Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Gość: giuliettaX

#6371344 Napisano: 23.06.2017 23:27:55
marzanna napisał(a):

mama2006 napisał(a):

marzanna napisał(a):

giulietta napisał(a):

marzanna napisał(a):

Nie sądzę, że to dobry pomysł by akurat do tego wątku przemycać wątki polityczne. No ale jeśli ktoś koniecznie musi wylać swoją frustrację, to polecam wątek "wkurza mnie".... Nie sądzę też, by zmarły pozostawił po sobie list pożegnalny i napisał, że kończy ze sobą właśnie z powodu obniżenia emerytury. Niech spoczywa w pokoju. On już nie potrzebuje "adwokatów".

cb656 po całym forum niezgodnie z regulaminem i prawem szasta polityką itp. za co dawno powinien mieć bana, a nie ma nawet karniaka... nie czuję tu żadnej frustracji tylko właśnie empatię... ktoś, kto nie zna tego uczucia, co widać w jednej z powyższych wypowiedzi nie powinien dla taktu się wypowiadać.....

Taktu to nie ma ten, kto w tym wątku przywołuje wątki polityczne  emotka

taktu to nie ma ktoś, kto publicznie wytyka komuś brak taktu

Ja też Cię pozdrawiam emotka I Twojego pieska (mam takiego samego) emotka

ooo jak pozmieniane niekorzystnie cytaty... jak się o czymś mówi to trzeba się na tym znać i dobrze wiedzieć, co można powiedzieć, a czego nie... emotka  publicznie czy prywatnie emotka  co dziś zrobiliście, żeby ten świat był lepszy?  emotka  niech admini przeniosą tą dyskusję emotka
0 0

ziolko

#6371350 Napisano: 23.06.2017 23:39:15
tu przeniosłam całą dyskusję z tematu "żegnamy zmarłych" 
2 brucee, kalka 0

Gość: giuliettaX

#6371353 Napisano: 23.06.2017 23:41:17
ziolko napisał(a):

tu przeniosłam całą dyskusję z tematu "żegnamy zmarłych" 

super i dzięki emotka  może się jutro bardziej rozwinie, bo noc to wiadomo... tylko czemu do damskiego? to cb już nie wejdzie?  emotka
0 0

joan

#6371356 Napisano: 23.06.2017 23:45:40
ewikewikk napisał(a):

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. (...)


Nie znasz siem, ja żem widziała w tivi już kilka razy ludzi twierdzących, że za dwa tysiące emerytury nie da się wyżyć emotka

marzanna

#6371363 Napisano: 24.06.2017 00:14:37
giulietta napisał(a):

marzanna napisał(a):

mama2006 napisał(a):

marzanna napisał(a):

giulietta napisał(a):

marzanna napisał(a):

Nie sądzę, że to dobry pomysł by akurat do tego wątku przemycać wątki polityczne. No ale jeśli ktoś koniecznie musi wylać swoją frustrację, to polecam wątek "wkurza mnie".... Nie sądzę też, by zmarły pozostawił po sobie list pożegnalny i napisał, że kończy ze sobą właśnie z powodu obniżenia emerytury. Niech spoczywa w pokoju. On już nie potrzebuje "adwokatów".

cb656 po całym forum niezgodnie z regulaminem i prawem szasta polityką itp. za co dawno powinien mieć bana, a nie ma nawet karniaka... nie czuję tu żadnej frustracji tylko właśnie empatię... ktoś, kto nie zna tego uczucia, co widać w jednej z powyższych wypowiedzi nie powinien dla taktu się wypowiadać.....

Taktu to nie ma ten, kto w tym wątku przywołuje wątki polityczne  emotka

taktu to nie ma ktoś, kto publicznie wytyka komuś brak taktu

Ja też Cię pozdrawiam emotka I Twojego pieska (mam takiego samego) emotka

ooo jak pozmieniane niekorzystnie cytaty... jak się o czymś mówi to trzeba się na tym znać i dobrze wiedzieć, co można powiedzieć, a czego nie...  emotka  publicznie czy prywatnie  emotka  co dziś zrobiliście, żeby ten świat był lepszy?  emotka  niech admini przeniosą tą dyskusję  emotka

Co pozmieniane? Jakie cytaty? I kto rzekomo pozmieniał?
0 0

andziulka21

#6371366 Napisano: 24.06.2017 00:18:29
joan napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. (...)

