Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Niebieska_Laguna

#6404162 Napisano: 16.09.2017 14:13:16
dorcia0221-wp-pl napisał(a):

kupiłam kinder bueno 11 sztuk na jednym paragonie ,czy mogę je zarejestrować czy nie będę musiała wrazie wygranej odesłac paragonu.

Musisz odesłać paragon, ale możesz mieć na nim kilka sztuk Kinder Bueno.
0 0

zezowaty_kot

#6404169 Napisano: 16.09.2017 14:54:13
asantesana napisał(a):

Czy możecie mi polecić jakąś fajną grę dla dziewczynki 7 lat? Muszę kupić na prezent i chciałabym coś sprawdzonego.I pytanie nr 2 - czy te bony do Auchan obejmują też gry, a jeśli tak, to chętnie odkupię jeden (najlepiej z Krakowa) - propozycje z ceną proszę na pw.


Story Cubes i Dobble - te 2 gry nie przestają się nudzić, są poręczne, bierzemy je zawsze ze sobą. Grać może każda kategoria wiekowa - na wakacjach, jak dzieci poszły spać, my dorośli graliśmy lekko upojeni - serdecznie polecam emotka Ewentualnie Słowostworki, też ją bardzo lubimy.
0 0

asantesana

#6404174 Napisano: 16.09.2017 15:09:27
zezowaty_kot napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy możecie mi polecić jakąś fajną grę dla dziewczynki 7 lat? Muszę kupić na prezent i chciałabym coś sprawdzonego.I pytanie nr 2 - czy te bony do Auchan obejmują też gry, a jeśli tak, to chętnie odkupię jeden (najlepiej z Krakowa) - propozycje z ceną proszę na pw.

Story Cubes i Dobble - te 2 gry nie przestają się nudzić, są poręczne, bierzemy je zawsze ze sobą. Grać może każda kategoria wiekowa - na wakacjach, jak dzieci poszły spać, my dorośli graliśmy lekko upojeni - serdecznie polecam emotka Ewentualnie Słowostworki, też ją bardzo lubimy.

Dobble ma, ale na Słowostworki popatrzę, bo lubi bawić się w skojarzenia itp. Dzięki, jadę do sklepu emotka
0 0

lola.lola

#6405146 Napisano: 19.09.2017 14:42:05
Zastanawiam się, czy w loteriach typu Almette, Crunchips czy Kinder Bueno udaje wam się wygrać jednym zgłoszeniem? Czy zbieracie  kody i wysyłacie po kilka? Nigdy w życiu nie udało mi się jeszcze wygrać w loterii i jestem ciekawa czy te moje pojedyncze kody mają w ogóle jakiekolwiek szanse emotka
0 0

kaka72

#6405151 Napisano: 19.09.2017 14:47:43
lola.lola napisał(a):

Zastanawiam się, czy w loteriach typu Almette, Crunchips czy Kinder Bueno udaje wam się wygrać jednym zgłoszeniem? Czy zbieracie  kody i wysyłacie po kilka? Nigdy w życiu nie udało mi się jeszcze wygrać w loterii i jestem ciekawa czy te moje pojedyncze kody mają w ogóle jakiekolwiek szanse  emotka

carex-wygrałam 1 zgłoszeniem
1 lola.lola 0

cherry_coke

#6405152 Napisano: 19.09.2017 14:49:59
Czy ktoś bardziej obeznany ode mnie podpowie mi od jakiego wieku wypada chłopakom proponować Lidkową deskorolkę? 
0 0

dwaburekoty

#6405153 Napisano: 19.09.2017 14:51:08
lola.lola napisał(a):

Zastanawiam się, czy w loteriach typu Almette, Crunchips czy Kinder Bueno udaje wam się wygrać jednym zgłoszeniem? Czy zbieracie  kody i wysyłacie po kilka? Nigdy w życiu nie udało mi się jeszcze wygrać w loterii i jestem ciekawa czy te moje pojedyncze kody mają w ogóle jakiekolwiek szanse 

Carex- 1/1
Lipton Smolar -1/1
Lays Max 1/10 (w rundzie, w której wygrałam, wysłałam 1 zgłoszenie)
Kinder bueno - 0/15 (nawet biletów nie mam, o tysiaku nie wspomnę)
Z Almette wysłałam 4 kody i się póki co wstrzymuję.
1 lola.lola 0

moskala22

#6405156 Napisano: 19.09.2017 15:00:22
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś bardziej obeznany ode mnie podpowie mi od jakiego wieku wypada chłopakom proponować Lidkową deskorolkę? 

mój 6-latek niesmiało próbuje już na niej jeździć

Agnes

#6405448 Napisano: 20.09.2017 10:21:56
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś bardziej obeznany ode mnie podpowie mi od jakiego wieku wypada chłopakom proponować Lidkową deskorolkę? 

a dla dziewczynki się nie nadaje?
bo ja dla swojej trzylatki chcę schować
1 brucee 0

cherry_coke

#6405450 Napisano: 20.09.2017 10:25:17
Agnes napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś bardziej obeznany ode mnie podpowie mi od jakiego wieku wypada chłopakom proponować Lidkową deskorolkę? 

a dla dziewczynki się nie nadaje?bo ja dla swojej trzylatki chcę schować

Myślę, że tak. U mnie na osiedlu dziewczyny na takich deskorolkach śmigają jak szalone. 
1 brucee 0

Kiciunia21

#6405563 Napisano: 20.09.2017 13:21:09
bruce napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Agnes napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś bardziej obeznany ode mnie podpowie mi od jakiego wieku wypada chłopakom proponować Lidkową deskorolkę? 

a dla dziewczynki się nie nadaje?bo ja dla swojej trzylatki chcę schować

Myślę, że tak. U mnie na osiedlu dziewczyny na takich deskorolkach śmigają jak szalone. 

