Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Enjoy_today

#7202185 Napisano: 28.08.2024 10:01:53
renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś wie co dziś rozwozi GLS ?

Syoss
1 kumulacja 0

kumulacja

#7202297 Napisano: 28.08.2024 15:22:40
Pytanie jest poważne. Czy mam uzupełniać opisy konkursów np. o ilość znaków, etapy konkursów itp. itd.
Ktoś dzisiaj napisał przy jednym z konkursów:
Pseudonim Tutek
Widać to na grafice, a kto jest na tyle nie... żeby tego nie ogarnąć, to po co mu pomagać? Żeby nawet tego typu osoby mu robiły konkurencję? XD kumulacja doceniam starania, ale daj sobie siana, bo to nie ma sensu. Na nagrodę zasługuje ten, kto potrafi czytać i włożyć w to jakikolwiek wysiłek. I tak teraz w tym śmieciowym internecie wszystko mają na tacy.
0 0

wuzetka92

#7202301 Napisano: 28.08.2024 15:43:19
Enjoy_today napisał(a):

renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś wie co dziś rozwozi GLS ?

Syoss

To ten Syoss z Hebe? Były jakieś powiadomienia o pozytywnych weryfikacjach? 🙂
0 0

kiwiwi

#7202306 Napisano: 28.08.2024 16:07:43
kumulacja napisał(a):

Pytanie jest poważne. Czy mam uzupełniać opisy konkursów np. o ilość znaków, etapy konkursów itp. itd.
Ktoś dzisiaj napisał przy jednym z konkursów:
Pseudonim Tutek
Widać to na grafice, a kto jest na tyle nie... żeby tego nie ogarnąć, to po co mu pomagać? Żeby nawet tego typu osoby mu robiły konkurencję? XD kumulacja doceniam starania, ale daj sobie siana, bo to nie ma sensu. Na nagrodę zasługuje ten, kto potrafi czytać i włożyć w to jakikolwiek wysiłek. I tak teraz w tym śmieciowym internecie wszystko mają na tacy.

Chyba sama musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz dalej to robić emotka Jeśli chodzi o mnie to uważam, że forum jest po to, żeby sobie wzajemnie pomagać. Ale nie da się ukryć, że czasem pojawiają się też wpisy, gdzie ktoś w ramach pomocy oczekuje, że to inni przeczytają za niego regulamin konkursu.

cb656

#7202307 Napisano: 28.08.2024 16:20:51
kumulacja napisał(a):

Pytanie jest poważne. Czy mam uzupełniać opisy konkursów np. o ilość znaków, etapy konkursów itp. itd.
Ktoś dzisiaj napisał przy jednym z konkursów:
Pseudonim Tutek
Widać to na grafice, a kto jest na tyle nie... żeby tego nie ogarnąć, to po co mu pomagać? Żeby nawet tego typu osoby mu robiły konkurencję? XD kumulacja doceniam starania, ale daj sobie siana, bo to nie ma sensu. Na nagrodę zasługuje ten, kto potrafi czytać i włożyć w to jakikolwiek wysiłek. I tak teraz w tym śmieciowym internecie wszystko mają na tacy.

Odpowiedź równie poważna. emotka
Jeśli ktoś jest takim nieogarem, że nie potrafi SAMODZIELNIE opanować zasad, to ja jestem najdalszy od tego, by głupolowi podawać na talerzu wszystko, łącznie z podpowiedzią "napisz tak, a tak". No sorry. Przyznaję stuprocentową rację osobnikowi bliżej mi nieznanemu o nicku @tutek
No ale żeby nie było, ech... DOCENIAM Twoje kumulacja starania! emotka emotka
Wniosek? Konkluzja?
A róbta se, co tam chceta! Byleby to nie było szkodnictwo!
0 0

cb656

#7202310 Napisano: 28.08.2024 16:27:47
kiwiwi napisał(a):

...nie da się ukryć, że czasem pojawiają się też wpisy, gdzie ktoś w ramach pomocy oczekuje, że to inni przeczytają za niego regulamin konkursu.

No sorry, ZERO LITOŚCI w takiej sytuacji!!!! Obśmiewam, wyszydzam, postponuję takiego kogoś. Jak ktoś jest tak głupi/bezczelnie leniwy, że ma takie oczekiwania nieuzasadnione, to na pohybel z nim!! emotka emotka
0 0

kiwiwi

#7202312 Napisano: 28.08.2024 16:34:39
cb656 napisał(a):

kiwiwi napisał(a):

...nie da się ukryć, że czasem pojawiają się też wpisy, gdzie ktoś w ramach pomocy oczekuje, że to inni przeczytają za niego regulamin konkursu.

