Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

WC - rozmowy o wszystkim

kalka

#6375083 Napisano: 03.07.2017 00:45:40
dorothy napisał(a):

czy zwracał ktoś zakup do Zalando? czy koniecznie musi być w kartonie?


Nie sądzę Dorotka. W końcu Zalando też nie zawsze przesyła ubrania w kartonach. Jak ostatnio kupowałam trzy sukienki dla córeczki, to przysłali mi je w foliowym opakowaniu kurierskim.

edzia21

#6375087 Napisano: 03.07.2017 01:57:53
kalka napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy zwracał ktoś zakup do Zalando? czy koniecznie musi być w kartonie?

Nie sądzę Dorotka. W końcu Zalando też nie zawsze przesyła ubrania w kartonach. Jak ostatnio kupowałam trzy sukienki dla córeczki, to przysłali mi je w foliowym opakowaniu kurierskim.

Dokładnie, tak jak pisze kalka - nie musi być w ich kartonie emotka  Kilka razy odsyłałam ciuchy zapakowane w inny karton, bądź folię - nie było problemu emotka
1 dorothy 0

taalvikki

#6375088 Napisano: 03.07.2017 02:19:27
southlander napisał(a):

edi999a napisał(a):

Agnes napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

edi999a napisał(a):

Macie jakieś sprawdzone miejsce w Małopolsce (raczej na południe od Krakowa) na jednodniowy wypad w dziećmi? Oczywiście tanio (albo jakieś zniżki- karta dużej rodziny itp.) emotka   

Inwałd park miniatur http://www.inwaldpark.pl/ i zator- https://energylandia.pl/ http://zatorland.pl/Zatorland-5.htmlPrzy okazji możesz zagrać o auto w Inwałdzie emotka

ja tez polecam te miejscaw zeszłym roku byłam w Inwałdzie i w Zatorlandzie z 2 letnim dzieckiem ( zachwyconym) ceny niestety nie są małe ale na szczęście ja miałam wygrane vouchery

Dzięki za propozycje. W Inwałdzie i Zatorze byliśmy w poprzednich latach (dzięki wygranym biletom emotka  ). Super miejsca - może jeszcze pojedziemy, nawet jak się nie uda wygrać wejściówek. Byliśmy w Niedzicy - rejs statkiem po jeziorze, zwiedzanie zamku, a potem szaleństwo w Spiskiej Krainie. Dzieciaki zadowolone w 100 % emotka

Może Szczawnica?
Wjechanie kolejką linową na Palenicę jest już atrakcją, do tego na górze jest fajny tor saneczkowy dla dzieci, jak będziecie mieć szczęście to pasie się urocza owieczka do pogłaskania. Do tego można wziąć spływ Dunajcem tratwą. Można pożyczyć rowery i pojechać w trasę wzdłuż Dunajca aż na Słowację, sporo rodzin tak widziałem. Jak dzieciakom nie straszna wędrówka to można wejść na Orlicę lub Trzy Korony skąd jest obłędny, wręcz nieziemski widok. Bardzo blisko jest Wąwóz Homole który jest prześliczny. W pobliżu w Krościenku jest jakiś park linowy.


popieram! Szczawnica jest wspaniała! bez pajacowania, za to z naturalnymi atrakcjami. emotka
0 0

dorothy

#6375115 Napisano: 03.07.2017 09:30:42
edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy zwracał ktoś zakup do Zalando? czy koniecznie musi być w kartonie?

Nie sądzę Dorotka. W końcu Zalando też nie zawsze przesyła ubrania w kartonach. Jak ostatnio kupowałam trzy sukienki dla córeczki, to przysłali mi je w foliowym opakowaniu kurierskim.