Mam podobnie, to teraz wielki hicior emotka , spotykam całe tabuny dzieci "młodoszkolnych", jadące do szkoły, stojące na przystankach autobusowych, wysiadające potem z tymi "pojazdami" ze środków komunikacji miejskiej, aby "szpanersko" zajechać tak na lekcję, a rówieśnicy wyrywają im te "cuda", by chociaż chwilę się przejechać. emotka

Nasza trafi w psie łapki mojego buldoga emotka Może też będzie tak zdolny emotka
https://www.youtu.../watch?v=LIOcIlJ3kYY
1 brucee 0

dwaburekoty

#6405645 Napisano: 20.09.2017 15:44:50
Historia z obszaru poszukiwań pracy. Praca poszukuje specjalistę ds eksportu. Ogłoszenie znalezione przypadkowo, zadzwoniłam w zasadzie też przypadkowo zapytać tylko jakie języki potrzebują, bo jeśli niemiecki to grzecznie podziękuję, jeśli rosyjski to będę walić drzwiami i oknami. Odpowiedzi nie otrzymałam, za to zaproszenie na rozmowę owszem. Pomyślałam "A co tam! I tam muszę do miasta jechać". Pukam grzecznie do drzwi: otwiera mi młody chłopak (może 2-3 lata starszy ode mnie). Właściciel jak się okazało. Nigdy w życiu na żadnej rozmowie rekrutacyjnej (a może z 10 ich w moim życiu było, bo zazwyczaj błyskawicznie się z pracami znajdowaliśmy) nie miałam pytań:
1) Czym dla Ciebie jest szczęście?
2) Czy jesteś szczęśliwa?
3) Czyje szczęście liczy się dla mnie najbardziej?
4) Co bym zrobiła, gdybym miała 1000 000$ na koncie (ehe, na pewno bym siedziała na tej rozmowie... )?
5) Kogo bym uszczęśliwiła?
6) Co jest moim priorytetem?
Zaczęłam się zastanawiać, czy moje myślenie o rozmowach rekrutacyjnych jest stereotypowe, czy może przez ten rok wychowywania dziecka na rynku pracy zmieniło się kolosalnie dużo.... Przeszłam do ofensywy:
1) ile osób liczy dział eksportu? - zero
2) na jakie rynki macie ambicje wejść? - nie wiemy, wszystko zależy od Ciebie
3) jakie wymagania macie od osoby, którą chcecie zatrudnić? - no, żeby sprzedawała jak najwięcej
4) co z wynagrodzeniem? stałe, czy prowizyjne? - ile sprzedasz, tyle Twoje


Oczywiście okazało się, że rekrutacja jest 5 etapowa, z uczestnictwa w pozostałych 4 podziękowałam. 
Serio, tak teraz na rozmowach rekrutacyjnych jest?
1 brucee 0

ziolko

#6405687 Napisano: 20.09.2017 16:49:54
 dwaburekoty facet pewno wziął te pytania z jakiś testów rekrutacyjnych do korpo emotka   albo z pytań konkursowych emotka

Moim zdaniem oczekiwane odpowiedzi na zadane pytania:
1) Czym dla Ciebie jest szczęście? 
Pracować dla pana
2) Czy jesteś szczęśliwa?
Nie... bo nie pracuję dla pana
3) Czyje szczęście liczy się dla mnie najbardziej?
Pańskie!!
4) Co bym zrobiła, gdybym miała 1000 000$ na koncie (ehe, na pewno bym siedziała na tej rozmowie... )?
Gdyby firma miała kłopoty to z radością bym je dała, nawet nie pożyczyła, ale w formie darowizny. W końcu po co mi tyle pieniędzy??
5) Kogo bym uszczęśliwiła?
Pana!! 
6) Co jest moim priorytetem?
Pańskie szczęście, praca dla pana i zwiększanie sprzedaży, żeby wyrobić 500% normy emotka
Oczywiście najniższa krajowa jest mile widziana, a jeśli by pan uważał, że to za dużo, to może być za darmo 

delvitto

#6406914 Napisano: 23.09.2017 17:37:56
Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie są nasze ulubione (czyt. konkursowe) sklepy w Gdańsku, i ewentualnie w Trójmieście. Muszę się wkrótce wybrać na spóźnione kilkudniowe wakacje z synem, padło na Gdańsk. No ale wiadomo, że dobre z pożytecznym warto połączyć, i z chęcią bym zajrzała gdzieś przy okazji, o ile uda mi się trafić:)
0 0

androm

#6406916 Napisano: 23.09.2017 17:41:02
dwaburekoty napisał(a):

