Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

lola.lola

#6407055 Napisano: 24.09.2017 15:10:51
Czy ktoś z forumowiczów był na południu Hiszpanii (Costa de la Luz) pod koniec października i mógłby podpowiedzieć jaka tam jest wtedy pogoda? Odpowiednia do plażowania? emotka
0 0

Monika11

#6407063 Napisano: 24.09.2017 15:45:02
magalan83 napisał(a):

bruce napisał(a):

Oglądał ktoś z Was dzisiejszy "Mam talent"? Nie wiem, czy tylko ja mam takie słabe nerwy, ale przy występie tego gościa z mieczem i wysłuchaniu jego odgłosów podczas robienia pompek normalnie mnie odrzuciło i teraz miętówka za miętówką nie pomagają... Szok kompletny, jak on mógł tak długo ten miecz w żołądku trzymać... emotka emotka

Mnie tez odrzuciło emotka i brawa dla jury, że im także się nie podobalo...
nie wyobrażam sobie co pokazałby  w finale emotka

Ale przecież dostał 3 razy tak -przeszedł dalej. Też mi się nie podobał występ
1 brucee 0

magalan83

#6407133 Napisano: 24.09.2017 21:29:11
Agnes napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Gospodynie! Do Was pytanie emotka wczoraj zamarynowalam grzyby, dziś wszystkie trzymają się nakrętki a nie dna słoika... dlaczego się tak stało? Wie ktoś? Proszę o info

nigdy coś takiego mnie nie spotkało
a zalewę dałaś gorącą?

tak, ale schłodzone były grzyby więc ta woda już nie była gorąca...
0 0

magalan83

#6407137 Napisano: 24.09.2017 21:35:28
Monika11 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

bruce napisał(a):

Oglądał ktoś z Was dzisiejszy "Mam talent"? Nie wiem, czy tylko ja mam takie słabe nerwy, ale przy występie tego gościa z mieczem i wysłuchaniu jego odgłosów podczas robienia pompek normalnie mnie odrzuciło i teraz miętówka za miętówką nie pomagają... Szok kompletny, jak on mógł tak długo ten miecz w żołądku trzymać... emotka emotka

Mnie tez odrzuciło emotka i brawa dla jury, że im także się nie podobalo...nie wyobrażam sobie co pokazałby  w finale emotka

Ale przecież dostał 3 razy tak -przeszedł dalej. Też mi się nie podobał występ

Serio? emotka
to sorki! byłam pewna, że nie przeszedł...
większą uwagę skupiałam na grzybach nie na programie emotka  musze jeszcze raz puścić to w playerze
1 brucee 0

defed

#6409047 Napisano: 28.09.2017 19:45:50
Disney On Ice - planuję pierwszy raz w tym roku zabrać rodzinę na to przedstawienie. Mam kilka pytań:
-czy bilety lepiej kupić z wyprzedzeniem, bo zabraknie? (występ np. w Katowicach jest dopiero 1-3 grudnia)
-czy w ubiegłych latach wejściówki bywały nagrodami w konkursach promocyjnych?
-czy opłaca się kupować lepsze miejscówki? 
0 0

nkba

#6409055 Napisano: 28.09.2017 20:15:53
defed napisał(a):

Disney On Ice - planuję pierwszy raz w tym roku zabrać rodzinę na to przedstawienie. Mam kilka pytań:-czy bilety lepiej kupić z wyprzedzeniem, bo zabraknie? (występ np. w Katowicach jest dopiero 1-3 grudnia)
-czy w ubiegłych latach wejściówki bywały nagrodami w konkursach promocyjnych?
-czy opłaca się kupować lepsze miejscówki? 

1 - bilety były ale na peryferiach emotka ja kupiłam dość późno i siedziałam wysoko - nie było źle wolałabym mniej więcej po środku emotka
2 - było kilka konkursów gdzie można było je wygrać emotka
3 - jak w 1 emotka
Ja byłam w Egro Arenie w Gdańsku przy okazji odwiedzin.
Mi i córci się bardzo podobało ale ja jeszcze lubię oglądać bajki więc może dlatego byłam zachwycona emotka
1 defed 0

mczarna

#6409064 Napisano: 28.09.2017 20:28:42
nkba napisał(a):

defed napisał(a):

Disney On Ice - planuję pierwszy raz w tym roku zabrać rodzinę na to przedstawienie. Mam kilka pytań:-czy bilety lepiej kupić z wyprzedzeniem, bo zabraknie? (występ np. w Katowicach jest dopiero 1-3 grudnia)-czy w ubiegłych latach wejściówki bywały nagrodami w konkursach promocyjnych?
-czy opłaca się kupować lepsze miejscówki? 

