Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7065861 Napisano: 04.12.2022 20:41:45
kurpianka napisał(a):

Akcja przypomina o ustąpieniu pierwszeństwa kobiet w ciąży. Do zamówienia znaczki   emotka
http://jestemwdrodze.pl/

Taaa... Trzeba dodać, że ustępowanie pierwszeństwa kobietom, a zwłaszcza staruszkom, nie dotyczy księży. emotka emotka

Nie, że wiek, czy płeć mnie uprawnia, że ja mam prawo (pierwszeństwa), bo my jesteśmy niewiasty! A KSIĄDZ TO CO?!

No w sumie racja, ksiądz też w sukience chadza... emotka
 
0 0

mia

#7066058 Napisano: 05.12.2022 17:16:27
Parchaty boczek i brak szczęścia w loteriach.emotka
I oby tylko tyle dzisiaj.
1 nelunia 0

southlander

#7066278 Napisano: 06.12.2022 15:56:30
No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

jokan

#7066281 Napisano: 06.12.2022 16:16:09
southlander napisał(a):

No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

też miałam o tym pisać, dzięki za wyręczenie emotka emotka emotka , tylko, że brak czasu....

cb656

#7066282 Napisano: 06.12.2022 16:17:44
jokan napisał(a):

southlander napisał(a):

No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

też miałam o tym pisać, dzięki za wyręczenie emotka emotka emotka , tylko, że brak czasu....

Wrrrr...
Straszliwie wkurza mnie malkontenctwo Userów, wwwrrrrrrr.... emotka Doprawdy, nie znajduję ŻADNEGO wyjaśnienia/usprawiedliwienia takiej postawy...

sabaka

#7066291 Napisano: 06.12.2022 16:40:23
Mój telefon! 😭 Restartował się w kółko przez godzinę, udało się uruchomić i znów to samo. Jak tu żyć jak to narzędzie pracy
0 0

southlander

#7066303 Napisano: 06.12.2022 17:36:16
cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

southlander napisał(a):

No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

też miałam o tym pisać, dzięki za wyręczenie emotka emotka emotka , tylko, że brak czasu....

Wrrrr...
Straszliwie wkurza mnie malkontenctwo Userów, wwwrrrrrrr.... emotka Doprawdy, nie znajduję ŻADNEGO wyjaśnienia/usprawiedliwienia takiej postawy...

Po przeczytaniu tytułu wątku, będzie Ci o wiele łatwiej znaleźć wyjaśnienie. emotka
BTW: a jeśli śmianie się z własnego podejścia do konkursowania jest takie straszne, to przepraszam, na przyszłość będę narzekał z większą powagą. 
0 0

cb656

#7066317 Napisano: 06.12.2022 18:55:47
southlander napisał(a):

jeśli śmianie się z własnego podejścia do konkursowania jest takie straszne, to przepraszam, na przyszłość będę narzekał z większą powagą. 

Jest Ci wybaczone, helou... emotka emotka
0 0

mandarynka16

#7066319 Napisano: 06.12.2022 19:05:49
southlander napisał(a):

No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

Serio ? bo mnie wkurza brak fajnych, świątecznych konkursów emotka emotka
1 peppa7 0

anialistopad

#7066376 Napisano: 07.12.2022 07:06:37
Od wczoraj jakaś menda zmienia mi hasło na Instagramie. Próbuje się zalogować na moje konto. Lokalizacja pokazuje,że Moskwa . Wkurza mnie to. 
0 0

pannajaska

#7066379 Napisano: 07.12.2022 07:17:49
anialistopad napisał(a):

Od wczoraj jakaś menda zmienia mi hasło na Instagramie. Próbuje się zalogować na moje konto. Lokalizacja pokazuje,że Moskwa . Wkurza mnie to. 

Też tak miałam. Zmien hasło do maila na którego masz założony instagram, a dopiero wtedy daj nowe hasło do instagrama
0 0

visserarthur

#7066380 Napisano: 07.12.2022 07:21:56
jokan napisał(a):

southlander napisał(a):

No i wkurzył mnie... nadmiar konkursów. emotka  Jak końcem jesieni ciężko było o coś ciekawego, tak teraz nie mogę się wyrobić z wysypem świątecznych.
Chyba jutro muszę rzucić wszystko i od rana tłuc po kolei teksty i zdjęcia. emotka

też miałam o tym pisać, dzięki za wyręczenie emotka emotka emotka , tylko, że brak czasu....

