Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Naumi12

#7111426 Napisano: 25.07.2023 13:36:47
Od wczoraj na około 100 zarejestrowanych kodów spod zawleczek Zatecky 0 wygranych .
0 0

Naumi12

#7111427 Napisano: 25.07.2023 13:37:31
Nie wiem czy robię coś nie tak czy aż taka konkurencja.

lasiglasty

#7111481 Napisano: 25.07.2023 15:54:21
Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

adamo86

#7111482 Napisano: 25.07.2023 16:00:57
lasiglasty napisał(a):

Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

Jak to? a ten Konkurs "Lion Morning Wear" ? emotka
2 joan, madllen 0

lasiglasty

#7111491 Napisano: 25.07.2023 16:04:47
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

Jak to? a ten Konkurs "Lion Morning Wear" ? emotka

Szlafrok za 500 zł to chyba ze złota emotka  pewnie konkurencja będzie duża o takie cudeńko, więc odpuszczam.

Majkii

#7111512 Napisano: 25.07.2023 16:49:52
Wkurzają mnie te konkursy i loterie o leżaki reklamówki emotka

radziosny

#7111551 Napisano: 25.07.2023 19:42:30
lasiglasty napisał(a):

Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

Może i dobrze, bo jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem co wybierać tyle tego było  emotka

Majkii napisał(a):

Wkurzają mnie te konkursy i loterie o leżaki reklamówki emotka

I jeszcze te karnety na festiwale, na których w sumie i tak się później zostawia sporo siana.. za dużo tego..

zielonaszpilka

#7111556 Napisano: 25.07.2023 19:49:18
lasiglasty napisał(a):

adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

Jak to? a ten Konkurs "Lion Morning Wear" ? emotka

Szlafrok za 500 zł to chyba ze złota emotka  pewnie konkurencja będzie duża o takie cudeńko, więc odpuszczam.

O panie... naprawdę myślisz, że ktokolwiek o to będzie grał? No chyba, że to zestaw z jedwabiu na co wskazywałaby cena (chociaż ten poliestrowy błysk na zdjęciu zdaje się temu przeczyć) emotka

Majkii

#7111559 Napisano: 25.07.2023 19:56:17
radziosny napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

Może i dobrze, bo jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem co wybierać tyle tego było  emotka

Majkii napisał(a):

Wkurzają mnie te konkursy i loterie o leżaki reklamówki emotka

I jeszcze te karnety na festiwale, na których w sumie i tak się później zostawia sporo siana.. za dużo tego..

Karnet to jeszcze ujdzie bo można sprzedać, no chyba że są imienne to już kupa.

pikawka

#7111942 Napisano: 27.07.2023 09:37:06
Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka
1 kumulacja 0

nikos

#7111954 Napisano: 27.07.2023 09:59:38
pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

pikawka

#7111956 Napisano: 27.07.2023 10:00:29
nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

Ooo jesteś lepsza emotka
1 kumulacja 0

majonez1992

#7111958 Napisano: 27.07.2023 10:09:45
pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

Ooo jesteś lepsza emotka


Spoko, kiedyś pomyliłam konkursy i na Żywca Zdrój pisałam o Almette, bo miałam dwie strony obok siebie :-D udało mi się wycofać zgłoszenie i nawet coś wygrać xD
1 kumulacja 0

pikawka

#7111960 Napisano: 27.07.2023 10:11:04
majonez1992 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

Ooo jesteś lepsza emotka


Spoko, kiedyś pomyliłam konkursy i na Żywca Zdrój pisałam o Almette, bo miałam dwie strony obok siebie :-D udało mi się wycofać zgłoszenie i nawet coś wygrać xD

No ja już na wygraną nie mam co liczyć emotka
0 0

kumulacja

#7111963 Napisano: 27.07.2023 10:25:21
nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

Ja tak kiedyś miałam. Na konkurs Milki pisałam o Wedlu emotka
Zaćmienie konkursowe level hard emotka
1 nikos 0

kalmia86

#7111973 Napisano: 27.07.2023 10:43:54
nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

Ja na konkurs Wawel pisałam o słodyczach Wedel emotka
2 nikos, Catcat 0

pioge7

#7112020 Napisano: 27.07.2023 13:01:59
Wkurza mnie to co ostatnio dzieje się na forum.
NOWY JEDEN I TEN SAM użytkownik, który rejestruje się po to, żeby dopiec innym i próbować siać zamęt.
Wkurza mnie, że inni nie potrafią czytać to co pisze, lub uporem maniaka nie respektują regulaminu, który ponoć przeczytali. Nie jestem świętoszkiem, ale jeśli jest napisane WYRAŹNIE, że w temacie MOJE DZISIEJSZE WYGRANE, chwalimy się TYLKO WYGRANYMI NAGRODAMI, to po co pisać jakieś dodatki, które potem dolewają oliwy do ognia... wygrana koszulka LECH... na znaleziony kapsel... A po co to dopisywać? Później znajdzie się jeden czy drugi, który musi to skomentować i później pół strony wywodu o tym... Za takie osobiście wklepywałbym po 2-3 karniaki... Niektórzy zachowują się jak dzieci w przedszkolu.
- Mam lizaka...
- A ja mam większego lizaka...

Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to to, że wpisy dodają dzieci...
Wiem, narażę się na pewnie minusy, czy niepochlebne komentarze... Ale ludzie, szanujmy się. Jeśli ma być fajna atmosfera na forum, to nie dajmy się kretom (chodzi mi o jednego i tego samego pana, który cały czas komentuje co nie trzeba na nowe konta) i tam gdzie trzeba, wpisujmy to co trzeba...

pozdrawiam

rufus

#7112026 Napisano: 27.07.2023 13:13:27
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie to co ostatnio dzieje się na forum.
NOWY JEDEN I TEN SAM użytkownik, który rejestruje się po to, żeby dopiec innym i próbować siać zamęt.
Wkurza mnie, że inni nie potrafią czytać to co pisze, lub uporem maniaka nie respektują regulaminu, który ponoć przeczytali. Nie jestem świętoszkiem, ale jeśli jest napisane WYRAŹNIE, że w temacie MOJE DZISIEJSZE WYGRANE, chwalimy się TYLKO WYGRANYMI NAGRODAMI, to po co pisać jakieś dodatki, które potem dolewają oliwy do ognia... wygrana koszulka LECH... na znaleziony kapsel... A po co to dopisywać? Później znajdzie się jeden czy drugi, który musi to skomentować i później pół strony wywodu o tym... Za takie osobiście wklepywałbym po 2-3 karniaki... Niektórzy zachowują się jak dzieci w przedszkolu.
- Mam lizaka...
- A ja mam większego lizaka...

Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to to, że wpisy dodają dzieci...
Wiem, narażę się na pewnie minusy, czy niepochlebne komentarze... Ale ludzie, szanujmy się. Jeśli ma być fajna atmosfera na forum, to nie dajmy się kretom (chodzi mi o jednego i tego samego pana, który cały czas komentuje co nie trzeba na nowe konta) i tam gdzie trzeba, wpisujmy to co trzeba...

pozdrawiam

A da sie sprawdzic lub wiadomo jaki ma oficjalny nick?
0 0

pioge7

#7112029 Napisano: 27.07.2023 13:22:19
rufus napisał(a):

A da sie sprawdzic lub wiadomo jaki ma oficjalny nick?

to chyba już do pionas trzeba by było zapytać. Może po IP... nie wiem, nie znam się na tym....
1 kumulacja 0

delfinka101

#7112039 Napisano: 27.07.2023 13:55:59
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie to co ostatnio dzieje się na forum.
NOWY JEDEN I TEN SAM użytkownik, który rejestruje się po to, żeby dopiec innym i próbować siać zamęt.
Wkurza mnie, że inni nie potrafią czytać to co pisze, lub uporem maniaka nie respektują regulaminu, który ponoć przeczytali. Nie jestem świętoszkiem, ale jeśli jest napisane WYRAŹNIE, że w temacie MOJE DZISIEJSZE WYGRANE, chwalimy się TYLKO WYGRANYMI NAGRODAMI, to po co pisać jakieś dodatki, które potem dolewają oliwy do ognia... wygrana koszulka LECH... na znaleziony kapsel... A po co to dopisywać? Później znajdzie się jeden czy drugi, który musi to skomentować i później pół strony wywodu o tym... Za takie osobiście wklepywałbym po 2-3 karniaki... Niektórzy zachowują się jak dzieci w przedszkolu.
- Mam lizaka...
- A ja mam większego lizaka...

Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to to, że wpisy dodają dzieci...
Wiem, narażę się na pewnie minusy, czy niepochlebne komentarze... Ale ludzie, szanujmy się. Jeśli ma być fajna atmosfera na forum, to nie dajmy się kretom (chodzi mi o jednego i tego samego pana, który cały czas komentuje co nie trzeba na nowe konta) i tam gdzie trzeba, wpisujmy to co trzeba...

pozdrawiam

Zablokować na jakiś czas rejestrację nowych emotka