Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atlantydek

#7120452 Napisano: 31.08.2023 17:16:12
Bartosz2222 napisał(a):

Wygrałem bilety na mecz Polska - Wyspy Owcze i nie chciałem podawać danych, tylko mail oraz telefon, ale się nie da. Trzeba imię, nazwisko oraz PESEL. A w regulaminie napisali, że te dane można podać opcjonalnie. Czy ktoś też tak ma?

Nie wystawią Ci biletu bez  tego, te dane są przepuszczane przez PZPN
0 0

ziolko

#7120471 Napisano: 31.08.2023 18:32:51
psotka czasami ludzie przesuwają termin na dalszy a później odwołują rezerwację i dzięki temu nie tracą kasy
0 0

@gnieszk@

#7120477 Napisano: 31.08.2023 18:44:10
psotka napisał(a):

Gdzie ja miałam rozeznanie nad słowem pisanym pół roku temu dokonując rezerwacji hotelu? Jestem stratna kilkaset złotych. Zrobiłam rezerwację od 1 września sugerując się zapisem w przypadku rezygnacji do 30 dni przed przyjazdem jest zwracana. 

Nabiłam sobie do głowy, że mogę odwołać za zwrotem kasy, ale dziś odwołując hotel się oszukałam i jestem nieźle w plecy emotka


Ale to jak Ty to zrozumiałaś?
0 0

edzia21

#7120478 Napisano: 31.08.2023 19:00:47
psotka napisał(a):

Gdzie ja miałam rozeznanie nad słowem pisanym pół roku temu dokonując rezerwacji hotelu? Jestem stratna kilkaset złotych. Zrobiłam rezerwację od 1 września sugerując się zapisem w przypadku rezygnacji do 30 dni przed przyjazdem jest zwracana. 

Nabiłam sobie do głowy, że mogę odwołać za zwrotem kasy, ale dziś odwołując hotel się oszukałam i jestem nieźle w plecy emotka

Który to hotel, bo szukamy pobytu? emotka
0 0

lasiglasty

#7120574 Napisano: 01.09.2023 02:02:56
Na butelkę Metaxy chcą oryginał paragonu pocztą emotka  jakby ta nagroda była nie wiadomo ile warta.
1 atyde25 0

atyde25

#7120756 Napisano: 01.09.2023 14:20:17
Nie wiem o co chodzi z Metaxą,ze pocztą ale może chcieli mieć oryginały by się upewnić,że zakup był:P
Też nie lubię odsyłać jeszcze jak nagroda wyższa to inna sprawa ale butla szkła.
Dobra ale co mnie wkurzyło obsługa kart Sodexo.
Do dziś nie mam potwierdzonych transakcji mobilnych mimo,że zmusili mnie według dyrektywy UE o takim potwierdzaniu do poprania nowej aplikacji wrrrrrrrrr.A mój fon juź ma dość aplikacji ale dobra porada z infolinii ,potwierdzona mailem.
W punktach odpisałam na maila, nie działa to potwierdzanie przez aplikację i co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Pytałam grzecznie pana z infolinii jakim cudem pierwszą transakcję w internecie zrealizowałam z tej karty jakim bez potwierdzenia mobilnych.Nie mogę pani powiedzieć WTF.
I dlatego dziś wydałam kasę z karty z Biedrze i jeszcze mi jakieś drobne na waciki zostały.Ale byłam tak wkurzona,że palucha przecięłam nawet nie wiem kiedy i czym.Dzięki Sodexo za nicccccccccccccccccccccc.
0 0

witegz

#7120771 Napisano: 01.09.2023 14:47:58
lasiglasty napisał(a):

Na butelkę Metaxy chcą oryginał paragonu pocztą emotka  jakby ta nagroda była nie wiadomo ile warta.

Ma ktoś nr telefonu do tej agencji? Może by coś wynegocjować żeby tylko skan był. 
Koszt wysyłki to 1/5 wartości nagrody emotka
0 0

gregory04

#7120779 Napisano: 01.09.2023 14:59:00
Wkurza mnie że konkursy robią się na prawdę bardzo drogie emotka  Teraz już 20zł wydane na paragon to standard ale coraz częściej widzi się i 30zł a czasem więcej. A do wygrania 1-2 główne nagrody i jakaś drobnica. Kiepsko to wygląda.

adamo86

#7120781 Napisano: 01.09.2023 15:00:07
witegz napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Na butelkę Metaxy chcą oryginał paragonu pocztą emotka  jakby ta nagroda była nie wiadomo ile warta.

Ma ktoś nr telefonu do tej agencji? Może by coś wynegocjować żeby tylko skan był. 
Koszt wysyłki to 1/5 wartości nagrody emotka

Skan się chyba dodawało przy zgłoszeniu o ile dobrze pamiętam
1 darog 0

bamfarfe22

#7120796 Napisano: 01.09.2023 15:08:36
witegz napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Na butelkę Metaxy chcą oryginał paragonu pocztą emotka  jakby ta nagroda była nie wiadomo ile warta.

