Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

escada

#7056468 Napisano: 28.10.2022 12:43:34
wkurza mnie że ledwo jako tako opanowałam pokusę kupowania (i jedzenia) słodyczy na konkursy, Lay'sy tez zminimalizowałam  to juz sie na horyzoncie pojawiaja Cheetosy - i bede kupować wbrew sobie, bo nagrody kuszą:(

escada

#7057051 Napisano: 31.10.2022 17:27:46
apropos ostatni dzień - wkurza mnie że nie mogę wysłac odpowiedzi na pytanie miesiąca w Develeyu i dukaty na darmową dostawę pójda sie paść... w dodatku w sierpniu i wrześniu przegapiłam koniec miesiąca i tez nie zbierałam, skleroza dopada?
0 0

holala

#7057082 Napisano: 31.10.2022 19:40:13
... ze przegapiłam koniec konkursu Lay's. Było do wczoraj...
1 cb656 0

29renata

#7057083 Napisano: 31.10.2022 19:50:43
escada napisał(a):

apropos ostatni dzień - wkurza mnie że nie mogę wysłac odpowiedzi na pytanie miesiąca w Develeyu i dukaty na darmową dostawę pójda sie paść... w dodatku w sierpniu i wrześniu przegapiłam koniec miesiąca i tez nie zbierałam, skleroza dopada?

Spróbuj teraz, ja też nie mogłam, a przed chwilą się udało.
0 0

asia670

#7057337 Napisano: 02.11.2022 12:20:22
  • Wkurza to mało powiedziane-w ubiegłym tygodniu o 20:30 podjechałam sobie do Netto na szybkie zakupy.Bylam na parkingu sama.Wyszlam ze sklepu po 15 minutach,a tam niespodzianka: wezwanie do zapłaty za nie pobranie darmowego biletu na kwotę 165 zł,a jeśli wpłacę w ciągu 3 tygodni to 70 zł.Wyslalam reklamację z prośbą o anulowanie wezwania,dołączając zdjęcie paragonu i potwierdzenie zapłaty kartą,że ja faktycznie robiłam te cholerne zakupy.Przed chwilą dostałam zwrotnego e-maila,że nie uznają reklamacji!Uważajcie na parkingach,bo to jest szukanie jeleni....

FBsebastian3

#7057350 Napisano: 02.11.2022 12:50:31
asia670 napisał(a):

  • Wkurza to mało powiedziane-w ubiegłym tygodniu o 20:30 podjechałam sobie do Netto na szybkie zakupy.Bylam na parkingu sama.Wyszlam ze sklepu po 15 minutach,a tam niespodzianka: wezwanie do zapłaty za nie pobranie darmowego biletu na kwotę 165 zł,a jeśli wpłacę w ciągu 3 tygodni to 70 zł.Wyslalam reklamację z prośbą o anulowanie wezwania,dołączając zdjęcie paragonu i potwierdzenie zapłaty kartą,że ja faktycznie robiłam te cholerne zakupy.Przed chwilą dostałam zwrotnego e-maila,że nie uznają reklamacji!Uważajcie na parkingach,bo to jest szukanie jeleni....

Pazerni. Mi 2 lata temu uznali i nie placilam. Za to przy biedronce bylam swisdkiem jak robił zdjecia,  filmowal itd włożoną kare. Tak,ze faktycznie ostro pokują
0 0

bajm

#7057484 Napisano: 02.11.2022 20:25:05
Wkurza mnie, że przegapiłam odebranie nagrody z Hebe. Zabrakło mi czasu na pójście do sklepu, to mogłam chociaż oddać komuś  emotka
0 0

ziolko

#7057485 Napisano: 02.11.2022 20:33:29
asia670 oni często kryją się po kątach czy krzakach i tylko obserwują kierowców. 
Czytałam (a raz nawet byłam świadkiem), że ktoś poszedł po bilet parkingowy, auto oddalone od parkometru kilkanaście metrów, zanim wrócił, to już miał karę za wycieraczką. 
Na nic zdały się tłumaczenia, że przecież nie było go z minutę, bo czekał na wydrukowanie biletu. 

Te firmy muszą trzepać niezłą kasę za to parkowanie. 
2 mia, kumulacja 0

tereniagno

#7057501 Napisano: 02.11.2022 22:10:37
Wkurza mnie, ze na Bonduelle bez paragonu,
codziennie są te same obrazki i w tym samym miejscu!
Nawet miejscami nie zmieniają się.
To samo mam gdy gram z paragonamiemotka
1 bezaczek7 0

psotka

#7057524 Napisano: 03.11.2022 06:51:10
Nie wiem czy wątek juz byl ale w powiadomieniach razy 150 trudno sie przebic - czy wy tez macie 1 wpis jako 1 powiadomienie? Strasznie to męczące. Wole 1 powiadomienie do watku MDW anizeli 30.

