Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

emanuela24

#6868933 Napisano: 07.07.2022 19:56:48
cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

Tak. Tam przyda się każdy grosz. Bartuś wkrótce będzie miał kolejną operacje. 
Wstrząsająca historia  emotka  

cb656

#6868942 Napisano: 07.07.2022 20:21:19
cudaczek121 napisał(a):

Ty też poznałeś Mariolę osobiście na tym pamiętnym zlocie MK Cafe  emotka Ile lat temu to było, nie pamiętam nawet

Szkolenie dla baristów z konkursu MK Cafe, prowadzącym był mistrz Polski baristów, Rusnarczyk.
Oczywiście po oficjalnej imprezie życie przeniosło się do wrocławskich pubów, a zakończyło awanturą w hotelu nad ranem...
   emotka Powinnaś pamiętać tę akcję w hotelu na wyspie, kiedy to zdesperowani rodzice przyjechali szukać swojej rozrabiającej córci emotka

No tak. Wtedy też pierwszy raz mieliśmy okazję spotkać się (jeszcze przed oficjalną imprezą MK Cafe) w kawiarni na ciachu...

Kasieńko, to było w pamiętnym roku 2009, konkretnie w listopadzie. Dodam, że bardzo ciepłym, bo mogłem kłaść się na chodniku
bez obawy o odmrożenie, by sfotografować krasnale    


cudaczek121

ziolko

#6868953 Napisano: 07.07.2022 21:12:47
Fajne wspomnienia macie emotka
Byłam wtedy świeżo po ślubie, więc nie pojechałam na zjazd.
Jedyną osobą, którą spotkałam na żywo była Mariola... 
1 cb656 0

moskala22

#6868982 Napisano: 08.07.2022 08:14:39
agusiac87 napisał(a):



Pomożecie mi ? Niewiem jak zrealizowac karte podarunkowa żywiec

w instrukcjie gdzies widzialam żeby wybrać przymetodzie platnosci karte podarunkową, ale nic takiego nie widzę

Masz wybraną formę płatność "Allegro Pay" i dlatego nic nie ma. Spróbuj wybrac inną płatności i wtedy powinno ci się chyba pod spodem pojawić "Masz karte podarunkową lub kod"
0 0

moskala22

#6868983 Napisano: 08.07.2022 08:14:39
agusiac87 napisał(a):



Pomożecie mi ? Niewiem jak zrealizowac karte podarunkowa żywiec

w instrukcjie gdzies widzialam żeby wybrać przymetodzie platnosci karte podarunkową, ale nic takiego nie widzę

Masz wybraną formę płatność "Allegro Pay" i dlatego nic nie ma. Spróbuj wybrac inną płatności i wtedy powinno ci się chyba pod spodem pojawić "Masz karte podarunkową lub kod"

mia

#6869057 Napisano: 08.07.2022 13:15:09

tereniagno

#6869200 Napisano: 09.07.2022 01:31:02
cudaczek121 napisał(a):

toka napisał(a):

titinunu napisał(a):

toka napisał(a):

Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

pomyśl nie głupi, tylko jak to przekazać.w jakiej formie

To akurat żaden problem - mozna poprosić o adres przez fb Nie wiem tylko czy nadal jest tylko jeden wnuk czy nie więcej i nie mam konkretnego pomysłu Ale jestem pewna ze by ją to ucieszyło. 

Może bilety do Energylandii.Jeden wnuk ma chyba 11 lat, drugi mlodszy

Dawid ma 12,a Michał 7 lat

@gnieszk@

#6869225 Napisano: 09.07.2022 11:19:21
cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

To bardzo dobry pomysł. 

mia

#6869233 Napisano: 09.07.2022 11:49:09
@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

To bardzo dobry pomysł. 

Pozwolę sobie zanegować. emotka Sama wpłacałam pieniadze na syna Kasi, i można nawet na ten cel zrobic osobną zbiórkę na forum, jak sie tym ktos zajmie, ale ta zbiórka dotyczyła Mariolki... Jej i Jej rodziny, w tym ukochanych wnuków. Nie jest to dokładnie moje zdanie, tylko forumowiczki bliskiej Mariolce, ale w pełni je podzielam.
A teraz możecie wirtualnie spalić mnie na stosie. XD
P.S.
Natomiast bilety do Energylandii i podobny temu "wesoły" prezent na ten moment chyba odpadają... To są juz duże dzieci, i na pewno przezywają mocno smierć ukochanej babci. Co potrwa jeszcze. emotka

mama2006

#6869236 Napisano: 09.07.2022 12:10:17
mia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

To bardzo dobry pomysł. 

