Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Grabky

#7117655 Napisano: 19.08.2023 23:53:43
A w temacie strasznie wkurzył mnie konkurs na instagramie tureckaprzygodapl, była mowa że aktywność na profilu zwiększa szansę na wygraną, zastosowałam się do tego, nie widziałam aktywności osób które wygrały, w tym nawet jednej osoby nie widziałam odpowiedzi pod postem konkursowym... chyba że nie widać jak ktoś ma prywatne konto. Do tego organizatorzy w dzień wyników wysłali mi zapytanie czy będę niedługo w Turcji, wcześniej była ankieta i tam zaznaczyłam taką odpowiedź. Po mojej odpowiedzi że tak nic nie odpowiedzieli. Coś mi tu śmierdzi, normalnie umiem zaakceptować przegraną emotka  Dlatego obiecuję sobie i Wam nigdy więcej nie biorę udziału w konkursie bez oficjalnego regulaminu!!!
1 cb656 0

Emememe

#7117656 Napisano: 20.08.2023 00:07:57
Grabky napisał(a):

A w temacie strasznie wkurzył mnie konkurs na instagramie tureckaprzygodapl, była mowa że aktywność na profilu zwiększa szansę na wygraną, zastosowałam się do tego, nie widziałam aktywności osób które wygrały, w tym nawet jednej osoby nie widziałam odpowiedzi pod postem konkursowym... chyba że nie widać jak ktoś ma prywatne konto. Do tego organizatorzy w dzień wyników wysłali mi zapytanie czy będę niedługo w Turcji, wcześniej była ankieta i tam zaznaczyłam taką odpowiedź. Po mojej odpowiedzi że tak nic nie odpowiedzieli. Coś mi tu śmierdzi, normalnie umiem zaakceptować przegraną emotka  Dlatego obiecuję sobie i Wam nigdy więcej nie biorę udziału w konkursie bez oficjalnego regulaminu!!!

Mi to od razu wyglądało na ustawkę, a sama strona jest baaardzo podejrzana. Przede wszystkim to konto obserwuje obie laureatki, nie było żadnego regulaminu, ich zdjęcia są z internetu (zarówno te na ig jak i na stronie). Sama strona internetowa to jedno wielkie WTF. Wzięłam udział z fejk konta, bo zastanawiało mnie na czym polega to oszustwo, ale nie doczekałam się żadnej wiadomości od nich, więc dalej nie wiem jaki był cel konkursu  emotka  
Między innymi takie kwiatki mają na stronie emotka

1 Grabky 0

agakaz2

#7117658 Napisano: 20.08.2023 05:27:04
uparciuchy na olx najlepiej towar za darmo z dostawą pod dom emotka
1 cb656 0

caramela

#7117663 Napisano: 20.08.2023 07:18:20
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa
1 cb656 0

fbmonika1966

#7117668 Napisano: 20.08.2023 08:08:29
@cmam napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

mam tak samo bolesnie,nie wiem jak moglam sie pod koniec zycia,tak bezsensownie zakochac,bez wzajemnosci.a taka rozsadna bylam,az mnie milosc trafila,kurczeeeemotka emotka
2 cb656, DAIKOKU 0

nanajka81

#7117674 Napisano: 20.08.2023 09:25:16
radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował


- też mam stos paragonów, których nie chce mi się zgłaszać
- nie chcę Cię martwić ale większość chipsów ma torebki coraz mniejsze a ceny coraz większe
- kot Cię próbuje zmobilizować do spacery - dobry kot!
- ważne że sor otwarty i Cię przyjęli
- kicha emotka ale trzeba być dobrej myśli! zrobili tomografię - zrobili! może wynik będzie wcześniej
- pamiętaj! Ruch to zdrowie! emotka i schody idealne są na spalanie ... chipsów emotka
- u mnie tak myśli: bonprix, befado, mohito, wojas, burda, ceneo, house, itd... - co chwila się wypisuję i ciągle mam pełno "super okazji"

A w dzisiejszym dniu wkurza mnie kiepskie samopoczucie bo teściowie świętowali szmaragdowe gody i deser czyli tort był o 20:30... Nażarłam się słodkiego i całą noc nie mogłam spać bo bolał mnie brzuch...

radziosny

#7117688 Napisano: 20.08.2023 10:45:47
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował


- też mam stos paragonów, których nie chce mi się zgłaszać
- nie chcę Cię martwić ale większość chipsów ma torebki coraz mniejsze a ceny coraz większe
- kot Cię próbuje zmobilizować do spacery - dobry kot!
- ważne że sor otwarty i Cię przyjęli
- kicha emotka ale trzeba być dobrej myśli! zrobili tomografię - zrobili! może wynik będzie wcześniej
- pamiętaj! Ruch to zdrowie! emotka i schody idealne są na spalanie ... chipsów emotka
- u mnie tak myśli: bonprix, befado, mohito, wojas, burda, ceneo, house, itd... - co chwila się wypisuję i ciągle mam pełno "super okazji"

A w dzisiejszym dniu wkurza mnie kiepskie samopoczucie bo teściowie świętowali szmaragdowe gody i deser czyli tort był o 20:30... Nażarłam się słodkiego i całą noc nie mogłam spać bo bolał mnie brzuch...

