Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Gość: kermit

#6446175 Napisano: 27.12.2017 19:34:32
nazgul694066 Tak z czystej ciekawości... Dlaczego dajesz łapki w dół w wątku MDW? Dość często Ci się to zdarza. Dziś akurat dotyczy to ewidentnie wygranych z Lidla/pepsi. Hejtujesz bo nie potrafisz tam wygrać czy z jakiegoś innego powodu?
0 0

taalvikki

#6446177 Napisano: 27.12.2017 19:39:35
kermit napisał(a):

nazgul694066 Tak z czystej ciekawości... Dlaczego dajesz łapki w dół w wątku MDW? Dość często Ci się to zdarza. Dziś akurat dotyczy to ewidentnie wygranych z Lidla/pepsi. Hejtujesz bo nie potrafisz tam wygrać czy z jakiegoś innego powodu?


od kiedy łapka w dół to "hejtowanie"? nie popadajmy w paranoję.
1 onmyown 0

Gość: kermit

#6446183 Napisano: 27.12.2017 20:11:43
taalvikki napisał(a):

kermit napisał(a):

nazgul694066 Tak z czystej ciekawości... Dlaczego dajesz łapki w dół w wątku MDW? Dość często Ci się to zdarza. Dziś akurat dotyczy to ewidentnie wygranych z Lidla/pepsi. Hejtujesz bo nie potrafisz tam wygrać czy z jakiegoś innego powodu?


od kiedy łapka w dół to "hejtowanie"? nie popadajmy w paranoję.

Nie wiem co innego miałoby to oznaczać w przypadku wpisów akurat w tym wątku. W innych wątkach łapkę w dół można odebrać jako "nie zgadzam się z tą wypowiedzią". Ale w MDW? Nikt nie oczekuje, że wszyscy będą się cieszyć z jego wygranej, ale można wpis po prostu zlekceważyć, pominąć itd.

moniazr

#6446187 Napisano: 27.12.2017 20:26:43
Czy można anulować danie łapki?
0 0

zdolnabestia

#6446188 Napisano: 27.12.2017 20:28:43
moniazr napisał(a):

Czy można anulować danie łapki?

Tak, właśnie sprawdziłam, trzeba kliknąć na łapkę ponownie.

marcinek1985

#6446471 Napisano: 28.12.2017 17:27:51
wiem, że już kiedyś było to pytanie ale starość nie radość emotka  a nie umiem się do niego dokopać więc pytam  emotka  czy z Orlenu literke W też wpisujecie czy same cyferki?
0 0

venix

#6446473 Napisano: 28.12.2017 17:29:33
marcinek1985 napisał(a):

wiem, że już kiedyś było to pytanie ale starość nie radość emotka  a nie umiem się do niego dokopać więc pytam  emotka  czy z Orlenu literke W też wpisujecie czy same cyferki?

Też 
0 0

marcinek1985

#6446474 Napisano: 28.12.2017 17:30:09
-Violka- napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

wiem, że już kiedyś było to pytanie ale starość nie radość emotka  a nie umiem się do niego dokopać więc pytam  emotka  czy z Orlenu literke W też wpisujecie czy same cyferki?

Też 

dziękuję  emotka
0 0

farfalla86

#6446596 Napisano: 28.12.2017 22:19:48
Mam pytanie.
Od nowego roku chciałabym powrócić do konkursów, bo przez cały obecny zaniedbałam się lekko w tym zakresie.
Moje pytanie w związku z tym brzmi: Gdzie można zgłosić się do testowania produktów?
Wiem o streetcomie, ale może jest jeszcze coś podobnego?
0 0

Gość: kermit

#6446601 Napisano: 28.12.2017 22:31:53
koniczynka123 napisał(a):

kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

kermit napisał(a):

nazgul694066 Tak z czystej ciekawości... Dlaczego dajesz łapki w dół w wątku MDW? Dość często Ci się to zdarza. Dziś akurat dotyczy to ewidentnie wygranych z Lidla/pepsi. Hejtujesz bo nie potrafisz tam wygrać czy z jakiegoś innego powodu?


od kiedy łapka w dół to "hejtowanie"? nie popadajmy w paranoję.

Nie wiem co innego miałoby to oznaczać w przypadku wpisów akurat w tym wątku. W innych wątkach łapkę w dół można odebrać jako "nie zgadzam się z tą wypowiedzią". Ale w MDW? Nikt nie oczekuje, że wszyscy będą się cieszyć z jego wygranej, ale można wpis po prostu zlekceważyć, pominąć itd.

