Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

rooney

#7116979 Napisano: 17.08.2023 10:50:35
atyde25 napisał(a):

Znowu to samo znalazłam ostatnie opakowanie suchej żywieckiej Olewnika piękna naklejka na opakowaniu loteria ble ble ble.
A na paragonie  kiel zywiecka 80 g.Boję się zagrać bo znowu pieczątka,podpis i zawracanie gitary ale mnie to wkurza:(

Też miałam kiepski opis na paragonie, ale weryfikacja pozytywna, więc trzeba próbować!! Mi się udało a było podobnie jak u Ciebie

W temacie: wkurza że w tym roku więcej mam z loterii niż kreatywnych emotka  co nie znaczy że mam dużo... bardzo słabiutki rok...
0 0

agnesita

#7117013 Napisano: 17.08.2023 11:24:40
Chciałam zgłosić kod z nutelli, naklejka odeszła w całości, ale kod jest tak rozmazany, że nie jestem w stanie go odczytać, to sobie zagrałam emotka
0 0

Majkii

#7117169 Napisano: 17.08.2023 18:09:42
agnesita napisał(a):

Chciałam zgłosić kod z nutelli, naklejka odeszła w całości, ale kod jest tak rozmazany, że nie jestem w stanie go odczytać, to sobie zagrałam emotka

Spróbuj do nich napisać i załącz zdjęcie i co masz z tym zrobić.
1 agnesita 0

mia

#7117326 Napisano: 18.08.2023 12:07:30
Że notorycznie przegapiam jakieś konkursy z dużą ilośćią (dobrych) nagród, takie jak: https://www.e-kon...onkowie-rodziny-ikea .emotka
A nawet jak jakiś wyczaję (ostatnio Kaufland z zakupami i kartami 1000), to wtedy akurat na głowie mam problemy w rodzinie, i nie mam czasu się nim zająć... emotka
Plus do tej pory jeszcze Raffaello mnie boli. emotka

southlander

#7117375 Napisano: 18.08.2023 13:16:04
mia napisał(a):

Że notorycznie przegapiam jakieś konkursy z dużą ilośćią (dobrych) nagród, takie jak: https://www.e-kon...onkowie-rodziny-ikea .emotka
A nawet jak jakiś wyczaję (ostatnio Kaufland z zakupami i kartami 1000), to wtedy akurat na głowie mam problemy w rodzinie, i nie mam czasu się nim zająć... emotka
Plus do tej pory jeszcze Raffaello mnie boli. emotka

Kurcze, rzeczywiście super konkurs!  emotka    
Jakim cudem mogłem go przegapić?  emotka
2 radziosny, mia 0

as32572

#7117473 Napisano: 18.08.2023 17:09:06
Wkurzają mnie ostatnie miesiące -najpierw podejrzenie nowotworu, wynik na szczęście łagodny ale i tak radzą usunąć.
Potem błędna diagnoza u psa, w związku z tym u drugiego lekarza trafił na operację niemal w ostatniej chwili.
Dzisiaj po wizycie kontrolnej u veta okazało się że ktoś mi przywalił w nowe auto i odjechał,mamy świadka i numery ale nie pasują do rodzaju auta jakie widział świadek emotka
Wchodząc w ten rok miałam przeczucie że coś się będzie działo,szkoda że póki co same negatywne zdarzenia.

caramela

#7117501 Napisano: 18.08.2023 18:51:33
Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

ilonaxx5

#7117506 Napisano: 18.08.2023 19:03:36
as32572 napisał(a):

Wkurzają mnie ostatnie miesiące -najpierw podejrzenie nowotworu, wynik na szczęście łagodny ale i tak radzą usunąć.
Potem błędna diagnoza u psa, w związku z tym u drugiego lekarza trafił na operację niemal w ostatniej chwili.
Dzisiaj po wizycie kontrolnej u veta okazało się że ktoś mi przywalił w nowe auto i odjechał,mamy świadka i numery ale nie pasują do rodzaju auta jakie widział świadek emotka
Wchodząc w ten rok miałam przeczucie że coś się będzie działo,szkoda że póki co same negatywne zdarzenia.