Historia z obszaru poszukiwań pracy. Praca poszukuje specjalistę ds eksportu. Ogłoszenie znalezione przypadkowo, zadzwoniłam w zasadzie też przypadkowo zapytać tylko jakie języki potrzebują, bo jeśli niemiecki to grzecznie podziękuję, jeśli rosyjski to będę walić drzwiami i oknami. Odpowiedzi nie otrzymałam, za to zaproszenie na rozmowę owszem. Pomyślałam "A co tam! I tam muszę do miasta jechać". Pukam grzecznie do drzwi: otwiera mi młody chłopak (może 2-3 lata starszy ode mnie). Właściciel jak się okazało. Nigdy w życiu na żadnej rozmowie rekrutacyjnej (a może z 10 ich w moim życiu było, bo zazwyczaj błyskawicznie się z pracami znajdowaliśmy) nie miałam pytań:1) Czym dla Ciebie jest szczęście?
2) Czy jesteś szczęśliwa?
3) Czyje szczęście liczy się dla mnie najbardziej?
4) Co bym zrobiła, gdybym miała 1000 000$ na koncie (ehe, na pewno bym siedziała na tej rozmowie... )?
5) Kogo bym uszczęśliwiła?
6) Co jest moim priorytetem?
Zaczęłam się zastanawiać, czy moje myślenie o rozmowach rekrutacyjnych jest stereotypowe, czy może przez ten rok wychowywania dziecka na rynku pracy zmieniło się kolosalnie dużo.... Przeszłam do ofensywy:
1) ile osób liczy dział eksportu? - zero
2) na jakie rynki macie ambicje wejść? - nie wiemy, wszystko zależy od Ciebie
3) jakie wymagania macie od osoby, którą chcecie zatrudnić? - no, żeby sprzedawała jak najwięcej
4) co z wynagrodzeniem? stałe, czy prowizyjne? - ile sprzedasz, tyle Twoje


Oczywiście okazało się, że rekrutacja jest 5 etapowa, z uczestnictwa w pozostałych 4 podziękowałam. 
Serio, tak teraz na rozmowach rekrutacyjnych jest?

Jakiś Janusz biznesu.
0 0

taalvikki

#6406928 Napisano: 23.09.2017 18:43:50
lola.lola napisał(a):

Zastanawiam się, czy w loteriach typu Almette, Crunchips czy Kinder Bueno udaje wam się wygrać jednym zgłoszeniem? Czy zbieracie  kody i wysyłacie po kilka? Nigdy w życiu nie udało mi się jeszcze wygrać w loterii i jestem ciekawa czy te moje pojedyncze kody mają w ogóle jakiekolwiek szanse  emotka


teoretycznie pewnie jakieś mają, ale u mnie nigdy to nie weszło. w sumie nawet kilka/kilkanaście zgłoszeń w loteriach nie wchodziło. pamiętam, że wysyłałam te kody w tamtym roku w almette, bo zwyczajnie zwyczajnie je lubię i kupuję. i nic, nic, nic. żadna loteria nic mi nie dała, więc teraz je zazwyczaj pomijam. taki niefart. jestem team Nie Dla Loterii.
1 lola.lola 0

marek262

#6406944 Napisano: 23.09.2017 20:52:33
proszę o opinie na temat odkurzaczy pionowych do domu, jakieś doświadczenia, może jakiś model godny polecenia, zainteresowany jestem takim odkurzacze który również myje ma ktoś taki?

można pw, dzieki
0 0

magalan83

#6406982 Napisano: 24.09.2017 09:26:37
bruce napisał(a):

Oglądał ktoś z Was dzisiejszy "Mam talent"? Nie wiem, czy tylko ja mam takie słabe nerwy, ale przy występie tego gościa z mieczem i wysłuchaniu jego odgłosów podczas robienia pompek normalnie mnie odrzuciło i teraz miętówka za miętówką nie pomagają... Szok kompletny, jak on mógł tak długo ten miecz w żołądku trzymać... emotka emotka

Mnie tez odrzuciło emotka
i brawa dla jury, że im także się nie podobalo...
nie wyobrażam sobie co pokazałby  w finale emotka
1 brucee 0

magalan83

#6406983 Napisano: 24.09.2017 09:28:34
Gospodynie! Do Was pytanie emotka
wczoraj zamarynowalam grzyby, dziś wszystkie trzymają się nakrętki a nie dna słoika... dlaczego się tak stało? Wie ktoś? 
Proszę o info
0 0

Agnes

#6407024 Napisano: 24.09.2017 13:39:45
magalan83 napisał(a):

Gospodynie! Do Was pytanie emotka wczoraj zamarynowalam grzyby, dziś wszystkie trzymają się nakrętki a nie dna słoika... dlaczego się tak stało? Wie ktoś? 
Proszę o info

nigdy coś takiego mnie nie spotkało
a zalewę dałaś gorącą?
0 0