1 - bilety były ale na peryferiach emotka ja kupiłam dość późno i siedziałam wysoko - nie było źle wolałabym mniej więcej po środku emotka
2 - było kilka konkursów gdzie można było je wygrać emotka
3 - jak w 1 emotka
Ja byłam w Egro Arenie w Gdańsku przy okazji odwiedzin.
Mi i córci się bardzo podobało ale ja jeszcze lubię oglądać bajki więc może dlatego byłam zachwycona emotka

Na Disney idziemy już 3 raz.Co do biletów to kupuję je zawsze z wyprzedzeniem,żeby mieć dobre miejscówki.Ja już mam obczajone,które są dla nas najlepsze i jest to pierwszy rząd na rogach-tam gdzie łyżwiarze wchodzą,żeby pomachać itd, jest przy samej scenie,wszystko widać.Zdecydowanie wolę dopłacić,żeby mieć lepsze miejsce,bo w końcu to widowisko raz w roku,nie wypad do kina.P.S.Nie daj się naciągnąć na te laleczki itd,które sprzedają przed halą widowiskową,bo ceny z kosmosu.
2 nkba, defed 0

notta

#6409731 Napisano: 30.09.2017 21:56:32
rączka w górę kto dopiero teraz zabiera się za ogarnianie calgonów, orangów i innych kończących się dzisiaj konkursów emotka emotka będzię mi lepiej jeśli nie będę sama  emotka

Niebieska_Laguna

#6409734 Napisano: 30.09.2017 22:01:19
ivanotta napisał(a):

rączka w górę kto dopiero teraz zabiera się za ogarnianie calgonów, orangów i innych kończących się dzisiaj konkursów  emotka emotka będzię mi lepiej jeśli nie będę sama  emotka

Witam w klubie emotka Zostały 2 godziny, a ja oczywiście igram z czasem i rozpraszam się muzyką emotka

notta

#6409737 Napisano: 30.09.2017 22:03:55
Niebieska_Laguna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

rączka w górę kto dopiero teraz zabiera się za ogarnianie calgonów, orangów i innych kończących się dzisiaj konkursów  emotka emotka będzię mi lepiej jeśli nie będę sama  emotka

Witam w klubie  emotka Zostały 2 godziny, a ja oczywiście igram z czasem i rozpraszam się muzyką  emotka

Pocieszam się, że ostatni będą pierwszymi emotka . Działamy razem i życzę dużo polotu na ostatnie godziny  emotka

notta

#6409747 Napisano: 30.09.2017 22:20:12
bruce napisał(a):

A ja zamiast nadawać konki tradycyjnie skusiłam się na "Mam talent", zobaczyłam całkiem gołych ludzi emotka  i zrobiło mi się zwyczajnie niedobrze. emotka  Do czego to już dochodzi w tej TV?! emotka

może żeby zaskoczyć jury teraz to nie trzeba talentu tylko zgrabny, goły zadek? hmm.. poczekajcie aż w konkursach później będzie ranking. Zamiast kartonów czy makiet modne będą konkursowe pośladki  emotka
1 brucee 0

@gnieszk@

#6409749 Napisano: 30.09.2017 22:21:37
kumulacja napisał(a):

bruce napisał(a):

A ja zamiast nadawać konki tradycyjnie skusiłam się na "Mam talent", zobaczyłam całkiem gołych ludzi emotka  i zrobiło mi się zwyczajnie niedobrze. emotka  Do czego to już dochodzi w tej TV?! emotka

A czy chociaż byli utalentowani? emotka

Ci, którzy są utalentowani byli akurat ubrani, a ci goli nie byli utalentowani, a jedynie rozebrani emotka .
1 brucee 0

delvitto

#6409888 Napisano: 01.10.2017 14:34:08
chciałam wystawić coś na allegro, ale tam zaszły jakieś zmiany, i nijak nie pojmuję, co z tym się robi. Chodzi mi o warunki zwrotu, reklamacji i gwarancji, wyskakuje mi komunikat, że mam uzupełnić. Próbowałam, ale znów nie rozumiem, część rzeczy jakoś tam uzupełniłam, kliknęłam by zapisać, ale nie przyjęło mi formularza, bo nie wpisałam jakiegoś tytułu(?) do zwrotu? Nosz kurde, o co tu chodzi???? To nie można już normalnie sprzedać?
0 0