Mam podobnie, ale w innej kategorii "konkursów", jednak uznałem, że trzeba grać, bo z początkiem roku pewnie będzie posucha, więc wtedy nadejdzie czas na odpoczynek.

assal

#7066468 Napisano: 07.12.2022 13:22:13
Brak czasu. A tu konkurs goni konkurs emotka  
1 iwona0103 0

vanillasky-2017

#7066526 Napisano: 07.12.2022 15:39:08
Dostałam dzisiaj wiadomość od jednego z forumowiczów z zapytanie czy nie sprzedałam mu paragonów, które sprzedałam komuś innemu.
Szczerze mówiąc wystraszyłam się bo te, które sprzedałam mam bezpiecznie schowane ale może jednak machnęłam się i coś poplątałam.
Siadłam do kompa, otwarłam skrzynkę @ i zaczęłam przeglądać komu sprzedawałam paragony na ten właśnie konkurs i szukać paragonów.
Myślałam, że może dostał info od organizatora, że nie otrzyma nagrody bo weryfikacja przebiegła negatywnie i stracił nagrodę lub coś w tym stylu...
Ale to i tak nie mogłoby być możliwe bo jak wysyłam paragony to zawsze proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.
Aż dostałam następną wiadomość, Wiadomość z wyjaśnieniem. 
Forumowicz kupił u różnych osób 12 paragonów a u mnie 5. Wygrał 12 x a z moich paragonów nic.
Wkurzyło mnie mocno podejrzenie o oszustwo spowodowane brakiem wygranej...

atyde25

#7066530 Napisano: 07.12.2022 15:50:20
O matko ale numer z tymi paragonami.
Chciałam się pożalić jaki kiepski dzień i jakie dziś złe ciśnienie.
Ale po przeczytaniu tego postu to pogoda mnie tylko denerwuje ale nawet jak śnieg po oczach daje makijaż jak beton bo się wie co się używa hahhah:P
0 0

daisygirl

#7066531 Napisano: 07.12.2022 16:00:33
Mnie wkurza Mrówka. Pamiętacie konkurs na 20 lat? No to mam jeszcze z niego bona 100 zł i mąż wczoraj chciał zrealizować bo ważny do końca roku. Okazuje się, że nie można sobie zrealizować ot tak gdzie się chce, pracownicy nic nie wiedzą, usłyszał, że jest oszustem... totalna masakra. Piszę do ogólnopolskiej Mrówki na fb i ktoś mi odpisuje, że moze sobie go zrealizuje tam gdzie był wydany? Czyli w Busku Zdroju czy tam gdzieś w okolicy... A ja z pytaniem, czy jak ktoś wygrał z drugiego końca kraju to też ma jechać do Buska, żeby mu uznali te 100 zł? Dodam, że realizacja innego bonu z tego konkursu (bo mieliśmy 2 wygrane) to też była gehenna, podpisywanie jakichś dokumentów, sprawdzanie, chyba z godzinę to trwało, to było w lecie jeszcze. Pracownicy nic nie trybią, że bon, że mogą to przyjąć, wielkie oczy i wyzwywanie od oszustów... A jak tam Wasze Mróweczki się spisały? Bo Brzeska nie polecam...
0 0

nanajka81

#7066539 Napisano: 07.12.2022 16:09:18
vanillasky-2017 napisał(a):

Dostałam dzisiaj wiadomość od jednego z forumowiczów z zapytanie czy nie sprzedałam mu paragonów, które sprzedałam komuś innemu.
Szczerze mówiąc wystraszyłam się bo te, które sprzedałam mam bezpiecznie schowane ale może jednak machnęłam się i coś poplątałam.
Siadłam do kompa, otwarłam skrzynkę @ i zaczęłam przeglądać komu sprzedawałam paragony na ten właśnie konkurs i szukać paragonów.
Myślałam, że może dostał info od organizatora, że nie otrzyma nagrody bo weryfikacja przebiegła negatywnie i stracił nagrodę lub coś w tym stylu...
Ale to i tak nie mogłoby być możliwe bo jak wysyłam paragony to zawsze proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.
Aż dostałam następną wiadomość, Wiadomość z wyjaśnieniem. 
Forumowicz kupił u różnych osób 12 paragonów a u mnie 5. Wygrał 12 x a z moich paragonów nic.
Wkurzyło mnie mocno podejrzenie o oszustwo spowodowane brakiem wygranej...

rece opadają...
1 montezuma 0

mietowa

#7066543 Napisano: 07.12.2022 16:20:50
daisygirl napisał(a):

