Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lager

#6861129 Napisano: 24.05.2022 14:03:50
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Kupiłam dekoder ale i tak nie łapie programów.

No i wyjaśniła się zagadka emotka Dziś u mnie ta sama historia - nadajnik coś miesza. Dostępny jest tylko pakiet podstawowy, siedem kanałów publicznych czyli TVP1, TVP2, Regionalna, Info, Historia, Sport i coś jeszcze. Zniknęły wszystkie pozostałe. Nie ma TVN, Polsatu i innych z tej grupy.
Trzeba przeczekać, uzbroić się w cierpliwość aż skończą to mieszanie.
Wczoraj wieczorem oglądałem normalnie - Stopklatka, Rozrywka i inne, prawie do północy. A dziś sąsiadka wpadła z lamentem, że nowy dekoder się popsuł. I tak się dowiedziałem... Dekoder się nie popsuł,winny jest nadajnik, to tam coś grzebią.

U mnie to samo.. tylko mam obawy, że to samo sie nie naprawi.. emotka
0 0

Monika11

#6861138 Napisano: 24.05.2022 14:33:34
cb656 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Sprawdźcie swoje stare dekodery - wczoraj u nas wyłączyli, kanałów nie było, mąż przeskanował i kanały są - brakuje tylko tvn, nie kupowaliśmy nowego dekodera ..

Nie demonizuj, kobieto...  emotka Co to znaczy "STARE DEKODERY"emotka Wincyj światła proszę! emotka

Nie wiem mój dekoder ma 3 lata
1 cb656 0

basiag

#6861154 Napisano: 24.05.2022 15:00:47

atyde25 napisał(a):

wkurza mnie pogoda bo jest duszno i mokro i jestem zirytowana przez to.

rany, gdzie tak cudnie ? dobrze pogoń ten deszcz do mnie, od miesiąca widziałam go tylko raz i to przez chwilę emotka
1 cb656 0

assal

#6861158 Napisano: 24.05.2022 15:21:23
Cb656: To nie tajemna wiedza. Jeden i ten sam tekst/zdjęcie idzie raz na siebie, raz pod nazwiskiem kogoś z rodziny  emotka
Do tego ludzie się chwalą publicznie: wygrałam na siostrę/męża/kuzyna...
Mnie nie wkurza, ile kto wygrywa, ale narzekanie tych samych osób tu czy pod wynikami różnych konkursów na fb/instagramie emotka
Wiem, że ktoś może chciałby extra wózek dla dziecka, a zgarnia ktoś któryś z kolei, ale te same osoby o każdy rower walczą i jakoś z tym problemu nie mają. Nie zostawiają rowerów dla innych emotka

pikawka

#6861210 Napisano: 24.05.2022 19:00:11
agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️


emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka

Jestem okropną konkursowiczką emotka

sledzik860

#6861212 Napisano: 24.05.2022 19:25:32
pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka

Jestem okropną konkursowiczką emotka

Prawda jest taka, że to, czego regulamin nie zabrania, jest legalne. Może to zabrzmi brutalnie, ale na tej scenie jest dużo zawodowych graczy, którzy grają stricte dla zysku, ale nie można im tego zabronić. W ten świat można się wgryźć, ale trzeba to zrobić umiejętnie i włożyć w to pewny wysiłek. Nie popieram jedynie rodziców, którzy szastają na lewo i prawo zdjęciami swoich lub cudzych dzieci, by cokolwiek wygrać. To rzeczywiście jest ohydne.  

paula9891

#6861224 Napisano: 24.05.2022 21:50:41
pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka

Jestem okropną konkursowiczką emotka

No co Ty emotka  ja jak gram o 100 zł, a wpadnie tv, to grzecznie odmawiam nagrody emotka
Konkursy kreatywne = wygrywa najlepszy tekst według komisji. Każdemu narzekajacemu polecam czytanie zwycięskich tekstów i wyciąganie wniosków. Narzekanie prowadzi donikąd.  emotka

adamo86

#6861232 Napisano: 24.05.2022 22:56:40
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka Jestem okropną konkursowiczką emotka

No co Ty emotka  ja jak gram o 100 zł, a wpadnie tv, to grzecznie odmawiam nagrody emotka
Konkursy kreatywne = wygrywa najlepszy tekst według komisji. Każdemu narzekajacemu polecam czytanie zwycięskich tekstów i wyciąganie wniosków. Narzekanie prowadzi donikąd.  emotka

