Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

donia7

#6382857 Napisano: 26.07.2017 10:37:10
bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a): ... Marzy Wam się nowy tatuaż?... Nagrodą główną za najciekawszy komentarz jest VOUCHER NA TATUAŻ O WARTOŚCI 500 ZŁ ...

(Cytat z "Szybkich na FB") Jasny gwint, to tatuaże w salonie są tak drogie?! emotka emotka

ten jest i tak tani emotka
1 brucee 0

kinzao

#6382861 Napisano: 26.07.2017 10:40:07
donia7 napisał(a):

bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a): ... Marzy Wam się nowy tatuaż?... Nagrodą główną za najciekawszy komentarz jest VOUCHER NA TATUAŻ O WARTOŚCI 500 ZŁ ...

(Cytat z "Szybkich na FB") Jasny gwint, to tatuaże w salonie są tak drogie?! emotka emotka

ten jest i tak tani emotka

Za 500 zł to sobie można kilka literek w porządnym salonie wytatuować emotka
2 brucee, ania1 0

joasiajulia

#6383557 Napisano: 27.07.2017 20:25:22

Mam do Was pytanko,
Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
0 0

zabcia0410

#6383563 Napisano: 27.07.2017 20:44:41
joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,
Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

nie martw się, mój syn tez tak miał

aneta411

#6383574 Napisano: 27.07.2017 21:26:41
joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,
Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

Tak. I Dentystka radziła nie wyrywać mleczakow, żeby dziecka  nie zrazic  do dentysty. W końcu mleczaki  wypadły, a stałe wskoczyły na swoje miejsce. Idealnie nie wyrównały sie, ale teraz aparaty ortodontyczne to niemal norma, więc prostujemy ruchomym.
0 0

Claudia77

#6383733 Napisano: 28.07.2017 12:28:09
aneta19790411 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

Tak. I Dentystka radziła nie wyrywać mleczakow, żeby dziecka  nie zrazic  do dentysty. W końcu mleczaki  wypadły, a stałe wskoczyły na swoje miejsce. Idealnie nie wyrównały sie, ale teraz aparaty ortodontyczne to niemal norma, więc prostujemy ruchomym.

u nas niestety tak krzywo rosły pod mleczakami te drugie, że byłam ze zdjęciem u chirurga dentystycznego z synem i kazał wyrwać, i po problemie
0 0

Masza86

#6383736 Napisano: 28.07.2017 12:31:25
joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,
Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

witam , moja córka tez tak miała, i nam dentystyka jak  i ortodonta kazali wyrwac jedynki, tak tez zrobiliśmy emotka później wielkie lody zrekompensowały wizytę u dentysty.U nas jest jeszcze taki problem ze mimo wyrwania jedynek, nowe zeby nie mieszczą się pomiędzy dwójkami, je tez musimy wyrwać emotka .
0 0

Gość: kermit

#6383738 Napisano: 28.07.2017 12:37:21
Masza86 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

witam , moja córka tez tak miała, i nam dentystyka jak  i ortodonta kazali wyrwac jedynki, tak tez zrobiliśmy emotka później wielkie lody zrekompensowały wizytę u dentysty.U nas jest jeszcze taki problem ze mimo wyrwania jedynek, nowe zeby nie mieszczą się pomiędzy dwójkami, je tez musimy wyrwać emotka .

Też mieliśmy "podwójny garnitur" zębów emotka . Dentystka usunęła mleczne, a stałe szybko same przesunęły się na właściwe miejsce i są teraz równiutkie.
1 andii 0

moniazr

#6383740 Napisano: 28.07.2017 12:39:08
Claudia77 napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

Tak. I Dentystka radziła nie wyrywać mleczakow, żeby dziecka  nie zrazic  do dentysty. W końcu mleczaki  wypadły, a stałe wskoczyły na swoje miejsce. Idealnie nie wyrównały sie, ale teraz aparaty ortodontyczne to niemal norma, więc prostujemy ruchomym.

u nas niestety tak krzywo rosły pod mleczakami te drugie, że byłam ze zdjęciem u chirurga dentystycznego z synem i kazał wyrwać, i po problemie

