Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

WC - rozmowy o wszystkim

cherry_coke

#6371501 Napisano: 24.06.2017 17:36:08
bruce napisał(a):

Ist-tu-lejt, już wykasowałam posty. Nie będę ryzykowała dostaw ...hmmm... pizzy... emotka emotka

Jeśli to olx to nie ma obowiązku podawania swojego numeru telefonu do ogłoszenia. Jeśli nie chcesz by Twój numer był widoczny dla wszystkich wystaw ogłoszenie bez numeru. Dogaduj się w wiadomościach prywatnych. A numerem telefonu z potencjalnym kupcem dziel się kiedy uznasz to za stosowne lub wcale. Ja sprzedaję rzeczy i nigdy nie dzielę się numerem tel. Mam tu na myśli sprzedaż z wysyłką, a nie z odbiorem bezpośrednim, z którego też zrezygnowałam, bo niektórzy nie potrafią szanować czasu drugiej osoby.
1 brucee 0

mysia

#6371524 Napisano: 24.06.2017 19:51:28
Ja na olx też nie podaję nr tel. wystarczy że "zainteresowani" mnie wkurzają np: ostatnio kobieta negocjuje cene, ja już chcę się pozbyć,zgadzam się a ona potem się nie odzywa,by odezwać się po kilku dniach że nie no ona zdecydowana bierze! Ja odpisuje a ona znowu nic.. emotka Ostatnio wypisuje do mnie kobieta 4 wiadomosci  mam od niej z rana, bo chce rower, mam robić rezerwacje, ona przyjedzie jeszcze zobaczy czy może dzisiaj przyjechać itd. podaję jej nr i adres i znowu cisza, napisałam co sądzę że czekam, no to przeprasza jednak zrezygnowała i nie dała mi znać.. To w sumie pikuś, w porównaniu do zboczeńców na olx..
0 0

dolly

#6371525 Napisano: 24.06.2017 19:57:32
Mysia napisał(a):

Ja na olx też nie podaję nr tel. wystarczy że "zainteresowani" mnie wkurzają np: ostatnio kobieta negocjuje cene, ja już chcę się pozbyć,zgadzam się a ona potem się nie odzywa,by odezwać się po kilku dniach że nie no ona zdecydowana bierze! Ja odpisuje a ona znowu nic.. emotka Ostatnio wypisuje do mnie kobieta 4 wiadomosci  mam od niej z rana, bo chce rower, mam robić rezerwacje, ona przyjedzie jeszcze zobaczy czy może dzisiaj przyjechać itd. podaję jej nr i adres i znowu cisza, napisałam co sądzę że czekam, no to przeprasza jednak zrezygnowała i nie dała mi znać.. To w sumie pikuś, w porównaniu do zboczeńców na olx..

emotka tez mi sie taki trafił,  choc wtedy do smiechu mi nie bylo  emotka
1 mysia 0

mysia

#6371526 Napisano: 24.06.2017 20:02:36
dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja na olx też nie podaję nr tel. wystarczy że "zainteresowani" mnie wkurzają np: ostatnio kobieta negocjuje cene, ja już chcę się pozbyć,zgadzam się a ona potem się nie odzywa,by odezwać się po kilku dniach że nie no ona zdecydowana bierze! Ja odpisuje a ona znowu nic.. emotka Ostatnio wypisuje do mnie kobieta 4 wiadomosci  mam od niej z rana, bo chce rower, mam robić rezerwacje, ona przyjedzie jeszcze zobaczy czy może dzisiaj przyjechać itd. podaję jej nr i adres i znowu cisza, napisałam co sądzę że czekam, no to przeprasza jednak zrezygnowała i nie dała mi znać.. To w sumie pikuś, w porównaniu do zboczeńców na olx..

emotka tez mi sie taki trafił,  choc wtedy do smiechu mi nie bylo  emotka

Szkoda, że na allegro teraz takie prowizje tam się ktoś zdecyduje klika i jest PayU a tutaj szkoda gadać..
0 0

dolly

#6371528 Napisano: 24.06.2017 20:07:28
Mysia napisał(a):

dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja na olx też nie podaję nr tel. wystarczy że "zainteresowani" mnie wkurzają np: ostatnio kobieta negocjuje cene, ja już chcę się pozbyć,zgadzam się a ona potem się nie odzywa,by odezwać się po kilku dniach że nie no ona zdecydowana bierze! Ja odpisuje a ona znowu nic.. emotka Ostatnio wypisuje do mnie kobieta 4 wiadomosci  mam od niej z rana, bo chce rower, mam robić rezerwacje, ona przyjedzie jeszcze zobaczy czy może dzisiaj przyjechać itd. podaję jej nr i adres i znowu cisza, napisałam co sądzę że czekam, no to przeprasza jednak zrezygnowała i nie dała mi znać.. To w sumie pikuś, w porównaniu do zboczeńców na olx..

emotka tez mi sie taki trafił,  choc wtedy do smiechu mi nie bylo  emotka

Szkoda, że na allegro teraz takie prowizje tam się ktoś zdecyduje klika i jest PayU a tutaj szkoda gadać..

