Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

WC - rozmowy o wszystkim

Gość: julia1264

#6376685 Napisano: 06.07.2017 15:41:55
Monika11 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

Zegarek sportowy w III etapie zottoaktywni u mnie i IV miejsce słuchawki dla córki. Pnę się w górę:) Szkoda,że odpuściłam IV tydzień

Zastanawia mnie dlaczego pojawiam się jako Julia 1264, a jestem Maciek1

Ryzykuję karniaka -ale co tam ten sam problem ,pisałam do Pionasa zmieniałam hasła i jak się loguję mam Maćka 1 -mogę czytać jego wiadomości i nic nie wywalczyłam . Dzieje się tak jak włączę logowanie przez FB , wkurza mnie to już , bo czy ktoś byłby zadowolony , że czytam jego wiadomości .Przecież to są prywatne wiadomości .I nic nie wywalczyłam

To trochę problem bo ludzie do mnie piszą o bilety do kina, a ja na sprzedaż nie mam. Czyli piszą do kogoś innego , a dostaję ja.
Też loguję się przez face
0 0

ziolko

#6376745 Napisano: 06.07.2017 17:57:25
znajcie moje dobre emotka
przeniosłam Waszą dyskusję.. karniaków chwilowo nie będzie emotka  
0 0

Gość: julia1264

#6376772 Napisano: 06.07.2017 18:53:32
julia1264 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

Zegarek sportowy w III etapie zottoaktywni u mnie i IV miejsce słuchawki dla córki. Pnę się w górę:) Szkoda,że odpuściłam IV tydzień

Zastanawia mnie dlaczego pojawiam się jako Julia 1264, a jestem Maciek1

Ryzykuję karniaka -ale co tam ten sam problem ,pisałam do Pionasa zmieniałam hasła i jak się loguję mam Maćka 1 -mogę czytać jego wiadomości i nic nie wywalczyłam . Dzieje się tak jak włączę logowanie przez FB , wkurza mnie to już , bo czy ktoś byłby zadowolony , że czytam jego wiadomości .Przecież to są prywatne wiadomości .I nic nie wywalczyłam

To trochę problem bo ludzie do mnie piszą o bilety do kina, a ja na sprzedaż nie mam. Czyli piszą do kogoś innego , a dostaję ja.Też loguję się przez face

Zalogowałam się przez fb  i zamiast anii pojawiłam się jako julia emotka ??? O co kaman?
0 0

maslo1

#6376833 Napisano: 06.07.2017 22:59:27
Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co
ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje
pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie
0 0

joan

#6376840 Napisano: 06.07.2017 23:47:25
maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje
pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie


A ten konkurs jest w naszej bazie?
0 0

maslo1

#6376843 Napisano: 07.07.2017 00:03:02
joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie


A ten konkurs jest w naszej bazie

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ?
0 0

edzia21

#6376844 Napisano: 07.07.2017 00:12:07
maslo1 napisał(a):

joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie


A ten konkurs jest w naszej bazie

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ?

hmmm...zapewne karniak - nic innego emotka
0 0

joan

#6376845 Napisano: 07.07.2017 00:13:02
maslo1 napisał(a):

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ?


Regulamin naszego forum mówi jasno: "Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu."

W skrócie: grałeś sam? Radź sobie sam. Takie zasady emotka

maslo1

#6376915 Napisano: 07.07.2017 10:26:07
joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ?

Regulamin naszego forum mówi jasno: "Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu."

W skrócie: grałeś sam? Radź sobie sam. Takie zasady emotka

Spoko, natknąłem się na konkurs jak już pierwszy rebus był wrzucony , tak że było trochę późno na dodanie, ale rozumiem zasady to zasady. Dzięki za
poinformowanie .Nie było pytania. Popiół idzie na głowę.
0 0

Claudia77

#6377232 Napisano: 08.07.2017 07:13:27
ewka656 napisał(a):

Moi drodzy szukam rady... Niedawno wygrałam voucher wycieczkowy na sporą kwotę. W regulaminie konkursu było napisane, że będzie to dokument jest imienny oraz, że nie można go przekazać innej osobie.
Wczoraj dostałam voucher i jest imienny ale jest tam również regulamin korzystania i jest napisane, że można go przekazać innej osobie tylko trzeba powiadomić biuro.
Czy to znaczy, że jednak mogę przekazać?
Nie chciałabym, żeby biuro Neckerman powiadomiło mnie, że przekazując voucher złamałam regulamin konkursu i żeby przepadła nagroda...

