Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7052497 Napisano: 11.10.2022 15:24:30
20 minut na infolinii Hebe słuchając jazzu.Niech ich pokaże opatrzność wrrrrrrrrrrrrrrr.Do tego słuchanie o RODO ponad 5 minut.
0 0

azaflora

#7052507 Napisano: 11.10.2022 15:41:02
Wkurza mnie, że ludzie szturmują lasy i gubią się. Teraz na Śląsku znów kupa ludzi szuka dwóch dziadków /oby się odnaleźli żywi/. Nie rozumiem - nie masz orientacji, tracisz ją z wiekiem - siedź w domu albo szwendaj się w pobliżu drogi /ma marginesie - wszyscy idą w głąb lasu, a grzyby na obrzeżach zostawiają emotka / i zabierz naładowany telefon!
1 atyde25 0

atyde25

#7052516 Napisano: 11.10.2022 16:00:01
Coś mi się wydaje ,że ten sam problem wyniknął w Hebe co kiedyś w Mcśmieciu.Wtedy przez oszustów straciłam kilka zestawów wygranych w aplikacji.Pewnie ludzie po kilka razy w różnych Hebe odbierali nagrody ile się dało.
0 0

anaesth

#7052606 Napisano: 11.10.2022 20:30:10
Wkurza mnie traktowanie przez niektórych tego wątku jak pamiętnik emotka

madllen

#7052618 Napisano: 11.10.2022 21:10:08
anaesth napisał(a):

Wkurza mnie traktowanie przez niektórych tego wątku jak pamiętnik emotka

O tak !  Też mam takie odczucia  emotka  Aż mi lżej, że w końcu ktoś odważył się to napisać  emotka

atyde25

#7052741 Napisano: 12.10.2022 11:37:42
Załamuje mnie ilu ludzi jest niepoważnych.Tak to dalej historia z moim biletem na koncert na który nie mam jak iść.Pytają są zdecydowani są,ty podajesz miejsce w jakim możesz go przekazać i cisza.Nawet Dzięki ale się rozmyśliłem.0 kontaktu.
Nie róbcie tak bardzo was proszę człowiek się czuje jakby liścia w twarz dostał:(
Teraz trafiłam na gościa poważnego mam nadzieję bo serio bilet tyle lat leżał i nie chciałam by nikt na koncert nie poszedł:(T
Tak wiem jestem za wrażliwa i się przejmuję wszystkim nadmiernie.
0 0

edzia21

#7052760 Napisano: 12.10.2022 12:04:51
Wkurza mnie pewna moja "imienniczka", która postanowiła zapisać nasze imię "od tyłu" emotka emotka ...i spamuje.

atyde25

#7052799 Napisano: 12.10.2022 13:18:51
Kto spamuje ja?
Odszczekuję pan przeprosi ,że już kupił.Ale to tylko jeden na bardzo wielu.
Pogoda ładna nic mnie już nie wkurza:)
0 0

atyde25

#7052803 Napisano: 12.10.2022 13:25:31
Teraz się jednak trochę wkurzyłam.
Handel paragonami nie wkurzał co?Czepianie się niczego nie wkurza co?
A ja opisywałam problem z odbiorem nagrody w Hebe w 100 % prawdziwy bo mnie dotyczył.
I problem z ludźmi co są niepoważni.
To jest spam no chyba jednak nie.
0 0

ziolko

#7052874 Napisano: 12.10.2022 16:21:57
Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"), napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry), w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

misiamarysia

#7053005 Napisano: 12.10.2022 23:04:09
ŻABKA i jej konkursy z użyciem aplikacji - znikające kody, kody, które nie dochodzą wcale albo pojawiają się po czasie emotka

monnikk

#7053021 Napisano: 13.10.2022 00:20:40
ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"), napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nie tylko u nas. Ostatnio pisałam do hotelu w Niemczech. Trzy razy sprawdzałam czy błędów po angielsku nie zrobiłam. Dostałam odpowiedź o treści : OK
0 0

kachakacha

#7053041 Napisano: 13.10.2022 08:03:21
Jeju, zapomniałam wysłać wczoraj Milkę z Delikatesów Centrum. 4 paragony emotka Eh...wkurzam się na siebie i na swoje gapiostwo emotka
0 0

pioge7

#7053045 Napisano: 13.10.2022 08:21:31
kupiłem specjalnie na stacji paliwo, żeby brać udział w konkursie BAQ, innej niż zwykle, bo zbieram punkty gdzie indziej i co... wyrzuciłem paragon, bo po co mi on... emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

Green

#7053110 Napisano: 13.10.2022 13:22:36
... że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

sesyjnie1

#7053311 Napisano: 14.10.2022 11:24:24
ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"), napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry), w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

 Heh mam to samo 
jak widzę Witam to mam skręt jelit 

radziosny

#7053351 Napisano: 14.10.2022 13:06:23
sesyjnie1 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"), napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry), w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

 Heh mam to samo 
jak widzę Witam to mam skręt jelit

Może się czepiam, ale jakoś nie pasuje mi wyrażenie "nawet oficjalnego".. bo w nieoficjalnych wiadomościach to mogę napisać "nawet siema". 
Mnie to nie wkurza. W języku polskim brak wyrażeń półoficjalnych. Np. w pracy wysyłam maila do kolegi, jednak o wiele starszego i doświadczonego. Jakoś głupio napisać "cześć", a z drugiej strony "dzień dobry" jakoś sztywno.. nie wiem może coś ze mną jest nie tak.. ale ja mam z tym problem. W Anglii w większości walą sobie na Ty i nie tracą czasu na takie rozkminy. 

A wkurza mnie, że jedna z organizacji w ogóle mi nie odpowiada na maile, chociaż jest to w ich interesie.. 

radziosny

#7053387 Napisano: 14.10.2022 14:12:22
cb656 napisał(a):

Green napisał(a):

(wkurza mnie) ...że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

W jednym ze starych filmów, to była bodajże komedia sensacyjna, jest taka scena, kiedy młoda para wprowadza się do nowego mieszkania i planuje urządzenie go. Przyjechali prosto z pogrzebu, trzymając w dłoniach urnę z prochami...
Ona do Niego:
- A Tatusia postawimy na kominku!
emotka

Wkurza mnie, że nie pamiętam tytułu filmu emotka
No i przede wszystkim, że nie mam kominka, na którym mógłbym gromadzić przodków w urnach. emotka

Zawsze jest opcja zawieszek emotka
https://www.pap.p...-dzieci-bedzie-nosic

Też mnie te shakery wkurzają.
0 0

Monika11

#7053391 Napisano: 14.10.2022 14:28:18
Green napisał(a):

... że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

Mężowi wysłałam zdjęcie do pracy -powiedział to samo -urna 
1 DAIKOKU 0

uleczkaa

#7053405 Napisano: 14.10.2022 15:00:20
Wkurza mnie,  że będąc rodzicem dziecka w wieku szkolnym trzeba mieć messengera, i przynależeć do pięciu grup! Oddzielna grupa z nauczycielami,  inna z wychowawcą, następna dla samych rodziców,  coby ustalić jaki prezent kupić! Do tego córka musiała założyć oddzielnego messengera i mają grupy do szybkich przedmiotów utworzone.  Wkurza mnie bardziej,  że początkowo się wzbraniałam ale uległam, bo jako jedyna nie wiedziałam o zebraniau, zbiórce funduszy czy planowanej wycieczce.