Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

southlander

#6414516 Napisano: 10.10.2017 16:30:25
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Wiem, że mamy tu specjalistki od kuchni więc czy  ktoś może mi podpowiedzieć... jeśli chce dodać parmezan do pizzy do mam go dodać przed pieczeniem czy po upieczeniu przed podaniem ? emotka  

Jeśli chodzi o posypanie serem, to zwykle dodaje się go tuż przed końcem obróbki termicznej dania, żeby się stopił, ale nie przypalił.


O ile mi wiadomo, ser do pizzy dodaje się przed upieczeniem. Jako że to pizza a nie zapiekanka, to ser oczywiście idzie zgodnie ze sztuką kulinarną bezpośrednio na sos, a dopiero na samej górze kładziemy dodatki. Wtedy się nie powinien przypalić, bo dostaje wilgoci od sosu, a z góry osłaniają go trochę dodatki. Na górze nie powinno być sera jeśli to ma być prawdziwa pizza, ale jeśli już koniecznie musi być ten ser na końcu to faktycznie wystarczy tuż przed końcem lekko posypać po wierzchu starty na drobne wiórka.
1 isiulka 0

helcia85

#6414895 Napisano: 11.10.2017 13:05:07
Nie wiem gdzie się wpisać z moim pytaniem, więc piszę w tym temacie.
Otóż, chodzi mi o to, czy wśród was konkursowiczów, z których wiele jest bardzo kreatywnych, mających lekkie pióro, jest osoba która dorabia sobie w internecie pisząc jakieś teksty, recenzje itd? Chciałabym się zająć tematem, ale szczerze to nie wiem gdzie nawet czegoś takiego poszukać. 
Jakieś rady, sugestie? emotka
0 0

staszek

#6418936 Napisano: 21.10.2017 11:46:56
Czy w play jest coś takiego jeszcze jak rok ważności konta? Doładowuję i ciągle na chwilę jest ważne, a tej kasy nie zdążę wydać jak już znowu muszę doładowywać emotka
0 0

@gnieszk@

#6418938 Napisano: 21.10.2017 11:49:09
staszek napisał(a):

Czy w play jest coś takiego jeszcze jak rok ważności konta? Doładowuję i ciągle na chwilę jest ważne, a tej kasy nie zdążę wydać jak już znowu muszę doładowywać emotka

https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/
0 0

mia

#6418939 Napisano: 21.10.2017 11:49:20
staszek napisał(a):

Czy w play jest coś takiego jeszcze jak rok ważności konta? Doładowuję i ciągle na chwilę jest ważne, a tej kasy nie zdążę wydać jak już znowu muszę doładowywać emotka

Na pewno jest, bo ja mam. Ale to może zależy też od taryfy...
1 staszek 0

staszek

#6418940 Napisano: 21.10.2017 11:55:10
@@gnieszk@ napisał(a):

staszek napisał(a):

Czy w play jest coś takiego jeszcze jak rok ważności konta? Doładowuję i ciągle na chwilę jest ważne, a tej kasy nie zdążę wydać jak już znowu muszę doładowywać emotka

https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/

Dziękuję! emotka
1 @gnieszk@ 0

@gnieszk@

#6418942 Napisano: 21.10.2017 12:03:18
staszek napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

staszek napisał(a):

Czy w play jest coś takiego jeszcze jak rok ważności konta? Doładowuję i ciągle na chwilę jest ważne, a tej kasy nie zdążę wydać jak już znowu muszę doładowywać emotka

https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/

Dziękuję! emotka

Jest jeszcze jedna
https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-odnowa/
Tu są darmowe sms-y i połączenia w Play (trzeba tą usługę aktywować). W tej taryfie należy raz w miesiącu wykonać jakieś połączenie lub wysłać sms płatny (tzn. np. do innej sieci lub premium). I też jest rok ważności.
1 staszek 0

Gość: giuliettaX

#6418946 Napisano: 21.10.2017 12:32:39
3, a właściwie 4 bezpodstawny punt karny od zdolnej bestii.... ewidentny stalking, a od września sprawa w sądzie emotka  trwa również przygotowywanie pozwu z oskarżenia prywatnego dla właściciela strony, który odpowiada za wpis, każdej osoby tu, a zwłaszcza zachowania moderatorów emotka  obecnie setki screenshotów celowo oczerniających mnie, a nawet naruszających moją prywatność...są opisywane przez biegłych emotka  od września reg. i przepisy prawa złamane kilkadziesiąt razy... u tych osób ZERO punktów karnych... napisałam ciekawostkę w MDW, bo wątek czyta najwięcej osób, a każdy chciałby wygrać taką kwotę emotka  w europejskiej loterii, a nie Lotto  
0 0

zdolnabestia

#6418949 Napisano: 21.10.2017 12:52:57
giulietta napisał(a):

3, a właściwie 4 bezpodstawny punt karny od zdolnej bestii....  (...) napisałam ciekawostkę w MDW, bo wątek czyta najwięcej osób (...)

