Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

gosiak351

#6844478 Napisano: 14.02.2022 22:58:36
mietowa napisał(a):

katee14 napisał(a):

Ostatnio do Wedla napisałam fajny tekst, tylko potem okazało się, że wkleiłam go bez dwóch wyrazów i całość straciła sens.  I tak poszło bo nie sprawdziłam go robiąc dwie rzeczy jednocześnie. emotka

Ja kiedyś, dawno temu, napisałam na konkurs Wedla, uparcie używając słowa Wawel emotka emotka

jakoś tak w 2018 moze 2019 w e leclerc był konkurs wedla  a ja specjalnie -przejechałam całe miasto i kupilam milkę  XD
1 katee14 0

cudaczek121

#6844480 Napisano: 14.02.2022 23:05:48
rare85 napisał(a):

anaesth napisał(a):

A ja ostatnio chciałam kupić na parapetówkę Mirindę i Pepsi w C4, żeby przy okazji mieć paragon na konkurs. Tak jak zawsze robię scan&go, tak tym razem poszłam do kasy z obsługą, bo chciałam wydać wygrane bony, no i co? Kasjerka zeskanowała Mirindę, a Pepsi już nie. Niby 5zł oszczędności, ale paragon do kosza. Mam nauczkę, żeby konkursowe zakupy robić zawsze na kasie samoobsługowej albo przez aplikację, co i Tobie polecam emotka Na szczęście mój Lidl, hipermarket C4, Leclerc i wszystkie Biedronki mają samoobsługę i chwała im za to! Przydałyby się jeszcze w Kauflandzie emotka

Lubię zakupy konkursowe robić na kasach samoobsługowych. W moim C4 potrafię przy jednej wizycie obejść wszystkie 4 kasy emotka I w końcu zrobili też w Kauflandzie w moim mieście, więc jest nadzieja, że i u Ciebie będą emotka Przydałyby się jeszcze w Intermarche emotka

W tej mojej żabce to nawet byla kasa samoobsługowa, ale akurat byla zajęta. Kupowałam 1 mleczne prince polo i 2 grzeski, a one mają takie zbliżone kolorystycznie opakowania, wiec pewnie dlatego kasjerka się pomyliła. Mało tego- na dowodzie zakupu mam 3 razy Grzeski i nawet za tego 3 jakiś rabat naliczony
0 0

visserarthur

#6844487 Napisano: 14.02.2022 23:41:39
anaesth napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Bylam dzis w Żabce, chciałam kupic 1 Prince Polo i 2 Grzeski i faktycznie takie produkty przyniosłam ze sklepu.W domu się zorientowałam, ze na paragonie mam 3 razy Grzeski.Wczoraj z kolei kupilam w Biedronce 2 Grzeski i jedno Prince polo i jeszcze kilka innych rzeczy do domu. Szybko chciałam załadować produkty do torby, by nie blokować kasy, kasjerka dala mi do ręki paragon.W chacie okazalo się, że pani mi podała dowod zakupu innej osoby. Dobrze, ze bylo na tym nie moim chociaż Ptasie mleczko,he,he. Nigdy juz chyba nie kupię juz nic na żaden konkurs, wrr

A ja ostatnio chciałam kupić na parapetówkę Mirindę i Pepsi w C4, żeby przy okazji mieć paragon na konkurs. Tak jak zawsze robię scan&go, tak tym razem poszłam do kasy z obsługą, bo chciałam wydać wygrane bony, no i co? Kasjerka zeskanowała Mirindę, a Pepsi już nie. Niby 5zł oszczędności, ale paragon do kosza. Mam nauczkę, żeby konkursowe zakupy robić zawsze na kasie samoobsługowej albo przez aplikację, co i Tobie polecam emotka Na szczęście mój Lidl, hipermarket C4, Leclerc i wszystkie Biedronki mają samoobsługę i chwała im za to! Przydałyby się jeszcze w Kauflandzie emotka

