Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Claudia77

#7180162 Napisano: 04.06.2024 09:17:19
kolorowekredki napisał(a):

Jakie prezenty w szkole dajecie dzieciom na zakończenie roku? Szukamy w klasie (dla wszystkich uczniów) czegos drobnego w granicach 15 max 20zł. Na razie mamy na oku tylko te breloki, ale to mało.
https://allegro.p...ego-upominek-1557032

jeśli to nie koniec roku np. 3 klasy czy 8 to my z rodzicami ustaliliśmy, że dzieciaki mają lepszą frajdę ze wspólnie spędzonego czasu na koniec roku i tak np. w zeszłym roku dzieci w klasie 1 sp dostały lody i cała klasa z Panią i rodzicami poszła na plac zabaw by przed wakajkami jeszcze razem poszaleć, syn z kolei w klasach starszych między 4 a 8 to chodzili np. na pizze po zakończeniu roku z Panią lub na kręgle itp. - zgodnie uznaliśmy, że to o wiele lepsze niż jakieś drobiazgi wyrzucane potem do śmieci, a na takie zakończenia np 3 klasy to zawsze książka która będzie lekturą...

kolorowekredki

#7180182 Napisano: 04.06.2024 10:18:14
To 5 klasa jest. Już coś podobnego tego typu drobiazgi ołówki, dlugopisy właśnie u nas jak byli mlodsi. Wlasnie trwa dyskusja czy nie kupić bonu 20zl do empiku dla każdego dziecka.

Wyjście na lody już było z okazji dnia dziecka, na kręglach też byli w tym semestrze (choć akurat mój syn był chory) wydaje mi się, że nauczycielka już ma dość i chce szybko dać świadectwa i wysłać wszystkich do domu, bo zakończenie roku jest dopiero w godzinach  11.30-12.30
0 0

kolorowekredki

#7180184 Napisano: 04.06.2024 10:20:33
Właśnie rodzice nie chcą dawać dzieciom lektur na kolejny rok, takie coś tez już było. U córki na zakończenie 3 klasy ma być zestaw geometryczny w skórzanej oprawie trwalszy. Bardzo dziękuję za odzew emotka  zawsze to wymiana opinii i nowe pomysły.
0 0

Claudia77

#7180185 Napisano: 04.06.2024 10:21:45
kolorowekredki napisał(a):

To 5 klasa jest. Już coś podobnego tego typu drobiazgi ołówki, dlugopisy właśnie u nas jak byli mlodsi. Wlasnie trwa dyskusja czy nie kupić bonu 20zl do empiku dla każdego dziecka.

Wyjście na lody już było z okazji dnia dziecka, na kręglach też byli w tym semestrze (choć akurat mój syn był chory) wydaje mi się, że nauczycielka już ma dość i chce szybko dać świadectwa i wysłać wszystkich do domu, bo zakończenie roku jest dopiero w godzinach  11.30-12.30

to zawsze rodzic z może z nimi iść - nasza wychowawczyni starszego syna też była niechętna na takie pomysły, więc my przejęliśmy inicjatywę - pamiętam jak raz zarezerwowaliśmy im stoliki w pizzerni i poszli sami, byli zachwyceni, bo poczuli się wyjątkowo, że mamy do nich zaufanie .)))
1 kumulacja 0

kolorowekredki

#7180188 Napisano: 04.06.2024 10:28:25
Dzięki to też jest ciekawy pomysł. Kwestia opieki. Dzieciaki lubią takie wyjścia.
1 Claudia77 0

nanajka81

#7180259 Napisano: 04.06.2024 13:31:21
Claudia77 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

To 5 klasa jest. Już coś podobnego tego typu drobiazgi ołówki, dlugopisy właśnie u nas jak byli mlodsi. Wlasnie trwa dyskusja czy nie kupić bonu 20zl do empiku dla każdego dziecka.

Wyjście na lody już było z okazji dnia dziecka, na kręglach też byli w tym semestrze (choć akurat mój syn był chory) wydaje mi się, że nauczycielka już ma dość i chce szybko dać świadectwa i wysłać wszystkich do domu, bo zakończenie roku jest dopiero w godzinach  11.30-12.30

to zawsze rodzic z może z nimi iść - nasza wychowawczyni starszego syna też była niechętna na takie pomysły, więc my przejęliśmy inicjatywę - pamiętam jak raz zarezerwowaliśmy im stoliki w pizzerni i poszli sami, byli zachwyceni, bo poczuli się wyjątkowo, że mamy do nich zaufanie .)))

