Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

silvia8

#6878681 Napisano: 26.08.2022 15:09:31
szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć

emotka  Dużo siły i zmian na lepsze!

szczupak

#6878686 Napisano: 26.08.2022 15:27:07
cb656 napisał(a):

szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą...

Wyślij go na ryby... emotka  Może jakiegoś szczupaka złapie, będzie na obiad... emotka

no z jego zdolnościami to przyniósł by wiadro śniętych ryb  prosto z Odry z odkrywczym stwierdzeniem że "Innych nie było" i jak mi się nie podobają to SAMA mam sobie iść inne złowić!
Ale doceniam twoje poczucie humoru emotka

darog

#6878690 Napisano: 26.08.2022 15:40:17
Metaxa na maxa...... wkurza
0 0

sabaka

#6878712 Napisano: 26.08.2022 16:19:24
szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć

Nam tak łatwo mówić, bo nie wiemy jak tam sytuacja wygląda między Wami, ale jeśli mąż potrafi w ten sposób bez pohamowania wyrażać się do żony, to jest to ewidentny brak szacunku do drugiego człowieka, nie wyobrażam sobie, by tam była miłość. Znalazł sponsoring i ma czelność jeszcze komentować. Ja w takiej sytuacji bym nie chciała tkwić, ale wiem że osoby dotknięte "przemocą psychiczną" nie widzą tego od takiej strony. Zapewne brak sił na taki krok, ale chociaż wizytę u jakiegoś terapeuty, który pomoże poukładać w głowie pewne rzeczy i będzie łatwiej zrozumieć i ewentualnie podjąć jakieś kroki.

cudaczek121

#6878717 Napisano: 26.08.2022 16:33:08
szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć

Jeśli on faktycznie w niczym Ci nie pomaga, a do tego ściąga w dół, to po co taki partner?! Pogonić dziada!

sabaka

#6878720 Napisano: 26.08.2022 16:38:12
cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

...jeśli mąż potrafi w ten sposób bez pohamowania wyrażać się do żony, to jest to ewidentny brak szacunku do drugiego człowieka, nie wyobrażam sobie, by tam była miłość...

Co do zasady to zgoda, co do metody niekoniecznie emotka
MOŻE tak właśnie jest, a MOŻE zupełnie inaczej... Nie wiemy tego...
Ludzi w trudnych emocjonalnie stanach lepiej chyba jednak pocieszać, niż dodatkowo dołować, nie sądzisz? emotka

W jaki sposób dołuję? Zalecam terapeutę, on jest od takich rzeczy. Pokazałam jak to wyglądałoby z mojej strony. Nie zawsze jest co naprawiać, a tkwić w czymś co jest toksyczne (po opisie autora posta nie wygląda to na zdrową relację) na pewno nie jest dobre dla psychiki i póki ktoś nie zadba o siebie i nie zdecyduje się na pójście po pomoc, to prawdopodobnie się nic nie zmieni. 

atyde25

#6878860 Napisano: 27.08.2022 14:39:11
Przykre z tym mężem:(
Może ma zły okres w życiu.
Dobra bo ja po coś tu przyszłam a zapomniałam.
0 0

atyde25

#6878861 Napisano: 27.08.2022 14:40:52
Ale akurat o terapeutach.Jak człowiek pójdzie do psychiatry to zaraz ,że wariat a jak nie pójdzie to oj mógł iść po pomoc.
I tak źle i tak niedobrze.
A ludzie są teraz strasznie nerwowi w sklepach.Nie wiem czy to przez brak kasy czy pogoda.Nie jest dobrze w tej materii:(
0 0

as32572

#6878919 Napisano: 28.08.2022 11:03:21
Wkurza mnie aplikacja pyszne.pl, w zasadzie to żadna nowość,ale po raz pierwszy spotykam się z sytuacją,że nie mogę nic zamówić pod mój adres emotka
Obsługa odpisała,że w wyszukiwarce się pokazuje, no tak, więc robię zamówienie a na koniec komunikat nie dowozimy pod ten adres emotka
0 0

aurorcia

#6878949 Napisano: 28.08.2022 13:09:47
Od prawie roku szwankowała mi 13 letnia zmywarka, reanimowałam ją jak mogłam, mąż coś tam reperował, bo ja czekałam, że będzie konkurs pt "Kup zmywarkę i wygraj...", pod koniec lipca odpadło skrzydło zraszające i już stwierdziłam, że skrzydło za drogie i kupuję nową...
25 lipca kupiłam nową Whirlpool i byłam mega zadowolona aż do dnia kiedy  pojawił się konkurs  Whirlpool, na mój model zmywarki i wymagany zakup w sklepie w którym ja kupiłam, ale zakup od 16 sierpnia!
Nosz ku... mać, tylko ja mogę mieć takiego pecha emotka emotka

radziosny

#6878951 Napisano: 28.08.2022 13:22:04
..że nie pamiętam czy zgłosiłem paragonemotka . Czy jak zgłoszę w fortisie ten sam paragon to zostanę zdyskwalifikowany?
0 0

kachakacha

#6879003 Napisano: 28.08.2022 21:24:48
Smolar. Chyba nigdy nie wygrałam nic u tej agencji, a oni organizują teraz tyle konkursów...
0 0

Miligili

#6879006 Napisano: 28.08.2022 21:45:37
sabart napisał(a):

cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

...jeśli mąż potrafi w ten sposób bez pohamowania wyrażać się do żony, to jest to ewidentny brak szacunku do drugiego człowieka, nie wyobrażam sobie, by tam była miłość...

