Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

at-babska

#7050157 Napisano: 30.09.2022 12:10:37
Dzięki. Właśnie czekam na teleporadę. Nieszczególnie się spieszyli z jej umówieniem. Wszystko komplikuje fakt, że moje dziecko też ma to dziadostwo i nawet nie mam z kim go zostawić, żeby samej iść i dać się osłuchać. W ostateczności pójdę razem z nim do pediatry i poproszę o osłuchanie. 
0 0

agnesita

#7050159 Napisano: 30.09.2022 12:19:45
Zgubiłam paragon z elmexem emotka Nie chcial mi przejść plik, los mejores napisał mi co zrobić a ja zgubiłam paragon, jakieś nie konkursowe z tego dnia mam a tego nigdzie nie ma a praca z dzieckiem dawno zrobiona emotka
0 0

sabaka

#7050197 Napisano: 30.09.2022 13:50:36
Kupiłam za wygrany voucher Eventim bilet na koncert, zarezerwowałam hotel, cały weekend w mieście mam zaplanowany, nawet restauracje ogarnęłam, gdzie kiedy będę jeść, bilety na pociąg też już kupiony i właśnie otrzymałam e-mail, że koncert odwołany  emotka
0 0

azaflora

#7050203 Napisano: 30.09.2022 14:12:13
sabart napisał(a):

Kupiłam za wygrany voucher Eventim bilet na koncert, zarezerwowałam hotel, cały weekend w mieście mam zaplanowany, nawet restauracje ogarnęłam, gdzie kiedy będę jeść, bilety na pociąg też już kupiony i właśnie otrzymałam e-mail, że koncert odwołany  emotka

Współczuję emotka
Sama też straciłam koncert Dżemu. Miał być w maju 2020, przełożyli na październik, ostatecznie odbył się w maju 2022, odpuściłam.
U Ciebie gorzej, bo zaplanowałaś/łeś cały pobyt.
1 sabaka 0

edzia21

#7050226 Napisano: 30.09.2022 15:30:08
at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

Tak z "domowej apteczki" na szybko: Witamina D + cynk + NAC + kwercetyna (to zestaw "podstawa")
możesz rozpuścić też aspirynę - tutaj działanie przeciwzakrzepowe 
pamiętaj o kontrolowaniu saturacji emotka

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia emotka
1 agaluna 0

asiakali

#7050291 Napisano: 30.09.2022 17:57:02
Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

edzia21

#7050293 Napisano: 30.09.2022 18:00:31
asiakali napisał(a):

Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

To akurat u Ciebie tak wyglądało. Wczoraj byłam w Interku i pani kasjerka NA SIŁĘ wciskała wszystkim* kupony, tłumacząc co zrobić żeby wziąć udział w akcji...

*wszystkim osobom robiącym zakupy za ponad 50 zł.
1 cb656 0

ilonaxx5

#7050361 Napisano: 30.09.2022 22:27:01
asiakali napisał(a):

Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

U mnie ta sama sytuacja plus tylko taki że udało się wygrać 
0 0

kukuleczka

#7050369 Napisano: 30.09.2022 23:05:16
Zostawiam konkursy na ostatnią chwile.ZAWSZE.
Jak będą czytać moje odpowiedzi z Visa to myślę że będą płakać...co za shit muszą czytać emotka

ziolko

#7050381 Napisano: 01.10.2022 00:05:28
at-babska niestety covid ma to do siebie, że długo jest się osłabionym. Jest ogólna niemoc i niechęć do wszystkiego.
Aktualnie walczę z pocovidowym zapaleniem krtani i napadami kaszlu. 
0 0

nelunia

#7050383 Napisano: 01.10.2022 00:20:46
Monsteremotka 25 minut klikałam, że nie jestem robotem, żeby finalnie i tak zgłoszenie nie było zarejestrowane emotka
0 0

Claudia77

#7050390 Napisano: 01.10.2022 08:31:36
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

No to z innej beczki, syn jechał autobusem do szkoły jak co rano tradycyjnie, tłok niemiłosierny i wsiadła starsza pani. Mój syn oczywiście ustąpił miejsca i stanął obok trzymając się poręczy u góry. Ścisk taki, że ledwo palca można było wcisnąć i jak autobus zahamował, to niestety delikatnie się o tę kobietę oparł, a żebyście słyszeli jakich epitetów się od niej nasłuchałemotka -masakra. Niestety źle trafiła, bo riposta poszła w stylu mojego syna, czyli kulturalnie  z klasą i w pięty - co nie zmienia faktu, że stwierdził w domu, że ma w d... ustępowanie miejsca, biednym, starszym paniom...