życzę dużo zdrowia bo dopiero jak stajemy przed taką diagnozą wtedy docenia się dosłownie wszystko {coś o ty wiem}emotka

Yazpik

#7117507 Napisano: 18.08.2023 19:14:47
caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

caramela

#7117518 Napisano: 18.08.2023 20:40:33
Yazpik napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

Dziękuję Ci za miłe słowa.
0 0

caramela

#7117519 Napisano: 18.08.2023 20:40:35
Yazpik napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

Dziękuję Ci za miłe słowa.
0 0

agaga

#7117521 Napisano: 18.08.2023 20:49:14
caramela napisał(a):

Yazpik napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

Dziękuję Ci za miłe słowa.

Z perspektywy czasu bycie singielką wspominam najlepiej. Ciesz się życiem 😉

jola29k

#7117526 Napisano: 18.08.2023 21:29:16
Wkurza mnie cena leków  dla syna , tabletki na 10 dni 460 zł. Niech on już w tym roku nie choruje .
0 0

radziosny

#7117625 Napisano: 19.08.2023 19:04:49
Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował

cb656

#7117629 Napisano: 19.08.2023 20:27:15
caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie to wszystko

Złamane serce nigdy się nie zrasta. Zawsze zostaje ślad, czyli blizna. Wyleczenie? Ech, serio? NIE! Ale zawsze jest opcja REGENERACJI. Tego życzę. emotka

netka2000

#7117634 Napisano: 19.08.2023 20:35:14
cb656 napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie to wszystko

Złamane serce nigdy się nie zrasta. Zawsze zostaje ślad, czyli blizna. Wyleczenie? Ech, serio? NIE! Ale zawsze jest opcja REGENERACJI. Tego życzę. emotka

1 cb656 0

ameryka

#7117640 Napisano: 19.08.2023 21:48:24
Będąc w Warszawie skusiłem się na zakupy w Lisku na konkursowe lody Ben&Jerry's. Miała być zdrapka, ale ostatecznie jej nie otrzymałem. Reklamacje odrzucili bo podobno wydali. PS. Lody pyszne, niesmak został.

bezaczek7

#7117644 Napisano: 19.08.2023 22:03:06
radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował

1. W zimie będzie za zimno.
2. Kup inne, tańsze? emotka  a może w innym sklepie będą tańsze?
3. Dobrze, że nie obok kuwety!
4. Tu nie pomogę, chyba że stwierdzeniem, że ciesz się, że udało się o własnych siłach opuścić SOR w nienajgorszym stanie zdrowia emotka
5. Nie znam się, to się nie wypowiem.
6. Ale równie często ją naprawiają emotka
7. Nie sądzę, żeby tak myśleli emotka  ale mają płacone, to coś muszą robić.

Mnie wkurza, że mrówki wyłażą nam w domu od miesiąca lub dłużej, ale na szczęście mam dosyć dobrze działający na nie proszek. I wkurza mnie warstwa kurzu na półkach.

halliday

#7117649 Napisano: 19.08.2023 22:52:54
bezaczek7 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował

1. W zimie będzie za zimno.
2. Kup inne, tańsze? emotka  a może w innym sklepie będą tańsze?
3. Dobrze, że nie obok kuwety!
4. Tu nie pomogę, chyba że stwierdzeniem, że ciesz się, że udało się o własnych siłach opuścić SOR w nienajgorszym stanie zdrowia emotka
5. Nie znam się, to się nie wypowiem.
6. Ale równie często ją naprawiają emotka
7. Nie sądzę, żeby tak myśleli emotka  ale mają płacone, to coś muszą robić.

Mnie wkurza, że mrówki wyłażą nam w domu od miesiąca lub dłużej, ale na szczęście mam dosyć dobrze działający na nie proszek. I wkurza mnie warstwa kurzu na półkach.

Jeśli chodzi o punkt 2 to pewnie przygotowuję się do loterii i szuka gdzie najtaniej kupić ten produkt aby wygrać złotego chipsa.

Grabky

#7117652 Napisano: 19.08.2023 23:46:36
caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Też tam byłam, rozpieszczaj się jak tylko możesz emotka  Pozwalaj sobie na wszystko na co masz ochotę emotka  A na poprawienie humoru polecam podcast "Ja i moje przyjaciółki idiotki" mały plasterek na serduszko, ale zawsze coś emotka  emotka