Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

domenicasun

#6851960 Napisano: 29.03.2022 20:12:19
mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

Sama pomogłam, pomagam i będę dalej pomagać. Nikt z tych ludzi nie został pozostawiony na ulicy, bez jedzenia, opieki zdrowotnej  i dachu nad głową. Pisałam o szerzeniu szarej strefy. Dlatego nie "od razu", bo ta wojna trwa dopiero miesiąc (niech się szybko skończy), bo w Polsce dalej istnieje bezrobocie, zwłaszcza w małych miejscowościach, bo Polacy też miesiącami szukają zatrudnienia. Produkcja żywności i wykonywanie zabiegów kosmetycznych wymagają stosownych zezwoleń. Martwię się o tych ludzi, tak samo mocno jak o swoją rodzinę i nasz kraj. Pytasz: Jakie widzisz rozwiązanie? Na pewno nie jest nim praca na czarno. 

mietowa

#6851961 Napisano: 29.03.2022 20:15:10
sledzik860 napisał(a):

mietowa napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

A czy nie uważasz, że ci ludzie nie mieli dotychczas żadnych majątków ? No bez przesady. Ukraina jest uboższym krajem to prawda, ale tam też ludzie jakoś funkcjonowali przez lata,pracowali na swoje emerytury, oszczędzali, tam też jest cywilizacja, są banki, w większości myślę, że tożsame z naszymi bankami. To tylko przykład. Natomiast ja odnoszę wrażenie, że media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy. A każda pomoc winna być poprzedzona wnikliwą analizą finansową tych ludzi, by móc rozróżnić potrzebujących od "cwaniaków". Ja tu tego nie widzę.

Ależ oczywiście, że są tacy, którzy mają majątki. Zapewniam Cię, że nie zobaczysz ich na organizowanych obecnie halach, w których znajduje się 60 łóżek. Nie będą też mieszkać u kogoś kątem, a to z prostego powodu - to żadna przyjemność, a jedynie ostateczność. Dla każdego z nas. A skoro mowa o oszczędnościach - poczytaj sobie, ilu Polaków je ma i w jakiej wysokości. A przecież Ukraina jest, jak mówisz, uboższym krajem."media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy."Większość jest w Polsce od 2-3 tygodni. Kiedy mieli "wziąć się do pracy"? W sumie nawet nie wiem, jak to skomentować, zwłaszcza to wspomnienie traumy w umniejszający jej znaczenie sposób. Twoje słowa wskazują tylko, że nie masz pojęcia, z czym zmagają się ci ludzie. Uwierz, bo nie życzę przekonania się na własnej skórze, że większość natychmiast wróciłaby do swojego dotychczasowego życia, bez tych naszych darmowych tramwajów i wejść do zoo. Ech, ludzie, ludzie... 

Tak to prawda, nie wiem z czym zmagają się ci ludzie, bo sam tego nie doświadczyłem. Jednak codziennie doświadczam szarej rzeczywistości w polskich sklepach.
Ceny rosnące z weekendu na weekend. Dawanie każdemu jak leci po 500 + i być może innych socjali z automatu to pomysł, który wyczerpie ekonomicznie nasz kraj przy przyroście ludności w granicach 8-9 %. Nie kupuję tłumaczenia, że tylko biedni uciekli. Uciekli ludzie, którzy po prostu bali się o swoje życie, niezależnie od stanu posiadania. Uciekli ludzie, którzy mieli blisko granicę UE. Dlatego ocena finansowa tych ludzi byłaby jak najbardziej zasadna, ale tego nie ma. Nie żyjemy w średniowieczu, by nie dało się tego uczynić. Rozumiem, że musi minąć ten pierwszy szok, ale ci ludzie muszą się ogarnąć z sytuacją i po jakimś czasie podjąć pracę i wspierać polską gospodarkę. Inaczej utoniemy w cenach, gdzie chleb będzie kosztował 10 zł, a masło 20. Co do umniejszania traumy to się znacznie mylisz. Ja jej w żaden sposób nie umniejszam. Mają traumę i mają prawo ją mieć, po tym co ich spotkało. Uciekli i zachowali życie i bardzo się z tego cieszę. Jednak po pewnym okresie powinna przyjść refleksja u tych ludzi, że trzeba podjąć pracę, bo nasza kulejąca gospodarka tego nie udźwignie. Chyba, że jesteś w ch. bogata/y i jest Ci wszystko jedno. Mi nie jest. 

