Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

kadett33

#6389918 Napisano: 15.08.2017 12:36:57
jokan napisał(a):

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.
Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.
2 brucee, jokan 0

jokan

#6389921 Napisano: 15.08.2017 13:04:58
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

dzięki wielkie emotka
0 0

cherry_coke

#6389922 Napisano: 15.08.2017 13:06:32
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

Darmowy starter Virgin - https://virginmobile.pl/darmowy-starter
2 brucee, jokan 0

Gość: sonyyy

#6389969 Napisano: 15.08.2017 16:00:49
Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 
0 0

nataszka

#6390014 Napisano: 15.08.2017 18:53:20
Polecam książki Billa Brysona -genialne ,książki moja druga pasja po konkursowaniu emotka
0 0

jokan

#6390040 Napisano: 15.08.2017 20:24:26
cherry_coke napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

Darmowy starter Virgin - https://virginmobile.pl/darmowy-starter

zamówiłam:)
0 0

androm

#6390102 Napisano: 16.08.2017 00:58:11
sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

madzia1-s

#6390105 Napisano: 16.08.2017 05:31:58
androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko emotka no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polecam.
1 ewikewikk 0

oryginalny80

#6390110 Napisano: 16.08.2017 07:08:36
Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka

nkba

#6390113 Napisano: 16.08.2017 07:19:17
oryginalny80 napisał(a):

Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka

To nie wiesz, ze w nowej firmie brakowało tylko Ciebie? emotka Powodzenia emotka

ace

#6390140 Napisano: 16.08.2017 09:19:08
oryginalny80 napisał(a):

Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka

19 lat? Wow. Ja pracuję w jednej firmie i już po 5 się duszę hihi.
A tak w ogóle dobrze zrobiłeś, zmiany są dobre emotka
0 0

ewikewikk

#6390150 Napisano: 16.08.2017 09:31:28
Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca?
https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...
0 0

androm

#6390157 Napisano: 16.08.2017 09:47:14
madzia1-s napisał(a):

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko  no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polencam.

nie wiem skąd ta cena, ja we Wrocławiu nie miałam za 39zl pokoju 2-osobowego tylko wiecej, a w sumie na kondycje tego hootelu,jego wyglad, stary jak w prl,zapuszczony to taka cena bylaby odpowiednia
0 0

pini

#6390158 Napisano: 16.08.2017 09:48:49
ewikewikk napisał(a):

Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca? https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...

Mój dojrzały 14 latek pokazał lajka, więc jest ok.
1 ewikewikk 0

ewikewikk

#6390180 Napisano: 16.08.2017 10:13:57
pini dziekuję za rodzinną konsultację. Mi też ta pufa wydaje się ok, więc mam większą motywację do walki emotka
0 0

henryczka62

#6390219 Napisano: 16.08.2017 11:19:08
defed napisał(a):

Mam na @ preawizację DHL - przesyłka od ALTMASTER BOBULA GIERAŁTOWSKI SPÓŁKA JAWNACzy dostał ktoś coś takiego?  emotka

Mam i ja, ale nie wiem o co im chodzi emotka
0 0

Gość: sonyyy

#6390295 Napisano: 16.08.2017 14:23:02
koniczynka123 napisał(a):

androm napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko  no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polencam.

nie wiem skąd ta cena, ja we Wrocławiu nie miałam za 39zl pokoju 2-osobowego tylko wiecej, a w sumie na kondycje tego hootelu,jego wyglad, stary jak w prl,zapuszczony to taka cena bylaby odpowiednia

W ibisie za 2 osobowy płaciłam 100, faktycznie maleńkie te pokoje. A najlepsze jest to, że "wypasiony" hotel miał tę samą cene tyle, ze z oferty last...



Polecacie czekać na ostatnią chwilę z zamawianiem noclegu? Zatanawiam się tylko czy nie lepiej na jedną noc, bo w piatek moge wyjechac do Wrocka po poludniu, zanim dotrę to 21-22 ... Dlatego może na jedną noc. Ibis na weekend drogo... No przyznam że najlepiej byłoby za 100 zł za dobę znaleźć tylko nie wiem czy to realne. Niby chodzi zeby sie przekimac tylko ale zeby chociaz lazienka byla w pokoju emotka  
0 0

pablo75

#6390306 Napisano: 16.08.2017 14:48:25
lolzek napisał(a):

Pytanie do osób, które biorą udział w zwrotach z Dove:kupiłam Dove w Intermarche, niestety paragon słabo opisany "Żel pod prysz. Cream", nigdzie nie jest napisane, że to Dove.
Miał już ktoś tak i dostał zwrot?

Ja miałem taki problem ze zwrotem za chusteczki nawilżane a że kupowałem je 100 km od domu to nie było szans na pieczątkę i adnotacje sklepu której w mailu chciała agencja.I nie dostałem zwrotu niestety,od tamtej pory od razu sprawdzam jak jest napisane na paragonie i proszę przy kasie o adnotacje.
0 0

milkaaa13

#6390311 Napisano: 16.08.2017 14:57:23
pablo75 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Pytanie do osób, które biorą udział w zwrotach z Dove:kupiłam Dove w Intermarche, niestety paragon słabo opisany "Żel pod prysz. Cream", nigdzie nie jest napisane, że to Dove.Miał już ktoś tak i dostał zwrot?

Ja miałem taki problem ze zwrotem za chusteczki nawilżane a że kupowałem je 100 km od domu to nie było szans na pieczątkę i adnotacje sklepu której w mailu chciała agencja.I nie dostałem zwrotu niestety,od tamtej pory od razu sprawdzam jak jest napisane na paragonie i proszę przy kasie o adnotacje.

zrób fotkę żelu z paragonem Smolar do tej pory uznawał
0 0

edot33

#6390344 Napisano: 16.08.2017 15:36:51
ziolko napisał(a):

zobaczcie, jakie fajne połączenie filmu z Bradem Pittem i walki o karpia emotka emotka http://www.cda.pl...ia-Official-trailer-

Hahah, no dobre to jest emotka  
0 0