Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kolorowekredki

#7119240 Napisano: 26.08.2023 14:50:16
U mnie syn 11 latek rozmiar 35, córka niecałe 9 lat rozmiar 34 obuwia. Syn lubi obuwie z Decathlona, córka skechersy.
0 0

visserarthur

#7119241 Napisano: 26.08.2023 14:53:40
southlander napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli w Kinder jest ograniczenie jedna nagroda na osobę a ktoś wygrywa po raz dwudziesty chwaląc się tym na forum to jest to lekko wkurzające.

Tutejszej logiki nie pojmiesz. Te same osoby które go jeszcze za to podziwiają burza się na granie bez paragonu, dla mnie obydwa zachowania są podobne pod względem uczciwości. Jednych potępiają innych bronią. Granie jednak potrafi zaburzyć myślenie także strzeżcie się własnego umysłu bo płata wam figle.


W kinder nijak nie weryfikują danej osoby więc np. można podawać to samo imię i nazwisko ale innego maila i inny numer telefonu - jak wiadomo są konkursowicze którzy tych telefonów i maili mają od metra. Można też podać wymyślone imię i nazwisko i też tego nie sprawdzą. Oby paragon wyglądał na prawdziwy, telefon i mail był "unikalny" a osoba już prawdziwa być nie musi... No takie to konkursy niestety. I tak potem jeden znajdzie sposób i wygrywa nanaście nagród, które spyla na olx a drugi nie wygra nic...

Zastanawia mnie czemu nie zrobili losowania, jak w przypadku choco fresh i wcześniejszych loteriach. Przecież łatwiej byłoby weryfikować takie zgłoszenia, a osobom nieprzestrzegającym regulaminu było by ciężej sprawdzać dziesiątki założonych maili.

Pewnie wielu się to podoba, ale jak dla mnie powinni zrobić zakupy za np. 10 zł- w ilu to loteriach trzeba zrobić zakupy za 30 zł, żeby wygrać 50 zł, a tutaj 2 złote, żeby wygrać 300 zł, także tego... emotka

Nawet 1,40 emotka
..ale nawet i tak trzeba pomnozyc razy X, bo trafic za tym pierwszym razem jest mega trudno.

Edit; wkurza mnie ze nie ma takich loterii jak z tic tac z glosnikami i sluchawkami...a pozniej jeszcze edycja z okularami.
co tydzien losowanie i bylo fajnie emotka

Właśnie w tym rzecz, że byłyby zakupy za dyszkę, to i konkurencja byłaby mniejsza;)

Organizatorowi chyba jednak chodzi o to żeby konkurencja była jak największa. emotka   Zresztą ja wolę mniejszy wkład pieniężny i mniejszą szansę. Bo i tak wiem że nie będę wydawał kilka razy po dyszce tam gdzie nie mam wpływu na wynik, za tyle to wolałbym już kupować coś pod konkursy kreatywne. A rzucić do koszyka przy okazji zakupów ze dwa razy produkt za 1,50 zł na loterię, jeszcze nie boli. Wygram to wygram, nie wygram to nie wygram, nie będę przecież próbował do skutku bo to już byłby niemal hazard.

Zawsze w takiej akcji chodzi o pieniądze, a więc gdyby zakup był za kilka zł, to by bardziej osiągnęli cel sprzedażowy... Choć i jest coś takiego jak zwiększenie sprzedaży ilościowe, ale i wartościowe, tylko jak wartość sprzedaży większa, to wiadomo, że automatycznie ilość też...
0 0

nitka310

#7119299 Napisano: 26.08.2023 21:55:13
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

agaga napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Kupowanie butów dla mojego 12-latka to masakra emotka  dziś w Decathlonie kupiłam mu rozmiar 47  emotka

To nieźle… ile on ma? 180 cm?

Między 180 a 185 cm

Wow emotka  mój ma prawie 11 i kupiłam mu rozmiar 35 (mam nadzieję, że nie będą za duzeemotka )


to w sumie mały ma rozmiar, moi maja 7 lat o buty 33-34. emotka

moja 12-latka - rozmiar 40... Mogę po niej buty nosić emotka  8 latek - zaledwie 33... A co do rozmiarówki w Decathlonie to tam jest mega dziwna - jak moja młoda nosiła 35 to wg decathlonu trzeba było kupować 37/38...

Pewnie trzeba też spojrzeć na wzrost, a mój ma 144cm czyli jest jednym z najniższych dzieci w swoim roczniku w szkole (fakt, że jest z grudnia ;) ) .
P.s jak kupowalam mu laczki na szybko w decathlonie to tez rozmiar 37/38, a normalnie właśnie ma 35 emotka
0 0

asantesana

#7119301 Napisano: 26.08.2023 21:58:14
Alerty pogodowe emotka Ktoś to jeszcze czyta? Od iluś dni codziennie, dzisiaj 7:20 rano mnie obudziły i teraz o 22, no ktoś się chyba najadł grzybków...

halliday

#7119304 Napisano: 26.08.2023 22:22:45
asantesana napisał(a):

Alerty pogodowe emotka Ktoś to jeszcze czyta? Od iluś dni codziennie, dzisiaj 7:20 rano mnie obudziły i teraz o 22, no ktoś się chyba najadł grzybków...

ja nie, ja już zablokowałem smsy od alertów jak dostawałem smsy ze wjechałem do strefy czerwonej, żółtej i itd.
0 0

asantesana

#7119309 Napisano: 26.08.2023 23:10:47
halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

Alerty pogodowe emotka Ktoś to jeszcze czyta? Od iluś dni codziennie, dzisiaj 7:20 rano mnie obudziły i teraz o 22, no ktoś się chyba najadł grzybków...

ja nie, ja już zablokowałem smsy od alertów jak dostawałem smsy ze wjechałem do strefy czerwonej, żółtej i itd.

