Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

masza

#6448294 Napisano: 03.01.2018 14:06:19
mia napisał(a):

masza napisał(a):

mia napisał(a):

defed napisał(a):

Oglądałam kiedyś program, w którym tłumaczyli dlaczego należy wyprać jeansy przed pierwszym użyciem: jeansy są transportowane kontenerowcami, często z Azji, więc spryskują towar chemią odstraszającą szczury, żeby nie było dziur. (A może jak zapomną o chemi, to potem lansuja modę na dziurawe jeansy?  emotka )

emotka emotka emotka Chyba ją wypiorę w 60 stopniach... emotka

ale pościel jest przecież zapakowana, jeansy nie... emotka

Masza, tak, ale przyszło mi do głowy, że w którymś momencie produkcji/przechowywania jeszcze nie była... emotka

Edit:
Kończę temat pościeli ze swej strony i wrzucam ciulstwo do pralki. emotka

zarażona jestem na maxa  bo nigdy nie prałam przed użyciem, ubrań też nie...ani skarpet , no moze bieliznę tak , ale nigdy nie myślałam pod tym katem, żeby wszystko prać przed użyciem...kurtki, płaszcze, buty -wszystko by trzeba dezynfekować, bo buty też ktoś przede mną przymierzał w sklepie no i pakował  emotka

oj mia- puszkę Pandory otworzyłaś  emotka
2 bethan, mia 0

cherry_coke

#6448442 Napisano: 03.01.2018 20:37:39
Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach...
0 0

mastah

#6448446 Napisano: 03.01.2018 20:47:44
To chyba było w okresie okołoświatecznym i nie dotyczyło wszystkich sprzedawców.
0 0

cherry_coke

#6448447 Napisano: 03.01.2018 20:52:07
mastah napisał(a):

To chyba było w okresie okołoświatecznym i nie dotyczyło wszystkich sprzedawców.

Nie chodzi mi o tą akcje z urodzinami allegro. Jakiś czas temu dostałam maila jako sprzedawca, że jak będę wybierała wysyłkę przez inpost to kupujący u mnie będą mieli tą wysyłkę za darmo. 
A mail brzmiał:
Wkrótce ruszymy z promocją darmowej dostawy dla wybranej grupy klientów kupujących na Allegro. Wybierając Twoją ofertę - spełniającą opisane niżej warunki promocji - kupujący otrzyma kupon, którym opłaci dostawę. Koszt dostawy pokrywa Allegro, Ty otrzymasz pełną kwotę (za towar i za dostawę).
Co zrobić, aby Twoje oferty wzięły udział w promocji:
Włącz w swoich ofertach metody dostawy płatne z góry w cenie nie wyższej niż:
8,60 zł dla paczkomatów (Allegro Paczkomaty InPost oraz Paczkomaty 24/7)9 zł dla zewnętrznych punktów odbioru (Paczka w Ruchu, Przesyłka24 Odbiór w punkcie, Przesyłka48 Odbiór w punkcie)14 zł dla przesyłki kurierskiejW promocji mogą wziąć udział wyłącznie oferty z opcją “Kup teraz”, w których cena pojedynczego produktu wynosi minimum 25 zł. Promocją nie są objęte płatności “na raty”. Minimalny koszt dostawy objęty promocją to 0,01 zł.
Akcja trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.
Życzymy owocnej sprzedaży 
Allegro
0 0

cherry_coke

#6448450 Napisano: 03.01.2018 21:04:54
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach...



promocja trwaŁA w dniach 18-24 listopada

Mówimy o innej akcji. Ta, o której ja mówię, tak jak napisałam wyżej trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.
0 0

androm

#6448496 Napisano: 04.01.2018 00:33:49
cherry_coke napisał(a):

cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach...



promocja trwaŁA w dniach 18-24 listopada

Mówimy o innej akcji. Ta, o której ja mówię, tak jak napisałam wyżej trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.

to dla wybranej grupy miało być, jak nie poinformowali Cię to chyba nici z tego, że Ci się należy
0 0

cherry_coke

#6448505 Napisano: 04.01.2018 07:50:32
androm napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach...



promocja trwaŁA w dniach 18-24 listopada

Mówimy o innej akcji. Ta, o której ja mówię, tak jak napisałam wyżej trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.

to dla wybranej grupy miało być, jak nie poinformowali Cię to chyba nici z tego, że Ci się należy

Poinformowano mnie, że kupujący na moich aukcjach mają taką możliwość. Ale mnie interesuje kupowanie u innych. Tylko być może jest tak, że dowiadujesz się dopiero jak kupisz przedmiot.
0 0

Halszka

#6448962 Napisano: 04.01.2018 16:44:32
Czytam sobie artykuł na WP bo tytuł jak zawsze zakrawa na jakaś aferę... a w tekscie znajomy tekst jakby wycięty z naszego forum he he tylko o konkursowiczach:
"(...) Taki mam cel, choć nie wiem, czy warto wkładać czas i pracę, bo ponoć są jakieś czarne listy teleturniejowiczów."