Co do zasady to zgoda, co do metody niekoniecznie emotka
MOŻE tak właśnie jest, a MOŻE zupełnie inaczej... Nie wiemy tego...
Ludzi w trudnych emocjonalnie stanach lepiej chyba jednak pocieszać, niż dodatkowo dołować, nie sądzisz? emotka

W jaki sposób dołuję? Zalecam terapeutę, on jest od takich rzeczy. Pokazałam jak to wyglądałoby z mojej strony. Nie zawsze jest co naprawiać, a tkwić w czymś co jest toksyczne (po opisie autora posta nie wygląda to na zdrową relację) na pewno nie jest dobre dla psychiki i póki ktoś nie zadba o siebie i nie zdecyduje się na pójście po pomoc, to prawdopodobnie się nic nie zmieni. 

1 Miligili 0

kachakacha

#6879010 Napisano: 28.08.2022 22:01:01
cb656 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Smolar. Chyba nigdy nie wygrałam nic u tej agencji, a oni organizują teraz tyle konkursów...

Nie wkurzaj się na Smolara. To naprawdę solidna firma. Spróbuj zmieniać styl, aż trafisz w gusta. Doceniają oryginalność emotka

Już tracę nadzieję. Rymy nie, proza nie, nawet loterie są nieudane. Może mam ban na numer telefonu emotka
0 0

oset

#6879012 Napisano: 28.08.2022 22:11:55
kachakacha napisał(a):

cb656 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Smolar. Chyba nigdy nie wygrałam nic u tej agencji, a oni organizują teraz tyle konkursów...

Nie wkurzaj się na Smolara. To naprawdę solidna firma. Spróbuj zmieniać styl, aż trafisz w gusta. Doceniają oryginalność emotka

Już tracę nadzieję. Rymy nie, proza nie, nawet loterie są nieudane. Może mam ban na numer telefonu emotka

A ja radzę zmienić numer telefonu i założyć nowego maila i zobaczysz czy nie jesteś na czarnej liście Smolara.  Agencje przechowują nasze dane. 

otter

#6879024 Napisano: 28.08.2022 23:36:43
kupilem  produkty na Słodka loteria na 5! Carrefour, wyliczylem sobie zeby bylo jak najblizej 15 zl, po wyjsciu ze sklepu patrze na paragon a tam nabil mi sie kupon z aplikacji z rabatem na te smiejzelki przy zakupie 2 szt, teraz nie dosc ze musze to zjesc to jeszcze kupic nowe a paragon do kosza...
0 0

gosia112a

#6879027 Napisano: 29.08.2022 00:01:03
O napisał(a):

kachakacha napisał(a):

cb656 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Smolar. Chyba nigdy nie wygrałam nic u tej agencji, a oni organizują teraz tyle konkursów...

Nie wkurzaj się na Smolara. To naprawdę solidna firma. Spróbuj zmieniać styl, aż trafisz w gusta. Doceniają oryginalność emotka

Już tracę nadzieję. Rymy nie, proza nie, nawet loterie są nieudane. Może mam ban na numer telefonu emotka

A ja radzę zmienić numer telefonu i założyć nowego maila i zobaczysz czy nie jesteś na czarnej liście Smolara.  Agencje przechowują nasze dane. 

0 0

pc174

#6879028 Napisano: 29.08.2022 00:06:24

Limit zwrotów dla Uczestnika został wykorzystany.

Tchibo emotka
0 0

radziosny

#6879039 Napisano: 29.08.2022 07:14:43
otter napisał(a):

kupilem  produkty na Słodka loteria na 5! Carrefour, wyliczylem sobie zeby bylo jak najblizej 15 zl, po wyjsciu ze sklepu patrze na paragon a tam nabil mi sie kupon z aplikacji z rabatem na te smiejzelki przy zakupie 2 szt, teraz nie dosc ze musze to zjesc to jeszcze kupic nowe a paragon do kosza...

No właśnie ja kupiłem tych żelków na oko i na lekki zapas, ale biorąc pod uwagę te promocje, że drugie tańsze, później rabat na wszystko to sam nie wiem czy mam dobrą kwotę.. kwota w konkursie nie powinna obejmować rabatów jak dla mnie.
0 0

sledzik860

#6879043 Napisano: 29.08.2022 07:35:04
radziosny napisał(a):

otter napisał(a):

kupilem  produkty na Słodka loteria na 5! Carrefour, wyliczylem sobie zeby bylo jak najblizej 15 zl, po wyjsciu ze sklepu patrze na paragon a tam nabil mi sie kupon z aplikacji z rabatem na te smiejzelki przy zakupie 2 szt, teraz nie dosc ze musze to zjesc to jeszcze kupic nowe a paragon do kosza...

No właśnie ja kupiłem tych żelków na oko i na lekki zapas, ale biorąc pod uwagę te promocje, że drugie tańsze, później rabat na wszystko to sam nie wiem czy mam dobrą kwotę.. kwota w konkursie nie powinna obejmować rabatów jak dla mnie.

Regulamin nic nie traktuje o rabatach. 15 zł to 15 zł. emotka
1 Ferdia 0