Drodzy, taki proceder był znany od czasów Robin Hood'a, tylko trochę okoliczności się zmieniły.
Wydzieramy bogatym Fundatorom super nagrody i sprzedajemy je dużo taniej Potrzebującym emotka  
A nagród jest tyle, że dla każdego starczy emotka  

agaga

#6861256 Napisano: 25.05.2022 07:15:51
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka Jestem okropną konkursowiczką emotka

No co Ty emotka  ja jak gram o 100 zł, a wpadnie tv, to grzecznie odmawiam nagrody emotka
Konkursy kreatywne = wygrywa najlepszy tekst według komisji. Każdemu narzekajacemu polecam czytanie zwycięskich tekstów i wyciąganie wniosków. Narzekanie prowadzi donikąd.  emotka

Niektórzy mocno nadinterpretują moją wypowiedz. Nie jestem zawodowym konkursowiczem, ale może kiedyś zacznę. Także spodziewajcie się, że konkurencja będzie wam rosła 😉
ps. Moje wygrane w tym miesiącu to wartość Ok 3 tys - nie narzekam. 
1 adamo86 0

nanajka81

#6861258 Napisano: 25.05.2022 07:21:58
agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

A ja Ciebie rozumiem. Mam w okolicy taką jedną co dzieci małych niet ale non stop wygrywa różne rzeczy dla dzieci (klocki, maskotki, rowerki, wózki itepe) a potem za właściwie taką samą cenę jak sklepowa (no czasami obniży 10 zł ale to się i tak nie opłaca) - próbuje to sprzedać na olx. Rozumiem, gdyby sprzedawała to trochę taniej ale nieeee... Ceny ma wygórowane więc te rzeczy na OLX u niej wiszą latami. No ale co zrobić, ma do tego pełne prawo. Umie wygrać to wygrywa, tylko sprzedawać nie umie.
0 0

agaga

#6861259 Napisano: 25.05.2022 07:31:42
Generalnie męczy mnie ciągniecie tego tematu. Widocznie mój punkt widzenia różni się od większości.
0 0

southlander

#6861386 Napisano: 25.05.2022 14:42:52
Wkurza mnie dzisiaj moja senność przez którą od 2 godzin ogarnąłem dopiero jeden konkurs. Wbija już dzisiaj trzecia kawa, mimo że normalnie tyle to wypijam przez tydzień. emotka
0 0

wojteke-konkursy

#6861459 Napisano: 25.05.2022 22:00:31
Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 
1 brucee 0

brucee

#6861462 Napisano: 25.05.2022 22:03:55
wojteke-konkursy napisał(a):

Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 

emotka  Mam identycznie i nigdy tego nie rozumiem. Wpienia mnie, że w dobie popandemicznej i w czasach kupowania działek na Księżycu, zwykły skan wysłany mailem nie wystarczy. emotka

wojteke-konkursy

#6861464 Napisano: 25.05.2022 22:09:51
1940bruce1973 napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 

emotka  Mam identycznie i nigdy tego nie rozumiem. Wpienia mnie, że w dobie popandemicznej i w czasach kupowania działek na Księżycu, zwykły skan wysłany mailem nie wystarczy. emotka

Niektóre agencje sumy 5 cyfrowe widzę i wystarczy skan, a nie raz do byle pierdoły trzeba odsyłać i robić zbędny problem. Liczyłem właśnie na to, że ostatnie dwa lata to zmienią, ale nic się jednak nie zmieniło. Zbędny czas, koszt (niewielki, ale jednak) i problem ;/ 
1 brucee 0

Astronautka

#6861533 Napisano: 26.05.2022 10:29:37
może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

silvia8

#6861536 Napisano: 26.05.2022 10:33:04
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

emotka

brucee

#6861550 Napisano: 26.05.2022 11:34:06
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar...ehhh

Los wynagradza każdy smutek i każdą łzę. emotka emotka emotka

ikropka

#6861567 Napisano: 26.05.2022 12:30:03
Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale
1 cb656 0

sledzik860

#6861576 Napisano: 26.05.2022 12:57:33
ikropka napisał(a):

Facet z Żabce, który ma tylko zdrapane zdrapki i twierdzi, że innych nie ma i nie wyda. Taka, albo wcale

Omg, ale że jak, całkowicie zdrapane ? Same z napisem "Graj dalej" czy wygrane też ma ? 
1 kumulacja 0