Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ziolko

#6455376 Napisano: 23.01.2018 00:00:26
defed napisał(a):

Czy jest gdzieś do kupienia (offline) babka Panettone? Czy tylko w okresie świątecznym?  emotka

Popatrz w sklepach... teraz powinny być przeceny. Carrefour, tesco, lidl... CHYBA jest też w okolicach Wielkanocy, ale głowy nie dam
1 defed 0

jorunn2010

#6455895 Napisano: 24.01.2018 15:53:28
Wiecie co, ja przez ostatnie 2 lata w ogóle nie siedziałam w konkursach. Wcześniej wygrywały hasła "dodaj do ulubionych", chwilę później "lubię to". Było coś później jeszcze, co rasowi konkursowicze obśmiewali? pytam z ciekawości emotka
0 0

joan

#6455903 Napisano: 24.01.2018 16:25:45
jorunn2010 napisał(a):

Wiecie co, ja przez ostatnie 2 lata w ogóle nie siedziałam w konkursach. Wcześniej wygrywały hasła "dodaj do ulubionych", chwilę później "lubię to". Było coś później jeszcze, co rasowi konkursowicze obśmiewali? pytam z ciekawości emotka


"Z miłości do..." emotka
1 brucee 0

slonko365

#6455915 Napisano: 24.01.2018 16:47:57
Mysia napisał(a):

Pytanie do rodziców, podróżowaliście/podróżujecie z maluchami które skończyły już roczek? Chcemy dokonać rezerwacji na wakacje, ale nasza pani doktor powiedziała, że nie możemy lecieć jeśli maluch będzie miał katar, że wtedy trzeba zmienić termin wylotu hmm ja pierwsze słyszę, ale to też moje pierwsze dziecko emotka W samolotach widuję młodsze dzieciaczki więc nastawiłam się, że nie powinno być problemu, teraz już sama nie wiem emotka
edit już trochę poczytałam i rozumiem z tym katarem(ból uszu,a nawet poważne uszkodzenia).. emotka

Ja bardzo fajnie wspominam wyjazdy z małymi dziećmi. Z takim małym, które jeszcze się karmi albo daje gotowe słoiczki/kaszki nawet jest łatwiej, bo nie trzeba się przejmować ewentualnymi sensacjami żołądkowymi, chociaż mi się nigdy nie zdarzyły, nawet ze starszymi. Jedyne co, to dobrze zabrać ze sobą dobrze zaopatrzoną apteczkę - ja biorę zawsze coś na gorączkę/przeciwzapalnego (np. Nurofen w syropie), coś do odkażania ran (np. Octenisept) + plasterki, a odkąd mój syn załapał ból ucha - też krople do uszu z olejkami, profilaktycznie nawet można dziecku przez cały wyjazd zakraplać, żeby woda z basenu niezbyt czysta która zostanie w uchu nie spowodowała infekcji, dzieciom bardzo często się zdarza, że przy intensywnym korzystaniu z basenu + klimatyzacja, dostają tzw. "ucha pływaka", dlatego dobrze nawet profilaktycznie zakrapiać uszy.
A co do samolotu - dzieciom nie za dobrze wychodzi przełykanie i przy starcie coś tam się dzieje z ciśnieniem w uszach, i uszy bolą. Pomaga danie dziecku czegoś do picia/przystawienie do piersi, bo wtedy dziecko zaczyna przełykać i to wyrównuje to ciśnienie. Starszemu dziecku można dać gumę do żucia, też pomaga.
1 mysia 0

glena

#6455920 Napisano: 24.01.2018 17:00:06
defed napisał(a):

Czy jest gdzieś do kupienia (offline) babka Panettone? Czy tylko w okresie świątecznym?  emotka

http://consonni.pl/nasze-sklepy W Consonni można kupić tylko nie wiem czy masz gdzieś ich sklep
0 0

defed

#6455964 Napisano: 24.01.2018 18:09:57
glena napisał(a):

defed napisał(a):

Czy jest gdzieś do kupienia (offline) babka Panettone? Czy tylko w okresie świątecznym?  emotka

http://consonni.pl/nasze-sklepy W Consonni można kupić tylko nie wiem czy masz gdzieś ich sklep

Dziękuję, też na nich trafiłam i juz miałam zamawiać z dowozem, choć wyszło by trochę drogo, babka za prawie 50zł + kurier...
A tu bach, trafiłam w Kaufie ostatnie pudełko za 23zł  emotka
1 glena 0

zonka78

#6455972 Napisano: 24.01.2018 18:31:00
Kto mi da kopaemotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka
0 0

notta

#6455975 Napisano: 24.01.2018 18:36:34
zonka78 napisał(a):

Kto mi da kopa emotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka

Kup sobie lody i jeszcze chwilę możesz się relaksować. Każdy potrzebuje czasami chwili dla siebie, momentu spokoju, by się zresetować emotka
1 zonka78 0

jorunn2010

#6455976 Napisano: 24.01.2018 18:38:06
ivanotta napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Kto mi da kopa emotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka

Kup sobie lody i jeszcze chwilę możesz się relaksować. Każdy potrzebuje czasami chwili dla siebie, momentu spokoju, by się zresetować  emotka

a nie lepiej ze dwa Ptasie Mleczka na konkurs w Carrefourze?
1 zonka78 0

notta

#6455980 Napisano: 24.01.2018 18:41:04
jorunn2010 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Kto mi da kopa emotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka

Kup sobie lody i jeszcze chwilę możesz się relaksować. Każdy potrzebuje czasami chwili dla siebie, momentu spokoju, by się zresetować  emotka

a nie lepiej ze dwa Ptasie Mleczka na konkurs w Carrefourze?

