Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Masza86

#6421964 Napisano: 29.10.2017 11:56:03
ziolko napisał(a):

Masza86 napisał(a):

Mam pytanie do pań  emotka macie jakieś sprawdzone sposoby na rozbicie butów- konkretnie szpilek ?? Chodzi mi o takie sprawdzone i skuteczne rady a nie "porady" z netu emotka

w sklepach obuwniczych są specjalne płyny i spreje do rozciągania butów.. rozciągniesz but pod warunkiem, że jest ze skóry naturalnej.. z innych materiałów może być ciężko.Ewentualnie możesz dać buty do szewca, żeby je rozciągnął na kopycie 

widziałam w CCC spary specjalny, ale zastanawiałam sie czy skuteczny emotka   stosował ktos
0 0

ziolko

#6421981 Napisano: 29.10.2017 13:28:47
Masza86 - skuteczny, też mam i polecam
0 0

glena

#6422103 Napisano: 29.10.2017 21:15:57
joasiajulia napisał(a):

W związku z 500+ mam jeszcze jedno pytanie-jestem samotnie wychowująca dziecko i muszę podać o alimenty tatusia dziecka.Czy ktoś Mi pomoże jakie potrzeba dokumenty i gdzie sie udać aby je złożyć ??Będę wdzięczna za pomoc emotka  

To trochę zmienia postać rzeczy, bo nie wiem, czy w tej sytuacji rzeczywiście możesz złożyć wniosek skoro jeszcze nawet nie ruszyłaś sprawy alimentów - rozumiem, że 500+ to na pierwsze/jedyne dziecko?
Nie wiem, jak to się załatwia w sądzie, ale jeśli możesz się dogadać z Panem Tatą, to szybciej, prościej i taniej jest podpisać ugodę alimentacyjną u mediatora, a potem złożyć ją w sądzie - to już mediator dokładnie informuje, jak ta procedura wygląda. 
0 0

czemuszka

#6422156 Napisano: 30.10.2017 00:30:37
A ja tak z nowym tematem emotka
Próbując dziś trochę ogarnąć bałagan w konkursach, pomyślałam o tym, żeby w końcu stworzyć jakąś sensowną bazę konkursów, do własnego użytku, z istotnymi dla siebie informacjami. Macie coś takiego? Jakiś plik, zeszyt, aplikację na telefonie? Bo ja już w niejednym konkursie po paręnaście razy szukałam regulaminu, żeby sprawdzić terminy, o niejednym zapomniałam, albo nie potrafiłam przyporządkować paragonu do wygranej... Ciekawa jestem, jak to u Was wygląda, tj. jakie macie sposoby na ujarzmienie konkursowych informacji  emotka
0 0

ziolko

#6422158 Napisano: 30.10.2017 00:44:12
czemuszka napisał(a):

A ja tak z nowym tematem emotka Próbując dziś trochę ogarnąć bałagan w konkursach, pomyślałam o tym, żeby w końcu stworzyć jakąś sensowną bazę konkursów, do własnego użytku, z istotnymi dla siebie informacjami. Macie coś takiego? Jakiś plik, zeszyt, aplikację na telefonie? Bo ja już w niejednym konkursie po paręnaście razy szukałam regulaminu, żeby sprawdzić terminy, o niejednym zapomniałam, albo nie potrafiłam przyporządkować paragonu do wygranej... Ciekawa jestem, jak to u Was wygląda, tj. jakie macie sposoby na ujarzmienie konkursowych informacji  emotka

Mam stworzony folder do regulaminów emotka  zapisuję tam wszystkie regulaminy konkursów, które mnie interesują i w których biorę udział. Piszę nazwę konkursu i do kiedy. 
1 czemuszka 0

joan

#6422176 Napisano: 30.10.2017 08:07:23
czemuszka napisał(a):