A co za 20 zł kupi się w empiku? Całe nic... Im by chyba trzeba gołe 20 zł do ręki dać i byliby szczęśliwi... U nas małe jeszcze dzieci to ich gadżety zadowalają, u starszej (6klasa) nie pamiętam co w zeszłym roku było, chyba nic...
0 0

kolorowekredki

#7180267 Napisano: 04.06.2024 13:54:28
Coś będą musieli kupić, bo pomysł przeszedł. My rodzice coś dołożymy do tej 20stki i tyle...
0 0

nitka310

#7180338 Napisano: 04.06.2024 18:25:11
Jaki macie sektor na biletach z Tyskiego? Ja dałam bilety siostrze i szwagrowi, sektor D11 emotka
0 0

Monika11

#7180347 Napisano: 04.06.2024 19:08:16
nitka310 napisał(a):

Jaki macie sektor na biletach z Tyskiego? Ja dałam bilety siostrze i szwagrowi, sektor D11 emotka

też ten sektor -na jednych rząd 4 , na drugich 22
0 0

nitka310

#7180357 Napisano: 04.06.2024 19:45:59
Monika11 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jaki macie sektor na biletach z Tyskiego? Ja dałam bilety siostrze i szwagrowi, sektor D11 emotka

też ten sektor -na jednych rząd 4 , na drugich 22

Moja siostra też rząd 4 emotka
0 0

vixen

#7180555 Napisano: 05.06.2024 12:36:51
Dużo osób wygrało bilety na mecz Polska-Turcja więc wstawiam informację o akcji. Może macie też jakieś konkursowe misie, które zalegają Wam w domu. 

"Podczas meczu Polska-Turcja zawita akcja "Dorzuć misie" organizowana przez STS oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej. Polega ona na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym spotkanie wylądują na murawie stadionu. Beneficjentem czerwcowej akcji jest Fundacja DKMS, której Fundacja STS przekaże gwarantowane 10 000 zł, a za każdego rzuconego pluszaka zapłaci dodatkowo 1 zł. Z kolei rzucone pluszaki trafią do Stowarzyszenia Nadzieja na Mundial."

zielonaszpilka

#7180574 Napisano: 05.06.2024 13:39:50
nitka310 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jaki macie sektor na biletach z Tyskiego? Ja dałam bilety siostrze i szwagrowi, sektor D11 emotka

też ten sektor -na jednych rząd 4 , na drugich 22

Moja siostra też rząd 4 emotka

Do tej pory d11, a teraz lecą c04 emotka  siostra dostanie lepsze miejsca niż mąż 😂

zielonaszpilka

#7181539 Napisano: 08.06.2024 23:11:05
vixen napisał(a):

Dużo osób wygrało bilety na mecz Polska-Turcja więc wstawiam informację o akcji. Może macie też jakieś konkursowe misie, które zalegają Wam w domu. 

"Podczas meczu Polska-Turcja zawita akcja "Dorzuć misie" organizowana przez STS oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej. Polega ona na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym spotkanie wylądują na murawie stadionu. Beneficjentem czerwcowej akcji jest Fundacja DKMS, której Fundacja STS przekaże gwarantowane 10 000 zł, a za każdego rzuconego pluszaka zapłaci dodatkowo 1 zł. Z kolei rzucone pluszaki trafią do Stowarzyszenia Nadzieja na Mundial."

Organizatorzy proszą, by wszystkie maskotki były czyste i szczelnie zapakowane w foliowe opakowania emotka

darog

#7181608 Napisano: 09.06.2024 16:29:01
boss75 napisał(a):

Moi drodzy ,jak zwykle  zwracam sie z prośbą
Znam miłego Pana, super koleś.
Los go tak pokarał, że jest osobą niepelnosprawną, z rentą muła.
Żyjemy w dziwnym kraju,rodzina ma Go gdzieś  .
Kochani może ktoś na zbedną spożywkę?
Może zalegają Wam bluzy konkursowe, rozmiar Xl/ XXL
Wysyłka paczkomatem.
Dzięki za wysłuchanie
Wasz Bossik emotka

Chętnie się dzielę i popieram tego typu posty i działanie.
Ja oddaje do DPSu ( choć po ujawnieniu brzydkiego precederu związanego z darowanymi rzeczami już skreślam DPSy z takiej formy pomocy) i na licytacje. Nie wspomogę tu konkretnie. 
Może ogłosić tego pana w taki sposób że jak ktoś nie chce nagrody z konkursu do do Ciebie na priv- by adres tego pana podawać.