Dzięki, na każdą rzecz można spojrzeć z pozytywnej strony jak widać emotka . Akurat chipsy jeszcze można przeboleć, ale czekolad nie wybaczę - 80g?!
Akurat ten kot to z takich niespacerowych, ale może faktycznie stwierdził, że przesadzam z siedzeniem na kompie i poszedł do kuwety, bo wie, że posprzątam. Co do SORu to nie był nasz docelowy kierunek, chcieliśmy zrobić rekonesans na oddział, ale nie udało się przebrnąć przez SOR właśnie.. Wynik nie będzie wcześniej napewno, bo byłem 27 czerwca emotka . A lekarze nie chcą podjąć żadnych działań bez wyników.. Winda to akurat nie dla mnie była istotna emotka .

To dzisiaj detoks polecam po takim trawieniu całonocnym emotka .
0 0

cb656

#7117742 Napisano: 20.08.2023 16:26:55
Irytujący jest fakt, że znalazłem dziś kilka puszek z kodami do loterii Żatecky, a okazało się, że zgłoszenia do loterii przyjmowali tylko do końca lipca, ech....emotka

sloma_i_buty

#7117906 Napisano: 21.08.2023 12:08:16
Jameson Lidl - powiadomienia o wygranej nie było, przysłali mi czapkę Beanie i koszulkę, czyli pomieszany II stopień z III. Ucieszyłam sie, bo chciałam kupić czapkę z daszkiem, a tu znowu takie coś.
Nie dość, że nic nie wygrywam, to oczywiście musiałam znów zaliczyć dwa niezobowiązujące spotkania z narcystycznym dziwakiem i zorientować się, że nie potrafię się przed takimi bronić, tj. przerwać wyjścia od razu. Zawsze powtarzam, że trzeba dać szansę i później to odchorowuję. emotka
0 0

anialistopad

#7117940 Napisano: 21.08.2023 13:21:10
Aplikacja żabki kupiłam 1 pepsi i kodu brak tradycyjnie juz
0 0

adamo86

#7117942 Napisano: 21.08.2023 13:22:48
anialistopad napisał(a):

Aplikacja żabki kupiłam 1 pepsi i kodu brak tradycyjnie juz

a nie trzeba dwóch kupić przypadkiem?
0 0

olunka

#7117943 Napisano: 21.08.2023 13:22:51
anialistopad napisał(a):

Aplikacja żabki kupiłam 1 pepsi i kodu brak tradycyjnie juz

tam trzeba 2 szt kupic
0 0

anialistopad

#7117944 Napisano: 21.08.2023 13:23:31
2 kupiłam tu mi się wcisnęła 1
0 0

adamo86

#7117945 Napisano: 21.08.2023 13:25:16
anialistopad napisał(a):

2 kupiłam tu mi się wcisnęła 1

Pisz przez kontakt w appce. Ktoś pisał, że miał ten problem z Martini i w ciągu kilku minut wysłali kod na maila - to Avanti emotka
0 0

atyde25

#7117981 Napisano: 21.08.2023 15:14:03
Dwa razy byłam w Big Benie chyba mnie rozum opuścił:P
Znalazłam tylko 1 Heńka kapselek coś bida ostatnio lekko mnie to wkurza:(
0 0

atyde25

#7117982 Napisano: 21.08.2023 15:14:56
Dora poleciałam z angielskiego w Dużym Benie.Jeszcze farby Welli w Biedrze nie mieli musiała do Ross iść.
0 0

mczarna

#7118037 Napisano: 21.08.2023 19:42:53
To co się ostatnio wyprawia na tym forum...Jakieś dziwne wpisy...
1 cb656 0

anialistopad

#7118049 Napisano: 21.08.2023 20:39:09
Kolejna sciera bez zasad moralnych,wkrotce ktos padnie z twoich najblizszych,tak dziala karma wtedy twoje nedzne pistepki 3 razy w godzine nie beda mialy znaczenia,zastanowisz sie nad soba i nad tym ze jestes zwykla wsza a nie czlowiekiem ktory zasluguje na bycie

Też do Was wypisuje ten biedakumyslowy takie teksty? Wkurw....mnie na wieczór. Jakiś problem mam ze sobą czy co?
1 kumulacja 0

glena

#7118051 Napisano: 21.08.2023 20:44:59
przy tak nienawistnych tekstach, to nie można by od razu jakiegoś bana, @pionas?

FBmarta22

#7118072 Napisano: 21.08.2023 21:55:05
anialistopad napisał(a):

Kolejna sciera bez zasad moralnych,wkrotce ktos padnie z twoich najblizszych,tak dziala karma wtedy twoje nedzne pistepki 3 razy w godzine nie beda mialy znaczenia,zastanowisz sie nad soba i nad tym ze jestes zwykla wsza a nie czlowiekiem ktory zasluguje na bycie

Też do Was wypisuje ten biedakumyslowy takie teksty? Wkurw....mnie na wieczór. Jakiś problem mam ze sobą czy co?

Czuję się pominięta, też dałam łapkę w dół, a ta kolejna reinkarnacja sfrustrowanego nieogarniacza świata do mnie nie napisała...
Chociaż w zasadzie kliknęłam jako jedna z pierwszych i ten "biedakumysłowy" chyba nie zauważył, a listy rozwinąć pewnie nie potrafi... No cóż, nick pięknie go definiuje. Przypadkiem się tym trollem nie przejmuj emotka