Dokładnie, tak jak pisze kalka - nie musi być w ich kartonie emotka  Kilka razy odsyłałam ciuchy zapakowane w inny karton, bądź folię - nie było problemu emotka

dziękuję, zmylił mnie zapis: Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonuemotka
0 0

budryska

#6375688 Napisano: 04.07.2017 12:25:29
Co się usłyszy, tego nie można "odsłyszeć" - właśnie usłyszałam Despacito po ...niemiecku emotka
0 0

andziulka21

#6375819 Napisano: 04.07.2017 16:21:14
Moi rodzice właśnie zorientowali się,że chcą wyjechać nad morze.. trochę późno no ale..
Dlatego mam do Was prośbę o pomoc, potrzebuje znaleźć jakąś fajną miescinke oraz domek/pokoje, gdzie i do morza blisko i dworzec niedaleko.. szukam w tym internecie już pare godzin i nic sensownego nie widzę:( 
Może ktoś z Was mógłby coś polecić? emotka  jesteście moją ostatnią deską ratunku przed spedzeniem kolejnych paru godzin w necie..
0 0

dorothy

#6375833 Napisano: 04.07.2017 16:40:44
cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

mylił mnie zapis: Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonuemotka

Ja tu nie widzę niczego mylącego. Karton to karton. Pudełko. Opakowanie. Ej, no weź nie wydziwiaj, tylko uruchom zdrowy rozsądek!

widocznie mam chory rozsądek
1 @gnieszk@ 0

kalka

#6375889 Napisano: 04.07.2017 18:56:22
cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

mylił mnie zapis: Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonuemotka

Ja tu nie widzę niczego mylącego. Karton to karton. Pudełko. Opakowanie. Ej, no weź nie wydziwiaj, tylko uruchom zdrowy rozsądek!

widocznie mam chory rozsądek

ja pitolę... emotka chciej tu ludziom pomóc. Beton. emotka

Musisz bardziej delikatnie emotka  
1 petunija1 0

notta

#6375905 Napisano: 04.07.2017 19:39:07
Witam ze zmienionym loginem emotka
ivów było kilka, a teraz jestem sama. Jedyna i niepowtarzalna emotka

donia7

#6375909 Napisano: 04.07.2017 19:44:11
ivanotta napisał(a):

Witam ze zmienionym loginem  emotka ivów było kilka, a teraz jestem sama. Jedyna i niepowtarzalna emotka

i ja emotka  nowa tożsamość emotka
1 notta 0

joan

#6375918 Napisano: 04.07.2017 20:07:48
andziulka21 napisał(a):

Moi rodzice właśnie zorientowali się,że chcą wyjechać nad morze.. trochę późno no ale..Dlatego mam do Was prośbę o pomoc, potrzebuje znaleźć jakąś fajną miescinke oraz domek/pokoje, gdzie i do morza blisko i dworzec niedaleko.. szukam w tym internecie już pare godzin i nic sensownego nie widzę:( 
Może ktoś z Was mógłby coś polecić? emotka  jesteście moją ostatnią deską ratunku przed spedzeniem kolejnych paru godzin w necie..


Jeśli chodzi o wygodny, bezpośredni dojazd (ze Śląska), polecam: Kołobrzeg, Ustkę i Darłówko.

Agroturystycznie nic nie podpowiem, ale za to z hoteli: Leda (Kołobrzeg), Lubicz (Ustka) i ewentualnie Apollo (Darłówko).
0 0

mia

#6375919 Napisano: 04.07.2017 20:08:41
Ludzie, dajcie se siana. emotka
Albo przynajmniej wrzućcie w stopkę chwilowo stary nick, bo już nie idzie dojść kto jest kto. Wszystkie awatary mam mieć w głowie? emotka

notta

#6375921 Napisano: 04.07.2017 20:11:30
donia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Witam ze zmienionym loginem  emotka ivów było kilka, a teraz jestem sama. Jedyna i niepowtarzalna emotka

i ja emotka  nowa tożsamość emotka

tylko uwaga: przy zmianie loginu automatycznie kasują się dodane konkursy i nie ma dostępy do części forum emotka
0 0

andziulka21

#6375929 Napisano: 04.07.2017 20:33:34
joan napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Moi rodzice właśnie zorientowali się,że chcą wyjechać nad morze.. trochę późno no ale..Dlatego mam do Was prośbę o pomoc, potrzebuje znaleźć jakąś fajną miescinke oraz domek/pokoje, gdzie i do morza blisko i dworzec niedaleko.. szukam w tym internecie już pare godzin i nic sensownego nie widzę:( Może ktoś z Was mógłby coś polecić? emotka  jesteście moją ostatnią deską ratunku przed spedzeniem kolejnych paru godzin w necie..