No to już masz odpowiedź, za co ten punkt karny. Dlaczego miałabym potraktować Cię inaczej?

Gość: giuliettaX

#6418953 Napisano: 21.10.2017 13:07:09
zdolnabestia napisał(a):

giulietta napisał(a):

3, a właściwie 4 bezpodstawny punt karny od zdolnej bestii....  (...) napisałam ciekawostkę w MDW, bo wątek czyta najwięcej osób (...)

No to już masz odpowiedź, za co ten punkt karny. Dlaczego miałabym potraktować Cię inaczej?

taka super pozytywna wiadomość dla innych w MDW to zaszczyt emotka  może akurat ktoś przyjedzie to zobaczyć, co do równego traktowana to sama Pani wie, co też widzą inni jak kogo traktuje... u innych osób zero punktów... proszę też tu publicznie, co do tamtych bezpodstawnych punktów karnych wkleić moje cytaty niby obrażające i nicki obrażonych osób, niech też każdy zobaczy emotka  odpowiadam za to co mówię i piszę, a nie za to, co ktoś zrozumiał, przestępstwo to nie katar, a nick to osoba chroniona przepisami prawa, a nie nazwa emotka  

aurorcia

#6418954 Napisano: 21.10.2017 13:26:19
A ja się cieszę, że jestem na takim fajnym forum, nikt mnie nie obraża, całkiem dobrze mnie traktują, sprawiedliwie, bez cech stalkingu...hmmmm, nie wiem czy tak mi się udaje, a może po prostu jestem całkiem fajna, sympatyczna, mało kłótliwa i nie robiąca "z igły widły"??? Nie wiem, ale cieszę się, że tu jestem, a jak ktoś się nie cieszy to może zmienić forum? Założyć swoje? Tam gdzie nas nie chcą/nie lubią/nie pasuję może po prostu zmienić towarzystwo na lepsze/bardziej inteligentne/bardziej wyrozumiałe/takie które zna przepisy kodeksu Cywilnego itd.itp emotka emotka

Gość: poprostuanette

#6418963 Napisano: 21.10.2017 14:30:01
A może tak nie zaczynajmy dyskusji na tematy sądowe bo nie jesteśmy na forum prawniczym. Dobrze wiemy że rozmowa będzie bardzo jałowa  emotka

P.S. Ciesze się, że urlop się zbliża emotka
1 bethan 0

dolly

#6418984 Napisano: 21.10.2017 16:14:20
cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

giulietta napisał(a):

3, a właściwie 4 bezpodstawny punt karny od zdolnej bestii....  (...) napisałam ciekawostkę w MDW, bo wątek czyta najwięcej osób (...)

No to już masz odpowiedź, za co ten punkt karny. Dlaczego miałabym potraktować Cię inaczej?

Szacun emotka Nie ma instytucji "świętych krów". Urzekła mnie Twoja odwaga cywilna emotka

Najpierw napisałam, a sekundę potem się zastanowiłam i skasowałam.
Po zastanowieniu napiszę tak:
Tak. To prawda Cebe- teraz bycie uczciwym to zdecydowanie odwaga.
1 cb656 0

agakaz2

#6418991 Napisano: 21.10.2017 16:32:42
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

teraz bycie uczciwym to zdecydowanie odwaga.

By być w temacie topu - cieszy mnie, że to takie proste emotka Być normalnym, uczciwym człowiekiem. Luksus za darmo. emotka

naprawdę bycie uczciwym oraz mówienie co się czuje to odwaga w dzisiejszych czasach. 
ja dziś cieszę się z całkowitego nic nie robienia aż dziwne to przy sobocie
0 0

cudaczek121

#6419017 Napisano: 21.10.2017 18:59:44
giulietta napisał(a):

3, a właściwie 4 bezpodstawny punt karny od zdolnej bestii.... ewidentny stalking, a od września sprawa w sądzie  emotka  trwa również przygotowywanie pozwu z oskarżenia prywatnego dla właściciela strony, który odpowiada za wpis, każdej osoby tu, a zwłaszcza zachowania moderatorów  emotka  obecnie setki screenshotów celowo oczerniających mnie, a nawet naruszających moją prywatność...są opisywane przez biegłych emotka  od września reg. i przepisy prawa złamane kilkadziesiąt razy... u tych osób ZERO punktów karnych... napisałam ciekawostkę w MDW, bo wątek czyta najwięcej osób, a każdy chciałby wygrać taką kwotę  emotka  w europejskiej loterii, a nie Lotto  

O Matko Chrystusowa emotka

Gość: giuliettaX

#6419025 Napisano: 21.10.2017 19:42:29
hmm... od września po publicznym stalkingu, hejcie, zastraszaniu, szykanowaniu, oczernianiu, naruszaniu prywatności, godności itd. nie ma już moich wpisów na forum emotka  a hejt itp. trwa....  sprawą zajmują się profesjonaliści, więc im zostawmy decyzję kto kogo obraził i kto jaki jest emotka

cieszę się, że dziś odebrałam okruszek z wcale nie takiej dużej piramidy 375 mln emotka    a miły pan ze słynnej kolektury nawet mi pogratulował wygranej  emotka   emotka
0 0