Zawsze może otworzyć zapas CinCina, popić monsterami i red bullami, przegryzać wedlem i wawelem a na koniec umyć zęby colgatem  emotka . Opcji jest sporo emotka

zonka78

#6455982 Napisano: 24.01.2018 18:47:55
ivanotta napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Kto mi da kopa emotka  leżę na kanapie i nic mi się nie chce. Mąż na służbie, dzieci uczą się, bałagan nie chcę się posprzątać a i paragony na konkursy jakieś takie leniwe, też leżą  emotka

Kup sobie lody i jeszcze chwilę możesz się relaksować. Każdy potrzebuje czasami chwili dla siebie, momentu spokoju, by się zresetować  emotka

a nie lepiej ze dwa Ptasie Mleczka na konkurs w Carrefourze?

Zawsze może otworzyć zapas CinCina, popić monsterami i red bullami, przegryzać wedlem i wawelem a na koniec umyć zęby colgatem  emotka . Opcji jest sporo  emotka

Hahaha, a na koniec oczywiście wypłukać w Listerine emotka

andziulka21

#6456015 Napisano: 24.01.2018 20:20:38
Korzystał ktoś z Was może z kursów podnoszących kwalifikacje online? 
Mam kilka pytań, proszę o pw emotka
0 0

rafi323raf

#6456018 Napisano: 24.01.2018 20:28:41
slonko365 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Pytanie do rodziców, podróżowaliście/podróżujecie z maluchami które skończyły już roczek? Chcemy dokonać rezerwacji na wakacje, ale nasza pani doktor powiedziała, że nie możemy lecieć jeśli maluch będzie miał katar, że wtedy trzeba zmienić termin wylotu hmm ja pierwsze słyszę, ale to też moje pierwsze dziecko emotka W samolotach widuję młodsze dzieciaczki więc nastawiłam się, że nie powinno być problemu, teraz już sama nie wiem emotka
edit już trochę poczytałam i rozumiem z tym katarem(ból uszu,a nawet poważne uszkodzenia).. emotka

(...)
A co do samolotu - dzieciom nie za dobrze wychodzi przełykanie i przy starcie coś tam się dzieje z ciśnieniem w uszach, i uszy bolą. Pomaga danie dziecku czegoś do picia/przystawienie do piersi, bo wtedy dziecko zaczyna przełykać i to wyrównuje to ciśnienie. Starszemu dziecku można dać gumę do żucia, też pomaga.

Jeśli o katar chodzi, to raz z nim leciałem i przy lądowaniu nigdy tak dużego bólu nie czułem, myślałem, że mi głowa eksploduje. Kilka godzin od lądowania każdy dźwięk był przytłumiony, dopiero po 2 dniach przestało boleć emotka
A po 3 dniach miałem kolejny lot a katar nie przechodził, ale już się przygotowałem - cukierki (akurat imbirowe dość 'mocne') i inne rzeczy i już zupełnie zero bólu.
1 slonko365 0

mirai

#6456052 Napisano: 24.01.2018 22:18:14
Jak to wątek o wszystkim, to zainteresowani mogą wygrać z...bankiem.

Jeżeli masz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich lub już go spłaciłeś/aś - możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconych rat w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną.

Brak opłaty przedwstępnej za złożenie Twojego wniosku - inaczej niż to się ma w kancelariach prawnych, które pobierają "z góry" często bardzo wysoką opłatę za założenie sprawy.

Możesz odzyskać co najmniej kilkanaście tysięcy złotych i więcej.
Niczym nie ryzykujesz - a możesz odzyskać pieniądze, które Ci się prawnie należą.

Szczegóły na priv.

Pozdrawiam emotka .
0 0

pionas

#6456111 Napisano: 25.01.2018 09:17:54


Co Wy na to? emotka
Małe piwko wejdzie - 440ml emotka

kaka72

#6456114 Napisano: 25.01.2018 09:26:28
co dziś wozi DPD?
0 0

zdolnabestia

#6456115 Napisano: 25.01.2018 09:34:59
Kubek piękny emotka  Jak go mozna zdobyć?

pionas

#6456151 Napisano: 25.01.2018 10:36:53
zdolnabestia cb656
Jeszcze nie mam pomysłu na to emotka
0 0

pionas

#6456168 Napisano: 25.01.2018 11:12:57
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

zdolnabestia cb656
Jeszcze nie mam pomysłu na to emotka

Jak chcesz, mogę podsunąć emotka
Rywalizacja na temat: KTO SZYBCIEJ PODNIESIE CIŚNIENIE NA FORUM? emotka

Nie dzięki emotka
0 0

anialistopad

#6456169 Napisano: 25.01.2018 11:21:21
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

zdolnabestia cb656
Jeszcze nie mam pomysłu na to emotka

Jak chcesz, mogę podsunąć emotka
Rywalizacja na temat: KTO SZYBCIEJ PODNIESIE CIŚNIENIE NA FORUM? emotka

Nie dzięki emotka

cb656 wiadomo,że to Ty byś wygrał  emotka Nikt tak jak Ty nie potrafi wkurzyć ludzi tu na forum  w krótkim czasie emotka emotka
1 @gnieszk@ 0