Pozwolę sobie zanegować. emotka Sama wpłacałam pieniadze na syna Kasi, i można nawet na ten cel zrobic osobną zbiórkę na forum, jak sie tym ktos zajmie, ale ta zbiórka dotyczyła Mariolki... Jej i Jej rodziny, w tym ukochanych wnuków. Nie jest to dokładnie moje zdanie, tylko forumowiczki bliskiej Mariolce, ale w pełni je podzielam.
A teraz możecie wirtualnie spalić mnie na stosie. XD
P.S.
Natomiast bilety do Energylandii i podobny temu "wesoły" prezent na ten moment chyba odpadają... To są juz duże dzieci, i na pewno przezywają mocno smierć ukochanej babci. Co potrwa jeszcze. emotka

zgadzam się w 100%. Zbiórka była dla Mariolki i niech tak zostanie.

cudaczek121

#6869237 Napisano: 09.07.2022 12:15:40
Ok Ewuniu, rozumiem Twoje zdanie i je szanuję.Moj 12 letni siostrzeniec jest fanem youtuberow, piłki nożnej, różnych gier strategicznych i planszowych. Może zatem kupmy dla wnuków Marioli jakieś gry planszowe lub coś z akcesoriów sportowych. A może jakiś element wyprawki szkolnej- plecak czy piórnik. Można też podarować chłopcom bon do Decathlonu czy innego typu sklepu sportowego. Co do bonu do Energylandii, to ja rozumiem, że teraz to by tam nie pojechali, ale może można zakupić bilet z długim terminem ważności albo całoroczny.
mia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

To bardzo dobry pomysł. 

Pozwolę sobie zanegować. emotka Sama wpłacałam pieniadze na syna Kasi, i można nawet na ten cel zrobic osobną zbiórkę na forum, jak sie tym ktos zajmie, ale ta zbiórka dotyczyła Mariolki... Jej i Jej rodziny, w tym ukochanych wnuków. Nie jest to dokładnie moje zdanie, tylko forumowiczki bliskiej Mariolce, ale w pełni je podzielam.
A teraz możecie wirtualnie spalić mnie na stosie. XD
P.S.
Natomiast bilety do Energylandii i podobny temu "wesoły" prezent na ten moment chyba odpadają... To są juz duże dzieci, i na pewno przezywają mocno smierć ukochanej babci. Co potrwa jeszcze. emotka

1 mia 0

cudaczek121

#6869240 Napisano: 09.07.2022 12:23:41
Pamiętam jak byla zbiórka na wieniec poprzedniej forumowiczki zmarłej i jej syn dostal od nas grę Supermario czy jakoś tak- może wnuki Marioli tez lubią cos takiego.
0 0

mia

#6869241 Napisano: 09.07.2022 12:26:44
Chciałam jeszcze tylko napisać (bo na razie stąd znikam), że wieniec kosztował 500 zł, a pozostałe koszty w tym znicza pokryła privatedo, która zajęła się zamawianiem wszystkiegoemotka . Zbiórka (chyba ostatecznie zamknięta) dała dokładnie 1330,00 zł.
Zostaje więc 830 zł.

zielonaszpilka

#6869243 Napisano: 09.07.2022 12:55:36
mia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

To bardzo dobry pomysł. 

Pozwolę sobie zanegować. emotka Sama wpłacałam pieniadze na syna Kasi, i można nawet na ten cel zrobic osobną zbiórkę na forum, jak sie tym ktos zajmie, ale ta zbiórka dotyczyła Mariolki... Jej i Jej rodziny, w tym ukochanych wnuków. Nie jest to dokładnie moje zdanie, tylko forumowiczki bliskiej Mariolce, ale w pełni je podzielam.
A teraz możecie wirtualnie spalić mnie na stosie. XD
P.S.
Natomiast bilety do Energylandii i podobny temu "wesoły" prezent na ten moment chyba odpadają... To są juz duże dzieci, i na pewno przezywają mocno smierć ukochanej babci. Co potrwa jeszcze. emotka

Poszłabym w takim razie w elektroniczny bon np. do allegro (bo np. smyk czy empik są dość drogie, a na allegro kupią właściwie wszystko). Dzieciaki w tym wieku po pierwsze mają naprawdę mnóstwo zabawek i rzeczy, a do tego mają już bardzo dobrze określone zainteresowania. Dodatkowo elektroniczna forma bonu załatwi problem wysyłki emotka  Ewentualnie może kupić im jakąś książkę, która mogłaby się spodobać obu (np. w jakiejś komiksowej formie?) albo grę, w którą mogliby pograć obaj (ale tradycyjną, planszową, a nie komputerową;). 