W nowych Kauflandach są samoobsługowe, w starych też wprowadzają, także trzeba czekać na przebudowę...
0 0

nanajka81

#6844491 Napisano: 15.02.2022 06:56:25
gosiak351 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

wpis  życia dzisiaj zrobiłam (w moim mniemaniu ofc) i po wysłaniu zorientowalam się, że zrobiłam literówkę - i po nagrodzie emotka  

trzymam kciuki za wygraną emotka Czasami z literówkami się udaje! Przykład koleżanki która wygrała tekstem że jej przyjaciółka do wszystkich podchodzi z serem na dłoni emotka (miało być sercem)

może to serowy konkurs był XD - i weszła tym wpisem w jakąś copywriterską nadświetlną

to była Milka... więc ser nijak nie pasował emotka
1 gosiak351 0

anaesth

#6844493 Napisano: 15.02.2022 08:02:17
rare85 napisał(a):

Lubię zakupy konkursowe robić na kasach samoobsługowych. W moim C4 potrafię przy jednej wizycie obejść wszystkie 4 kasy emotka I w końcu zrobili też w Kauflandzie w moim mieście, więc jest nadzieja, że i u Ciebie będą emotka Przydałyby się jeszcze w Intermarche emotka

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  Dużo fajnych konkursów mnie omija, bo nie mam tego sklepu. emotka

nikos

#6844494 Napisano: 15.02.2022 08:07:46
anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka
1 anaesth 0

ikropka

#6844495 Napisano: 15.02.2022 08:08:46
nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka

U mnie też brak, a konkursy fajne
0 0

incendio12

#6844498 Napisano: 15.02.2022 08:39:58
ikropka napisał(a):

nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka

U mnie też brak, a konkursy fajne


Ja mieszkam we Wrocławiu i są tu chyba wszystkie sieci sklepów, o jakich można pomarzyć, z wyjątkiem właśnie Intermarche  emotka  Żeby w takim dużym mieście nie było chociaż jednego, skandal  emotka
0 0

monisss

#6844502 Napisano: 15.02.2022 08:49:36
to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

byekitty

#6844509 Napisano: 15.02.2022 09:16:56
monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

już samo zdjęcie jest przegięciem i nie powinno być brane pod uwagę - duża wina tu jest też jury, że w ogóle bierze je pod uwagę i "doceniają wkład włożony w zgłoszenie". bo, że ludzie chcą zwiększyć swoje szanse, to dość... atawistyczne emotka

Dlatego gdy jest dobry konkurs z niepublikowanymi wynikami i zamierzam w nim wziąć udział, ZAWSZE najpierw piszę maila z pytaniem, czy oprócz tekstu jury będzie patrzeć na dodatki. To już ich niejako "przygotowuje" na to, co będzie. Jeśli dostaję odpowiedź, że tylko tekst, trochę mnie to uspokaja, ale na końcu i tak nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że stare agencje nie dają się robić takimi sztuczkami, gorzej jak konk organizuje producent.

stokrotka238

#6844524 Napisano: 15.02.2022 10:23:16
monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr
1 monisss 0

fineessa

#6844538 Napisano: 15.02.2022 11:22:25
monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

To jest najgorsze co może byc szczególnie gdy zostaje nagrodzony przy tych wszystkich regulaminowych zgłoszeniach 
1 monisss 0

edzia21

#6844540 Napisano: 15.02.2022 11:45:02
incendio12 napisał(a):

ikropka napisał(a):

nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka

U mnie też brak, a konkursy fajne

Ja mieszkam we Wrocławiu i są tu chyba wszystkie sieci sklepów, o jakich można pomarzyć, z wyjątkiem właśnie Intermarche  emotka  Żeby w takim dużym mieście nie było chociaż jednego, skandal  emotka

Oj tak, Wrocław żąda ITM! emotka
Ale przynajmniej Teściowa uradowana...bo częściej do Świdnicy wbijamy z lubym. A tam dwa interki - hulaj dusza. emotka

banka-manka

#6844547 Napisano: 15.02.2022 12:05:19
monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