Mnie wkurza Mrówka. Pamiętacie konkurs na 20 lat? No to mam jeszcze z niego bona 100 zł i mąż wczoraj chciał zrealizować bo ważny do końca roku. Okazuje się, że nie można sobie zrealizować ot tak gdzie się chce, pracownicy nic nie wiedzą, usłyszał, że jest oszustem... totalna masakra. Piszę do ogólnopolskiej Mrówki na fb i ktoś mi odpisuje, że moze sobie go zrealizuje tam gdzie był wydany? Czyli w Busku Zdroju czy tam gdzieś w okolicy... A ja z pytaniem, czy jak ktoś wygrał z drugiego końca kraju to też ma jechać do Buska, żeby mu uznali te 100 zł? Dodam, że realizacja innego bonu z tego konkursu (bo mieliśmy 2 wygrane) to też była gehenna, podpisywanie jakichś dokumentów, sprawdzanie, chyba z godzinę to trwało, to było w lecie jeszcze. Pracownicy nic nie trybią, że bon, że mogą to przyjąć, wielkie oczy i wyzwywanie od oszustów... A jak tam Wasze Mróweczki się spisały? Bo Brzeska nie polecam...

Jeszcze nie wiem, ale dowiem się w najbliższych dniach. Natomiast kiedyś jakieś bony były do Lidla 100 zł przesyłane przez maila. I niedługo też się kończy ich ważność, więc mąż idzie z wydrukowanymi tymi bonami. Cyrk! Jedna kierowniczka, potem kierowniczka kierowniczki, mąż im tłumaczy, że wystarczy zeskanować - i tak ostatecznie zrobiły, ale najpierw półgodzinne dyskusje i telefony "do góry". Wzięły ten wydrukowany świstek, przybiła pieczątkę, schowała do kasy, mąż do niej, że i to tak nie ma znaczenia, bo on to sobie tylko dla wygody wydrukował, ale już w końcu machnął ręką. Ludzie z tyłu wnerwieni oczywiście... cóż, czysta przyjemność zakupów. 
0 0

adamo86

#7066545 Napisano: 07.12.2022 16:23:28
daisygirl napisał(a):

Mnie wkurza Mrówka. Pamiętacie konkurs na 20 lat? No to mam jeszcze z niego bona 100 zł i mąż wczoraj chciał zrealizować bo ważny do końca roku. Okazuje się, że nie można sobie zrealizować ot tak gdzie się chce, pracownicy nic nie wiedzą, usłyszał, że jest oszustem... totalna masakra. Piszę do ogólnopolskiej Mrówki na fb i ktoś mi odpisuje, że moze sobie go zrealizuje tam gdzie był wydany? Czyli w Busku Zdroju czy tam gdzieś w okolicy... A ja z pytaniem, czy jak ktoś wygrał z drugiego końca kraju to też ma jechać do Buska, żeby mu uznali te 100 zł? Dodam, że realizacja innego bonu z tego konkursu (bo mieliśmy 2 wygrane) to też była gehenna, podpisywanie jakichś dokumentów, sprawdzanie, chyba z godzinę to trwało, to było w lecie jeszcze. Pracownicy nic nie trybią, że bon, że mogą to przyjąć, wielkie oczy i wyzwywanie od oszustów... A jak tam Wasze Mróweczki się spisały? Bo Brzeska nie polecam...

U mnie bez żadnego problemu ani dodatkowych pytań zapłaciłem
0 0

wiesia30

#7066549 Napisano: 07.12.2022 16:29:05
adamo86 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

Mnie wkurza Mrówka. Pamiętacie konkurs na 20 lat? No to mam jeszcze z niego bona 100 zł i mąż wczoraj chciał zrealizować bo ważny do końca roku. Okazuje się, że nie można sobie zrealizować ot tak gdzie się chce, pracownicy nic nie wiedzą, usłyszał, że jest oszustem... totalna masakra. Piszę do ogólnopolskiej Mrówki na fb i ktoś mi odpisuje, że moze sobie go zrealizuje tam gdzie był wydany? Czyli w Busku Zdroju czy tam gdzieś w okolicy... A ja z pytaniem, czy jak ktoś wygrał z drugiego końca kraju to też ma jechać do Buska, żeby mu uznali te 100 zł? Dodam, że realizacja innego bonu z tego konkursu (bo mieliśmy 2 wygrane) to też była gehenna, podpisywanie jakichś dokumentów, sprawdzanie, chyba z godzinę to trwało, to było w lecie jeszcze. Pracownicy nic nie trybią, że bon, że mogą to przyjąć, wielkie oczy i wyzwywanie od oszustów... A jak tam Wasze Mróweczki się spisały? Bo Brzeska nie polecam...

U mnie bez żadnego problemu ani dodatkowych pytań zapłaciłem

Miałam podobnie,ale przyszła kierowniczka i zrealizowałam