Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#6827451 Napisano: 02.12.2021 11:10:27
wkurza mnie to że u mnie nieszczęścia chodzą trójkami: w ciągu ostatnich 20 godzin: padła pralka, w sedesie poszła jakaś uszczelka a teściowa przy sprzątaniu lodówki rozbiła jedną z półek w drobny mak... emotka za mało wydatków na święta mam to jeszcze to... 
1 kumulacja 0

zezowaty_kot

#6827456 Napisano: 02.12.2021 11:28:12
nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie to że u mnie nieszczęścia chodzą trójkami: w ciągu ostatnich 20 godzin: padła pralka, w sedesie poszła jakaś uszczelka a teściowa przy sprzątaniu lodówki rozbiła jedną z półek w drobny mak... emotka za mało wydatków na święta mam to jeszcze to... 


Idź kup Tyskie, może nawet trzy, wypij je, potańcz nad truchłem te... tej pralki 😁 i napisz na konkurs, że Ci poszła jakaś uszczelka i chętnie przyjedziesz na Ty z miłym, młodym hydraulikiem  😁

nanajka81

#6827492 Napisano: 02.12.2021 12:59:06
zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie to że u mnie nieszczęścia chodzą trójkami: w ciągu ostatnich 20 godzin: padła pralka, w sedesie poszła jakaś uszczelka a teściowa przy sprzątaniu lodówki rozbiła jedną z półek w drobny mak... emotka za mało wydatków na święta mam to jeszcze to... 

Idź kup Tyskie, może nawet trzy, wypij je, potańcz nad truchłem te... tej pralki 😁 i napisz na konkurs, że Ci poszła jakaś uszczelka i chętnie przyjedziesz na Ty z miłym, młodym hydraulikiem  😁

hahahahahahahaha dobre, dobre emotka może masz racje, tyskiego nie lubię ale Twoj pomysł jest mega emotka

yougerd

#6828106 Napisano: 04.12.2021 22:28:45
Wkurza mnie inpost, bo wrzuca moje paczki do paczkomatu o jakiś dziwnych godzinach 0100-0400 kiedy śpię i nie mam szansy ich odebrać, by wziąć udział w ich loterii.
1 brucee 0

nitka310

#6828139 Napisano: 05.12.2021 08:38:50
yougerd napisał(a):

Wkurza mnie inpost, bo wrzuca moje paczki do paczkomatu o jakiś dziwnych godzinach 0100-0400 kiedy śpię i nie mam szansy ich odebrać, by wziąć udział w ich loterii.

Znam twój bólemotka  Jak nie ma loteri/konkursu z inpost to zawsze między 10-18 dostarczają paczki, jak jest to robią to między 22-4emotka

anaesth

#6828142 Napisano: 05.12.2021 09:15:57
nitka310 napisał(a):

yougerd napisał(a):

Wkurza mnie inpost, bo wrzuca moje paczki do paczkomatu o jakiś dziwnych godzinach 0100-0400 kiedy śpię i nie mam szansy ich odebrać, by wziąć udział w ich loterii.

Znam twój bólemotka  Jak nie ma loteri/konkursu z inpost to zawsze między 10-18 dostarczają paczki, jak jest to robią to między 22-4emotka

W ogóle ta loteria jest skierowana chyba głównie dla ludzi na home office albo niepracujących… Choćbym nawet zamawiała do paczkomatu najbliżej pracy, to i tak nie mogę z niej wyjść w środku dnia emotka  Dlatego moje jedyne 2 zgłoszenia to te za „paczki w weekend”. Szansa na auto tak niewielka, że szkoda gadać. 

agakrecona

#6828144 Napisano: 05.12.2021 09:23:44
Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

domika

#6828149 Napisano: 05.12.2021 09:29:43
agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Niestety duże wygrane weryfikują nawet najstarsze przyjaźnie. Przykre to.

Z może sama do niej zdzwoń? Zapytaj co słychać, czemu ucichła ?

P.S Jestem pewna że paragon zweryfikują pozytywnie, ale znam ten strach emotka  

agakrecona

#6828151 Napisano: 05.12.2021 09:37:25
domika napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Niestety duże wygrane weryfikują nawet najstarsze przyjaźnie. Przykre to. Z może sama do niej zdzwoń? Zapytaj co słychać, czemu ucichła ?

P.S Jestem pewna że paragon zweryfikują pozytywnie, ale znam ten strach                                      Dzwoniłam do niej na drugi dzień i niestety była bardzo chłodna, nieuprzejma. Przeczekam, niech się oswoi i znowu wszystko wróci do normy. Następnym razem jak coś wygram, to się zastanowię czy dla niej o tym powiedzieć. 🤔 Hm, Jednego dnia cieszyłam się wygraną, a drugiego dnia płakałam, okazało się że moja 14 letnia yorczka ma nowotwór złośliwy i w tej chwili o nią walczę ❤️❤️

1 domika 0

nanajka81

#6828184 Napisano: 05.12.2021 12:10:58
nitka310 napisał(a):

yougerd napisał(a):

Wkurza mnie inpost, bo wrzuca moje paczki do paczkomatu o jakiś dziwnych godzinach 0100-0400 kiedy śpię i nie mam szansy ich odebrać, by wziąć udział w ich loterii.