Podnieśli?  Nie sprawdzałam dawno...
0 0

mysia

#6371531 Napisano: 24.06.2017 20:19:35
dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

dolly napisał(a):

Mysia napisał(a):

Ja na olx też nie podaję nr tel. wystarczy że "zainteresowani" mnie wkurzają np: ostatnio kobieta negocjuje cene, ja już chcę się pozbyć,zgadzam się a ona potem się nie odzywa,by odezwać się po kilku dniach że nie no ona zdecydowana bierze! Ja odpisuje a ona znowu nic.. emotka Ostatnio wypisuje do mnie kobieta 4 wiadomosci  mam od niej z rana, bo chce rower, mam robić rezerwacje, ona przyjedzie jeszcze zobaczy czy może dzisiaj przyjechać itd. podaję jej nr i adres i znowu cisza, napisałam co sądzę że czekam, no to przeprasza jednak zrezygnowała i nie dała mi znać.. To w sumie pikuś, w porównaniu do zboczeńców na olx..

emotka tez mi sie taki trafił,  choc wtedy do smiechu mi nie bylo  emotka

Szkoda, że na allegro teraz takie prowizje tam się ktoś zdecyduje klika i jest PayU a tutaj szkoda gadać..

Podnieśli?  Nie sprawdzałam dawno...

Zależy jaka kategoria, ale są zbliżone opłaty np: 100zł 5-6% ceny, 100,01-1000 zł płacisz 6 zł plus 3% kwoty powyżej 100 zł, 1000,01-5000 zł płacisz 33 zł plus 1,5% kwoty powyżej 1000 zł itd. więc unikam już allegro emotka
3 brucee, joan, dolly 0

marocco

#6371589 Napisano: 25.06.2017 00:42:19
Brałam pierwszy raz udział w konkursie w Brico, czy nasze hasełka oceniała centrala?
0 0

androm

#6371590 Napisano: 25.06.2017 01:23:05
cudaczek121 napisał(a):

kermit napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

joan napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. (...)

Nie znasz siem, ja żem widziała w tivi już kilka razy ludzi twierdzących, że za dwa tysiące emerytury nie da się wyżyć emotka

Jeżeli mogę, to dodam coś od siebie.. Oczywiście bardzo mi przykro,że ten Pan popełnił samobójstwo.. ale wydaje mi się,że raczej o emeryturę nie chodziło. Wszak, był jeszcze młodym człowiekiem i zawsze mógł dorobić, oczywiście nie mówię o pracy fizycznej, znam ludzi z gorszym stanem zdrowia, którzy znajdują coś dla siebie. Moim zdaniem samobójstwo to jest pewnego rodzaju tchórzostwo, pójście na łatwiznę, bo z każdej sytuacji jest inne wyjście.Reasumując, gdyby wszyscy w tym kraju mieli takie podejście, to pewnie co piąty by się powiesił, z różnych i błahych powodów, z braku kasy również.

Dodam jeszcze,że naprawdę współczuję rodzinie i znajomym tego Pana. emotka

Oj to chyba nie do końca tak... Tchórzostwo? Pójście na łatwiznę? Wbrew pozorom, żeby odebrać sobie życie trzeba ogromnej odwagi. Natomiast zgadzam się z tym, że na logikę to nie emerytura była powodem. Byłby to powód zwyczajnie zbyt błahy.  Może depresja, a może masa innych problemów, a to była po prostu taka kropla, która przepełniła czarę. Gdyby ludzie byli tak słabi psychicznie, że popełnialiby samobójstwo np. z powodu utraty pracy itd. (nie wspomnę o rzeszy frankowiczów) to ludzkość już by chyba dawno wyginęła... Tragedia ogromna i trauma dla rodziny...

Wiesz to jest coś takiego na zasadzie: Boję się umrzeć,ale jeszcze bardziej boję się  żyć.Zgadzam się,że aby zapragnąć pożegnać się z życiem, to przeważnie jest kilka "składowych". Każdy z nas ma inną psychikę, sposób odczuwania i to, co dla jednych będzie sytuacją jeszcze "do przyjęcia", podniesie się po tym i będzie w stanie normalnie funkcjonować, to dla drugiego człowieka będzie to tak traumatyczne przeżycie, dramat i beznadziejna sytuacja, że aż zostanie doprowadzony do ostateczności.Sama miewam takie dni, kiedy chciałabym,aby to wszystko się już skończyło, że już dalej nie dam rady ciągnąć tego "wózka", ale z drugiej strony jestem bardzo ciekawa, jak się moje życie dalej potoczy.I ta ciekawość właśnie, póki co zwycięża emotka

ja wiem jak się potoczy - będziesz dalej wygrywać w zdrapki i doładowania. Mam nadzieję, że ta wizja Cię satysfakcjonuje.:))
0 0

cudaczek121

#6371626 Napisano: 25.06.2017 11:25:30
@ androm, wolałabym wygrywać bardziej ambitne i większe nagrody,a oprócz tego przeżyć w tym życiu coś niesamowitego i niespodziewanegoemotka
0 0

mia

#6371765 Napisano: 25.06.2017 21:00:09
bruce napisał(a):