Lol wszyscy tworzymy czarne scenariusze i szukamy dziury w całym czy to rzeczywiscie prawda o czarnych listach...wszędzie... emotka
0 0

asantesana

#6449005 Napisano: 04.01.2018 18:36:49
Wytłumaczcie mi proszę jak krowie na rowie zasadę działania karty prepaid, bo nigdy z nich nie korzystałam. Mam wygrana kartę z Wedla z mBanku. karta była zasilona kwotą 100 zł, która już oczywiście wykorzystałam. Transakcje na karcie mogę sobie sprawdzić po adresem mban.pl/prepaid. Ale tam sa tylko dane dotyczące karty, a do dokumentów mam dołączony nr rachunku do karty przedpłaconej. W jaki sposób mogę wejść na to konto, sprawdzić czy konto jest na laureata zarejestrowane itd.? Nie ustalałam hasła, żeby móc się normalnie logować.    
0 0

androm

#6449006 Napisano: 04.01.2018 18:41:49
asantesana napisał(a):

Wytłumaczcie mi proszę jak krowie na rowie zasadę działania karty prepaid, bo nigdy z nich nie korzystałam. Mam wygrana kartę z Wedla z mBanku. karta była zasilona kwotą 100 zł, która już oczywiście wykorzystałam. Transakcje na karcie mogę sobie sprawdzić po adresem mban.pl/prepaid. Ale tam sa tylko dane dotyczące karty, a do dokumentów mam dołączony nr rachunku do karty przedpłaconej. W jaki sposób mogę wejść na to konto, sprawdzić czy konto jest na laureata zarejestrowane itd.? Nie ustalałam hasła, żeby móc się normalnie logować.    

mnie się wydaje, że nie możesz, karta ma rachunek przypisany no, bo musi mieć
0 0

asantesana

#6449008 Napisano: 04.01.2018 18:43:24
androm napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wytłumaczcie mi proszę jak krowie na rowie zasadę działania karty prepaid, bo nigdy z nich nie korzystałam. Mam wygrana kartę z Wedla z mBanku. karta była zasilona kwotą 100 zł, która już oczywiście wykorzystałam. Transakcje na karcie mogę sobie sprawdzić po adresem mban.pl/prepaid. Ale tam sa tylko dane dotyczące karty, a do dokumentów mam dołączony nr rachunku do karty przedpłaconej. W jaki sposób mogę wejść na to konto, sprawdzić czy konto jest na laureata zarejestrowane itd.? Nie ustalałam hasła, żeby móc się normalnie logować.    

mnie się wydaje, że nie możesz, karta ma rachunek przypisany no, bo musi mieć

Czyli nie mogę jej na nikogo np. zarejestrować? Tylko poprzez ten rachunek mogę sobie ją doładować, tak?
0 0

defed

#6449012 Napisano: 04.01.2018 18:48:33
asantesana napisał(a):

Wytłumaczcie mi proszę jak krowie na rowie zasadę działania karty prepaid, bo nigdy z nich nie korzystałam. Mam wygrana kartę z Wedla z mBanku. karta była zasilona kwotą 100 zł, która już oczywiście wykorzystałam. Transakcje na karcie mogę sobie sprawdzić po adresem mban.pl/prepaid. Ale tam sa tylko dane dotyczące karty, a do dokumentów mam dołączony nr rachunku do karty przedpłaconej. W jaki sposób mogę wejść na to konto, sprawdzić czy konto jest na laureata zarejestrowane itd.? Nie ustalałam hasła, żeby móc się normalnie logować.    

