Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ondine

#6424461 Napisano: 05.11.2017 10:11:46
mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka

jakie centrum, przecież to dziura, heheh, jedna ulica przy której są sanatoria i jezioro

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś "centrum" potraktuje jak "centrum miasta", ale jak już napisałaś to szkoda, że skoro znasz miejscowość to niczego nie poleciłaś, bo o to prosiłam emotka

marcinek1985 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego?


Gazdówka lub 4 Pory Roku


Dziękuję emotka

zabcia0410

#6424464 Napisano: 05.11.2017 10:24:32
Czy opakowania konkursowe actimela są jakoś oznakowane?
0 0

mama2006

#6424468 Napisano: 05.11.2017 11:02:42
ondine napisał(a):

mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka

jakie centrum, przecież to dziura, heheh, jedna ulica przy której są sanatoria i jezioro

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś "centrum" potraktuje jak "centrum miasta", ale jak już napisałaś to szkoda, że skoro znasz miejscowość to niczego nie poleciłaś, bo o to prosiłam emotka

marcinek1985 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego?


Gazdówka lub 4 Pory Roku


Dziękuję emotka

oj, nie obrażaj się.Byłam raz  w sanatorium, z 6 lat temu.Nie znam tam żadnych pensjonatów, tylko sanatoria.Z sanatoriów polecam Amer-Pol. Super miejsce, fajna baza zabiegowa, bardzo ładne pokoje.Polecam.
0 0

marcinek1985

#6424492 Napisano: 05.11.2017 12:14:52
wróciłem po dłuższej nieobecności i mam pytanie   emotka  

czy wysyła się paragony jeszcze czy tylko skan/zdjęcie?

Bo nie wiem czy każdy produkt kupować osobno czy można na jednym np .Actimel, Kinder Bueno, Sidolux, Pudliszki itp?
0 0

olunka

#6424493 Napisano: 05.11.2017 12:17:29
zabcia0410 napisał(a):

Czy opakowania konkursowe actimela są jakoś oznakowane?

tak, , jest napisane wstrząśnij zimą, wygrywaj co 10 min i czerwony szalik
1 andii 0

glena

#6424520 Napisano: 05.11.2017 14:16:40
marcinek1985 napisał(a):

wróciłem po dłuższej nieobecności i mam pytanie   emotka  czy wysyła się paragony jeszcze czy tylko skan/zdjęcie?

Bo nie wiem czy każdy produkt kupować osobno czy można na jednym np .Actimel, Kinder Bueno, Sidolux, Pudliszki itp?

Kinder Bueno i Sidolux - oryginały pocztą
Actimel - nie wiem
Pudliszki - jeśli ten z kartami IKEA to skan mailem
Musisz za każdym razem sprawdzić w regulaminie

ondine

#6424522 Napisano: 05.11.2017 14:21:07
mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka

jakie centrum, przecież to dziura, heheh, jedna ulica przy której są sanatoria i jezioro

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś "centrum" potraktuje jak "centrum miasta", ale jak już napisałaś to szkoda, że skoro znasz miejscowość to niczego nie poleciłaś, bo o to prosiłam emotka
marcinek1985 napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego?


Gazdówka lub 4 Pory Roku


Dziękuję emotka

oj, nie obrażaj się.Byłam raz  w sanatorium, z 6 lat temu.Nie znam tam żadnych pensjonatów, tylko sanatoria.Z sanatoriów polecam Amer-Pol. Super miejsce, fajna baza zabiegowa, bardzo ładne pokoje.Polecam.