Skoro Wrrrryyy się pojawił (wiem, dzięki "Powiadomieniom" emotka ), to chciałabym nieśmiało zapytać, jaki napis zawiera chmurka z awarata, bo doczytać nie umiem, a jestem bardzo ciekawa. emotka emotka

Bruce, o to chodzi? emotka
1 brucee 0

asiam

#6371777 Napisano: 25.06.2017 21:41:23
Czy są jakieś promocje z Lecha lub Warki bo znalazłam kody i nie wiem czy potrzebne..
0 0

andziulka21

#6371784 Napisano: 25.06.2017 21:48:51
bruce napisał(a):

asiam napisał(a):

Czy są jakieś promocje z Lecha lub Warki bo znalazłam kody i nie wiem czy potrzebne..

Lech proponują w innym wątku w zamian za kody Lay's, zatem chyba coś jest z Lechem, ale w bazie znaleźć nie umiem, a sama nie biorę udziału w konkursach z piwami.

Lech emotka  
https://www.e-kon...ka.html#.WVATgXowgwg
1 brucee 0

andziulka21

#6371788 Napisano: 25.06.2017 22:01:47
Kochane kobietki, czy możecie polecić mi jakiś fajny sklep internetowy z damskimi ciuszkami dobrymi gatunkowo? emotka
(Prócz zalando i answer) emotka
1 brucee 0

andziulka21

#6371792 Napisano: 25.06.2017 22:13:05
bruce napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Kochane kobietki, czy możecie polecić mi jakiś fajny sklep internetowy z damskimi ciuszkami dobrymi gatunkowo? emotka (Prócz zalando i answer) emotka

Vubu ma fajne rzeczy (często tu w bazie były konkursy), ale na FB są ciągłe wpisy niezadowolonych klientek o długich oczekiwaniach, goodlookin.pl na FB też ma ciekawe ciuchy i rozdania są tam prowadzone sukcesywnie, wyniki - często i terminowo, podobnie jak (na podstawie wpisów forum) wysyłki. Bon Prix znam sama, bo korzystałam wielokrotnie w przeszłości, lecz obecnie ceny są tam strasznie wysokie, a mało (wcale) jest niestety promocji.

Dziękuję Ci ślicznie emotka  tak to prawda, Bon Prix już przegina z tymi cenami... 
Tamtych nie znam, więc sobie zerkne emotka
1 brucee 0

zezowaty_kot

#6371807 Napisano: 25.06.2017 23:01:05
Bon prix ma zawyżoną rozmiarówkę, ich najmniejszy rozmiar to takie 36 skłaniające się ku 38 i często przedstawiane jest jako 34. Teraz wszędzie promocje, mohito, h&m, Reserved, mango, - można używać ile dusza zapragnie. 
0 0

ace

#6371857 Napisano: 26.06.2017 08:20:16
zezowaty_kot napisał(a):

Bon prix ma zawyżoną rozmiarówkę, ich najmniejszy rozmiar to takie 36 skłaniające się ku 38 i często przedstawiane jest jako 34. Teraz wszędzie promocje, mohito, h&m, Reserved, mango, - można używać ile dusza zapragnie. 

o tak... I do tego Bon Prix ma na prawdę kiepską jakość. Choć z drugiej strony chyba żadna sieciówka również jakością nie powala...
0 0

nel1984

#6371869 Napisano: 26.06.2017 09:02:34
ace napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Bon prix ma zawyżoną rozmiarówkę, ich najmniejszy rozmiar to takie 36 skłaniające się ku 38 i często przedstawiane jest jako 34. Teraz wszędzie promocje, mohito, h&m, Reserved, mango, - można używać ile dusza zapragnie. 

o tak... I do tego Bon Prix ma na prawdę kiepską jakość. Choć z drugiej strony chyba żadna sieciówka również jakością nie powala...

O tak, właśnie sobie uświadomiłam, że przynajmniej raz w miesiącu jestem u krawcowej i łatam mini dziurki (zrobione np przez wieszak), albo szwy które po praniu puściły. 
0 0

edi999a

#6372147 Napisano: 26.06.2017 16:48:08
Macie jakieś sprawdzone miejsce w Małopolsce (raczej na południe od Krakowa) na jednodniowy wypad w dziećmi? Oczywiście tanio (albo jakieś zniżki- karta dużej rodziny itp.) emotka   
0 0

bzowapani

#6372247 Napisano: 26.06.2017 19:18:03
Hotel Czarny Groń Rzyki. Mnóstwo atrakcji dla dzieci emotka
0 0

mama2006

#6372251 Napisano: 26.06.2017 19:22:00
mama2006 napisał(a):

będę w sierpniu jechać, z okolic Torunia, do Krynicy Górskiej. Ponieważ to daleko chciałabym gdzieś w połowie drogi zatrzymać się na nocleg, gdzieś okolice Częstochowy albo Kielc .Może ktoś mi polecić jakiś niedrogi ale przyzwoity nocleg?

0 0