Czy ktoś miał podobny dylemat?
Dodam, że jestem w ciąży i po prostu nie bardzo mogę udać się w podróż...

najlepiej zadzwoń lub się udaj do biura podróży i się dowiedz, myślę, że tam Cię poinformują najdokładniej....
1 ewka656 0

joan

#6377881 Napisano: 10.07.2017 19:56:58
Ktoś wie, dlaczego masło z każdym miesiącem coraz szybciej staje się towarem luksusowym? Bo serio: 6 - 7 zł za jedną kostkę zwykłego masła? Jak tak dalej pójdzie, to taniej będzie smarować chleb pastą z awokado... emotka

kalka

#6377882 Napisano: 10.07.2017 20:08:53
joan napisał(a):

Ktoś wie, dlaczego masło z każdym miesiącem coraz szybciej staje się towarem luksusowym? Bo serio: 6 - 7 zł za jedną kostkę zwykłego masła? Jak tak dalej pójdzie, to taniej będzie smarować chleb pastą z awokado... emotka

He, he  emotka  Od kilku dni też się nad tym zastanawiam! emotka  
Nawet postanowiłam czekać na promocje masłowe w Biedrze, ale się rozczarowałam, bo nawet ceny w Biedronce rosną! emotka

defed

#6378034 Napisano: 11.07.2017 12:12:34
cb656 - nie ukrywam, że to właśnie na Ciebie liczyłam najbardziej, te życzenia są idealne!!! DZIĘKUJĘ emotka   i proszę o skasowanie treści  emotka

anet

#6378193 Napisano: 11.07.2017 20:34:09
Jeśli ktoś mógłby polecić jakiś korzystny cenowo nocleg w Gdańsku w terminie 16.08.-21.08. to proszę o kontakt na PW.
0 0

ziolko

#6380074 Napisano: 17.07.2017 17:34:31
Czy ktoś z Was starał się o dofinansowanie własnej działalności z Urzędu Pracy?? jeśli tak, to warto przeczytać artykuł, bo możecie nie doczekać się tych pieniędzy 
Miała dostać dotację na własny biznes. Ale PiS zabrał pieniądze, bo potrzebuje na program "Za życiem"
0 0

ace

#6382026 Napisano: 23.07.2017 22:02:11
czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka
0 0

ace

#6382082 Napisano: 24.07.2017 09:47:19
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLiIdz na Dunkirk - lepszy od King Arthur

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.

na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka
0 0

ace

#6382210 Napisano: 24.07.2017 13:06:52
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

superloser napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLiIdz na Dunkirk - lepszy od King Arthur

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka

Ze było wybierane NIE znaczy, ze kod jest do kina przypisany.Wystarczy isc i sprawdzic. Jak nie działa to kupić na King Arthur.
Ot, a Kinder Bueno użyć na inny seans.

ale Konkursowiczowi nie przystoi płacić za bilet emotka
Wiesz, nie znaczy, że jest ale nie znaczy też że nie jest emotka Dlatego pytam. A to że mogę iść osobiście w kinie sprawdzić czy kod działa to to ja wiem emotka
0 0

magdalena-1989

#6382670 Napisano: 25.07.2017 16:01:09
Po bardzo długiej przerwie pora wrócić do "starego hobby".
Już jako szczęśliwa mężatka emotka
Nowe nazwisko, pierwsze wysłane zgłoszenie na konkurs (akurat padło na Red Bulla z Tesco) i bach, wygrana dzienna. 
Zatem... powoli wracam do gry emotka

ludzka_istota

#6382854 Napisano: 26.07.2017 10:33:58
bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a): ... Marzy Wam się nowy tatuaż?... Nagrodą główną za najciekawszy komentarz jest VOUCHER NA TATUAŻ O WARTOŚCI 500 ZŁ ...

(Cytat z "Szybkich na FB") Jasny gwint, to tatuaże w salonie są tak drogie?! emotka emotka

Na to wygląda...
1 brucee 0