@gnieszk@

#6409891 Napisano: 01.10.2017 14:50:07
delvitto napisał(a):

chciałam wystawić coś na allegro, ale tam zaszły jakieś zmiany, i nijak nie pojmuję, co z tym się robi. Chodzi mi o warunki zwrotu, reklamacji i gwarancji, wyskakuje mi komunikat, że mam uzupełnić. Próbowałam, ale znów nie rozumiem, część rzeczy jakoś tam uzupełniłam, kliknęłam by zapisać, ale nie przyjęło mi formularza, bo nie wpisałam jakiegoś tytułu(?) do zwrotu? Nosz kurde, o co tu chodzi???? To nie można już normalnie sprzedać?

Ja to pominęłam i wystawiłam niedawno przedmiot bez problemu. To nie jest tak, że uzupełnienie warunków zwrotu jest wymagane w przypadku firm?
0 0

@gnieszk@

#6409892 Napisano: 01.10.2017 14:53:47
@@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

chciałam wystawić coś na allegro, ale tam zaszły jakieś zmiany, i nijak nie pojmuję, co z tym się robi. Chodzi mi o warunki zwrotu, reklamacji i gwarancji, wyskakuje mi komunikat, że mam uzupełnić. Próbowałam, ale znów nie rozumiem, część rzeczy jakoś tam uzupełniłam, kliknęłam by zapisać, ale nie przyjęło mi formularza, bo nie wpisałam jakiegoś tytułu(?) do zwrotu? Nosz kurde, o co tu chodzi???? To nie można już normalnie sprzedać?

Ja to pominęłam i wystawiłam niedawno przedmiot bez problemu. To nie jest tak, że uzupełnienie warunków zwrotu jest wymagane w przypadku firm?

0 0

cherry_coke

#6411125 Napisano: 04.10.2017 07:50:48
Czy może ktoś mi powiedzieć czy ta cała Śniadaniowa to jadalna jest? emotka  
1 brucee 0

@gnieszk@

#6411280 Napisano: 04.10.2017 11:33:33
cherry_coke napisał(a):

Czy może ktoś mi powiedzieć czy ta cała Śniadaniowa to jadalna jest? emotka  

Jadalna emotka , taka jak inna Rama, Roslinne itd. Można też użyć do pieczenia ciasta zamiast margaryny w kostce. Skład właściwie ten sam tylko konsystencja inna.
0 0

joan

#6411301 Napisano: 04.10.2017 11:48:52
@@gnieszk@ napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy może ktoś mi powiedzieć czy ta cała Śniadaniowa to jadalna jest? emotka  

Jadalna emotka , taka jak inna Rama, Roslinne itd. Można też użyć do pieczenia ciasta zamiast margaryny w kostce. Skład właściwie ten sam tylko konsystencja inna.


Właśnie chciałam napisać, że margaryna to czyste zło, ale w sumie... może 1x na półrocze jest konkurs/loteria z dobrym produktem w roli głównej - wychodzi na to, że najlepiej w nic nie grać emotka
0 0

Niebieska_Laguna

#6412335 Napisano: 05.10.2017 19:33:13
Czy tylko mnie wiatr prądu pozbawił?
0 0

joan

#6412345 Napisano: 05.10.2017 20:01:48
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy tylko mnie wiatr prądu pozbawił?


Zaczęłam pisać odpowiedź na Twojego posta:

"Masz wieczór unplugged emotka

U mnie na razie spokój, a w razie problemów zalegnę beztrosko z kotem w łóżku i luzik emotka Gorzej rano, bo bym się irytowała, że nie mam jak podgrzać krop
"

kiedy to doznałam olśnienia: O ŻESZ W MORDĘ, ZAPOMNIAŁAM KUPIĆ KROPLÓWEK!

I pobiegłam szybko w sam środek prologu wichury, sprint pierwsza klasa, oddech zgubiony jakieś 100 m od domu, ale zdążyłam (otwarte mieli tylko do 20!) i już jestem z powrotem. Ledwo dychom emotka