Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

#6841005 Napisano: 28.01.2022 13:58:37
astronautka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzyłam się na super pharm. Zamówiłam sobie od nich produkty na konkurs Schwarzkopf,alweys i na to wszystko dostałam fakturę. Na cholerę mi ona.? Myślałam,że normalnie paragon dadzą. Już sobie zagrałam w konkursach. 

o loterie chodzi?

Tak na konkurs alweys super pharm jest u nas w bazie i loterie Schwarzkopf o włos od wygranej i fa albedo
0 0

Astronautka

#6841042 Napisano: 28.01.2022 15:32:31
anialistopad napisał(a):

astronautka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzyłam się na super pharm. Zamówiłam sobie od nich produkty na konkurs Schwarzkopf,alweys i na to wszystko dostałam fakturę. Na cholerę mi ona.? Myślałam,że normalnie paragon dadzą. Już sobie zagrałam w konkursach. 

o loterie chodzi?

Tak na konkurs alweys super pharm jest u nas w bazie i loterie Schwarzkopf o włos od wygranej i fa albedo

Loteria o włos od wygranej w regulaminie jest informacja że faktura także jest dowodem zakupu i bierze udział w loterii jakby co

gosiak351

#6841059 Napisano: 28.01.2022 16:12:46
anialistopad napisał(a):

astronautka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzyłam się na super pharm. Zamówiłam sobie od nich produkty na konkurs Schwarzkopf,alweys i na to wszystko dostałam fakturę. Na cholerę mi ona.? Myślałam,że normalnie paragon dadzą. Już sobie zagrałam w konkursach. 

o loterie chodzi?

Tak na konkurs alweys super pharm jest u nas w bazie i loterie Schwarzkopf o włos od wygranej i fa albedomoż

może skontaktuj się z nimi, że potrzebujesz tego paragonu
0 0

anialistopad

#6841073 Napisano: 28.01.2022 16:33:40
cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzyłam się na super pharm. Zamówiłam sobie od nich produkty na konkurs Schwarzkopf,alweys i na to wszystko dostałam fakturę. Na cholerę mi ona.? Myślałam,że normalnie paragon dadzą. Już sobie zagrałam w konkursach.

Ale czemu się wkurzyłaś? Są dane firmy, czy osoby prywatnej? Jak prywatnej "ANIALISTOPAD", to jest zwykła faktura paragonowa dla Konsumenta, a nie VATowska dla firmy. Na nią możesz też dostać normalny paragon... Wróć! Taka faktura paragonowa jest odpowiednikiem paragonu. Gdyby nie powstał paragon, nie można by było takiej faktury wydrukować. Po prostu się upomnij.https://podatki.g...on-u-sprzedawcy.html
co do zasady, jeżeli po wydaniu paragonu wystawiana jest faktura, to podatnik (w tym wypadku SuperPharm) dołącza oryginał paragonu do egzemplarza faktury, który u niego pozostaje, czyli de facto do kopii faktury (art. 106h ust. 1 ustawy o VAT).

https://poradnikp...-faktur-do-paragonow

Tyle to i ja wiem. Oryginału nie dostałam ,a dołączyli mi fv zwykła imienna nie na firmę. Napisałam im,że potrzebuje paragon . Na razie nic nie odpowiedzieli
0 0

cudaczek121

#6841087 Napisano: 28.01.2022 16:57:26
Moja mama miała zdiagnozowany covid juz w zeszla niedziele. Wczoraj wyslala mnie do Wro na oficjalny test, bo stwierdziła, że wtedy na pewno juz mi nie wyjdzie covid i będę zwolniona z kwarantanny. No i dzisiaj przyszedł wynik- niestety nadal pozytywny.Ni to w takim razie ile czasu się covid utrzymuje w organizmie? Możliwe, że zarazilam się od mamy nie od razu tylko dopiero po kilku dniach odkąd wykryto u niej covid?
0 0

basiag

#6841121 Napisano: 28.01.2022 18:53:08
cudaczek121 napisał(a):

Moja mama miała zdiagnozowany covid juz w zeszla niedziele. Wczoraj wyslala mnie do Wro na oficjalny test, bo stwierdziła, że wtedy na pewno juz mi nie wyjdzie covid i będę zwolniona z kwarantanny. No i dzisiaj przyszedł wynik- niestety nadal pozytywny.Ni to w takim razie ile czasu się covid utrzymuje w organizmie? Możliwe, że zarazilam się od mamy nie od razu tylko dopiero po kilku dniach odkąd wykryto u niej covid?

pewnie tak, ja chorowałam wiosną, dziesiątego dnia mojej izolacji walnęło męża, też nie wiemy którego dnia złapał, choć  korzystaliśmy w tym czasie z różnych łazienek i pokoi, a mimo to ...

monisss

#6841297 Napisano: 29.01.2022 22:23:22
cudaczek121 napisał(a):

Moja mama miała zdiagnozowany covid juz w zeszla niedziele. Wczoraj wyslala mnie do Wro na oficjalny test, bo stwierdziła, że wtedy na pewno juz mi nie wyjdzie covid i będę zwolniona z kwarantanny. No i dzisiaj przyszedł wynik- niestety nadal pozytywny.Ni to w takim razie ile czasu się covid utrzymuje w organizmie? Możliwe, że zarazilam się od mamy nie od razu tylko dopiero po kilku dniach odkąd wykryto u niej covid?

