Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

oryginalny80

#6390353 Napisano: 16.08.2017 15:41:13
Byłem, zobaczyłem, przeżyłem emotka Dzięki wszystkim za wsparcie, choć pewnie Ci którzy też pracują wiele lat w jednej firmie, rozumieją moje obawy i stres. Pierwszy dzień za mną, więc teraz powinno już być z górki emotka

ewikewikk

#6390402 Napisano: 16.08.2017 16:47:24
Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca? Jedną konsultację już mam od 14-sto latka, może starszy chłopak mi pomoże?
https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...
0 0

ewikewikk

#6390446 Napisano: 16.08.2017 18:02:09
cb656 dziękuję emotka Nie chcę ale muszę. Znów te kalorie w mało fajnej formie, ech...
0 0

niunia-k

#6390718 Napisano: 17.08.2017 10:41:03
http://jedyna-tak...6,beata-jalocha.html pomóżmy dziewczynie spełnić marzenia emotka  wiem że macie dobre serducha emotka
1 moskala22 0

awi

#6390832 Napisano: 17.08.2017 13:18:13
cb656 napisał(a):

Ech... emotka Przecież możesz tuczyć innych emotka Rozejrzyj się wokół siebie na osiedlu, może jest jakiś dom opieki, jakieś przedszkole emotka Dogadaj się z opiekunami, czy możesz przynosić im łupy. Dla uniknięcia podejrzeń o brak higieny, możesz te paczki opróżniać u nich emotka Taka luźna propozycja, pokombinuj, co jeszcze możesz zrobić z chipsami, by ich... nie jeść emotka

To chyba jakiś niesmaczny żart obdarowywać innych tym co się uważa za niezdrowe. Naprawdę chcielibyście aby wasze dzieci w przedszkolach były karmione chipsami? Albo schorowani pacjenci domów opieki?
To może jeszcze domy dziecka i hospicja, albo bezdomni. Inni ludzie zjedzą, wszak są wszystkożerni.

awi

#6390881 Napisano: 17.08.2017 14:38:34
Emotki emotkami a treść niesmaczna.
Poza tym, nie trzeba kupować kilogramów chipsów aby mieć pufę, można ją niedrogo odkupić po konkursie tu na forum lub na allegro.
0 0

ewikewikk

#6390969 Napisano: 17.08.2017 17:23:41
awi napisał(a):

Emotki emotkami a treść niesmaczna.Poza tym, nie trzeba kupować kilogramów chipsów aby mieć pufę, można ją niedrogo odkupić po konkursie tu na forum lub na allegro.

Po co w ogóle bawić się w konkursy jak wszystko można kupić? Chcę puścić JEDNO zgłoszenie i dać sobie szansę na prezent dla kogoś. I na prawdę nie mam poczucia, że zrobię coś niestosownego emotka
1 awi 0

awi

#6390992 Napisano: 17.08.2017 18:09:34
Nie napisałam, że jedno zgłoszenie to coś niestosownego. Odniosłam się do komentarza cb656. A także do sytuacji, kiedy ktoś kupuje na konkurs produkty, których sam nie je (bo niezdrowe) i nie wie co z nimi zrobić więc rozdaje bezdomnym, dzieciakom czy tzw "biednym ludziom". Dla nich są zdrowe?
Nie chciałam Cię urazić ewikewik, jeśli tak się stało to przepraszam
cb656 zdrowiej szybciej emotka
1 ewikewikk 0

awi

#6391042 Napisano: 17.08.2017 19:46:47
cb656 napisał(a):

  emotka   emotka    emotka emotka emotka

Ach te emotki
1 ewikewikk 0

magalan83

#6391062 Napisano: 17.08.2017 20:34:08
Hejka emotka
Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?
Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi emotka  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie emotka
500? 600? emotka  
0 0

defed

#6391067 Napisano: 17.08.2017 20:49:05
magalan83 napisał(a):

Hejka emotka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?
Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi emotka  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie emotka
500? 600? emotka  

Daje się tyle, na ile stać emotka  Wg mnie w dobrym tonie jest zapewnić zwrot kosztów za każdą osobę. W lipcu dawaliśmy 700zł za 2 osoby dorosłe +dziecko na 2-dniowym weselu kuzyna na śląsku.
0 0

magalan83

#6391070 Napisano: 17.08.2017 20:55:46
defed napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Hejka emotka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi emotka  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie emotka
500? 600? emotka  

Daje się tyle, na ile stać  emotka  Wg mnie w dobrym tonie jest zapewnić zwrot kosztów za każdą osobę. W lipcu dawaliśmy 700zł za 2 osoby dorosłe +dziecko na 2-dniowym weselu kuzyna na śląsku.

