Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kumulacja

#7109104 Napisano: 15.07.2023 16:51:08
cb656 napisał(a):

WQRZA mnie, że nie ogarniam, ech... emotka emotka

Jesteś inteligentnym mężczyzną. Czego nie ogarniasz? Pomożemy emotka
1 cb656 0

cb656

#7109107 Napisano: 15.07.2023 17:19:07
Majkii napisał(a):

A mnie wkurza ta osoba którą ciągle zakłada nowe nicki i chwali sie wielkimi wygranymi najlepiej po 100 dziennie. Co to jest za osoba i po co tak nachalnie chamsko to wszystko opisuje. Kompletnie nie rozumiem tej osoby. Mógłby jakoś to normlanie pisać to zawsze jakieś pretensje i dziwne teksty.

Fakt. Mógłby pisać normlanie. Jestem "za".
Też mnie to wkurza. emotka

kimberly

#7109146 Napisano: 15.07.2023 23:05:18
magalan83 napisał(a):

Wysłałam męża do Intermarche (daleko od nas, sklep odwiedzany raz na msc czasami rzadziej). Wiadomość tekstowa, rozpisana co ma kupić pod konkursy E, Letnie wieczory, Rusz po nagrody… 
w miedzy czasie telefon z instruktażem, mowię- rozdziel mi to na 3 paragony jeśli nie problem…
dzwoni za 10 min, wraca z 3 paragonami, który tylko pod letnie wieczory sie nadaje, reszta zmieszana, E produkty na dwóch paragonach emotka emotka emotka

Eh, mój jak ma wyraźnie napisane 2 sztuki X to wiecznie i tak kupuje po jednej, czasem połowy listy nie kupi, bo niby nie znajdzie i muszę dublować zakupy żeby paragon się zgadzał emotka emotka

Ale najlepiej i tak odwalił jak dałam listę zakupów, na której napisałam 'papryka slodka' - przyprawa, której często używam w domu, myślałam że ogarnie emotka  wraca z zakupów i mówi oburzony 'nigdzie nie było napisane papryka słodka, zapytałem babki z personelu, które z tych papryk będą słodkie, powiedziała, że nie wie może te żółte, więc wziąłem te' umarłam emotka
Albo moja mama, która wraca z zakupów zachwycona do domu, bo kupiła na super promocji z 5kg cukini, więc ugotuje leczo i zaprawi w słoiki... spojrzałam w reklamówkę i uświadomiłam ją, że kupiła ogórki szklarniowe emotka
1 magalan83 0

pikawka

#7109154 Napisano: 16.07.2023 06:38:10
kimxxx napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wysłałam męża do Intermarche (daleko od nas, sklep odwiedzany raz na msc czasami rzadziej). Wiadomość tekstowa, rozpisana co ma kupić pod konkursy E, Letnie wieczory, Rusz po nagrody… 
w miedzy czasie telefon z instruktażem, mowię- rozdziel mi to na 3 paragony jeśli nie problem…
dzwoni za 10 min, wraca z 3 paragonami, który tylko pod letnie wieczory sie nadaje, reszta zmieszana, E produkty na dwóch paragonach emotka emotka emotka

Eh, mój jak ma wyraźnie napisane 2 sztuki X to wiecznie i tak kupuje po jednej, czasem połowy listy nie kupi, bo niby nie znajdzie i muszę dublować zakupy żeby paragon się zgadzał emotka emotka

Ale najlepiej i tak odwalił jak dałam listę zakupów, na której napisałam 'papryka slodka' - przyprawa, której często używam w domu, myślałam że ogarnie emotka  wraca z zakupów i mówi oburzony 'nigdzie nie było napisane papryka słodka, zapytałem babki z personelu, które z tych papryk będą słodkie, powiedziała, że nie wie może te żółte, więc wziąłem te' umarłam emotka
Albo moja mama, która wraca z zakupów zachwycona do domu, bo kupiła na super promocji z 5kg cukini, więc ugotuje leczo i zaprawi w słoiki... spojrzałam w reklamówkę i uświadomiłam ją, że kupiła ogórki szklarniowe emotka


mama wygrała emotka

Gość: koszalek

#7109162 Napisano: 16.07.2023 09:18:34
Wkurza mnie formularz Magnum Żabka, źle liczy ilość znaków (albo liczniki internetowe sie mylą, choć w to wątpię). W efekcie odpowiedź z dobrą ilością znaków nie przechodzi więc trzeba skracać,kombinować. I znów poszło słabe zgłoszenie do Smolara emotka . W skali problemów świata to pikuś, wiem.
2 cb656, anaesth 0

FBsebastian3

#7109168 Napisano: 16.07.2023 10:19:43
Co prawda"wygrane" były dawno ale mam niedosyt więc patrzcie i podziwiajcie 🤣

cb656

#7109181 Napisano: 16.07.2023 11:36:34
atyde25 napisał(a):

Ale dalej mam 2 kaktusy jak z Egiptu z piramid no nie da się odczytać (...) Nie chcę kartki A4, co mogę ją oprawić tylko w ramki.

