Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

WC - rozmowy o wszystkim

apoccalipsa

#6383854 Napisano: 28.07.2017 16:47:02
marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?
I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

do mnie też dzwonili na konkursowy nowiutki numer a więc to ściema
1 ziolko 0

czaroit

#6383928 Napisano: 28.07.2017 21:02:22
za co sie dostaje te łapki w doł? bo cos takiego mam u siebie
0 1 czaroit

Gość: kermit

#6384345 Napisano: 30.07.2017 22:39:45
cb656 napisał(a):

angie222 napisał(a):

Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?

TAK emotka Pozwala poczuć się "pewniej". Obcy ludzie wtłaczają ci do głowy, że jesteś głupia, zamykając się w sobie, karmiąc kompleksami. Robią regularne pranie mózgu. To pomaga emotka ...słabym jednostkom emotka

Ty jesteś faktycznie jakiś mega dziwny...
0 0

donia7

#6384346 Napisano: 30.07.2017 22:40:10
angie222 napisał(a):

Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?

Ja nie brałam udziału w takiej typowej metamorfozie, ale miałam kiedyś z Douglas wygrany Dzień Kobiet. Moim zdaniem pozwala poczuć się dużo pewniej i jest to krok do zmian. Usłyszysz na swój temat dużo miłych rzeczy zapewne, dowiesz się, jak się malować, co podkreślać, a co tuszować i zostanie Ci ta wiedza na przyszłość emotka
0 0

joan

#6384349 Napisano: 30.07.2017 22:46:51
angie222 napisał(a):

Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?


To zależy od człowieka. Często widzę, jak moi znajomi zamieszczają na FB linki do filmików różnych metamorfoz. Dla mnie to totalna żenła, gdy kobieta zostaje okraszona toną mejkapu, pierdyknięta szpachlą, dokleją jej rzęsy (FUUUUUJ!) i oto prawdziwa z niej "piękność", że aż warto to udostępnić emotka

Nie lubię też tych wszystkich porad w stylu "Żryj jak świnia, ale ubierz szpile i zamaskuj całą siebie, a będziesz piękna." Zamiast pokochać siebie i szanować swoje ciało, każą zakrywać, oszukiwać, złudzenia optyczne serwować - byleby tylko korzystnie wypaść. Bo świat nie operuje już słowami, lecz obrazami; zostaliśmy zdefiniowani wąską paletą kolorów.

Mnie by taka metamorfoza doprowadziła do szału, wolałabym sama wydać kasę, jak mi się podoba. ALE słyszałam od konkursowiczek, że to fajna przygoda emotka

A tak BTW - widziałam Twoje zdjęcie przy okazji zaprezentowania okularów i jesteś naprawdę ładną osobą. Mam więc nadzieję, że pytasz w imieniu koleżanki emotka
0 0

Gość: kermit

#6384350 Napisano: 30.07.2017 22:46:58
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

cb656 napisał(a):

angie222 napisał(a):

Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?

TAK emotka Pozwala poczuć się "pewniej". Obcy ludzie wtłaczają ci do głowy, że jesteś głupia, zamykając się w sobie, karmiąc kompleksami. Robią regularne pranie mózgu. To pomaga emotka ...słabym jednostkom emotka

Ty jesteś faktycznie jakiś mega dziwny...

emotka Przecież Cebe jaja sobie robi, bo doskonale wie, że Angie222 to Silna Babka! emotka emotka  Prędzej Ona metamorfozę emotka zrobi metamorfozowcom, niż oni Jej... emotka

Tylko po co? Jeśli ktoś zadaje takie pytanie to znaczy, że oczekuje konkretnych informacji od osób będących w temacie, a nie durnowatych komentarzy. Czyż nie?
1 picola 0

Gość: kermit

#6384360 Napisano: 30.07.2017 22:57:27
joan napisał(a):