Jeśli nie rejestrowałaś karty to nie powinno nigdzie być Twoich danych. Można rejestrować, ale nie trzeba. (edit: ta z Wedla to byłą chyba karta na okaziciela, więc chyba nie da się jej zarejestrować)
Karta prepaid działa na podobnych zasadach, co telefony na kartę do czasu wprowadzenia obowiązku rejestracji - są przedpłacone, więc można korzystać do wyczerpania środków.

asantesana

#6449015 Napisano: 04.01.2018 18:55:00
defed napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wytłumaczcie mi proszę jak krowie na rowie zasadę działania karty prepaid, bo nigdy z nich nie korzystałam. Mam wygrana kartę z Wedla z mBanku. karta była zasilona kwotą 100 zł, która już oczywiście wykorzystałam. Transakcje na karcie mogę sobie sprawdzić po adresem mban.pl/prepaid. Ale tam sa tylko dane dotyczące karty, a do dokumentów mam dołączony nr rachunku do karty przedpłaconej. W jaki sposób mogę wejść na to konto, sprawdzić czy konto jest na laureata zarejestrowane itd.? Nie ustalałam hasła, żeby móc się normalnie logować.    

Jeśli nie rejestrowałaś karty to nie powinno nigdzie być Twoich danych. Można rejestrować, ale nie trzeba. (edit: ta z Wedla to byłą chyba karta na okaziciela, więc chyba nie da się jej zarejestrować)
Karta prepaid działa na podobnych zasadach, co telefony na kartę do czasu wprowadzenia obowiązku rejestracji - są przedpłacone, więc można korzystać do wyczerpania środków.

Dzięki, gdzieś czytałam, ze wszystkie karty muszą być teraz rejestrowane, ale mogłam czegoś nie doczytać. 
I rozumiem, ze wpłacając pieniądze na podany nr rachunku one wpływają na tą kartę, tak?
0 0

defed

#6449019 Napisano: 04.01.2018 18:59:11
asantesana napisał(a):

gdzieś czytałam, ze wszystkie karty muszą być teraz rejestrowane, ale mogłam czegoś nie doczytać. 
I rozumiem, ze wpłacając pieniądze na podany nr rachunku one wpływają na tą kartę, tak?

O, nie słyszałam o obowiązku rejestracji kart przedpłaconych, musze poszukać...
A co do zasilania karty - nigdy tego nie robiłam. Jeśli masz darmowe przelewy z konta, to wpłać gosik i sprawdź juto saldo karty czy kasa wpłynęła  emotka  

pawelski

#6449106 Napisano: 04.01.2018 22:40:24
cherry_coke napisał(a):

Poinformowano mnie, że kupujący na moich aukcjach mają taką możliwość. Ale mnie interesuje kupowanie u innych. Tylko być może jest tak, że dowiadujesz się dopiero jak kupisz przedmiot.


Poprzednio zrobili z automatu wszystkim sprzedającym  przez paczkomaty darmową dostawę na okres 7 dni. Teraz skoro wysyłają wiadomości to pewnie tylko część sprzedawców będzie to oferować. Jest regulamin tej akcji.
0 0

aurorcia

#6450191 Napisano: 08.01.2018 15:43:07
Jak wyglada gwarancja do robota duracell? Sprzedawał go ktoś,bo ciekawa jestem czy zainteresowani pytali o gwarancje?
0 0

marcinek1985

#6450834 Napisano: 09.01.2018 20:22:06
Szanowni Państwo,

dnia 2018-01-09 w UP Góra Kalwaria 1 ul. Kalwaryjska 14 Góra Kalwaria została do Państwa nadana przesyłka nr 00959007731941146727.

Ktoś dostał takiego @ ? bo to pewnie jakaś zaległa wygrana bo od dłuższego czasu nic nowego nie wpadło emotka
0 0

kaka72

#6450836 Napisano: 09.01.2018 20:30:20
czy jest/lub niebawem będzie/ może jakiś konkurs gdzie trzeba kupić kawę i jaka kawę ziarnistą polecacie?
0 0

farfalla86

#6450842 Napisano: 09.01.2018 20:40:37
Przysięgam - jak mnie jeszcze raz w jakimś konkursie zapytają o postanowienie noworoczne to oszaleję!
Już by się mogło na babcię i dziadka zmienić, bo Nowy Rok mi już uszami wychodzi! emotka
1 taalvikki 0

zdolnabestia

#6450854 Napisano: 09.01.2018 20:53:25
farfalla86 napisał(a):

Przysięgam - jak mnie jeszcze raz w jakimś konkursie zapytają o postanowienie noworoczne to oszaleję!
Już by się mogło na babcię i dziadka zmienić, bo Nowy Rok mi już uszami wychodzi!  emotka

Poczekaj, za chwilę będą Ci uszami wychodzić serduszka i życzenia walentynkowe emotka
1 taalvikki 0