A da się to zablokować?? 23:05, kolejny alert w domu.
0 0

halliday

#7119312 Napisano: 26.08.2023 23:48:59
asantesana napisał(a):

halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

Alerty pogodowe emotka Ktoś to jeszcze czyta? Od iluś dni codziennie, dzisiaj 7:20 rano mnie obudziły i teraz o 22, no ktoś się chyba najadł grzybków...

ja nie, ja już zablokowałem smsy od alertów jak dostawałem smsy ze wjechałem do strefy czerwonej, żółtej i itd.

A da się to zablokować?? 23:05, kolejny alert w domu.

jak masz smartfona i androida to tak, trzeba wejść w wiadomości, przetrzymać na wiadomości od alerta i u góry po prawej strony 3 kropki i tam kliknąć zablokuj.

notta

#7119364 Napisano: 27.08.2023 13:24:37
halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

Alerty pogodowe emotka Ktoś to jeszcze czyta? Od iluś dni codziennie, dzisiaj 7:20 rano mnie obudziły i teraz o 22, no ktoś się chyba najadł grzybków...

ja nie, ja już zablokowałem smsy od alertów jak dostawałem smsy ze wjechałem do strefy czerwonej, żółtej i itd.

A da się to zablokować?? 23:05, kolejny alert w domu.

jak masz smartfona i androida to tak, trzeba wejść w wiadomości, przetrzymać na wiadomości od alerta i u góry po prawej strony 3 kropki i tam kliknąć zablokuj.

u nas alerty o 3 w nocy wjechały.. 
wkurza mnie faza nieogarniania... pogoda mnie dwa razy szybciej męczy a spraw do ogarnięcia przybywa.
0 0

radziosny

#7119413 Napisano: 27.08.2023 19:37:35
Wkurzają mnie sąsiedzi lub ich majstrzy.. w pojemniku na plastik wiaderka z gruzem, torebki po klejach wypełnione kartongipsem i butelka wypełniona wypalonymi petami.. rozumiem jeszcze jakby to do zmieszanego wyrzucili, chociaż jest zakaz robienia tego (mają sobie kontener wynająć na gruz).. ale te gamonie za nic mają to, że ja tu segreguję, chodzę z czterema kubłami i ogólnie w mają to gdzieś. A później obciążą wszystkich miekszańców za to!

pikawka

#7119419 Napisano: 27.08.2023 20:19:10
Mąż złamał nogę, najbliższe 4 tyg mam przesra…e emotka

cudaczek121

#7119433 Napisano: 27.08.2023 22:02:13
pikawka napisał(a):

Mąż złamał nogę, najbliższe 4 tyg mam przesra…e emotka

Ty to ostatnio masz pod górkę. Najpierw syn w szpitalu, teraz mąż złamał nogę. Dużo zdrowia i wytrwałości!Trzymaj się!
1 pikawka 0

atyde25

#7119507 Napisano: 28.08.2023 11:42:42
Mocniaki atakują znowu Biedrę.
Teraz wprowadzili dodatkowo rozwiązanie quizu w aplikacji za 1 punkt po zakupie.
A wkurza mnie bo pewnie znowu będę to zbierać.
1 maryam 0

maverick

#7119529 Napisano: 28.08.2023 12:21:50
Kinder..tu już nie o samą wygraną chodzi, bardziej teraz to kwestia ambicjonalna..ja nie wydrapę tego logo? to potrzymaj mi moją Mleczną Kanapkę z nadzieniem o smaku brzoskwiniowym i patrz emotka

nanajka81

#7119710 Napisano: 29.08.2023 08:01:05
atyde25 napisał(a):

Mocniaki atakują znowu Biedrę.
Teraz wprowadzili dodatkowo rozwiązanie quizu w aplikacji za 1 punkt po zakupie.
A wkurza mnie bo pewnie znowu będę to zbierać.


a ja się nie dam! Żadne kolejne biedronkowe Gówniaki mnie nie przekonają do częstszych zakupów. 69 zł na 1 naklejkę, powaliło ich.

atyde25

#7119784 Napisano: 29.08.2023 12:50:25
Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy
0 0

nanajka81

#7119800 Napisano: 29.08.2023 13:34:07
atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...
0 0

magdalena-chili

#7119803 Napisano: 29.08.2023 13:39:53
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem.
0 0

majonez1992

#7119806 Napisano: 29.08.2023 13:48:47
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...



ja ją podpięłam do Apple Pay i sobie wyjęłąm kasę  z bankomatu (zbliżeniowego) emotka
0 0

dany-duszek

#7119819 Napisano: 29.08.2023 14:35:48
magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem.

a jak można zapłacić dwoma formami płatności na allegro (blik+ karta płatnicza)?
0 0

magdalena-chili

#7119822 Napisano: 29.08.2023 14:48:30
dany-duszek napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem.

a jak można zapłacić dwoma formami płatności na allegro (blik+ karta płatnicza)?

sorry, chyba wprowadziłam w błąd, dopłat (łączonych płatności) allegro nie honoruje, dziś tak płaciłam w innym sklepie i pojechałam z rozpędu. 
ALE, ALE, np. na allegro (ale i w każdym sklepie internetowym honorującym płatności kartą) płaci się normalnie kartami sodexo
0 0