Edit. ok, nie wiem czy to w ogóle rodzeństwo, bo jeśli nie, to każdemu trzeba zrobić osobny prezent.

Edit 2. Wycofuję się z tego pomysłu. Śmierć Marioli z pewnych względów bardzo mocno mnie poruszyła, niemniej uważam, że kupowanie prezentu jej wnuczkom to nie jest najszczęśliwszy pomysł. Według mnie lepsza opcja to przekazanie nadwyżki na jakiś charytatywny cel, ale nie zamierzam rozpoczynać ponownej dyskusji w tym temacie, tylko miałam potrzebę sprostowania swojego posta. Jakby nie została wydana reszta kasy, będzie dobrze. Najważniejsze, że uczciliśmy pamięć Marioli.

bianka33

#6869245 Napisano: 09.07.2022 12:58:54
cudaczek121 napisał(a):

Pamiętam jak byla zbiórka na wieniec poprzedniej forumowiczki zmarłej i jej syn dostal od nas grę Supermario czy jakoś tak- może wnuki Marioli tez lubią cos takiego.

Albo może karty podarunkowe do sklepów z młodzieżowymi ubraniami, np. Cropp? Może ktoś się orientuje, czy wnuki Marioli mają blisko do takiego sklepu, tam i dzieci miałyby frajdę, bo to typowo młodzieżowy sklep, i trochę rodzice byliby odciążeni, bo można tam też fajne plecaki, buty, kurtki kupić, a wiadomo, że dzieci w tym wieku szybko wyrastają z ubrań. Zawsze to i praktyczny prezent, ale też przyjemny dla dzieci. No i wyprawa do takiego sklepu byłaby zawsze jakąś odskocznią dla rodziny w tym trudnym czasie, a przed nowym rokiem szkolnym na pewno przyda im się uzupełnienie szafy.

cudaczek121

#6869254 Napisano: 09.07.2022 15:22:29
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

To bardzo dobry pomysł. 

Pozwolę sobie zanegować. emotka Sama wpłacałam pieniadze na syna Kasi, i można nawet na ten cel zrobic osobną zbiórkę na forum, jak sie tym ktos zajmie, ale ta zbiórka dotyczyła Mariolki... Jej i Jej rodziny, w tym ukochanych wnuków. Nie jest to dokładnie moje zdanie, tylko forumowiczki bliskiej Mariolce, ale w pełni je podzielam.
A teraz możecie wirtualnie spalić mnie na stosie. XD
P.S.
Natomiast bilety do Energylandii i podobny temu "wesoły" prezent na ten moment chyba odpadają... To są juz duże dzieci, i na pewno przezywają mocno smierć ukochanej babci. Co potrwa jeszcze. emotka

Poszłabym w takim razie w elektroniczny bon np. do allegro (bo np. smyk czy empik są dość drogie, a na allegro kupią właściwie wszystko). Dzieciaki w tym wieku po pierwsze mają naprawdę mnóstwo zabawek i rzeczy, a do tego mają już bardzo dobrze określone zainteresowania. Dodatkowo elektroniczna forma bonu załatwi problem wysyłki emotka  Ewentualnie może kupić im jakąś książkę, która mogłaby się spodobać obu (np. w jakiejś komiksowej formie?) albo grę, w którą mogliby pograć obaj (ale tradycyjną, planszową, a nie komputerową;). 

Edit. ok, nie wiem czy to w ogóle rodzeństwo, bo jeśli nie, to każdemu trzeba zrobić osobny prezent.

Jeden wnuk.od 1 syna, a drugi od drugiego. Bon Allegro to dobry pomysł. Skoro mamy 830 zl, to bon Allegro po 400 zl dla każdego z chłopców. Albo może 2 bony Allegro po 300 i do tego jakas paczka słodyczy typu Kinder  zozole

dysia

#6869295 Napisano: 09.07.2022 22:06:25
Wiele osób odeszło z forum 😥smutne
Dominika, Stasia (Stasiak50), Renatka (amif), Włodek Piasecki z żoną, Mariolka 

nikos

#6869296 Napisano: 09.07.2022 22:13:05
dysia napisał(a):

Wiele osób odeszło z forum 😥smutne
Dominika, Stasia (Stasiak50), Renatka (amif), Włodek Piasecki z żoną, Mariolka 

(*)

I jeszcze nie tak dawno Renatka (delvitto) emotka