobie z wyborem oferty na karę  dla telefonu. M9ze ktoś dorad,i? Juz wpisałam się w wątek POMOCY. Kazda sugestia mile widziana i może pomoze wpisać się w wątek CIESZĘ SIĘ

Ja wybrałam t-mobile. Jak do konkursów tylko to 5 zł wystarczy co miesiąc. Jak do używania to za 25 zł mam darmowe rozmowy, smsy i 10 gb, plus co chwile konkursy w których już kilka razy wygrałam.
0 0

nanajka81

#7128149 Napisano: 03.10.2023 11:17:40
delfinka101 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie,ze zupełnie nie radzę sobie z wyborem oferty na karę  dla telefonu. M9ze ktoś dorad,i? Juz wpisałam się w wątek POMOCY. Kazda sugestia mile widziana i może pomoze wpisać się w wątek CIESZĘ SIĘ

Ja wybrałam t-mobile. Jak do konkursów tylko to 5 zł wystarczy co miesiąc. Jak do używania to za 25 zł mam darmowe rozmowy, smsy i 10 gb, plus co chwile konkursy w których już kilka razy wygrałam.

ja wciąż jestem w playu na kartę. 50 zł na 3 miesiące mi starcza bo bardzo mało dzwonię. Tylko internet kupuję za 5 zł (1GB) bo to też mi starcza. Mąz jest w Heyah na kartę - 30 zł miesięcznie. A on też mało dzwoni ale podobno dobra oferta.
0 0

moskala22

#7128150 Napisano: 03.10.2023 11:18:59
agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka
0 0

Emememe

#7128151 Napisano: 03.10.2023 11:25:22
moskala22 napisał(a):

agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka

A nie dostałaś maila z linkiem do formularza? Jest 5 dni na jego wypełnienie, nie trzeba koniecznie tego robić na stronie loterii od razu po wygranej.
0 0

ilonaxx5

#7128152 Napisano: 03.10.2023 11:27:16
Emememe napisał(a):

moskala22 napisał(a):

agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka

A nie dostałaś maila z linkiem do formularza? Jest 5 dni na jego wypełnienie, nie trzeba koniecznie tego robić na stronie loterii od razu po wygranej.

u mnie było to samo brak formularza i nagroda przepadła
0 0

magalan83

#7128156 Napisano: 03.10.2023 11:41:32
Wkurza mnie to mało powiedziane emotka chodzi o konkurs Prince Polo, nigdy tam nie wygrałam a i tak gram emotka  lubię te wafelki a co zrobić z paragonem? Trzeba zarejestrować o to strasznie i irytujące, dużo wpisywania a i tak finalnie pudło emotka

sks900

#7128160 Napisano: 03.10.2023 11:48:22
magalan83 napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane emotka chodzi o konkurs Prince Polo, nigdy tam nie wygrałam a i tak gram emotka  lubię te wafelki a co zrobić z paragonem? Trzeba zarejestrować o to strasznie i irytujące, dużo wpisywania a i tak finalnie pudło emotka

W tej loterii jest 1 nagroda dziennie, fuks totalny, żeby w to trafić, szkoda nerwów.

dany-duszek

#7128166 Napisano: 03.10.2023 12:11:57
nanajka81 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie,ze zupełnie nie radzę sobie z wyborem oferty na karę  dla telefonu. M9ze ktoś dorad,i? Juz wpisałam się w wątek POMOCY. Kazda sugestia mile widziana i może pomoze wpisać się w wątek CIESZĘ SIĘ

Ja wybrałam t-mobile. Jak do konkursów tylko to 5 zł wystarczy co miesiąc. Jak do używania to za 25 zł mam darmowe rozmowy, smsy i 10 gb, plus co chwile konkursy w których już kilka razy wygrałam.

ja wciąż jestem w playu na kartę. 50 zł na 3 miesiące mi starcza bo bardzo mało dzwonię. Tylko internet kupuję za 5 zł (1GB) bo to też mi starcza. Mąz jest w Heyah na kartę - 30 zł miesięcznie. A on też mało dzwoni ale podobno dobra oferta.

to może lepiej się zastanów nad przejściem do faktmobile, tam za 3zł masz 1gb internetu, albo/i za dodatkowe 3zł masz pakiet 50min/50smsów oraz 250mb na miesiąc.
0 0

moskala22

#7128179 Napisano: 03.10.2023 12:57:39
ilonaxx5 napisał(a):

Emememe napisał(a):

moskala22 napisał(a):

agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka

A nie dostałaś maila z linkiem do formularza? Jest 5 dni na jego wypełnienie, nie trzeba koniecznie tego robić na stronie loterii od razu po wygranej.

u mnie było to samo brak formularza i nagroda przepadła

u mnie też właśnie nie było formularza
0 0

agicho

#7128197 Napisano: 03.10.2023 13:54:48
moskala22 napisał(a):

agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka

U mnie formularz był .wypełniłam ..ale jak widać pod byle pretekstem zabierają nagrody .szkoda.zecnie napiszą o co konkretnie kaman bo to nie pierwsza osoba z taką sytuacją 🤬
0 0

zielonaszpilka

#7128201 Napisano: 03.10.2023 13:56:43
agicho napisał(a):

moskala22 napisał(a):

agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka

U mnie formularz był .wypełniłam ..ale jak widać pod byle pretekstem zabierają nagrody .szkoda.zecnie napiszą o co konkretnie kaman bo to nie pierwsza osoba z taką sytuacją 🤬

A nie odpisują na maila z pytaniem o dokładny powód odrzucenia?
0 0

agicho

#7128256 Napisano: 03.10.2023 17:56:13
zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

moskala22 napisał(a):

agicho napisał(a):

Ledwo wczoraj ucieszyłam się na wygrany box z tic taca a tu dziś takie "kwiatki" 🤬🤬🤬
Czytam i nie widzę bym cokolwiek złamała  czy ktoś miał tam podobna sytuacje? Czy tylko ojak mam zaszczyt . Mi

Ja z kolei ostatnio miałam powiadomienie "Wygrałeś tic tac box" ale mi się strona przeładowała i nie wypełniłam formularza. Nagroda przepadła emotka

U mnie formularz był .wypełniłam ..ale jak widać pod byle pretekstem zabierają nagrody .szkoda.zecnie napiszą o co konkretnie kaman bo to nie pierwsza osoba z taką sytuacją 🤬

A nie odpisują na maila z pytaniem o dokładny powód odrzucenia?

Od wczoraj cisza z ich strony 🥶
0 0