Znam twój bólemotka  Jak nie ma loteri/konkursu z inpost to zawsze między 10-18 dostarczają paczki, jak jest to robią to między 22-4emotka

a ja odbieram szybko i też jeszcze nic tam nigdy nie wygrałam emotka
1 diabkate 0

cudaczek121

#6828186 Napisano: 05.12.2021 12:19:21
agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Wkurzają mnie tacy ludzie pokroju Twojej przyjaciółki. Przecież sama ma zapewne 2 ręce, 2 nogi, a przede wszystkim myślącą Głowę, to chyba sama też może coś wymyslec na konkurs lub wysłać zgłoszenie na loterie? Każdy, kto choć raz zagra, daje sobie szansę na wygraną:) Chyba że ona ma do Ciebie żal o coś innego, a Ty myślisz, że o tę wygraną chodzi?

sssylwiaaa

#6828187 Napisano: 05.12.2021 12:19:28
agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Prawdziwych przyjaciół można poznać w biedzie piszą. Ja dopiszę jeszcze, czy prawdziwie potrafią cieszyć się Twoim szczęściem. Życie weryfikuje  emotka

cudaczek121

#6828188 Napisano: 05.12.2021 12:23:35
dzidziapiernik napisał(a):

agakrecona napisał(a):

A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym.

No, ja też, ja też! emotka Jak już mi Lotto przeleje pieniążki za trafioną szóstkę na konto, to też napiszę, bo póki co, ten niedźwiedź jeszcze w lesie... emotka W temacie: wkurza mnie, że jeszcze nie trafiłem tej szóstki. emotka emotka emotka emotka emotka

Ja natomiast w odstępie kilku dni trafiłam dwie trójki za 3 złote- to prawie jak szostka, ha,ha 1800000 rozwiązałoby wiele moich problemów,ale niestety nie wszystkie:(
1 andii 0

nanajka81

#6828195 Napisano: 05.12.2021 12:45:41
dzidziapiernik napisał(a):

Och! Wszystko mnie dziś wkurza emotka A najbardziej jeden gostek z Allegro. Nie powiem - kupił, zapłacił, migiem to poszło. I tylko pisze, żeby szybko wysłać, bo mu zależy na czasie. Okej. Jak ty gościu robisz  przelew o godzinie 22, to ja mogę paczkę do paczkomatu wsadzić o godzinie 23, w końcu na coś się przydaje system 7/24 dostępności, co nie? emotka No i od soboty paczka tkwi w paczkomacie, a ten jej do dzisiaj nie wyjął. Wrrr... emotka Chyba najbardziej wkurza mnie świadomość, że w ten sposób zaprzepaścił szansę wzięcia udziału w loterii, mugol jeden... emotka emotka emotka emotka

a to że zaprzepaścił szansę to jego sprawa, gorzej jak jej nie odbierze... A ponadto czasami różne wypadki chodzą po ludziach. Wysłałam siostrze w czwartek paczkomatem prezenty na mikołaja dla siostrzeńców, od piątku paczka w paczkomacie a ona rzygająca i słaba dojść nie może... I też paczka czeka i się zastanawiam czy ją odbierze czy wróci do mnie...
0 0

agakrecona

#6828197 Napisano: 05.12.2021 12:52:01
sssylwiaaa napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Prawdziwych przyjaciół można poznać w biedzie piszą. Ja dopiszę jeszcze, czy prawdziwie potrafią cieszyć się Twoim szczęściem. Życie weryfikuje       

W punkt, nic dodać nic ująć 🤔
2 gonika, masza 0

tereniagno

#6828423 Napisano: 06.12.2021 12:18:59
Dziś taki piękny dzień, Mikołaj, a ja wkurzona niesamowicie na wszystko i sama na siebieemotka
W ub. niedzielę zamówiłam słodycze na wygrane kody,ze sklepu islodycze,
do dnia dzisiejszego cisza. Ani żadnego maila, ani paczki. Miałam nadzieję, że na Mikołaja zdążą dosłaćemotka
Mało tego, mam problem z wysłaniem sms  na konkurs  w Stokrotce ze zmywania.
Wszystko wpisuję, jak należy i przychodzi, że treść wiadomości sms nieprawidłowaemotka
Niby wszystko dobrze wpisuję, ale gdzieś robię błąd.emotka
Miałam dziś zacząć porządki przedświąteczne, ale mam słomiany zapał do wszystkiegoemotka
Sterta prania do prasowania....emotka
1 kumulacja 0

paula9891

#6828425 Napisano: 06.12.2021 12:22:29
U mnie też się zebrało na wkurzanie się. Dziecko chore od tygodnia, dużo wydatków, a nagrody coś nie chcą wpadać. Niech mi ten wątek pomoże emotka

tereniagno

#6828552 Napisano: 06.12.2021 17:27:31
diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

U mnie to samoemotka Niby po 5 dniach roboczych można  wysłać drugie zgłoszenie
ale minęło 5 dni i niestety nie chce przyjąć.emotka
1 diabkate 0

as32572

#6828562 Napisano: 06.12.2021 18:25:43
tereniagno napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

U mnie to samoemotka Niby po 5 dniach roboczych można  wysłać drugie zgłoszenieale minęło 5 dni i niestety nie chce przyjąć.emotka

Musi być 5 dni różnicy między datami zakupu na paragonie.
0 0

ludzka_istota

#6828571 Napisano: 06.12.2021 18:52:10
Wkurza mnie:
1. Zmęczenie (po prostu "padam na pysk")
2. Brak fajnych kalendarzy adwentowych  (w sensie konkursów)
3. Brak nagród dziś 6 grudnia- i  w ogóle (od dawna jestem na czarnej liście wygrywaczy, moja wena gdzieś się ulotniła).
4. To, że jest mi zimno (jak w każda zimę).