Wkurza mnie, że nie wiem, o co tu chodzi. emotka Przecież hieroglify dawno już odcyfrowane, a paragon, bez względu na format wydruku, nadal zachowuje swą moc urzędową.
0 0

cb656

#7109196 Napisano: 16.07.2023 13:02:11
kimxxx napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wysłałam męża do Intermarche (daleko od nas, sklep odwiedzany raz na msc czasami rzadziej). Wiadomość tekstowa, rozpisana co ma kupić pod konkursy E, Letnie wieczory, Rusz po nagrody…
w miedzy czasie telefon z instruktażem, mowię- rozdziel mi to na 3 paragony jeśli nie problem…
dzwoni za 10 min, wraca z 3 paragonami, który tylko pod letnie wieczory sie nadaje, reszta zmieszana, E produkty na dwóch paragonach emotka emotka emotka

Eh, mój jak ma wyraźnie napisane 2 sztuki X to wiecznie i tak kupuje po jednej, czasem połowy listy nie kupi, bo niby nie znajdzie i muszę dublować zakupy żeby paragon się zgadzał emotka emotka
Ale najlepiej i tak odwalił jak dałam listę zakupów, na której napisałam 'papryka slodka' - przyprawa, której często używam w domu, myślałam że ogarnie emotka  wraca z zakupów i mówi oburzony 'nigdzie nie było napisane papryka słodka, zapytałem babki z personelu, które z tych papryk będą słodkie, powiedziała, że nie wie może te żółte, więc wziąłem te' umarłam emotka

Dziewczyny, skąd bierzecie takich nieogarów??! emotka Daje się z takimi żyć na co dzień w ogóle?  emotka

FBsebastian3

#7109200 Napisano: 16.07.2023 13:24:13
FBsebastian3 napisał(a):

Co prawda"wygrane" były dawno ale mam niedosyt więc patrzcie i podziwiajcie 🤣

W celu uzupełnienia żeby wszystko było jasne to NIC u nich nie wygrałam 🤣 Ale informacje,ze przekroczony limit dostałam.

rufus

#7109202 Napisano: 16.07.2023 13:53:31
cb656 napisał(a):

kimxxx napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wysłałam męża do Intermarche (daleko od nas, sklep odwiedzany raz na msc czasami rzadziej). Wiadomość tekstowa, rozpisana co ma kupić pod konkursy E, Letnie wieczory, Rusz po nagrody…
w miedzy czasie telefon z instruktażem, mowię- rozdziel mi to na 3 paragony jeśli nie problem…
dzwoni za 10 min, wraca z 3 paragonami, który tylko pod letnie wieczory sie nadaje, reszta zmieszana, E produkty na dwóch paragonach emotka emotka emotka

Eh, mój jak ma wyraźnie napisane 2 sztuki X to wiecznie i tak kupuje po jednej, czasem połowy listy nie kupi, bo niby nie znajdzie i muszę dublować zakupy żeby paragon się zgadzał emotka emotka
Ale najlepiej i tak odwalił jak dałam listę zakupów, na której napisałam 'papryka slodka' - przyprawa, której często używam w domu, myślałam że ogarnie emotka  wraca z zakupów i mówi oburzony 'nigdzie nie było napisane papryka słodka, zapytałem babki z personelu, które z tych papryk będą słodkie, powiedziała, że nie wie może te żółte, więc wziąłem te' umarłam emotka

Dziewczyny, skąd bierzecie takich nieogarów??! emotka Daje się z takimi żyć na co dzień w ogóle?  emotka

Pewnie da się, skoro piszą o tych sytuacjach z przymróżeniem oka i humorem.  emotka
I możliwe że taki "nieogar" który się pomyli, będzie lepszym mężem niż "alfa i omega", który myśli że pozjadał wszystkie rozumy... emotka

cb656

#7109213 Napisano: 16.07.2023 15:34:22
rufus napisał(a):

Pewnie da się, skoro piszą o tych sytuacjach z przymróżeniem oka i humorem.  
I możliwe że taki "nieogar," który się pomyli, będzie lepszym mężem, niż "alfa i omega", który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy...

emotka Pełna zgoda. Też tak na to patrzę. emotka Bo stawiam na naturalność, a ta obfita jest w błędy. emotka
Aczkolwiek mruganie to odrębna kwestia. Tu nie ma mojej zgody, ech... emotka

magalan83

#7109246 Napisano: 16.07.2023 20:24:05
kimxxx napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wysłałam męża do Intermarche (daleko od nas, sklep odwiedzany raz na msc czasami rzadziej). Wiadomość tekstowa, rozpisana co ma kupić pod konkursy E, Letnie wieczory, Rusz po nagrody… 
w miedzy czasie telefon z instruktażem, mowię- rozdziel mi to na 3 paragony jeśli nie problem…
dzwoni za 10 min, wraca z 3 paragonami, który tylko pod letnie wieczory sie nadaje, reszta zmieszana, E produkty na dwóch paragonach emotka emotka emotka