Gość: giuliettaX

#6419041 Napisano: 21.10.2017 20:25:46

cb656 napisał(a):...

jak ma Pan coś do mojej osoby prywatnie czy do moich komentarzy na publicznym forum to bardzo proszę o przesłanie Pozwu, adres jak najbardziej podam, bo to warunek emotka  proszę też analizować swoje odpowiedzi za które na publicznym forum zgodnie z prawem odpowiadają osoby trzecie, które również Pan publicznie obrażał... proszę też wypowiedzi popierać konkretami np. pisze Pan o "świętych krowach" to proszę podać, kto dostał punkty karne i dlaczego kilkadziesiąt osób nie... dla mnie od 22 września temat jest skończony, bo zajmują się nim profesjonaliści emotka  

uwielbiam pozytywne osoby i cieszę się, że tu na forum jest takich większość i które przez te 9 lat poznałam osobiście lub tylko pw, oby więcej takich i oby się tylko takimi otaczać emotka
0 0

Gość: giuliettaX

#6419054 Napisano: 21.10.2017 20:51:01
cb656 napisał(a):

Dziewczynko, ogarnij się wreszcie. Ja mam nadzieję, że owi "profesjonaliści" czytają także te pseudointelektualne wypociny, bo to pozwoli im wyrobić sobie własną opinię. Żyjesz w jakimś wyidealizowanym świecie i nie dociera do ciebie, że obowiązują pewne zasady. Podstawową zasadą jest to, że prawa pobytu określa gospodarz, a nie gość. Jeśli istnieje regulamin, który jasno i wyraźnie określa, co wolno, a czego nie wolno i za co grożą konsekwencje, to nie oczekuj, że nagle te zasady przestaną obowiązywać jakiegoś kogoś, kto narusza ustalenia regulaminu. Mowa o karaniu za pisanie nie na temat. Napisałaś wiadomość, która nie jest zgodna z tematem wiodącym danego topu i to jest fakt. Zostałaś ukarana i to jest naturalna konsekwencja łamania zasad. Jeśli tego nie rozumiesz, albo nie chcesz przyjąć do wiadomości, jest to w zasadzie twój problem, bo przecież nie mój.
Ja cieszę się, że istnieje jakaś szansa, że osoby zajmujące się profesjonalnie prawem i jego przestrzeganiem staną na wysokości zadania. "Dyskusja" z tobą to dla mnie kara i upokorzenie, ale innego wyjścia nie widzę, bo wszyscy jakoś uwzięli się, by nie zaczepiać emotka . Ja ich nawet rozumiem. Kiedyś być może robiłbym tak samo - omijał szerokim łukiem i ignorował. Jestem jednak zwolennikiem teorii, która mówi, że trzeba rozmawiać. A nuż coś trafi... emotka

niestety, ale znowu nie ma Pan racji, bo regulamin p u b l i c z n e g o, p r y w a t n e g o też.. forum określają przepisy prawa i to ich każdy musi przestrzegać emotka  bardzo proszę się zapoznać przed kolejnym komentarzem emotka  ja regulaminu w tym przepisów prawa nie naruszyłam nigdzie  emotka  wpis dotyczył chyba najbardziej wymarzonej przez każdego na konkursowym forum wygranej 375 mln emotka  może nawet dziś ktoś z forum miło spędził czas na marzeniach w naszej galerii?   emotka  prosiłam o podawanie w Pana wypowiedziach przykładów dlaczego inni nie mają punktów karnych za wpisy w MDW i nie tylko, które zupełnie nie dotyczą ani forum ani wygranych? emotka  
0 0

Gość: giuliettaX

#6419057 Napisano: 21.10.2017 21:00:55
superloser napisał(a):

W sieci nie ma prywatnosci. Chcesz prywatność to zamknij sie w domu.HEJT jest wszedzie, nawet stara babcia wyzwie dziecko w autobusie, bo jej sie miejsce nalezy - bo stara. Bo kulturalnie nie poprosi ale wydrzeć - wyzwać może.

A płacz za karniaka na forum to juz dno. Nie chcesz karniaka to możesz sie zalogować pod innym emailem. Albo zabrać swoje zabawki do innej piaskownicy.  emotka

zostawmy to profesjonalistom emotka  jak się kogoś publicznie oczernia to należy poprzeć to przepisami prawa, a tym bardziej cytatami, podając nicki itd. emotka  niech każdy zobaczy i sam oceni emotka  dla mnie od 22 września temat jest zamknięty, dalsze szczegóły jak najbardziej do publicznej wiadomości emotka  
0 0

dolly

#6419078 Napisano: 21.10.2017 22:18:01
"Pan" , "Pani" emotka
"Czy ten Pan i ta Pani są w ......."---- cieszy mnie ta piosenka emotka