W Polsce źle dzieje się od dawna i to nie tylko pod względem ekonomicznym. Sama jestem przerażona tym, jak ceny rosną. Ok, zgadzam się z pomysłem, aby do pewnego stopnia weryfikować to, komu daje się pieniądze i pomóc Ukraińcom w znalezieniu pracy - bo wbrew pozorom wcale nie będzie im aż tak łatwo, na pewno trudniej niż nam. Chodzi mi jednak o to, o czym zresztą też piszesz - dajmy im trochę czasu. Bo to właśnie teraz jest dla wielu z nich etap szoku i oswajania się z sytuacją. 
0 0

mietowa

#6851962 Napisano: 29.03.2022 20:17:18
domenicasun napisał(a):

mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

Sama pomogłam, pomagam i będę dalej pomagać. Nikt z tych ludzi nie został pozostawiony na ulicy, bez jedzenia, opieki zdrowotnej  i dachu nad głową. Pisałam o szerzeniu szarej strefy. Dlatego nie "od razu", bo ta wojna trwa dopiero miesiąc (niech się szybko skończy), bo w Polsce dalej istnieje bezrobocie, zwłaszcza w małych miejscowościach, bo Polacy też miesiącami szukają zatrudnienia. Produkcja żywności i wykonywanie zabiegów kosmetycznych wymagają stosownych zezwoleń. Martwię się o tych ludzi, tak samo mocno jak o swoją rodzinę i nasz kraj. Pytasz: Jakie widzisz rozwiązanie? Na pewno nie jest nim praca na czarno. 

Oczywiście, że nie. I miejmy nadzieję, że to chwilowa sytuacja, wynikająca z przeładowania wszystkich instytucji. 

nelunia

#6851963 Napisano: 29.03.2022 20:19:35
Nie ma na tą całą ukraińską sytuację jednego dobrego wyjścia czy plastra na rany.
Ukraińcy ponoszą ogromną cenę, uciekają przed bombami, jako wolontariusz "obtarłam się" o ogromną tragedię tych ludzi. Ale to jedna strona całości, dla mnie  ta straszniejsza.
Druga to dodatki, dotacje, benefity, które otrzymują na rozpoczęcie życia w obcym kraju. Podam jeden przykład z mojego miasta, taka cenzurarela, ale od kilku tygodni wprowadza niesmak wśród mieszkańców. Zaparkowanie samochodu w Centrum zawsze nie było łatwe i tanie. Mieszkańcy wykupują za ponad 200 zł.abonamenty, a w ramach wyjścia z pomocą dla uchodźców, goście mają pozwolenie na parkowanie za darmo. No tak, w sumie co w tym dziwnego? A już piszę. Jest problem z zaparkowaniem dla mieszkańców dojeżdżających do pracy, zaparkowane są "na dłużej" tj. nie odjeżdżające przez kilka dni samochody i nie są to zaporożce. Ponadto stać ich na wynajmowanie pokoju w 4* hotelu
Jestem za pomocą, ale dlaczego ludzie mogący zapłacić za parkowanie też są z tego zwolnieni?
Takich przykładów mam sporo, ale nie chcę o tym pisać, bo nie chcę być na ich miejscu. Jednak rozsądek powinien być we wszystkim, takie mam zdanie.

sambolera

#6852297 Napisano: 31.03.2022 19:48:08
sledzik860 napisał(a):


A czy nie uważasz, że ci ludzie nie mieli dotychczas żadnych majątków ? No bez przesady. Ukraina jest uboższym krajem to prawda, ale tam też ludzie jakoś funkcjonowali przez lata,pracowali na swoje emerytury, oszczędzali, tam też jest cywilizacja, są banki, w większości myślę, że tożsame z naszymi bankami. To tylko przykład. Natomiast ja odnoszę wrażenie, że media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy. A każda pomoc winna być poprzedzona wnikliwą analizą finansową tych ludzi, by móc rozróżnić potrzebujących od "cwaniaków". Ja tu tego nie widzę.