Nie wiem jak nazgula ale ja często przy przesuwania na telefonie strony niechcący naciskam łapke w dół bo akurat ona jest na skraju telefonu. Szybko się poprawiam jak zauważę ale już ktoś mi też kiedyś pisał dlaczego dałam czerwoną łapkę. A nie każdy wie o tym, że aby odhaczyć łapkę trzeba ponownie w nią kliknąć emotka

Tylko, że temu użytkownikowi "przydarzyło" się to tylko wczoraj jakieś 7 razy i akurat tylko w MDW. Poza tym zero aktywności na forum - żadnego postu, ani jednego konkursu dodanego. Tak jakby ktoś założył sobie profil tylko w tym celu. Przypadkiem to pewnie każdemu z nas się  kiedyś zdarzyło.
0 0

agakaz2

#6447530 Napisano: 01.01.2018 18:22:22
podpowiedzi szukam,gdzie kupię w necie zielony czajnik Kenwood? koleżanka chce sobie kupić szukamy od tamtego roku z marnym skutkiem. teraz kupiłam przed świętami na allegro po czym sprzedawca dzwoni że czajnik mu upadł i nie nadaje się do sprzedaży. normalne pech może ktoś wie gdzie taki czajnik znajdę
0 0

Aro

#6447577 Napisano: 01.01.2018 21:30:59
Proszę o poradę - podpowiedz gdzie w Warszawie wybrać się do klubu gdzie można potańczyć kulturalnie , najchętniej jakiś klub w samym centrum . Klub gdzie dobra atmosferta i bezpieczne dla zwyczajnych ludzi . 
0 0

trebor1

#6447581 Napisano: 01.01.2018 22:06:20
farfalla86 napisał(a):

Mam pytanie.
Od nowego roku chciałabym powrócić do konkursów, bo przez cały obecny zaniedbałam się lekko w tym zakresie.
....................

... ja tam się dokładnie nie orientuję, ale chyba nie ma tak po prostu, że wyjść i powrócić. Z tym to trochę jest jak w szkole: trzebaby nadrobić  opuszczony materiał,  wziąć udział w zaległych konkursach (warunkowo można po terminie) ... może jakieś konkursy wyrównawcze i koniecznie pojawić się z matką. Tyle wiem więcej nie pomogę...
;)

cherry_coke

#6447818 Napisano: 02.01.2018 13:22:33
Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka  
0 0

agakaz2

#6447819 Napisano: 02.01.2018 13:28:05
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka    

na pewno daje się tyle na ile cię stać 
0 0

cherry_coke

#6447821 Napisano: 02.01.2018 13:31:13
agakaz2 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka    

na pewno daje się tyle na ile cię stać 

To z pewnością. Tylko nie wiem jaki rodzaj prezentu. Nie chcę dawać pieniędzy. Nie chcę dawać żadnej srebrnej łyżeczki czy coś w tym stylu. Jednocześnie chcę żeby dziecko kiedyś miało pamiątkę z tej ważnej chwili. 
0 0

monnikk

#6447829 Napisano: 02.01.2018 13:42:01
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka  

Wydaje mi się, że wiele zależy od zwyczajów rodziny. U mnie zawsze był to jakiś rodzaj biżuterii, tak, żeby została pamiątka, np. łańcuszek i medalik z grawerem. Nigdy nie dawało się pieniędzy. U mego męża natomiast daje się zabawkę lub pieniądze. Od koleżanki z pracy się dowiedziałam, że chrzestni kupują szatkę i jeszcze coś tam do chrztu. A tak ogólnie to uważam, że każdy powinien kupić to, co uważa za stosowne, a nie to, czego oczekuje rodzina.

joan

#6447831 Napisano: 02.01.2018 13:43:42
cherry_coke napisał(a):

To z pewnością. Tylko nie wiem jaki rodzaj prezentu. Nie chcę dawać pieniędzy. Nie chcę dawać żadnej srebrnej łyżeczki czy coś w tym stylu. Jednocześnie chcę żeby dziecko kiedyś miało pamiątkę z tej ważnej chwili. 


Może ufundujecie rodzinną sesję zdjęciową?

defed

#6447835 Napisano: 02.01.2018 13:48:43
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka  

Mój syn dostał od zwykłych wujków po stówce, od chrzestnego dwieście, a od chrzestnej fotelik do karmienia i album pamiątkowy na pierwsze 5 lat z życia dziecka. Lubię praktyczne prezenty, więc zapraszając gości sama wspomniałam o kasie, że planuję otworzyć konto oszczędnościowe dla młodego emotka

gosia16

#6447837 Napisano: 02.01.2018 13:52:43
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś może przybliżyć mi co daje się w prezencie na chrzest zostając chrzestnym? 
Mój towarzysz życia zostanie po raz pierwszy chrzestnym i nie jestem obeznana w temacie. Chrześniak jest ważną dla nas osobą i nie chcę walnąć jakiejś plamy. emotka  

a może coś takiego ,na życiowe pamiątki  https://eprezenty...rezent,p,117241.html taka https://alechrzes...pamiatka-chrztu.html

jak się poszuka to sa różne rodzaje