podobno i do 4 miesiecy po moze wyjsc pozytyw... roznie mowia... wspolczuje
0 0

budryska

#6841365 Napisano: 30.01.2022 14:18:09
Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka
Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...
Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.
0 0

Monika11

#6841368 Napisano: 30.01.2022 14:49:33
budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...
Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

Nie doczytałam pytania i zamiast -Jak najchętniej słuchasz muzyki i dlaczego?” (max 320 znaków) -odpowiadałam  ,,Jakiej słuchasz muzyki ''- kilkanaście paragonów poszło w .......Muzyczny Świat Crunchips" Lidl, ale się wkurzyłam 
1 budryska 0

agnesita

#6841376 Napisano: 30.01.2022 16:37:10
Avanti... Nie potrafię do nich dotrzeć. Właśnie sprawdziłam listę z tv a tam moje inicjały, gdzie przez wszystkie etapy w podwójnym nie było tych inicjałów ani razu i jeszcze to nie jestem ja bo maila brak...
0 0

byekitty

#6841380 Napisano: 30.01.2022 17:37:51
agnesita napisał(a):

Avanti... Nie potrafię do nich dotrzeć. Właśnie sprawdziłam listę z tv a tam moje inicjały, gdzie przez wszystkie etapy w podwójnym nie było tych inicjałów ani razu i jeszcze to nie jestem ja bo maila brak...

Nie poddawaj się! Mi w podwójnym szło świetnie, a w obecnych laysach i cheetosach jest dramat. Moze kto inny czyta i wpadniesz mu w oko w następnym etapie, kto wie?  emotka

cb656

#6841388 Napisano: 30.01.2022 18:01:40
budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...
Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

rufus

#6841389 Napisano: 30.01.2022 18:18:21
Monika11 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

Nie doczytałam pytania i zamiast -Jak najchętniej słuchasz muzyki i dlaczego?” (max 320 znaków) -odpowiadałam  ,,Jakiej słuchasz muzyki ''- kilkanaście paragonów poszło w .......Muzyczny Świat Crunchips" Lidl, ale się wkurzyłam 

Też na początku byłem przekonany, że tam jest JAKIEJ.  emotka
ale jeszcze wtedy nie puściłem zgłoszenia. emotka
1 budryska 0

ziolko

#6841392 Napisano: 30.01.2022 18:37:37
Czy tylko mnie wkurza, jak dorosłe osoby mówią "pieniążki"?? Szczególnie irytujące jest to w formie pisanej, np. na facebooku.
Np. klient nie przyniósł pieniążków, zbieramy pieniążki itp. 
Za każdym razem mam ochotę skomentować, że pieniążki to mówią dzieci w przedszkolu... 
Ale oczywiście zaraz posypią się komentarze broniące danej osoby i że się czepiam, wobec tego z reguły milczę. 

misiamarysia

#6841943 Napisano: 02.02.2022 02:19:22
cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.
1 cb656 0

masza

#6841944 Napisano: 02.02.2022 02:34:14
misiamarysia napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.

jak w Lidlu to ok:)
1 cb656 0

misiamarysia

#6841976 Napisano: 02.02.2022 10:11:21
masza napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.

jak w Lidlu to ok:)

A skąd, w normalnym spożywczym emotka

0 0

basiag

#6841995 Napisano: 02.02.2022 11:04:41
misiamarysia napisał(a):

masza napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.

jak w Lidlu to ok:)A skąd, w normalnym spożywczym emotka

ja rozbiję bank gapiostwa i bezmyślności emotka  pisząc na kinder prawiłam o fioletowej krowie emotka

misiamarysia

#6842064 Napisano: 02.02.2022 14:16:15
Wkurza mnie, że DPD ostatnio nie przysyła wcześniej żadnych powiadomień SMS ani mailowych o przewidywanej dostawie. Na ostatniej paczce ( w której był robot kuchenny, więc to nie czapka albo szalik, że może przepaść nagroda) odkryłam naklejkę, że "odbiorca był nieobecny" (nawet nie wiedziałam, że był u mnie kurier 2 dni wcześniej) i że był "brak
możliwości pozostawienia awizo". Gdybym akurat nie była kolejny raz w domu, to znowu
by mnie nie zastał i nagroda wróciłaby do nadawcy. A zapytany o to kurier powiedział mi dzisiaj, że jak dwa razy mnie nie zastanie, to paczka po prostu wraca, a on nie musi mi nic wrzucać do skrzynki ani mnie informować, i że nie ma pojęcia, dlaczego nie ma powiadomień, pewnie coś z systemem. Pytałam o te punkty DPD, do których można przekierować przesyłkę (tylko niestety trzeba o niej wiedzieć) czy by tam nie mógł zostawiać i jakoś mnie informować, ale twierdzi, że jak są dokumenty zwrotne to nie może, tylko odsyła do nadawcy. Już mi tak przepadła jedna nagroda, bo byłam w pracy, jak większość ludzi w tym kraju. emotka emotka
1 joan 0

kocurro21

#6842067 Napisano: 02.02.2022 14:18:36
[quote=Rozwaliłaś system emotka  z tą fioletową krową emotka  MISTRZ!!!!!!

basiag]
misiamarysia napisał(a):

masza napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.

jak w Lidlu to ok:)A skąd, w normalnym spożywczym emotka

ja rozbiję bank gapiostwa i bezmyślności emotka  pisząc na kinder prawiłam o fioletowej krowie emotka
0 0