A możesz zacytować ripostę dosłownie? Chciałbym się zorientować w kwestii owej "klasy"? emotka emotka emotka

dokładnie Ci nie zacytuję, bo to była odpowiedż na jej epitety- ona do niego między innymi Ty gówniarzu uważaj co robisz, zachowujesz się jak bydło a on do niej coś w stylu,  że w Arce Noego było dużo bydła i ono najlepiej na tym wyszło i gdyby  bardziej szanował swoje nogi niż drugiego człowieka to na pewno by nie siedziała i że to niby dzisiejsza młodzież jest niekulturalna - jakoś tak to leciało emotka  

xooxoo

#7050418 Napisano: 01.10.2022 13:07:14
Paragony z Auchan... emotka  "baton zbożowy", "energetyk" 

atyde25

#7050434 Napisano: 01.10.2022 15:34:19
Kolejki w sklepach poszłam do sklepu na L i nie kupiłam nic na promocje bo tłumy.Zero koszyków,zero wózków.A miałam ten nieszczęsny kupon za winogrona i wiadomo,że nie mogłam odpuścić.Jedyne promo jakie złapałam to Almette i Rolmlecz:PJak w centrum wielkiego miasta mogli zrobić tylko 2 większe sklepy:(:(:(
0 0

atyde25

#7050438 Napisano: 01.10.2022 15:44:27
A i chyba jestem mega stara (tak ludzie tyle nie żyją):P Jaki teraz jest wyglądowy postęp.Faceci tlenione kłaki ,tatuaże wielkie i nawet na szyji ? Jak u Quebo.W sensie takie znaki zapytania na całej szyji jak ok ma:P Tak stanowczo mnie wkurza,że jestem stara.Moja babcia by się nogą przeżegnała dobrze ,że pożegnała ten świat na początku lat 90 tych.
0 0

kachakacha

#7050444 Napisano: 01.10.2022 16:13:23
atyde25 napisał(a):

A i chyba jestem mega stara (tak ludzie tyle nie żyją):P Jaki teraz jest wyglądowy postęp.Faceci tlenione kłaki ,tatuaże wielkie i nawet na szyji ? Jak u Quebo.W sensie takie znaki zapytania na całej szyji jak ok ma:P Tak stanowczo mnie wkurza,że jestem stara.Moja babcia by się nogą przeżegnała dobrze ,że pożegnała ten świat na początku lat 90 tych.


Mnie za to dziwi ubiór nastolatek - wielkie, luźne spodnie, koszule w kratę, wyciągnięte swetry. Za "moich czasów" to wstyd by było po domu chodzić w czymś takim 😅
1 andii 0

agadawid

#7050491 Napisano: 01.10.2022 21:21:34
Koszule w kratę, powyciągane swetry, poszarpane spodnie to powrót mojej młodości emotka .  Jestem rocznik 77. Styl grunge, Kurt Cobain. Wczesne lata 90 😄.Obecna moda wcale mnie nie szokuje.

ziolko

#7050498 Napisano: 01.10.2022 22:01:48
agadawid napisał(a):

Koszule w kratę, powyciągane swetry, poszarpane spodnie to powrót mojej młodości emotka .  Jestem rocznik 77. Styl grunge, Kurt Cobain. Wczesne lata 90 😄.Obecna moda wcale mnie nie szokuje.

No to jesteś starsza o 2 lata ode mnie emotka
Jak kiedyś patrzyłam na moje zdjęcia ze szkoły średniej, to dziwię się, jak mogłam tak chodzić emotka
Czerwona marynarka z szerokimi ramionami. Pasowała mi do wszystkiego emotka

anialistopad

#7050499 Napisano: 01.10.2022 22:07:35
agadawid napisał(a):

Koszule w kratę, powyciągane swetry, poszarpane spodnie to powrót mojej młodości emotka .  Jestem rocznik 77. Styl grunge, Kurt Cobain. Wczesne lata 90 😄.Obecna moda wcale mnie nie szokuje.

Ja bym tak od siebie dodała za wielkie koszulki plus buty na słupku tzw trumniaczki 
0 1 edi999a

peppa7

#7050500 Napisano: 01.10.2022 22:11:12
agadawid napisał(a):

Koszule w kratę, powyciągane swetry, poszarpane spodnie to powrót mojej młodości emotka .  Jestem rocznik 77. Styl grunge, Kurt Cobain. Wczesne lata 90 😄.Obecna moda wcale mnie nie szokuje.

Ja jestem trochę młodsza i niestety, pamiętam wszechobecne "stringi wystające ze spodni" emotka  lepiej, niech ta moda nie wraca emotka