U mojej córki górne 3 rosły nad mleczakami. Wyglądały jak kły. W trakcie wizyty w gabinecie dentystka mówiła, że jak mleczaki wypadną ząbki wejdą na swoje miejsca. Mleczaki wypadły, niestety zęby zostały tam gdzie wykiełkowały. Pani dentystka nadal mnie uspokajała, że najdą na swoje miejsca. Skonsultowałam się z inną dentystką i ta powiedziała, że potrzebny aparat i jest już za późno na wkładany. Od lipca córka nosi aparat. Zapłaciłam 1400 zł + wizyty co 4 tygodnie na dokręcanie (ok. 50 zł). I oczywiście mała strasznie marudzi, że boli, przeszkadza, druty ranią policzki. Aparat ma nosić ok. 10 miesięcy.
0 0

Claudia77

#6383752 Napisano: 28.07.2017 13:07:09
moniazr napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

Tak. I Dentystka radziła nie wyrywać mleczakow, żeby dziecka  nie zrazic  do dentysty. W końcu mleczaki  wypadły, a stałe wskoczyły na swoje miejsce. Idealnie nie wyrównały sie, ale teraz aparaty ortodontyczne to niemal norma, więc prostujemy ruchomym.

u nas niestety tak krzywo rosły pod mleczakami te drugie, że byłam ze zdjęciem u chirurga dentystycznego z synem i kazał wyrwać, i po problemie

U mojej córki górne 3 rosły nad mleczakami. Wyglądały jak kły. W trakcie wizyty w gabinecie dentystka mówiła, że jak mleczaki wypadną ząbki wejdą na swoje miejsca. Mleczaki wypadły, niestety zęby zostały tam gdzie wykiełkowały. Pani dentystka nadal mnie uspokajała, że najdą na swoje miejsca. Skonsultowałam się z inną dentystką i ta powiedziała, że potrzebny aparat i jest już za późno na wkładany. Od lipca córka nosi aparat. Zapłaciłam 1400 zł + wizyty co 4 tygodnie na dokręcanie (ok. 50 zł). I oczywiście mała strasznie marudzi, że boli, przeszkadza, druty ranią policzki. Aparat ma nosić ok. 10 miesięcy.

dokładnie to mi potwierdził chirurg dentystyczny dlatego wyrwałam małemu, nie bolało go nic a nic, najważniejsze to trafić na dobrego specjalistę i w takim wypadku tylko chirurg a nie dentysta- u nas też rosły tak właśnie górne, które dziś są na swoim miejscu, mi z kolei zwykła dentystka uszkodziła zarodka zęba stałego jak wyrywała mleczaka i nie wyrósł już w ogóle, więc wedle moich doświadczeń nie poszłam do dentysty, a chirurg przed wyrwaniem kategorycznie zażądał zdjęcia rtg zębów u syna, by szkód nie narobić...Najlepiej skonsultować przypadek z paroma lekarzami.
0 0

marketa

#6383829 Napisano: 28.07.2017 15:57:22
Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.
Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?
I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam
0 0

marketa

#6383833 Napisano: 28.07.2017 16:14:22
cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?
0 0

Gość: kermit

#6383837 Napisano: 28.07.2017 16:19:50
marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

Po pierwsze skoro wygrałaś w jakimś konkursie to rozumiem, że brałaś w nim wcześniej udział? Skoro brałaś udział to zaakceptowałaś regulamin. A ten regulamin z pewnością wyjaśniał kwestię umowy o którą pytasz. Po drugie nie wiem co to za nagroda ale 36x69,99=2519,64. Więc pytanie czy warto. Nie wiem co to za "umowa na tableta", ale jeśli to po prostu umowa abonencka na internet/rozmowy to pytanie czy potrzebujesz tych usług.
0 0

Masza86

#6383838 Napisano: 28.07.2017 16:22:59
marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

to zwykłe naciąganie, nic nie wygrałaś! maja  twoje dane od jakiejs agencji , wiedza ze wzięłaś udział w jakims konkursie, wiec wkrecaja Ci kit ze wygrałas  ale podpisz umowę ! nigdy , przenigdy nie ma tak ze musisz umowy podpisywac jak cos wygrasz, a tym bardziej płacić! to jest zwykła oferta  sieci telefonicznej , a agencjie sprzedaja nieraz nr tel graczy, stad wiedzieli ze brałas udziuał w konkursie emotka , chyba ze pasuje ci oferta tej sieci to bedziesz miec tablet,mysle ze we wrzesniu beda lepsze oferty ! ja bym nie brała tej "niby wygranej " emotka
0 0

moskala22

#6383840 Napisano: 28.07.2017 16:23:57
kermit napisał(a):

marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

Po pierwsze skoro wygrałaś w jakimś konkursie to rąozumiem, że brałaś w nim wcześniej udział? Skoro brałaś udział to zaakceptowałaś regulamin. A ten regulamin z pewnością wyjaśniał kwestię umowy o którą pytasz. Po drugie nie wiem co to za nagroda ale 36x69,99=2519,64. Więc pytanie czy warto. Nie wiem co to za "umowa na tableta", ale jeśli to po prostu umowa abonencka na internet/rozmowy to pytanie czy potrzebujesz tych usług.