Eh, mój jak ma wyraźnie napisane 2 sztuki X to wiecznie i tak kupuje po jednej, czasem połowy listy nie kupi, bo niby nie znajdzie i muszę dublować zakupy żeby paragon się zgadzał emotka emotka

Ale najlepiej i tak odwalił jak dałam listę zakupów, na której napisałam 'papryka slodka' - przyprawa, której często używam w domu, myślałam że ogarnie emotka  wraca z zakupów i mówi oburzony 'nigdzie nie było napisane papryka słodka, zapytałem babki z personelu, które z tych papryk będą słodkie, powiedziała, że nie wie może te żółte, więc wziąłem te' umarłam emotka
Albo moja mama, która wraca z zakupów zachwycona do domu, bo kupiła na super promocji z 5kg cukini, więc ugotuje leczo i zaprawi w słoiki... spojrzałam w reklamówkę i uświadomiłam ją, że kupiła ogórki szklarniowe emotka

Jak miło, ze nie tylko u mnie takie cyrki emotka   fajna musi być z Was rodzinka
1 kimberly 0

escada

#7109460 Napisano: 17.07.2023 16:16:54
wkurza mnie dylemat który sama sobie głupio stworzyłam - kupiłam trochę konkursowego piwa w swoim czasie (jedynie słuszny Zatecky) coby miec kody na loterię a piwo do rozdania. Nie pomyślałam w szale zakupów, że tego się NIE DA pogodzić, no przeciez nie powiem, masz tu piwo tylko oddaj zawleczkę. I teraz albo to całe piwo wyleję i odzyskam zawleczki  albo porozdaję i się będę zastanawiac pod którą zawleczką była głowna wygrana, wrrr. A koniec loterii się zbliża
0 0

Emememe

#7109462 Napisano: 17.07.2023 16:18:59
escada napisał(a):

wkurza mnie dylemat który sama sobie głupio stworzyłam - kupiłam trochę konkursowego piwa w swoim czasie (jedynie słuszny Zatecky) coby miec kody na loterię a piwo do rozdania. Nie pomyślałam w szale zakupów, że tego się NIE DA pogodzić, no przeciez nie powiem, masz tu piwo tylko oddaj zawleczkę. I teraz albo to całe piwo wyleję i odzyskam zawleczki  albo porozdaję i się będę zastanawiac pod którą zawleczką była głowna wygrana, wrrr. A koniec loterii się zbliża

Da się oderwać samą zawleczkę bez otwierania piwa emotka
1 escada 0

escada

#7109464 Napisano: 17.07.2023 16:23:38
serio? tej sztuki nie próbowałam ale fakt, może jest to jakies wyjście:)) dzięki za pomysł;)
0 0

zielonaszpilka

#7109466 Napisano: 17.07.2023 16:25:11
escada napisał(a):

serio? tej sztuki nie próbowałam ale fakt, może jest to jakies wyjście:)) dzięki za pomysł;)

Gdzieś chyba czytałam że ktoś odcinał te zawleczki cążkami do paznokci;)
2 escada, cb656 0

escada

#7109467 Napisano: 17.07.2023 16:29:07
no proszę, w sumie to nie jest jakaś pancerna blacha, tez s[próbuję:) mam tego chyba ze 3 4-paki to może nie wszystkie zmarnuję:)
0 0

Emememe

#7109468 Napisano: 17.07.2023 16:29:54
escada napisał(a):

serio? tej sztuki nie próbowałam ale fakt, może jest to jakies wyjście:)) dzięki za pomysł;)

Trzeba obrócić zawleczkę o 180 stopni i oderwać emotka  Robiłam tak kilka razy i było ok, piwo zostało zamknięte.

escada

#7109477 Napisano: 17.07.2023 16:33:59
uwielbiam nasze forum, zawsze znajdzie się rada i pomoc, a konkursowicze to kreatywne bestie:)

a żeby nie odbiegać od tematu wątku to wkurza mnie upał
1 kumulacja 0

atyde25

#7109620 Napisano: 18.07.2023 08:45:21
Można zablokować tego gościa od kodów z Ż bo to się robi lekko irytujące i jego żenujące wpisy oceniające ludzi co nie chcą kupić od niego drogo kodów jako ograniczonych intelektualnie bo zaraz będą gorsze wyzwiska i oceny.A to niesmaczne.Zatrzymajmy tę karuzelę żenady.