Macie tak?
0 0

agakaz2

#7057526 Napisano: 03.11.2022 07:05:11
psotka napisał(a):

Nie wiem czy wątek juz byl ale w powiadomieniach razy 150 trudno sie przebic - czy wy tez macie 1 wpis jako 1 powiadomienie? Strasznie to męczące. Wole 1 powiadomienie do watku MDW anizeli 30.

Macie tak?

każdy wpis to jedno powiadomienie pionas chyba pisał że można to zmienić ale ja nie umiem
0 0

adamo86

#7057528 Napisano: 03.11.2022 07:48:47
agakaz2 napisał(a):

psotka napisał(a):

Nie wiem czy wątek juz byl ale w powiadomieniach razy 150 trudno sie przebic - czy wy tez macie 1 wpis jako 1 powiadomienie? Strasznie to męczące. Wole 1 powiadomienie do watku MDW anizeli 30.

Macie tak?

każdy wpis to jedno powiadomienie pionas chyba pisał że można to zmienić ale ja nie umiem

W edycji profilu trzeba zaznaczyć  "GRUPOWANIE POWIADOMIEŃ DLA WĄTKU"
1 psotka 0

southlander

#7057583 Napisano: 03.11.2022 11:01:17
To ja dziś ponarzekam w 100% konkursowo:
1. Wkurza mnie że jak pierwszy raz od dawna mam luźny dzień i jestem gotowy do dłuższego siedzenia nad zgłoszeniami, w dodatku w miarę wyspany, to dzieje się magia i nagle się okazuje że wszystkie konkursy na które miałbym ochotę, pokończyły się gdy akurat nie miałem czasu. emotka
2. Wkurza mnie że wysyp typowych konkursów jesiennych już zaczyna przygasać, a zimowych wciąż nie ma. Nawet ciężko coś nowego sensownego znaleźć do bazy. emotka   

atyde25

#7057626 Napisano: 03.11.2022 13:49:40
Też mam taki dzień.To chyba coś wisi w powietrzu.Myślałam,że nie pójdę do większego sklepu tylko do Społem.
Jakie tam chamstwo:(
Już się spięłam z jedną kobitką.
Potem patyczki zapachowe do Ross odebrać.Zasięg fona tylko przy oknach w środku sklepu brak a zapomniałam jaki wariant był na voucher.Trzeba znowu zapasy papieru robić wszystko wykupione w Ross ostatnie ręczniki papierowe wzięłam.Puste półki w tych artykułach.
Ale najbardziej mnie wkurza,że mnie wszystko boli każdy staw,mięsień i kość.
No dobra by było wkurzenie konkursowe według paragrafów 2 razy princepolo,kinder bueno 2 i jakieś chipsy czy coś:P
Zapomniałam o tym płynie na W z tego wszystkiego.
0 0

atyde25

#7057630 Napisano: 03.11.2022 13:56:21
Tak wiem znowu SPAM.
Na poczcie mnie 4 gruzinów wkurzyło zablokowali oba okienka na dobre 20 minut:(
Nie nie jestem rasistką miałam bliskie kontakty z wieloma nacjami by nie było.
I pyta kobitka od kogo pieniądze bo wypłacali a oni od brata,matki,żony.
Nie było to zabawne a kolejka po drzwi.
No i tradycyjnie jak to na poczcie te z okienek panie myślą,że jak będą mówić głośno i wyraźnie po polsku i powtarzać 20 razy obcokrajowiec nie znający naszego języka wszystko zrozumie..................
0 0

atyde25

#7058528 Napisano: 07.11.2022 10:24:28
No siedzę dziennie na fonie 7 godzin i 4 minuty.Po co są te aplikacje to liczące nigdy wcześniej tego nie dostawałam bo nie chciałam tego wiedzieć.Czyli jak etat bez pensji.Czy się wkurzać czy głupio śmiać nie wiem.
0 0

noemi82

#7058531 Napisano: 07.11.2022 10:36:07
Wkurza mnie, że w Dino jest loteria, a nie konkurs kreatywny, bo do loterii Smolara jakoś nigdy nie mam szczęścia. Wkurzało mnie też ograniczenie do jednej nagrody danego stopnia na gospodarstwo domowe, ale skoro i tak nic u nich nie wygrywam, to jakoś mniej mnie to denerwuje emotka
0 0

kachakacha

#7058533 Napisano: 07.11.2022 10:40:12
atyde25 napisał(a):

No siedzę dziennie na fonie 7 godzin i 4 minuty.Po co są te aplikacje to liczące nigdy wcześniej tego nie dostawałam bo nie chciałam tego wiedzieć.Czyli jak etat bez pensji.Czy się wkurzać czy głupio śmiać nie wiem.

Co to za aplikacja?
0 0

atyde25

#7059013 Napisano: 08.11.2022 13:05:08
Aplikacja na Samsunga licząca czas świecenia się ekranu telefonu czyli to chyba aktywność użytkownika.
W Apple to takie coś automatycznie jest zainstalowane a w Samsugach chyba nie czyli to Android.Ale to mi samo wskoczyło nie wiem co to ja jestem guła w takich sprawach.