A ja tak z nowym tematem emotka Próbując dziś trochę ogarnąć bałagan w konkursach, pomyślałam o tym, żeby w końcu stworzyć jakąś sensowną bazę konkursów, do własnego użytku, z istotnymi dla siebie informacjami. Macie coś takiego? Jakiś plik, zeszyt, aplikację na telefonie? Bo ja już w niejednym konkursie po paręnaście razy szukałam regulaminu, żeby sprawdzić terminy, o niejednym zapomniałam, albo nie potrafiłam przyporządkować paragonu do wygranej... Ciekawa jestem, jak to u Was wygląda, tj. jakie macie sposoby na ujarzmienie konkursowych informacji  emotka


Ja również stosuję metodę z zapisywaniem regulaminów w folderach na kompie - zajmują niewiele miejsca. Oprócz tego mam dwa małe segregatory pozakomputerowe: jeden z konkursami trwającymi, jeden z zakończonymi (a w koszulkach notatki ze szczegółami konkursów, min. daty, nagrody, opis konka, moje uwagi, ewentualne paragony).

kaka72

#6423362 Napisano: 02.11.2017 10:39:22
mam pytanie do osób które używają taki chlebak-Chlebak metalowy kremowy 42 cmBASICktóry można kupić w salonach Duka-ile pieczywa pomieści czy jest szczelny czy może lepiej kupić Tuperware
0 0

silvia8

#6423363 Napisano: 02.11.2017 10:42:48
kaka72 napisał(a):

mam pytanie do osób które używają taki chlebak-Chlebak metalowy kremowy 42 cmBASICktóry można kupić w salonach Duka-ile pieczywa pomieści czy jest szczelny czy może lepiej kupić Tuperware

Ja mam trochę inny- dokładnie taki https://dukapolsk...ka-do-krojenia.html.
Jestem bardzo zadowolona, co do szczelności, chlebak nie może być zbyt szczelny, musi być cyrkulacja powietrza.
0 0

pakowa

#6423889 Napisano: 03.11.2017 12:46:21
co sądzicie o "pomocy" rodzinie, znajomym w konkursach z czego otrzymacie przysłowiową figę z makiem? Poświęcicie czas na kreatywne ujęcie tematu (przykładowo) albo macie "tylko" poprawić nieporadnie sklecone zgłoszenie na konkurs, który nagrody oscylują w granicach 0,5 tys.? Ciekawi mnie jakie macie zdanie..emotka
0 0

Claudia77

#6423890 Napisano: 03.11.2017 12:51:31
pakowa napisał(a):

co sądzicie o "pomocy" rodzinie, znajomym w konkursach z czego otrzymacie przysłowiową figę z makiem? Poświęcicie czas na kreatywne ujęcie tematu (przykładowo) albo macie "tylko" poprawić nieporadnie sklecone zgłoszenie na konkurs, który nagrody oscylują w granicach 0,5 tys.? Ciekawi mnie jakie macie zdanie.. emotka

poprawić to się zgodzę ale napisać nie, bo ledwo ja mam czas dla siebie... emotka
0 0

pakowa

#6423901 Napisano: 03.11.2017 13:06:02
cb656 napisał(a):

pakowa napisał(a):

co sądzicie o "pomocy" rodzinie, znajomym w konkursach z czego otrzymacie przysłowiową figę z makiem? Poświęcicie czas na kreatywne ujęcie tematu (przykładowo) albo macie "tylko" poprawić nieporadnie sklecone zgłoszenie na konkurs, który nagrody oscylują w granicach 0,5 tys.? Ciekawi mnie jakie macie zdanie.. emotka

Jedyna "rada" jaka ciśnie się na klawiaturę, to cytat z Owsiaka, czyli "róbta co chceta". Chcesz, to pomagaj, nie chcesz, to nie pomagaj. Czy do podjęcia własnej decyzji potrzebujesz poklepania po pleckach i utwierdzenia, że "tak, słusznie robisz to, co robisz" czy stać Cię na samodzielne decyzje? emotka emotka emotka