To zależy od człowieka. Często widzę, jak moi znajomi zamieszczają na FB linki do filmików różnych metamorfoz. Dla mnie to totalna żenła, gdy kobieta zostaje okraszona toną mejkapu, pierdyknięta szpachlą, dokleją jej rzęsy (FUUUUUJ!) i oto prawdziwa z niej "piękność", że aż warto to udostępnić emotka Nie lubię też tych wszystkich porad w stylu "Żryj jak świnia, ale ubierz szpile i zamaskuj całą siebie, a będziesz piękna." Zamiast pokochać siebie i szanować swoje ciało, każą zakrywać, oszukiwać, złudzenia optyczne serwować - byleby tylko korzystnie wypaść. Bo świat nie operuje już słowami, lecz obrazami; zostaliśmy zdefiniowani wąską paletą kolorów.Mnie by taka metamorfoza doprowadziła do szału, wolałabym sama wydać kasę, jak mi się podoba. ALE słyszałam od konkursowiczek, że to fajna przygoda emotka A tak BTW - widziałam Twoje zdjęcie przy okazji zaprezentowania okularów i jesteś naprawdę ładną osobą. Mam więc nadzieję, że pytasz w imieniu koleżanki emotka

Wiele pewnie zależy od tego co to za metamorfoza. Jeśli ma polegać na zaszpachlowaniu, doklejaniu, jednorazowym wystrojeniu to faktycznie bez sensu. Ale na przykład zmiana fryzury, porady dotyczące makijażu, ubierania się (warto się dowiedzieć jak ukryć mankamenty, a podkreślić to co warte podkreślenia), zakupy ze stylistą itd. to z pewnością warto.
1 joan 0

Gość: kermit

#6384398 Napisano: 31.07.2017 09:03:22
angie222 napisał(a):

donia7 napisał(a):

kermit napisał(a):

Wiele pewnie zależy od tego co to za metamorfoza. Jeśli ma polegać na zaszpachlowaniu, doklejaniu, jednorazowym wystrojeniu to faktycznie bez sensu. Ale na przykład zmiana fryzury, porady dotyczące makijażu, ubierania się (warto się dowiedzieć jak ukryć mankamenty, a podkreślić to co warte podkreślenia), zakupy ze stylistą itd. to z pewnością warto.

dokładnie emotka

Dobrze, przyznaję się - uruchomiły się pewnego rodzaju kompleksy. Myślałam, ze wyprowadzka do obcego miasta wystarczy. Niestety, niedawno pojawił się drażliwy temat. Myślałam, że sobie poradziłam. Trudno wybrać się do jakiegoś specjalisty, jak pojawił się problem w placówce religijnej, bo i tak sprawa nadaje się pod dywan, zresztą powinnam już zapomnieć... Przekłada się to wszystko jedynie na życie intymne, bo z boku wszyscy są mną zachwyceni.

W sumie to nie rozumiem za bardzo Twojej wypowiedzi, ale jeśli chodzi o jakieś trudne, drażliwe tematy to żadna metamorfoza tu nie pomoże, bo ona Ci duszy nie uleczy. Jedyne co może Ci dać to chwilowe oderwanie myśli od problemu.
0 0

bridget

#6384451 Napisano: 31.07.2017 11:09:00
0 0

ziolko

#6384475 Napisano: 31.07.2017 11:51:04
bridget napisał(a):

http://next.gazet...lnych.html#BoxBizImg -- hmm ciekawe...

no cóż... jak brakuje na 500+ to kasy szuka się WSZĘDZIE
1 nkba 0

notta

#6384650 Napisano: 31.07.2017 18:06:53
czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?
0 0

martyna938

#6384656 Napisano: 31.07.2017 18:28:28
Przestańcie już z tym 500+, bo takiego cyrku w historii naszego kraju jeszcze nie było.
0 0

edzia21

#6384674 Napisano: 31.07.2017 19:17:00
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

bridget napisał(a):

http://next.gazet...lnych.html#BoxBizImg -- hmm ciekawe...

no cóż... jak brakuje na 500+ to kasy szuka się WSZĘDZIE

Dostaniesz PARAGON na telefon.Kontrola jak za komuny emotka
Każda karta ma przecież własciciela... Pis bedzie wiedzał ile razy prezerwatywy kto kupił I wyliczał dni płodne, od zakupu ostatnich Tampax. 