Ma ktoś nr telefonu do tej agencji? Może by coś wynegocjować żeby tylko skan był. 
Koszt wysyłki to 1/5 wartości nagrody emotka

Ja nie rozumiem o co ten cały dramat 😱 każdy kto czytał regulamin wiedział ze będą prosili o przesłanie oryginału paragonu 🙈

sledzik860

#7121369 Napisano: 04.09.2023 17:24:56
Wkurza mnie loteria Kinder. Nie dość, że moja skuteczność w tej loterii to 0/50 to jeszcze łudząc się na wygraną w ostatnim dniu dokupiłem dziś 7 batonów a tu błąd serwera i formularz nie działa. Czy zadziała?A kto to wie. Pozostaje się łudzić, że zadziała, a potem, że się wygra. Marne szanse.
1 darog 0

nanajka81

#7121381 Napisano: 04.09.2023 18:01:07
sledzik860 napisał(a):

Wkurza mnie loteria Kinder. Nie dość, że moja skuteczność w tej loterii to 0/50 to jeszcze łudząc się na wygraną w ostatnim dniu dokupiłem dziś 7 batonów a tu błąd serwera i formularz nie działa. Czy zadziała?A kto to wie. Pozostaje się łudzić, że zadziała, a potem, że się wygra. Marne szanse.

powodzenia! ja ostatecznie spasowałam dziś rano. wal się Kinder!

margotkowe

#7121383 Napisano: 04.09.2023 18:05:05
Wkurza mnie to, że w punkcie odbioru paczek powiedziano mi, że była do mnie jeszcze jedna przesyłka, ale ją odesłali i nie mają już numeru paczki w systemie. Natomiast na infolinii firmy kurierskiej dowiedziałam się, że bez numeru przesyłki nie są w stanie mi pomóc emotka  Pewnie już nie dowiem się, co to było...
0 0

mietowa

#7121384 Napisano: 04.09.2023 18:06:56
margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie to, że w punkcie odbioru paczek powiedziano mi, że była do mnie jeszcze jedna przesyłka, ale ją odesłali i nie mają już numeru paczki w systemie. Natomiast na infolinii firmy kurierskiej dowiedziałam się, że bez numeru przesyłki nie są w stanie mi pomóc emotka  Pewnie już nie dowiem się, co to było...

Może prześledź na forum, co było wysyłane mniej wiecej w tych dniach i w czym grałaś, a co do Ciebie nie dotarło, a potem skontaktuj się z agencją reklamową. Ja przerabiałam to dokładnie wczoraj i mi się udało emotka .
0 0

ineska1991

#7121385 Napisano: 04.09.2023 18:12:09
Zamówiłam z empiku klocki playmobil dla Córki na rozpoczęcie roku szkolnego ,a w zestawie brakuje ponad połowy elementów.... kwota nie mała bo 199 zł . A empik pyta czego brakuje i czy udało nam się złożyć .... już mi się odechciało zakupów internetowych.  I to jeszcze wygrany kod kinder ... a była taka radość do momentu odpakowania paczki ...
0 0

margotkowe

#7121393 Napisano: 04.09.2023 18:25:38
mietowa napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie to, że w punkcie odbioru paczek powiedziano mi, że była do mnie jeszcze jedna przesyłka, ale ją odesłali i nie mają już numeru paczki w systemie. Natomiast na infolinii firmy kurierskiej dowiedziałam się, że bez numeru przesyłki nie są w stanie mi pomóc emotka  Pewnie już nie dowiem się, co to było...

Może prześledź na forum, co było wysyłane mniej wiecej w tych dniach i w czym grałaś, a co do Ciebie nie dotarło, a potem skontaktuj się z agencją reklamową. Ja przerabiałam to dokładnie wczoraj i mi się udało emotka .

Dobry pomysł. Właśnie tak zrobię, dziękuję za radę emotka
1 mietowa 0

dany-duszek

#7121401 Napisano: 04.09.2023 18:58:56
margotkowe napisał(a):

mietowa napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie to, że w punkcie odbioru paczek powiedziano mi, że była do mnie jeszcze jedna przesyłka, ale ją odesłali i nie mają już numeru paczki w systemie. Natomiast na infolinii firmy kurierskiej dowiedziałam się, że bez numeru przesyłki nie są w stanie mi pomóc emotka  Pewnie już nie dowiem się, co to było...

Może prześledź na forum, co było wysyłane mniej wiecej w tych dniach i w czym grałaś, a co do Ciebie nie dotarło, a potem skontaktuj się z agencją reklamową. Ja przerabiałam to dokładnie wczoraj i mi się udało emotka .

Dobry pomysł. Właśnie tak zrobię, dziękuję za radę emotka

może zainstaluj aplikacje tego przewoźnika i zobacz czy nie ma historii paczek do ciebie.

wojteke-konkursy

#7121450 Napisano: 04.09.2023 22:54:36
Wkurza mnie brak numerów paragonie w zgłoszeniach... Dodałem wygrana do mdw i pełno sępów pyta czy mam na sprzedaż paragon, bo wygrali, ale nie dokonali zakupu konkursowego...

delfinka101

#7121455 Napisano: 04.09.2023 23:38:49
Wkurza mnie, ze codziennie o 23,15 zawiesza się strona żywca. Czyżby jakiś haker wbijał wtedy kody i blokował stronę?
0 0

agakaz2

#7121462 Napisano: 05.09.2023 06:17:14
wojteke-konkursy napisał(a):

Wkurza mnie brak numerów paragonie w zgłoszeniach... Dodałem wygrana do mdw i pełno sępów pyta czy mam na sprzedaż paragon, bo wygrali, ale nie dokonali zakupu konkursowego...

zaraz będą wyniki Amundsen znow się zacznie, chociaż tam można kupić nawet jak oglosza wyniki wrrr
0 0