Byłeś tam? W niektórych miejscach jest taka bieda, że zamiast toalety jest wiadro. W metrze nie ma systemu sprzątającego tylko też sprzątaczka ma metalowe wiadro (takie którym poiłam krowy w latach 90) i miotłę. Ukraina jest niemal najbiedniejszym krajem w Europie (najbiedniejsza jest Mołdawia). Jest naprawde bardzo dużo biednych ludzi. 
Ludziom umierają teraz członkowie rodziny, mają traumy, potrzebują pomocy psychologa ale mają isć do pracy. Owszem wielu już pracuje, ale nie każdy może/jest w stanie.  To jest naprawdę niesamowicie wygodne pisać sobie z ciepłego pokoju co ktoś może/co powinien. Mamy teraz mnóstwo specjalistów. My Polacy oczywiście w podobnej sytuacji to w nowym kraju na uchodzstwie pozakładamy biznesy, wynajmiemy apartamenty, damy prace bezrobotnym tego kraju, sprawimy, że obywatelom będzie żyło się jeszcze lepiej. Ale póki nie musimy to możemy się pomądralować w internecie.

ziolko

#6852323 Napisano: 31.03.2022 21:34:12
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie,ze od rana do wieczora karmią mnie wojna na Ukrainie. To nie jest moja wojna!  Co sie dzieje? Anerykanie w ciagu 23 lat "wprowadzili demokracje" w 9 krajach. Tyle wojen rozpoczeli. Teraz w Pilsce toczy sie wojna zanim sie zaczela. Urabianie opini publicznej do akceptacji przyszlych ruchow. My nie chcemy wojny ! A uchodzcy swiadomie sa zamieniani w przesiedleńców. Jestesmy rozwalani od sridka

ooo... Już czytałam ten argument o Amerykanach i wojnach, w jakich brali udział.
A w innym miejscu czytałam, że to robota ruskich trolli.
Nawiasem mówiąc polecam książkę "TROLLE PUTINA"

gosiak351

#6852342 Napisano: 01.04.2022 00:13:32
mnie wkurza, że spieszyłam się z Kubusiowym wpisem i nic fajnego mi nie wyszło a termin jest jak przeczytałam do 30.04; niemniej na stronie Biedroneczki przeczytałam, że kończy się dziś i pędziłam z wpisem
0 0

visserarthur

#6852345 Napisano: 01.04.2022 03:38:08
FBsebastian3 napisał(a):

mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

Działaniami trudno to co się dzieje nazwać wojennymi objęta jest niewielka część Ukrainy. Prezydent tego kraju bardzo chciałby wciągnąć do "wojny" inne kraje. Niech swoją energię przekieruje na pomoc rodakom na terenie swojego kraju. To już Swoi swoim nie chca pomoc? Przecież pieniądze i dary strumieniem płyną z całego świata. O wojnie w Afganistanie, Jemenie Oalestynie świat zapomniał. Jestem za pomocą zdecydowanie ale na terenie Ukrainy lub w obozach dla uchodzcow. Nie domach Polaków, ajademikach, sanatoriach itp. To nie jest nasza wojna! Oczywiście ludziska zmanipulowani socjak mediami jak owce covidowe idą na rzeź podatków, bezrobocia, drożyzny itd

Zabrakło jeszcze, "bo oni dostają startery za darmo i telefon za złotówkę w Plusie"- pewnie chcesz być na ich miejscu w takim razie...?

Claudia77

#6852348 Napisano: 01.04.2022 06:54:09
visserarthur napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

Działaniami trudno to co się dzieje nazwać wojennymi objęta jest niewielka część Ukrainy. Prezydent tego kraju bardzo chciałby wciągnąć do "wojny" inne kraje. Niech swoją energię przekieruje na pomoc rodakom na terenie swojego kraju. To już Swoi swoim nie chca pomoc? Przecież pieniądze i dary strumieniem płyną z całego świata. O wojnie w Afganistanie, Jemenie Oalestynie świat zapomniał. Jestem za pomocą zdecydowanie ale na terenie Ukrainy lub w obozach dla uchodzcow. Nie domach Polaków, ajademikach, sanatoriach itp. To nie jest nasza wojna! Oczywiście ludziska zmanipulowani socjak mediami jak owce covidowe idą na rzeź podatków, bezrobocia, drożyzny itd