Za to jestem człowiek demolka rozlałam płyn do mycia naczyń na pól Rossmanna bo chciałam skorzystać z tego kuponu na -50% na ratuj klimat czy jakoś tak.
0 0

atyde25

#7059017 Napisano: 08.11.2022 13:08:30
StayFree - Monitorowanie czasu spędzanego na ekranie i ograniczanie użycia aplikacji to aplikacja do samokontroli, produktywności i uzależnienia od telefonu, która pozwala pokazać, ile czasu spędzasz na smartfonie, i pomaga się skoncentrować, ograniczając korzystanie z aplikacji . Możesz ustawić limity użytkowania dla swoich aplikacji i otrzymywać alerty o przekroczeniu tych limitów użytkowania. Możesz także wyświetlić szczegóły użytkowania i statystyki dotyczące historii użytkowania.


✦Co sprawia, że ​​StayFree jest wyjątkowy?

✔ Najwyżej oceniany czas na ekranie i aplikacja do samokontroli
✔ Niezwykle szybki i przyjazny interfejs użytkownika
✔ Najdokładniejsze statystyki użytkowania
✔ Statystyki i analizy użytkowania na wielu platformach
✔ Szybka obsługa klienta
✔ Przyjazny dla baterii
✔ Całkowicie bez reklam!

StayFree - Monitorowanie czasu na ekranie i ograniczanie użycia aplikacji pomaga:
📵 przezwyciężyć uzależnienie od telefonu
🔋 bądź skoncentrowany
😌 samokontrola
📱 skrócić czas ekranu
🛡 zmniejszyć rozproszenie
💯 zwiększyć produktywność
🤳 odłączaj częściej
📈 zwiększ swoje cyfrowe samopoczucie
👪 spędzaj czas z rodziną lub z samym sobą
💪 skróć zmarnowany czas dzięki cyfrowemu detoksowi

✦Funkcje aplikacji:

★ Historia użytkowania aplikacji: przeglądaj wykresy i statystyki historii użytkowania.
★ Przypomnienie o nadmiernym zużyciu: powiadom, gdy spędzasz zbyt dużo czasu w aplikacji i rozpocznij swój cyfrowy detoks.
★ Tryb blokowania: tymczasowo blokuj wszystkie aplikacje, których nadużywasz.
★ Wieloplatformowość: StayFree jest teraz wieloplatformowy! Oszczędzaj czas na wszystkich swoich urządzeniach, łącząc aplikację na Androida z naszymi rozszerzeniami Chrome i Firefox.
★ Tryb skupienia: Twórz harmonogramy rozpraszających aplikacji, aby zachować koncentrację
★ Tryb uśpienia: zaplanuj czas snu, aby wyłączyć aplikacje
★ Wstrzymaj aplikacje: wstrzymaj rozpraszające aplikacje, aby przestać korzystać z reszty dnia
★ Tryb eksportu: wyeksportuj historię użytkowania do pliku CSV lub Microsoft Excel.
★ Inspirujące cytaty: pokaż inspirujące cytaty, które zachęcają do produktywności i mniejszego wykorzystania telefonu.
★ Dostosowywanie interfejsu: dostępnych jest 5 motywów - dostosuj aplikację tak, jak chcesz!
★ Tryb blokady: wymaga hasła do zmiany ustawień.
★ Widget: pokaż najczęściej używane aplikacje i całkowite wykorzystanie na ładnym widżecie.
★ Wykres kołowy: wyświetlanie dziennego i miesięcznego procentu użycia aplikacji.


✦TA APLIKACJA KORZYSTA Z USŁUG DOSTĘPU

Usługi ułatwień dostępu Androida służą do wykrywania, na której stronie internetowej jesteś, i z kolei do blokowania stron internetowych, które chcesz zablokować. Wszystkie informacje są utrzymywane zgodnie z naszą Polityką prywatności, a Sensor Tower korzysta z odpowiednich uprawnień za czynną zgodą użytkownika końcowego.


✦JESTEŚ WAŻNY

Bylibyśmy naprawdę wdzięczni, gdybyś mógł ocenić nas na 5 gwiazdek w Google Play. Ocena jest dla nas bardzo ważna w budowaniu zaufania do naszej bazy użytkowników. Jeśli masz sugestie lub chcesz coś poprawić, nie wahaj się skontaktować!


✦SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwielbiamy słuchać naszych użytkowników i otrzymywać ich opinie! Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z aplikacją lub masz sugestie, co możemy zrobić, aby ją ulepszyć, wyślij nam e-mail: hello.stayfree@gmail.com

✦Rozszerzenie StayFree

StayFree pomaga Ci się skoncentrować i unikać rozpraszających stron internetowych również na pulpicie. Jest dostępny w sklepie Firefox i Google Chrome.

https://chrome.go...tm_source=play_store
https://addons.mo...tm_source=play_store

Ta aplikacja jest obsługiwana przez Sensor Tower.Idę do paczkomatu obym niczego więcej nie rozwaliła jestem niezdarą.