ten telefon nie oznaczał że wygrałaś tylko że w związku z udziałem w konkursie mają dla Ciebie taką propozycję

Też mialam taki telefon i maglowałam Panią żeby wprost mi powiedziała czy wygrałam. Wtedy zaczęła kręcić i z tego co zrozumiałam to po prostu szukali naiwnych do podpisania umowy z T-MOBILE
0 0

marketa

#6383843 Napisano: 28.07.2017 16:30:58
Masza86 napisał(a):

marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

to zwykłe naciąganie, nic nie wygrałaś! maja  twoje dane od jakiejs agencji , wiedza ze wzięłaś udział w jakims konkursie, wiec wkrecaja Ci kit ze wygrałas  ale podpisz umowę ! nigdy , przenigdy nie ma tak ze musisz umowy podpisywac jak cos wygrasz, a tym bardziej płacić! to jest zwykła oferta  sieci telefonicznej , a agencjie sprzedaja nieraz nr tel graczy, stad wiedzieli ze brałas udziuał w konkursie emotka , chyba ze pasuje ci oferta tej sieci to bedziesz miec tablet,mysle ze we wrzesniu beda lepsze oferty ! ja bym nie brała tej "niby wygranej " emotka


Dzięki.:) Zaraz dzwonię z rezygnacją.

0 0

marketa

#6383846 Napisano: 28.07.2017 16:36:45
kermit napisał(a):

marketa napisał(a):

cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard? Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam

Pasuje ci ta umowa? To ją podpisz.
Jeśli nie, to nie podpisuj.
PROSTE?

Proste emotka Ale ja pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

Po pierwsze skoro wygrałaś w jakimś konkursie to rozumiem, że brałaś w nim wcześniej udział? Skoro brałaś udział to zaakceptowałaś regulamin. A ten regulamin z pewnością wyjaśniał kwestię umowy o którą pytasz. Po drugie nie wiem co to za nagroda ale 36x69,99=2519,64. Więc pytanie czy warto. Nie wiem co to za "umowa na tableta", ale jeśli to po prostu umowa abonencka na internet/rozmowy to pytanie czy potrzebujesz tych usług.

Nie potrzebuję tych usług i zaraz dzwonię z rezygnacją. Za te ponad 2500 zł to sobie kupię laptopa,a nie zwykły tablet.

Dzięki emotka

0 0

marketa

#6383849 Napisano: 28.07.2017 16:39:55
cb656 napisał(a):

marketa napisał(a):

pytałam,czy odbiór nagrody np.w innych konkursach jest w jakiś sposób powiązany z zawieraniem umów?

W innych konkursach jest różnie. Tak - czasem jest wymagany skan dowodu. Tak - czasem musisz się zgodzić na wykonanie zdjęcia laureta podczas odbioru. I tak dalej. To norma. Organizator określa warunki w regulaminie. Z ciekawości zapytam: czytałaś w ogóle regulamin?
Drugie pytanie: czy ten konkurs jest w naszej bazie? Bo jak nie ma, to nie możemy rozmawiać o nim emotka No chyba, że jesteś Adminką i prowadzisz pozakulisowe rozmowy z Organizatorem, czekając na jego decyzję emotka W innym wypadku to jest ewidentne naruszenie regulaminu tego forum. Na marginesie - czytałaś regulamin tego miejsca? emotka

Nie będziemy rozmawiać. Już wszystko wiem . Decyzję swoją też znam.
Dzięki emotka

0 0

marketa

#6383851 Napisano: 28.07.2017 16:42:18
Dziękuję Wszystkim za pomoc. emotka

Życzę wielkich wygranych w konkursach.
0 0

Gość: kermit

#6383853 Napisano: 28.07.2017 16:45:13
marketa napisał(a):

Dziękuję Wszystkim za pomoc. emotka Życzę wielkich wygranych w konkursach.

Kurtyna emotka
0 0