Zabrakło jeszcze, "bo oni dostają startery za darmo i telefon za złotówkę w Plusie"- pewnie chcesz być na ich miejscu w takim razie...?

my wynajmujemy mieszkanie rodzinie z Ukrainy - jeszcze przed całą tą wojną - i oczywiście przyjechała do nich rodzina i znajomi uciekający przed wojną, jedna matka z synem lat ok. 10 - płaczą codziennie, nie chcą tu być, a młody w nocy uciekł z domu ( już odnaleziony) bo on chce do taty, bo jak tata ma zginąć to on umrze na wojnie razem z nim, ot takie zwykłe problemy dzieci jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości...

Claudia77

#6852349 Napisano: 01.04.2022 07:14:12
fineessa napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

fineessa napisał(a):

Szukam pracy w księgowości już od kilku miesięcy. U mnie w mniejszym miasteczku pracy w księgowości po prostu nie ma. Ostatnio pojawiła się oferta na stronie PUP, 3 miejsca pracy, dobra płaca, no oferta idealna. Dzwonię wiec żeby uzyskać numer telefonu do pracodawcy i co słyszę? „Proszę Panią ale to jest oferta dla Ukraińców”!!! Jak dla Polaków oferty pracy nie było…Powoli zaczyna mnie to wszystko przytłaczać.

A próbowałaś pracy w InFakt? Tam cały czas szukają księgowych do pracy zdalnej. Mój mąż prowadzi u nich księgowość i jego księgowa nie narzeka na brak klientów. Aplikować można przez ich stronę. 

O nie słyszałam o tym. Zapoznam się z firmą.

a jesteś zarejestrowana w UP? jeśli była oferta tylko dla zarejestrowanych w UP to nie podadzą Ci danych pracodawcy, a jeśli jesteś i faktycznie tak powiedzieli, to dzwoń jeszcze raz i powiedz, że mają obowiązek Ci podać nr, (jeśli spełniasz wszystkie warunki oferty),bo w świetle przepisów prawa pracy nie wolno dyskryminować nikogo ze względu na płeć, narodowośc itd. itd., więc jak kogoś obeznanego w prawie tak potraktują, to będzie Up miał niezłe problemy...

andii

#6852808 Napisano: 04.04.2022 16:06:57
Wkurza mnie ze zostałam OBIBOKIEM emotka  i nie mogę zajrzeć do Zapowiedziemotka

azaflora

#6852818 Napisano: 04.04.2022 16:38:25
1940bruce1973 napisał(a):

andii napisał(a):

Wkurza mnie ze zostałam OBIBOKIEM emotka  i nie mogę zajrzeć do Zapowiedziemotka

emotka emotka :*

Od dawna jestem obibokiem i dozgonnie nim pozostanę emotka
Czuję się usprawiedliwiona, bo... siedzę przed ekranem z lupą,/ bo od prawie 2,5 roku, ślepa ze mnie babka//, rozczytuję regulaminy, żeby niczego nie przekręcić, zgłaszam konkurs... i zonk - ktoś mnie ubiegł, konkurs zgłoszony, a jeszcze nie pojawił się w bazie, szkoda resztki mojego wzroku emotka
2 brucee, andii 0

tereniagno

#6852872 Napisano: 04.04.2022 21:07:07
1940bruce1973 napisał(a):

azaflora napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

andii napisał(a):

Wkurza mnie ze zostałam OBIBOKIEM emotka  i nie mogę zajrzeć do Zapowiedziemotka

emotka emotka :*

Od dawna jestem obibokiem i dozgonnie nim pozostanę emotka Czuję się usprawiedliwiona, bo... siedzę przed ekranem z lupą,/ bo od prawie 2,5 roku, ślepa ze mnie babka//, rozczytuję regulaminy, żeby niczego nie przekręcić, zgłaszam konkurs... i zonk - ktoś mnie ubiegł, konkurs zgłoszony, a jeszcze nie pojawił się w bazie, szkoda resztki mojego wzroku emotka

Doskonale Cię rozumiem. emotka Nie będę wracać do swoich argumentów sprzed lat, bo rozumiem cele wprowadzenia tego obowiązku, ale widząc to, co czasem wyprawia się w bazie, jestem ciągle i nieprzerwanie, absolutnie przeciwna.  emotka