No sorry, ZERO LITOŚCI w takiej sytuacji!!!! Obśmiewam, wyszydzam, postponuję takiego kogoś. Jak ktoś jest tak głupi/bezczelnie leniwy, że ma takie oczekiwania nieuzasadnione, to na pohybel z nim!! emotka emotka

To też nie tak, że dosłownie ktoś ma takie oczekiwania, może użyłam zbyt dużego skrótu myślowego emotka No ale czasem pojawiają się pytania, gdzie autor bardzo łatwo odnalazłby odpowiedź w regulaminie albo na poprzednich stronach dyskusji. Wystarczy skorzystać z wyszukiwania emotka
1 kumulacja 0

wuzetka92

#7202321 Napisano: 28.08.2024 17:02:25
wuzetka92 napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś wie co dziś rozwozi GLS ?

Syoss

To ten Syoss z Hebe? Były jakieś powiadomienia o pozytywnych weryfikacjach? 🙂

Aj, pochrzaniłam, chodziło mi o Rossmann, Hebe było później 😉
0 0

leniuszka

#7202324 Napisano: 28.08.2024 17:22:14
kumulacja napisał(a):

Pytanie jest poważne. Czy mam uzupełniać opisy konkursów np. o ilość znaków, etapy konkursów itp. itd.
Ktoś dzisiaj napisał przy jednym z konkursów:
Pseudonim Tutek
Widać to na grafice, a kto jest na tyle nie... żeby tego nie ogarnąć, to po co mu pomagać? Żeby nawet tego typu osoby mu robiły konkurencję? XD kumulacja doceniam starania, ale daj sobie siana, bo to nie ma sensu. Na nagrodę zasługuje ten, kto potrafi czytać i włożyć w to jakikolwiek wysiłek. I tak teraz w tym śmieciowym internecie wszystko mają na tacy.

Idąc tym tropem, który wyznaje Tutek, to przestańmy całkowicie dodawać konkursy - przecież wszystko jest do odszukania w necie! Idąc dalej, zlikwidujmy wątek na co czekamy  itp,
a najlepiej całkowicie e konkursy. 
Brawo kumulacja za bezinteresowną pomoc. Ja osobiście czasem tam zerkam i korzystam - dziękuję.

kimberly

#7202330 Napisano: 28.08.2024 17:44:26
kumulacja napisał(a):

Pytanie jest poważne. Czy mam uzupełniać opisy konkursów np. o ilość znaków, etapy konkursów itp. itd.
Ktoś dzisiaj napisał przy jednym z konkursów:
Pseudonim Tutek
Widać to na grafice, a kto jest na tyle nie... żeby tego nie ogarnąć, to po co mu pomagać? Żeby nawet tego typu osoby mu robiły konkurencję? XD kumulacja doceniam starania, ale daj sobie siana, bo to nie ma sensu. Na nagrodę zasługuje ten, kto potrafi czytać i włożyć w to jakikolwiek wysiłek. I tak teraz w tym śmieciowym internecie wszystko mają na tacy.

Moim zdaniem robisz super robotę, a malkontenci wszędzie się znajdą:) ale właśnie tak jak ktoś pisał - wszystko zależy od Ciebie, czy nadal chcesz to robić emotka  ja uważam, że Twój wkład w stronke jest ogromny, tutaj może faktycznie akurat jest napisane o ilości nagród na grafice (co nie zmienia faktu, że powinno być też w opisie konkursu dodane), ale często nie jest to tak oczywiste.
moim zdaniem też fajnie jakby konkursy były od początku rzetelnie dodawane albo była możliwość ich edycji (na zasadzie też wybrania jakiś moderatorów?), czasem nie ma nawet wymienionych nagród wszystkich, a opis konkursu na 10000 znaków na zasadzie kopiuj wklej z regulaminu, dodane byle jak na szybko żeby tylko dodać jakiś konkurs i mieć dostęp do np. zapowiedzi, totalnie bez sensu to moim zdaniem, już lepiej byłoby nie dodawać, tylko np. napisać na forum że jest taki konkurs i dodałby go ktoś kto ma czas to zrobić dobrze.

as32572

#7202342 Napisano: 28.08.2024 18:48:25
kimberly napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Pytanie jest poważne. Czy mam uzupełniać opisy konkursów np. o ilość znaków, etapy konkursów itp. itd.
Ktoś dzisiaj napisał przy jednym z konkursów:
Pseudonim Tutek
Widać to na grafice, a kto jest na tyle nie... żeby tego nie ogarnąć, to po co mu pomagać? Żeby nawet tego typu osoby mu robiły konkurencję? XD kumulacja doceniam starania, ale daj sobie siana, bo to nie ma sensu. Na nagrodę zasługuje ten, kto potrafi czytać i włożyć w to jakikolwiek wysiłek. I tak teraz w tym śmieciowym internecie wszystko mają na tacy.