Coś Ty, ja serio napisałam, że może coś polecisz skoro znasz miejscowość. Dzięki emotka
Ja w góry nigdy nie jeżdżę, więc nie znam żadnych miejscowości, napisałam centrum, bo chodziło mi o tę konkretną miejscowość, bo jak pytałam ogólnie to potem okazywało się, że ktoś mi polecał nocleg np. w Mykowie, gdzieś obok Polańczyka emotka
1 mama2006 0

cherry_coke

#6424852 Napisano: 06.11.2017 12:19:35
Czy ma ktoś oprócz mnie problem z wysyłaniem sms premium w nju mobile? Blokady nie mam, konto doładowane, a wysyłać niestety się nie da emotka  
0 0

pionas

#6425320 Napisano: 07.11.2017 11:04:55
Hej,

mamy listopad, już niedługo Mikołaj.
Wiem, że kiedyś robiliście akcję "szlachetnapaczka", czy w tym roku ktoś się za to bierze? emotka

pionas

#6425342 Napisano: 07.11.2017 11:20:15
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ma ktoś oprócz mnie problem z wysyłaniem sms premium w nju mobile? Blokady nie mam, konto doładowane, a wysyłać niestety się nie da emotka  

Spróbuj przełożyć kartę do INNEGO TELEFONU. Sprawdź przy tym, czy konfiguracja SMS jest prawidłowa dla danej sieci (ustawienia zaawansowane).edit: jeśli masz możliwość takiej zmiany, pokombinuj, czy używasz wyłącznie LTE (4G) czy 3G korzystając z sieci komórkowej. W skrajnym przypadku zapytaj NJU, bo może karta SIM będzie wymagała wymiany na nowszą.

Chodzi o SMSy czy MMSy?
Co ma transmisja danych do SMS premium?
W nowych telefonach przy próbie wysłania sms'a premium wyświetla komunikat że jest to dodatkowo płatna opcja i czy chcesz kontynuować i tam jest chyba "zapamiętaj mój wybór", jeśli to zaznaczyłaś i anulowałaś to być może to jest powód odrzucania kolejnych smsów (blokada dotyczy konkretnego nr telefonu, jak ją zdjąć? nie wiem - trzeba pogooglować?)
Ew. dowiedz się czy operator nie zablokował Ci możliwości wysyłania smsów premium...
0 0

hehatka31

#6426239 Napisano: 09.11.2017 12:08:17
Do tej pory miałam orange na abonament,a chcę przejśc na inną sieć na kartę. Polecicie coś?
0 0

lolka182

#6426320 Napisano: 09.11.2017 13:43:46
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc w kwestii wygranej PS4. 
Mam ją rok i kilka miesięcy i jakiś czas temu prawdopodobnie padła karta sieciowa : 
- PS nie łączy się z routerem (sprawdzane na 2 routerach w 2 domach) - przy podłączeniu kablem internet działa prawidłowo
- nie da się włączyć PS za pomocą Pada, tylko na konsoli - wyłączenie z pada działa prawidłowo...
Ktoś ma jakiś pomysł co mogło się stać / jak to naprawić ? - stało się to nagle.

Kwestia gwarancji...PS udziela tylko rocznej gwarancji na sprzęt - jeżeli chce się powołać na niezgodność towaru z umową 24-miesięczną, ustawową muszę skontaktować się ze sprzedawcą czyli teoretycznie z organizatorem konkursu...miał ktoś kiedyś taki przypadek ? Jak to załatwić ? 

Będę wdzięczna za jakąś pomoc emotka
0 0

lolka182

#6426350 Napisano: 09.11.2017 14:24:00
cb656 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Kwestia gwarancji... PS udziela tylko rocznej gwarancji na sprzęt - jeżeli chce się powołać na niezgodność towaru z umową 24-miesięczną, ustawową muszę skontaktować się ze sprzedawcą czyli teoretycznie z organizatorem konkursu...

Dziwne. Kiedy kontaktowałem się w podobnej sprawie z SONY, nigdy nie żądali dokumentów zakupu. Wystarczy im numer seryjny/IMEI urządzenia. zadzwoń na numer +48 22 22 77 444 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]
https://support.s...le.com/pl/contactUs/

właśnie dzwoniłam i chodzi o to, że oni mówią, że jako producent udzielają rocznej gwarancji na sprzęt (konsola ma trochę ponad rok) a jeżeli chce skorzystać z 24 miesięcznego okresu rękojmi to muszę to sobie zgłosić do sprzedawcy czyli jak sądzę organizatora konkursu, który widnieje na protokole przekazania nagrody
0 0

androm

#6426412 Napisano: 09.11.2017 15:45:55
lolka182 napisał(a):

cb656 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Kwestia gwarancji... PS udziela tylko rocznej gwarancji na sprzęt - jeżeli chce się powołać na niezgodność towaru z umową 24-miesięczną, ustawową muszę skontaktować się ze sprzedawcą czyli teoretycznie z organizatorem konkursu...