Ooooo, dołączam do tego grona emotka

peppa7

#6852875 Napisano: 04.04.2022 21:26:03
Czekajcie na rezerwę z Rossmana z ON, bo kupiłam jedną złą pastę i nagroda przepadła emotka  
0 0

bajm

#6852920 Napisano: 05.04.2022 10:17:13
tereniagno napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

azaflora napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

andii napisał(a):

Wkurza mnie ze zostałam OBIBOKIEM emotka  i nie mogę zajrzeć do Zapowiedziemotka

emotka emotka :*

Od dawna jestem obibokiem i dozgonnie nim pozostanę emotka Czuję się usprawiedliwiona, bo... siedzę przed ekranem z lupą,/ bo od prawie 2,5 roku, ślepa ze mnie babka//, rozczytuję regulaminy, żeby niczego nie przekręcić, zgłaszam konkurs... i zonk - ktoś mnie ubiegł, konkurs zgłoszony, a jeszcze nie pojawił się w bazie, szkoda resztki mojego wzroku emotka

Doskonale Cię rozumiem. emotka Nie będę wracać do swoich argumentów sprzed lat, bo rozumiem cele wprowadzenia tego obowiązku, ale widząc to, co czasem wyprawia się w bazie, jestem ciągle i nieprzerwanie, absolutnie przeciwna.  emotka

Ooooo, dołączam do tego grona emotka

Ja też.
A kojarzy mi się, że w zamierzchłych czasach przy niektórych konkursach pojawiała się informacja, że zgłosiło go kilka osób. Może by tak wrócić do tego?
1 brucee 0

kalmia86

#6853064 Napisano: 06.04.2022 09:33:46
peppa7 napisał(a):

Czekajcie na rezerwę z Rossmana z ON, bo kupiłam jedną złą pastę i nagroda przepadła emotka  

wkurza mnie, że nie dostaniesz nagrody... (nie mają rezerwy)
1 peppa7 0

adamo86

#6853082 Napisano: 06.04.2022 11:26:06
cb656 napisał(a):

bajm napisał(a):

kojarzy mi się, że w zamierzchłych czasach przy niektórych konkursach pojawiała się informacja, że zgłosiło go kilka osób. Może by tak wrócić do tego?

Co by to niby miało dać? emotka Przecież zawsze ktoś jest tym pierwszym, a reszta tylko spóźniona, po nim...
Hm... Jeśli zgłaszasz konkurs, który już jest w bazie, pojawia się stosowna informacja na stronie.

Dałoby brak ujemnej liczby zgłoszonych konkursów emotka
Kiedyś nawet dodałem jeden konkurs który już był zgłoszony ale jeszcze niewidoczny w bazie.
Dostałem później info, że już zgłoszony i miałem "-1" w dodanych konkursach emotka
0 0

adamo86

#6853088 Napisano: 06.04.2022 11:39:58
cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Dałoby brak ujemnej liczby zgłoszonych konkursów emotka

Chyba się nie rozumiemy. emotka Powtarzam: zawsze jest ktoś pierwszy, a reszta to ci przegrani. emotka Tu nie ma miejsc ex aequo. emotka

No spoko, rozumiem emotka Ale niech nie odejmuje liczby konkursów za to, że zgłaszasz taki którego jeszcze nie widać w bazie  emotka
0 0

adamo86

#6853090 Napisano: 06.04.2022 11:54:22
cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

No spoko, rozumiem emotka Ale niech nie odejmuje liczby konkursów za to, że zgłaszasz taki którego jeszcze nie widać w bazie  emotka

Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze, że ta strona, mimo swojej przydatności, nie jest pozbawiona błędów? Ten z minusową ilością konkursów też zgłaszałem kiedyś pionasowi. To tylko niedoróbka, nie koniec świata. emotka  

Też kilka innych drobnych niedoróbek zgłaszałeś bez których da się żyć, więc daj i innym "ponarzekać"  emotka
0 0

faworek

#6853261 Napisano: 07.04.2022 10:25:03
Wkurza mnie, że znowu ktoś próbował włamać mi się na pocztę. 2 raz w ciągu tego miesiąca... emotka
0 0