Sugeruję też by udał się po pomoc i do MOPR i lokalnych stowarzyszeń, fundacji. Jeśli chodzi o jedzenie to z wielu źródeł można paczki brać i być stałym podopiecznym. To wkurw że we własnym kraju Polak żyje i ma byle jakie świadczenia.
1 boss75 0

wiolka252

#7182166 Napisano: 11.06.2024 13:07:24
Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁
0 0

kwadracik

#7182167 Napisano: 11.06.2024 13:11:02
wiolka252 napisał(a):

Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁

Byłam z całą rodziną (w tym dwaj niepełnoletni synowie emotka ).Weszliśmy bez problemu,miejsca dobre ,wrażenia niezapomniane emotka

nitka310

#7182268 Napisano: 11.06.2024 18:14:14
kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁

Byłam z całą rodziną (w tym dwaj niepełnoletni synowie emotka ).Weszliśmy bez problemu,miejsca dobre ,wrażenia niezapomniane emotka

Moja siostra i szwagier mowią, że było super emotka  to zdjęcia zrobione z ich miejsca, dostali idealne zaraz przy przejściu tak jak oni lubią. Jechali kilka godzin autobusem, do domu wrócili przed 8 rano, zmęczeni ale szczęśliwi. Szwagier jest fanem piłki nożnej (Lecha Poznań, Pogoni Szczecin i reprezentacji) nigdy nie miał okazji być na meczu reprezentacji, a tu się udało emotka

wiolka252

#7182278 Napisano: 11.06.2024 18:52:06
nitka310 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁

Byłam z całą rodziną (w tym dwaj niepełnoletni synowie emotka ).Weszliśmy bez problemu,miejsca dobre ,wrażenia niezapomniane emotka

Moja siostra i szwagier mowią, że było super emotka  to zdjęcia zrobione z ich miejsca, dostali idealne zaraz przy przejściu tak jak oni lubią. Jechali kilka godzin autobusem, do domu wrócili przed 8 rano, zmęczeni ale szczęśliwi. Szwagier jest fanem piłki nożnej (Lecha Poznań, Pogoni Szczecin i reprezentacji) nigdy nie miał okazji być na meczu reprezentacji, a tu się udało emotka

Kurcze super ,zawsze chciałam zobaczyć Naszych na żywo ,no nie stety siła wyższa nie pozwoliła jechać ,musiałam odsprzedac . Ale aż mam ciarki po samym zdjęciu
0 0

nitka310

#7182288 Napisano: 11.06.2024 19:14:30
wiolka252 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁

Byłam z całą rodziną (w tym dwaj niepełnoletni synowie emotka ).Weszliśmy bez problemu,miejsca dobre ,wrażenia niezapomniane emotka

Moja siostra i szwagier mowią, że było super emotka  to zdjęcia zrobione z ich miejsca, dostali idealne zaraz przy przejściu tak jak oni lubią. Jechali kilka godzin autobusem, do domu wrócili przed 8 rano, zmęczeni ale szczęśliwi. Szwagier jest fanem piłki nożnej (Lecha Poznań, Pogoni Szczecin i reprezentacji) nigdy nie miał okazji być na meczu reprezentacji, a tu się udało emotka

Kurcze super ,zawsze chciałam zobaczyć Naszych na żywo ,no nie stety siła wyższa nie pozwoliła jechać ,musiałam odsprzedac . Ale aż mam ciarki po samym zdjęciu

Mi również nie udało się skorzystać, ale na nas jeszcze przyjdzie czas emotka
1 wiolka252 0

zielonaszpilka

#7182299 Napisano: 11.06.2024 19:43:46
nitka310 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Jak tam wrażenia po wcześniejszym meczu ,pytam tych co byli za bilety z  Tyskie 😁

Byłam z całą rodziną (w tym dwaj niepełnoletni synowie emotka ).Weszliśmy bez problemu,miejsca dobre ,wrażenia niezapomniane emotka

Moja siostra i szwagier mowią, że było super emotka  to zdjęcia zrobione z ich miejsca, dostali idealne zaraz przy przejściu tak jak oni lubią. Jechali kilka godzin autobusem, do domu wrócili przed 8 rano, zmęczeni ale szczęśliwi. Szwagier jest fanem piłki nożnej (Lecha Poznań, Pogoni Szczecin i reprezentacji) nigdy nie miał okazji być na meczu reprezentacji, a tu się udało emotka

U nas też wszyscy zachwyceni emotka  bardzo dobre miejsca. Część zmieniała dane na bilecie na niepełnoletnich synów i zrobili to bez problemu w punkcie przed stadionem za 30 zł:) co prawda najpierw była przed tym punktem kolejka na kilkaset osób, bo okazało się, że bilety elektroniczne nie są zaczytywane na bramkach i wszyscy ustawili się do drukowania biletów punkcie, ale 10 minut przed rozpoczęciem meczu podali informacje, że skanery już działają prawidłowo i z kilkuset osób w kolejce zostało ledwie kilka i wtedy już udało im się zmienić dane w dwie minuty  emotka  podobno takich punktów pod stadionem jest kilka, więc jeśli w jednym jest mega kolejka to warto przejść do innego :) dowody niektórym sprawdzali na bramkach, innym nie.