Jeśli chodzi o wygodny, bezpośredni dojazd (ze Śląska), polecam: Kołobrzeg, Ustkę i Darłówko.

Agroturystycznie nic nie podpowiem, ale za to z hoteli: Leda (Kołobrzeg), Lubicz (Ustka) i ewentualnie Apollo (Darłówko).

Oki, dziękuję ślicznie emotka  
I również dziękuję wszystkim za pw emotka  jesteście kochani emotka
0 0

zdolnabestia

#6376052 Napisano: 05.07.2017 10:37:34
Używam od lat AdBlocka, a od kilku dni pojawiają mi się reklamy na youtube. Nigdy wcześniej ich nie miałam, zawsze były zablokowane. Też tak macie? Coś się zmieniło? Są jakieś programy, którymi można blokować wyświetlanie tych reklam?
0 0

zdolnabestia

#6376059 Napisano: 05.07.2017 10:54:10
Właśnie, na ekonkach też wyświetlają mi się od kilku dni bannery reklamowe. Jest to o tyle uciążliwe, że reklama pojawia się po kilku sekundach. Wchodzę na stronę, klikam w coś, a akurat reklama wskoczyła w miejsce, w którym miałam kliknąć i wchodzę na stronę reklamową zamiast na to, co chciałam....
1 madzia1-s 0

pionas

#6376474 Napisano: 06.07.2017 09:11:35
mia napisał(a):

Ludzie, dajcie se siana. emotka Albo przynajmniej wrzućcie w stopkę chwilowo stary nick, bo już nie idzie dojść kto jest kto. Wszystkie awatary mam mieć w głowie? emotka

właśnie zastanawiam się czy nie założyć jakiegoś tematu w którym by była informacja kto na co zmienił login emotka

ivanotta napisał(a):

donia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Witam ze zmienionym loginem  emotka ivów było kilka, a teraz jestem sama. Jedyna i niepowtarzalna emotka

i ja emotka  nowa tożsamość emotka

tylko uwaga: przy zmianie loginu automatycznie kasują się dodane konkursy i nie ma dostępy do części forum emotka


problem nie powinien już występować...

cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

...reklama pojawia się po kilku sekundach. Wchodzę na stronę, klikam w coś, a akurat reklama wskoczyła w miejsce, w którym miałam kliknąć i wchodzę na stronę reklamową zamiast na to, co chciałam....

Hehehe, to działanie z premedytacją wiadomych sił - taka jest rola (podstępnej) reklamy... Zadanie wykonane, prosimy do kasy. emotka pionas co narobiłeś? emotka


reklamami zarządza firma zewnętrzna, ale nic mi nie wiadomo aby coś zmieniali w swoich kodach...
1 notta 0

agicho

#6376606 Napisano: 06.07.2017 12:58:58
Czy ktoś byłby w stanie polecić sprawdzoną kwaterę na jedną noc w Ustce?
0 0

Gość: julia1264

#6376675 Napisano: 06.07.2017 15:18:59
julia1264 napisał(a):

Zegarek sportowy w III etapie zottoaktywni u mnie i IV miejsce słuchawki dla córki. Pnę się w górę:) Szkoda,że odpuściłam IV tydzień

Zastanawia mnie dlaczego pojawiam się jako Julia 1264, a jestem Maciek1
1 defed 0

Monika11

#6376681 Napisano: 06.07.2017 15:33:24
julia1264 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

Zegarek sportowy w III etapie zottoaktywni u mnie i IV miejsce słuchawki dla córki. Pnę się w górę:) Szkoda,że odpuściłam IV tydzień

Zastanawia mnie dlaczego pojawiam się jako Julia 1264, a jestem Maciek1

Ryzykuję karniaka -ale co tam ten sam problem ,pisałam do Pionasa zmieniałam hasła i jak się loguję mam Maćka 1 -mogę czytać jego wiadomości i nic nie wywalczyłam . Dzieje się tak jak włączę logowanie przez FB , wkurza mnie to już , bo czy ktoś byłby zadowolony , że czytam jego wiadomości .Przecież to są prywatne wiadomości .I nic nie wywalczyłam
1 defed 0