Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

delfinka101

#7190030 Napisano: dzisiaj o 13:42:15
Mam wrażenie, że moi sąsiedzi myślą, że przygarnę wszystkie bezpańskie koty I psy. Już mi jedna kotki podrzuciła, a dzisiaj kolejna sąsiadka przyszła zapytać czy to przypadkiem nie mój kot siedzi pod balkonem i płacze. Ona wie że mam Brytyjczyka i to właśnie Brytyjczyk. Mój siedział w domu ale poszłam zobaczyć co to za bida się tam wydziera. Okazało się, że jest cały pogryziony przez jakiegoś kota zapewne. Milutki, łasi się, mruczy. Zabrałam bidę i na 18 mam weta. Dobrze, że kody się na forum super sprzedają to chociaż mam za co znajdę leczyć. Jak wlasciciel się nie znajdzie to przyjdzie mi znowu mieć 3 koty, a mówiłam że już nigdy więcej.

nanajka81

#7190032 Napisano: dzisiaj o 13:49:23
delfinka101 napisał(a):

Mam wrażenie, że moi sąsiedzi myślą, że przygarnę wszystkie bezpańskie koty I psy. Już mi jedna kotki podrzuciła, a dzisiaj kolejna sąsiadka przyszła zapytać czy to przypadkiem nie mój kot siedzi pod balkonem i płacze. Ona wie że mam Brytyjczyka i to właśnie Brytyjczyk. Mój siedział w domu ale poszłam zobaczyć co to za bida się tam wydziera. Okazało się, że jest cały pogryziony przez jakiegoś kota zapewne. Milutki, łasi się, mruczy. Zabrałam bidę i na 18 mam weta. Dobrze, że kody się na forum super sprzedają to chociaż mam za co znajdę leczyć. Jak wlasciciel się nie znajdzie to przyjdzie mi znowu mieć 3 koty, a mówiłam że już nigdy więcej.

a ja właśnie w Grecji na konkursowym urlopie jestem i codziennie kupujemy karmę dla 3 bezdomniaków które się tu pałętają. Wziąć nie wezmę ale choć nakarmię trochę. A Tobie dobra karma wróci, szkoda takiego ładnego kociaka.

bezaczek7

#7190035 Napisano: dzisiaj o 13:56:03
netka2000 napisał(a):
bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

agakaz2

#7190041 Napisano: dzisiaj o 14:10:39
bezaczek7 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

Ludzie jacyś zawistni są ostatnio, ten używa nie swojego maila, ta współczuję mężowi i tesciowej na wspólnych badaniach

boże ludzie wyluzujcie więcej uśmiechu na twarzy a mie hejt wszedzie

netka2000

#7190051 Napisano: dzisiaj o 14:30:56
bezaczek7 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

Ktoś tu nie ma poczucia humoru i nie zrozumiał kontekstu.
0 0

bezaczek7

#7190061 Napisano: dzisiaj o 14:52:53
netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

I badania od Activii. Wezmę siebie, męża i mamę. Bardzo się cieszę emotka

Mąż z teściową i pogadanki o perystaltyce jelit. Współczuje mężowi.

netka2000 a Tobie o co chodzi i czemu w mdw, skoro to nie wątek na takie rozmowy? 3 osoby z mojej rodziny się przebadają dzięki tej loterii. To źle, że się cieszę? Nie musimy w jednym dniu iść do laboratorium, a i tak nie rozumiem tego wpisu emotka

Ktoś tu nie ma poczucia humoru i nie zrozumiał kontekstu.

Ktoś tu zaśmieca MDW i sieje zamęt  emotka emotka
0 0