Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

#6875324 Napisano: 10.08.2022 15:40:51
Haribo 4 paragony i nawet miś nie wpadł 
0 0

izak1000

#6875404 Napisano: 10.08.2022 18:44:30
anialistopad napisał(a):

Haribo 4 paragony i nawet miś nie wpadł 

A u mnie wciąż w formularzu "zmień plik" i nie można go wysłać. 
0 0

mia

#6875699 Napisano: 11.08.2022 19:28:25
Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.
1 cb656 0

anaesth

#6875711 Napisano: 11.08.2022 20:52:07
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Tak trochę śmiechem przez łzy, ale przypomniała mi się starsza pani, która przyszła do szpitala ze skierowaniem do operacji z własnoręcznie dopisanym "cito" emotka Tonący chwyci się brzytwy...
1 mia 0

monnikk

#6875712 Napisano: 11.08.2022 21:04:09
mia napisał(a):

No to mi się ulało.

https://next.gaze...o-oszustwo-media.amp
1 mia 0

misiamarysia

#6875713 Napisano: 11.08.2022 21:12:30
[quote=

mia]Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Rozumiem Cię doskonale. W Warszawie kolejka do dermatologa (Medicover) jest gigantycznie długa, bo jak twierdzi pani z okienka - nie mają lekarzy, więc zaproponowała mojemu dziecku - chirurga lub poradę na czacie. Na szczęście szybciej udało się pójść państwowo.
2 mia, kumulacja 0

mandarynka16

#6875714 Napisano: 11.08.2022 21:36:21
misiamarysia napisał(a):

[quote=

mia]Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Rozumiem Cię doskonale. W Warszawie kolejka do dermatologa (Medicover) jest gigantycznie długa, bo jak twierdzi pani z okienka - nie mają lekarzy, więc zaproponowała mojemu dziecku - chirurga lub poradę na czacie. Na szczęście szybciej udało się pójść państwowo.



Zazwyczaj w umowie jest zapis, że w ciągu jakiegoś okresu muszą Ci zaproponować wizytę, np w ciągu 3-5dni. Tylko jak się na to nie powołasz to oni sami z siebie tego nie zrobią. 

iwona0103

#6875715 Napisano: 11.08.2022 21:45:19
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Zainstaluj apkę Luxmedu i odświeżaj co jakiś czas (najlepiej rano). Ludzie rezygnują z terminów i można łatwo trafić szybki termin emotka  
0 0

mia

#6875717 Napisano: 11.08.2022 21:49:51
iwona0103 napisał(a):

mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Zainstaluj apkę Luxmedu i odświeżaj co jakiś czas (najlepiej rano). Ludzie rezygnują z terminów i można łatwo trafić szybki termin emotka  

Problem jest w tym, że u mnie na wsi nie ma odrębnej placówki Luxmedu. Są lekarze w jednej przychodni, którzy mają umowe podpisana z Luxmedem i wsio. No i magiczne hasło "Urlopy". Ale jutro i tak się muszę tam przejechać po odbiór jednego skierowania, więc może się coś uda wyżreć. Tym bardziej że sprawa jest z gatunku "paragraf 22". emotka
1 iwona0103 0

kachakacha

#6875719 Napisano: 11.08.2022 21:57:10
Specjalnie pojechałam na zakupy do Dino, żeby kupić Namysłów. Siedzę teraz, żeby wysłać zgłoszenie, a tu kasjer się pomylił i wbił jedno piwo zamiast czterech 🙈 Nie zauważyłam 😭
0 0

tereniagno

#6875721 Napisano: 11.08.2022 22:01:08
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało

Na temat terminów wizyt, to brak słów. Mam skierowanie do kardiologa-skierowanie z czerwca- termin  28 maj 2023.Skierowanie pilne na 10 listopada.Do endokrynologa -termin 28 wrzesień 2023.Nie wiem, czy do tych terminów dożyjęemotka
0 0

atyde25

#6875847 Napisano: 12.08.2022 14:14:39
Nawet cukru nie używam ale w tej psychozie jak zobaczyłam,że w Biedrze rzucili przygarnęłam 2 kg.Nie wiem ile kiedyś kosztował ale teraz 4,99 zł.Oczywiście nic nie upiekę bo piekarnik siadł kilka miesięcy po gwarancji.............
0 0

lasiglasty

#6876336 Napisano: 16.08.2022 11:26:07
Na liście loterii Whiskasa z ostatniego dnia zobaczyłam swoję imię, wchodzę na pocztę i oczywiście e-maila brak, to nie ja emotka  nie lubię od rana takich "niespodzianek".  Dzień zepsuty emotka

atyde25

#6876342 Napisano: 16.08.2022 11:46:25
Znam to niestety najgorzej jak ktoś ma podobne dane a tobie się wydaje ,że to ty:(

Ale mnie  wkurzyło coś innego po co są te quizy z wiedzy.Jak ktoś się nie przykłada do pracy i daje złą odpowiedź.A ty znasz dobrą ale jest zła bo tak ktoś ułożył quiz.
No masakra.I zamiast 100% masz 75%.Nie jest to najważniejsza rzecz ale już miejsce urodzenia znanej osoby mogli sprawdzić nie jest to pytanie z gruntu mega trudne:(
0 0

oldziaczek

#6876377 Napisano: 16.08.2022 14:17:28
mia napisał(a):

Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Ostatnio na necie głośno było o tym, że lm i mc mają odrębne wizyty dla ludzi z zewnątrz i takich, którzy mają pakiet, przy czym oczywiście dla posiadaczy pakietów, którzy juz u nich zostawiają swoją kasę, wizyt nie ma. Do rodzinnego na luxmed 0 terminów, a ten sam lekarz na nfz (w placówce luxmed) mnóstwo terminów do wyboru... Robią nas jak chcą emotka
1 mia 0

ziolko

#6876391 Napisano: 16.08.2022 15:34:04
W kwestii opieki zdrowotnej na NZF jest fajna strona - KOLEJKI NFZ
Polecam!

Wkurza mnie, że jeżdżę do jednego lekarza do Łodzi. Zapisy na godziny, ale to i tak nic nie daje, bo jeśli ktoś ma wizytę np w południe, to przylezie od rana i wcześniej wejdzie. A później ci, co przychodzą na właściwą godzinę - to faktycznie wchodzą później.
Kiedyś tak zostałam zrobiona w konia - wizyta o 11:50 a weszłam o 14, bo "liczy się kolejność przyjścia".
To po chol.erę zapisują, skoro i tak jest wolna amerykanka???
Już kiedyś zwróciłam im na to uwagę, ale dalej nic z tym nie zrobili. 

anialistopad

#6876398 Napisano: 16.08.2022 16:22:09
Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 
0 0

ziolko

#6876419 Napisano: 16.08.2022 17:23:48
anialistopad to standard w mailach od oszustów.
Dodaj jego adres do czarnej listy i tyle.
0 0

29renata

#6876420 Napisano: 16.08.2022 17:24:05
anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

Tak, chyba wszyscy.
0 0

fan-mandaryny

#6876429 Napisano: 16.08.2022 18:15:13
Wkurza mnie, że tyle fajnych konków się pojawiło jednocześnie. Wcześniej nic a nic, a w sierpniu zakupowe szaleństwo. Nie wiem, czy pociągnie to mój budżet.  emotka
0 0