Gorzej jak PISS dojdzie do wniosku, że WYDAJEMY więcej na zakupy...niż realnie zarabiamy emotka  To chyba problem większości konkursowiczów emotka
1 brucee 0

pionas

#6385017 Napisano: 01.08.2017 14:54:19
Jeśli kogoś interesuje AirShow w Radomiu w tym roku to https://www.ebile...t/pozostale/air-show emotka
Znajomi już od 12 "kupują".
0 0

madzia1-s

#6385018 Napisano: 01.08.2017 14:59:17
ivanotta napisał(a):

czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?

sprawdzałaś ofertę lajt mobil strzał w 10? rozmowy, sms, internet 10 gb za 10 zł miesiecznie, dodatkowo płatne sms premium (no ale to wszedzie tak jest) i nr stacjonarne.
1 notta 0

notta

#6385094 Napisano: 01.08.2017 18:02:24
madzia1-s napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?

sprawdzałaś ofertę lajt mobil strzał w 10? rozmowy, sms, internet 10 gb za 10 zł miesiecznie, dodatkowo płatne sms premium (no ale to wszedzie tak jest) i nr stacjonarne.

dobra opcja! Muszę to obczaić.. a nie ma problemów z smsami premium? Dochodzą na konkursy?
0 0

madzia1-s

#6385095 Napisano: 01.08.2017 18:03:45
ivanotta napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?

sprawdzałaś ofertę lajt mobil strzał w 10? rozmowy, sms, internet 10 gb za 10 zł miesiecznie, dodatkowo płatne sms premium (no ale to wszedzie tak jest) i nr stacjonarne.

dobra opcja! Muszę to obczaić.. a nie ma problemów z smsami premium? Dochodzą na konkursy?

dochodzą, mam ofertę juz kilka miesięcy i nie mialam zadnego problemu do tej pory emotka
1 notta 0

notta

#6385100 Napisano: 01.08.2017 18:14:16
madzia1-s napisał(a):

ivanotta napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?

sprawdzałaś ofertę lajt mobil strzał w 10? rozmowy, sms, internet 10 gb za 10 zł miesiecznie, dodatkowo płatne sms premium (no ale to wszedzie tak jest) i nr stacjonarne.

dobra opcja! Muszę to obczaić.. a nie ma problemów z smsami premium? Dochodzą na konkursy?

dochodzą, mam ofertę juz kilka miesięcy i nie mialam zadnego problemu do tej pory emotka

to muszę sprawdzić ten temat  emotka
0 0

joasiajulia

#6385202 Napisano: 01.08.2017 22:51:53
Bojciu jak Mnie bola stopy!!Miec w pojedynke druga zmiane w Leroy to przera....ne emotka
0 0

notta

#6385312 Napisano: 02.08.2017 10:02:34
cb656 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy ktoś konkursowo korzysta z nju mobile? jestem obecnie w plusie na kartę i szukam czegoś lepszego na karte.. dodam że sporo piszę, sporo dzwonię  sporo korzystam z neta, a opłaty w plusie powoli mnie dobijają.. ktoś coś poleci, doradzi?

Rzuć okiem na ofertę Virgin Mobile FREEMIUM. Jest o tyle interesująca, że do standardowych połączeń i SMS (nie premium) masz pewną bezpłatną pulę odnawianą automatycznie co miesiąc, a to, co wpłacisz na doładowanie, można użyć na SMS premium  emotka na przykład. Szczegóły tutaj: https://virginmob...rty/karta/nowy-numer Do tego dochodzą różne pakiety, które można dokupić w razie potrzeby. Warto śledzić aktualności na stronie... Po doładowaniu środki ważne przez rok, póki ich nie zużyjesz.

fajne.. szkoda, że tyle czasu straciłam na wkurzanie się na plusa.. ostatnio z nimi nic dobrego mnie nie spotkało emotka . czas na zmiany! Dzięki za radę. Korzystasz sam z virgin?
0 0