Nie chciałabym 600 zł przekraczać... emotka  kontakt dobry to za dużo powiedziane. Nie czuję się zobowiązana w tej sytuacji dawać więcej, co innego jakbym przynajmniej raz w roku się z nią widywała... emotka
Ale dzięki wielkie za wiadomość  emotka
0 0

cherry_coke

#6391075 Napisano: 17.08.2017 21:01:58
magalan83 napisał(a):

Nie chciałabym 600 zł przekraczać... emotka  kontakt dobry to za dużo powiedziane. Nie czuję się zobowiązana w tej sytuacji dawać więcej, co innego jakbym przynajmniej raz w roku się z nią widywała... emotka
Ale dzięki wielkie za wiadomość   emotka

U mnie w rodzinie jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań tzn. problemy finansowe/brak pracy/inne problemy to standardem jest 400 zł od pary. Dzieci nie grają roli. 
0 0

magalan83

#6391078 Napisano: 17.08.2017 21:05:50
cherry_coke napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Nie chciałabym 600 zł przekraczać... emotka  kontakt dobry to za dużo powiedziane. Nie czuję się zobowiązana w tej sytuacji dawać więcej, co innego jakbym przynajmniej raz w roku się z nią widywała... emotka Ale dzięki wielkie za wiadomość   emotka

U mnie w rodzinie jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań tzn. problemy finansowe/brak pracy/inne problemy to standardem jest 400 zł od pary. Dzieci nie grają roli. 

Dziękuje za wiadomość emotka  emotka
0 0

cherry_coke

#6391083 Napisano: 17.08.2017 21:13:13
magalan83 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Nie chciałabym 600 zł przekraczać... emotka  kontakt dobry to za dużo powiedziane. Nie czuję się zobowiązana w tej sytuacji dawać więcej, co innego jakbym przynajmniej raz w roku się z nią widywała... emotka Ale dzięki wielkie za wiadomość   emotka

U mnie w rodzinie jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań tzn. problemy finansowe/brak pracy/inne problemy to standardem jest 400 zł od pary. Dzieci nie grają roli. 

Dziękuje za wiadomość emotka   emotka

Tym bardziej, że jak wesele w remizie to dzieci pewnie nie są policzone jako jedna osoba. Jednak w restauracji trzeba liczyć się z tym, że płaci się za miejsce, a tak to przecież dziecko trochę zje, colą popije i tyle. Alkohol w grę nie wchodzi. emotka Ostatecznie uważam, że nie ma co spłukiwać się ponad normę dla osób, które nie są nam aż tak bliskie. Daj tyle żebyś czuła luz, dobrze się bawiła i z radością wróciła do domu. emotka

dwaburekoty

#6391088 Napisano: 17.08.2017 21:25:39
magalan83 napisał(a):

Hejka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?
Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie
500? 600?   

My miesiąc temu w kopertach zazwyczaj dostawaliśmy od kuzynostwa 400-450pln, od jednej pary dostaliśmy mniej, ale za to dorzucili nam voucher na sesję rodzinną do ich przyjaciela-zawodowego fotografa. Osobiście spodziewałam się dużo mniej.
0 0

Halszka

#6391090 Napisano: 17.08.2017 21:31:42
To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka

Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.
Pytanie, jak to podarować Młodym?
-Dać oddzielnie? Będą pamiętać ze obie części od nas?
-Kopertę włożyć do pudła?
Nie wiem jak to będzie rozwiązane... czasem koperty idą do skrzyneczki już pod kościołem...

Podpowiedzcie proszę emotka
1 magalan83 0

magalan83

#6391091 Napisano: 17.08.2017 21:31:54
dwaburekoty napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Hejka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie
500? 600?   

My miesiąc temu w kopertach zazwyczaj dostawaliśmy od kuzynostwa 400-450pln, od jednej pary dostaliśmy mniej, ale za to dorzucili nam voucher na sesję rodzinną do ich przyjaciela-zawodowego fotografa. Osobiście spodziewałam się dużo mniej.

No właśnie, nie chciałabym aby kuzynka, z którą słaby mam kontakt miała uczucie, że spodziewała się od nas więcej... emotka  
dzięki za wiadomość emotka
0 0

henryczka62

#6391099 Napisano: 17.08.2017 21:39:43
Halszka napisał(a):

To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.
Pytanie, jak to podarować Młodym?
-Dać oddzielnie? Będą pamiętać ze obie części od nas?
-Kopertę włożyć do pudła?
Nie wiem jak to będzie rozwiązane... czasem koperty idą do skrzyneczki już pod kościołem...

Podpowiedzcie proszę emotka

My dostawaliśmy wszystko (koperty i prezenty) przy kościele i szczerze to nie jest się w stanie zapamiętać co jest od kogo, szczególnie jak jest tego dużo. Jeżeli chcesz, żeby było wiadomo co jest od Was, to podpisz kopertę a do prezentu dodaj np. kartkę z życzeniami.
0 0

Halszka

#6391100 Napisano: 17.08.2017 21:44:52
henryczka62 napisał(a):

Halszka napisał(a):

To ja zahaczę się o ten weselny klimat! emotka Na prezent daję ekspres do kawy (wielkie pudło) i dołączam kopertę uzupełniającą z kasą.Pytanie, jak to podarować Młodym?
-Dać oddzielnie? Będą pamiętać ze obie części od nas?
-Kopertę włożyć do pudła?
Nie wiem jak to będzie rozwiązane... czasem koperty idą do skrzyneczki już pod kościołem...

Podpowiedzcie proszę emotka

My dostawaliśmy wszystko (koperty i prezenty) przy kościele i szczerze to nie jest się w stanie zapamiętać co jest od kogo, szczególnie jak jest tego dużo. Jeżeli chcesz, żeby było wiadomo co jest od Was, to podpisz kopertę a do prezentu dodaj np. kartkę z życzeniami.

O fajnie, albo do prezentu dodam kartkę z krótka notką np. "By wspólne poranki smakowały jeszcze lepiej!" Życzą... emotka
Dziekuję!
1 ewikewikk 0