Dość świeża sprawa, konkurs Wilkinson w Hebe. Konkurs na odpowiedź w max 250 znakach. Zgłoszenia mimo, że promocyjny na FB w formie komentarza. 
A pod postem co za kwiatki? A no słodkie fotki zakonnych par, czy walentynkowych aranżacji. A i filmik!
EDIT: Zamiast zakochanych słownik zmienił na zakonnych, chyba zostawię emotka
Wyników nie było jeszcze, jestem ciekawa jak to będzie rozegrane.
Organizator to Graf, mam nadzieje, że będzie regulaminowo.

magdalena-chili

#6844549 Napisano: 15.02.2022 12:09:41
banka-manka napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

Dość świeża sprawa, konkurs Wilkinson w Hebe. Konkurs na odpowiedź w max 250 znakach. Zgłoszenia mimo, że promocyjny na FB w formie komentarza. A pod postem co za kwiatki? A no słodkie fotki zakonnych par, czy walentynkowych aranżacji. A i filmik!
Wyników nie było jeszcze, jestem ciekawa jak to będzie rozegrane.
Organizator to Graf, mam nadzieje, że będzie regulaminowo.

nie kumam, to  cwaniactwo, że niby się bardziej staram, czy raczej nieczytanie regulaminu (ba, niezrozumienie prostego komunikatu, bo 250 znaków to nijak się ma do zdjęcia rodem ze ślubnego planu)?

banka-manka

#6844550 Napisano: 15.02.2022 12:14:27
magdalena-chili napisał(a):

banka-manka napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

Dość świeża sprawa, konkurs Wilkinson w Hebe. Konkurs na odpowiedź w max 250 znakach. Zgłoszenia mimo, że promocyjny na FB w formie komentarza. A pod postem co za kwiatki? A no słodkie fotki zakonnych par, czy walentynkowych aranżacji. A i filmik!Wyników nie było jeszcze, jestem ciekawa jak to będzie rozegrane.
Organizator to Graf, mam nadzieje, że będzie regulaminowo.

nie kumam, to  cwaniactwo, że niby się bardziej staram, czy raczej nieczytanie regulaminu (ba, niezrozumienie prostego komunikatu, bo 250 znaków to nijak się ma do zdjęcia rodem ze ślubnego planu)?

U jednych pewnie cwaniactwo, u drugich nie czytanie regulaminu. Bo oprócz zdjęcia elaborat na tryliard znaków. 
A tam gdzie znaki regulaminowe, myślę że próba pokazania, że ,ja mogę lepiej!’. 

banka-manka

#6844553 Napisano: 15.02.2022 12:19:32
cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Dość świeża sprawa, konkurs Wilkinson w Hebe. Konkurs na odpowiedź w max 250 znakach. Zgłoszenia mimo, że promocyjny na FB w formie komentarza. A pod postem co za kwiatki? A no słodkie fotki zakonnych par...

Ale takie bardziej grzeczne, czy takie raczej niegrzeczne te fotki? emotka

Polecam zajrzeć pod post. Bo znajdą się i takie ujęcia prosto z łóżka emotka  
1 cb656 0

cb656

#6844555 Napisano: 15.02.2022 12:24:08
stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka
Aż kusi, by zacytować Gogola:
"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka

nanajka81

#6844558 Napisano: 15.02.2022 12:32:15
cb656 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka Aż kusi, by zacytować Gogola:
"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka

no niestety, to jest obecny konkursowy świat - trzeba się w nim wyróżnić bo nijakość jest omijana. Eseje, wiersze, rymy, piosenki, filmiki, mieszana czcionka, historie w które trudno uwierzyć - wszystko to ma większą szansę niż szczera, krótka odpowiedź.

gosiak351

#6844680 Napisano: 15.02.2022 23:12:44
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka Aż kusi, by zacytować Gogola:"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka

no niestety, to jest obecny konkursowy świat - trzeba się w nim wyróżnić bo nijakość jest omijana. Eseje, wiersze, rymy, piosenki, filmiki, mieszana czcionka, historie w które trudno uwierzyć - wszystko to ma większą szansę niż szczera, krótka odpowiedź.

niestety śpiewanie jest skuteczne, sama się zastanawiałam, kiedy nagroda było coś czego bardzo potrzebowałam a akutrat nie miałam kasy, ale ostatecznie się wstydziłam
0 0