"Ciekawi mnie jakie macie zdanie.. " - wątek wc rozmowy o wszystkim, więc nie widzę sensu tej drobnej uszczypliwości cb656 "poklepania po pleckach"  emotka  Chce poznać zdanie osób, które siedzą mniej więcej w tematyce konkursowej ot tak emotka
0 0

defed

#6423914 Napisano: 03.11.2017 13:24:00
pakowa napisał(a):

co sądzicie o "pomocy" rodzinie, znajomym w konkursach z czego otrzymacie przysłowiową figę z makiem? Poświęcicie czas na kreatywne ujęcie tematu (przykładowo) albo macie "tylko" poprawić nieporadnie sklecone zgłoszenie na konkurs, który nagrody oscylują w granicach 0,5 tys.? Ciekawi mnie jakie macie zdanie.. emotka

Jeśli jest konkurs z nagrodą wartości ~500zł to tworzę tylko dla siebie emotka
Znajomym chętnie pomogę za darmo przy wygraniu kufla, koszulki, piłki albo wypełnię za nich formularz na próbki kosmetyków emotka

ondine

#6424288 Napisano: 04.11.2017 13:51:23
Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie!
Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka
0 0

slavek

#6424300 Napisano: 04.11.2017 14:38:22
W Polo jest promocja - do dowolnego produktu Wedel spinner gratis
1 andii 0

kaurka

#6424411 Napisano: 04.11.2017 22:56:02
jeeej, jestem dopiero raczkująca... konkurs Winiary, to ten, co paragon za 10zł trzeba mieć, tak? Dobrze ogarniam? emotka  A o co chodzi z konkursem Biedronka? Może mi ktoś przybliżyć?
0 0

mariolakal

#6424412 Napisano: 04.11.2017 23:03:02
kaurka napisał(a):

jeeej, jestem dopiero raczkująca... konkurs Winiary, to ten, co paragon za 10zł trzeba mieć, tak? Dobrze ogarniam? emotka  A o co chodzi z konkursem Biedronka? Może mi ktoś przybliżyć?

Hej, na konkurs Winiary trzeba zakupić w biedronce produkty tej marki za 10 zł. : http://uniqueone....-na-jesienne-nagrody
Przy okazji można odebrać deskę w salonikach Kolporter: https://www.winiary.pl/odbierz-deske
Witamy na forum...  emotka

PS. Odpisałam Ci z grzeczności, gdyż do pytań tego typu służą inne wątki... Tutaj chwalimy się wygranymi... emotka

ziolko

#6424416 Napisano: 04.11.2017 23:32:07
kaurka - witamy na forum emotka  proszę, zapoznaj się z tym, gdzie co można pisać.. opisy są nad polem do dodawania komentarzy

mariolakal - przeniosłam tu, żeby nie było w mdw

mama2006

#6424420 Napisano: 04.11.2017 23:45:51
ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka

jakie centrum, przecież to dziura, heheh, jedna ulica przy której są sanatoria i jezioro
0 0

marcinek1985

#6424427 Napisano: 05.11.2017 00:00:57
ondine napisał(a):

Szukam noclegu w Polańczyku w dobrej cenie! Może być pokój, domek itd.
Kompletnie nie znam okolicy, więc najlepiej gdyby było to coś blisko centrum.
Ma ktoś coś sprawdzonego? emotka


Gazdówka lub 4 Pory Roku
0 0

Astronautka

#6424428 Napisano: 05.11.2017 00:08:52
czemuszka napisał(a):

A ja tak z nowym tematem emotka Próbując dziś trochę ogarnąć bałagan w konkursach, pomyślałam o tym, żeby w końcu stworzyć jakąś sensowną bazę konkursów, do własnego użytku, z istotnymi dla siebie informacjami. Macie coś takiego? Jakiś plik, zeszyt, aplikację na telefonie? Bo ja już w niejednym konkursie po paręnaście razy szukałam regulaminu, żeby sprawdzić terminy, o niejednym zapomniałam, albo nie potrafiłam przyporządkować paragonu do wygranej... Ciekawa jestem, jak to u Was wygląda, tj. jakie macie sposoby na ujarzmienie konkursowych informacji  emotka

U mnie sprawdzil sie excell...moge grupowac datami itp. wpisujac odpowiednie formuły. Pomocne sa tez zakladki a takze ukrywanie kolumn by mozna bylo wrocic do konka bez zabierania miejsca w skoroszycie. 
0 0