Dziwne. Kiedy kontaktowałem się w podobnej sprawie z SONY, nigdy nie żądali dokumentów zakupu. Wystarczy im numer seryjny/IMEI urządzenia. zadzwoń na numer +48 22 22 77 444 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]https://support.s...le.com/pl/contactUs/

właśnie dzwoniłam i chodzi o to, że oni mówią, że jako producent udzielają rocznej gwarancji na sprzęt (konsola ma trochę ponad rok) a jeżeli chce skorzystać z 24 miesięcznego okresu rękojmi to muszę to sobie zgłosić do sprzedawcy czyli jak sądzę organizatora konkursu, który widnieje na protokole przekazania nagrody

organizator nie jest sprzedawca, próbuj, ale nie wiem Ci czy udostepni fakture, pewnie maja na siebie kupiona czy na kogo tam zeby w koszty wliczyc zakup nagrody
1 mia 0

lolka182

#6426416 Napisano: 09.11.2017 15:51:11
androm napisał(a):

lolka182 napisał(a):

cb656 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Kwestia gwarancji... PS udziela tylko rocznej gwarancji na sprzęt - jeżeli chce się powołać na niezgodność towaru z umową 24-miesięczną, ustawową muszę skontaktować się ze sprzedawcą czyli teoretycznie z organizatorem konkursu...

Dziwne. Kiedy kontaktowałem się w podobnej sprawie z SONY, nigdy nie żądali dokumentów zakupu. Wystarczy im numer seryjny/IMEI urządzenia. zadzwoń na numer +48 22 22 77 444 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]https://support.s...le.com/pl/contactUs/

właśnie dzwoniłam i chodzi o to, że oni mówią, że jako producent udzielają rocznej gwarancji na sprzęt (konsola ma trochę ponad rok) a jeżeli chce skorzystać z 24 miesięcznego okresu rękojmi to muszę to sobie zgłosić do sprzedawcy czyli jak sądzę organizatora konkursu, który widnieje na protokole przekazania nagrody

organizator nie jest sprzedawca, próbuj, ale nie wiem Ci czy udostepni fakture, pewnie maja na siebie kupiona czy na kogo tam zeby w koszty wliczyc zakup nagrody

chyba jutro podpytam rzecznika praw konsumentów jak to wygląda
0 0

kedziorldz

#6426616 Napisano: 09.11.2017 23:08:35
Pan Tadeusz w swoim konkursie chyba nie prowadzi moderacji emotka


http://konkurs.pa...tries/entry-1602.png
1 kwadracik 0

pokrzywa30

#6427535 Napisano: 13.11.2017 09:29:35
Witam czy miał ktoś problem z wgraniem paragonu przy akcji wypróbuj optimę cardio wgrywam paragon jest a jak chcę przesłać formularz to raptem pokazuje że nie dołączyłam skanu paragonu
0 0

lolka182

#6427556 Napisano: 13.11.2017 10:09:47
Poszukuję rejestratora samochodowego o fajnej jakości nagrywania, ew. z czujnikiem ruchu w rozsądnej cenie - ma ktoś, używa i może coś polecić? 
0 0

luk1990

#6427711 Napisano: 13.11.2017 14:05:51
W najbliższy piątek 17.11.2017r. o 16.30 na TVP2
transmisja premierowego odcinka "koła fortuny" z moim udziałem!:)
Jeśli macie ochotę zobaczyć jak mi poszło kręcenie zapraszam do oglądania- jeśli nie wytną to będzie trochę o konkursach ! emotka

marcinek1985

#6427928 Napisano: 13.11.2017 19:40:42
dostał ktoś koszulkę z konkursu Pringels w Intermarche? zastanawiam się czy warta jest aby drukować oświadczenie i je wysyłać emotka
0 0