Moim zdaniem robisz super robotę, a malkontenci wszędzie się znajdą:) ale właśnie tak jak ktoś pisał - wszystko zależy od Ciebie, czy nadal chcesz to robić emotka  ja uważam, że Twój wkład w stronke jest ogromny, tutaj może faktycznie akurat jest napisane o ilości nagród na grafice (co nie zmienia faktu, że powinno być też w opisie konkursu dodane), ale często nie jest to tak oczywiste.
moim zdaniem też fajnie jakby konkursy były od początku rzetelnie dodawane albo była możliwość ich edycji (na zasadzie też wybrania jakiś moderatorów?), czasem nie ma nawet wymienionych nagród wszystkich, a opis konkursu na 10000 znaków na zasadzie kopiuj wklej z regulaminu, dodane byle jak na szybko żeby tylko dodać jakiś konkurs i mieć dostęp do np. zapowiedzi, totalnie bez sensu to moim zdaniem, już lepiej byłoby nie dodawać, tylko np. napisać na forum że jest taki konkurs i dodałby go ktoś kto ma czas to zrobić dobrze.

ze swojej strony zauważyłam,że bardzo często konkursy dodawane są bez daty zakończenia (w działach innych niż aktualne i promocyjne), przez co wiszą w bazie pomimo, że się zakończyły.
Co najciekawsze czasem nawet informacja o dacie zakończenia jest w opisie konkursu ale nie ma jej już w tym miejscu gdzie powinna być.
Więc może rzeczywiście opcja edycji byłaby ok, chociaż od tego też jest zgłoś błąd.

Enjoy_today

#7202377 Napisano: 28.08.2024 21:56:09
Czy jest tu może jakiś szalony rodzic, który kupuje Kinder Jajka psi patrol i wie, w których jajkach tzn o jakim kodzie są pieski? 
Ja wiem jak to brzmi, ale pytam naprawdę 🤣
0 0

maryal

#7202381 Napisano: 28.08.2024 22:02:22
Enjoy_today napisał(a):

Czy jest tu może jakiś szalony rodzic, który kupuje Kinder Jajka psi patrol i wie, w których jajkach tzn o jakim kodzie są pieski? 
Ja wiem jak to brzmi, ale pytam naprawdę 🤣

Podobno te z pieskami są cięższe od pozostałych. Tak słyszałam w sklepie, nie sprawdzałam.
0 0

Enjoy_today

#7202397 Napisano: 29.08.2024 07:24:55
maryal napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

Czy jest tu może jakiś szalony rodzic, który kupuje Kinder Jajka psi patrol i wie, w których jajkach tzn o jakim kodzie są pieski? 
Ja wiem jak to brzmi, ale pytam naprawdę 🤣

Podobno te z pieskami są cięższe od pozostałych. Tak słyszałam w sklepie, nie sprawdzałam.

To chyba już nie działa. Kiedyś pieski były w całości i były cięższe, teraz są inne - składane. Z tyłu jajka mają oznaczenia np E05 i one oznaczają co jest w jajku.
0 0

atyde25

#7202487 Napisano: 29.08.2024 12:09:12
Bez napisów to będzie o bluzy bardzo ciężko wszystko to reklamowe banery co dają w konkach,promo czy loteriach.

Też tak macie ,że wykańczacie resztki żeli pod prysznic i innych myjątek bo dopiero od 1 września startuje loteria Axe.
Serio ostatnie Axe dziś rano wykończyłam.No co będę kupować jak promo za ile 3 dni:)
1 nanajka81 0

atyde25

#7202488 Napisano: 29.08.2024 12:10:22
Ze wszystkim tak mam aż strach coś kupić bo zaraz wyskoczy promo innej firmy. Kurde o kawie Lavazza zapomniałam ale bon -25 zeta w Biedrze jednak wykorzystałam.
0 0

delfinka101

#7202523 Napisano: 29.08.2024 14:15:49
Co może wysyłać kurierem dpd STERS4BRANDS?
0 0

adamo86

#7202530 Napisano: 29.08.2024 14:27:50
delfinka101 napisał(a):

Co może wysyłać kurierem dpd STERS4BRANDS?

STARS4BRANDS to loteria Kozel - kufle lub szachy?

kwadracik

#7202531 Napisano: 29.08.2024 14:28:36
delfinka101 napisał(a):

Co może wysyłać kurierem dpd STERS4BRANDS?

Kozel kufelki lub szachy np emotka
0 0

stokrotka238

#7202535 Napisano: 29.08.2024 14:40:09
Czy tylko dla mnie ta cała favita jest okropna w smaku? Takie to słone, że szok...