Nie znasz siem, ja żem widziała w tivi już kilka razy ludzi twierdzących, że za dwa tysiące emerytury nie da się wyżyć emotka

Jeżeli mogę, to dodam coś od siebie.. 
Oczywiście bardzo mi przykro,że ten Pan popełnił samobójstwo.. ale wydaje mi się,że raczej o emeryturę nie chodziło. Wszak, był jeszcze młodym człowiekiem i zawsze mógł dorobić, oczywiście nie mówię o pracy fizycznej, znam ludzi z gorszym stanem zdrowia, którzy znajdują coś dla siebie. 
Moim zdaniem samobójstwo to jest pewnego rodzaju tchórzostwo, pójście na łatwiznę, bo z każdej sytuacji jest inne wyjście.
Reasumując, gdyby wszyscy w tym kraju mieli takie podejście, to pewnie co piąty by się powiesił, z różnych i błahych powodów, z braku kasy również.

Dodam jeszcze,że naprawdę współczuję rodzinie i znajomym tego Pana. emotka

Gość: kermit

#6371372 Napisano: 24.06.2017 00:28:47
andziulka21 napisał(a):

joan napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. (...)

Nie znasz siem, ja żem widziała w tivi już kilka razy ludzi twierdzących, że za dwa tysiące emerytury nie da się wyżyć emotka

Jeżeli mogę, to dodam coś od siebie.. Oczywiście bardzo mi przykro,że ten Pan popełnił samobójstwo.. ale wydaje mi się,że raczej o emeryturę nie chodziło. Wszak, był jeszcze młodym człowiekiem i zawsze mógł dorobić, oczywiście nie mówię o pracy fizycznej, znam ludzi z gorszym stanem zdrowia, którzy znajdują coś dla siebie. 
Moim zdaniem samobójstwo to jest pewnego rodzaju tchórzostwo, pójście na łatwiznę, bo z każdej sytuacji jest inne wyjście.
Reasumując, gdyby wszyscy w tym kraju mieli takie podejście, to pewnie co piąty by się powiesił, z różnych i błahych powodów, z braku kasy również.

Dodam jeszcze,że naprawdę współczuję rodzinie i znajomym tego Pana. emotka

Oj to chyba nie do końca tak... Tchórzostwo? Pójście na łatwiznę? Wbrew pozorom, żeby odebrać sobie życie trzeba ogromnej odwagi. Natomiast zgadzam się z tym, że na logikę to nie emerytura była powodem. Byłby to powód zwyczajnie zbyt błahy.  Może depresja, a może masa innych problemów, a to była po prostu taka kropla, która przepełniła czarę. Gdyby ludzie byli tak słabi psychicznie, że popełnialiby samobójstwo np. z powodu utraty pracy itd. (nie wspomnę o rzeszy frankowiczów) to ludzkość już by chyba dawno wyginęła... Tragedia ogromna i trauma dla rodziny...
1 joan 0

marzanna

#6371374 Napisano: 24.06.2017 00:34:19
kermit napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

joan napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. (...)

Nie znasz siem, ja żem widziała w tivi już kilka razy ludzi twierdzących, że za dwa tysiące emerytury nie da się wyżyć emotka

Jeżeli mogę, to dodam coś od siebie.. Oczywiście bardzo mi przykro,że ten Pan popełnił samobójstwo.. ale wydaje mi się,że raczej o emeryturę nie chodziło. Wszak, był jeszcze młodym człowiekiem i zawsze mógł dorobić, oczywiście nie mówię o pracy fizycznej, znam ludzi z gorszym stanem zdrowia, którzy znajdują coś dla siebie. Moim zdaniem samobójstwo to jest pewnego rodzaju tchórzostwo, pójście na łatwiznę, bo z każdej sytuacji jest inne wyjście.
Reasumując, gdyby wszyscy w tym kraju mieli takie podejście, to pewnie co piąty by się powiesił, z różnych i błahych powodów, z braku kasy również.

Dodam jeszcze,że naprawdę współczuję rodzinie i znajomym tego Pana. emotka

Oj to chyba nie do końca tak... Tchórzostwo? Pójście na łatwiznę? Wbrew pozorom, żeby odebrać sobie życie trzeba ogromnej odwagi. Natomiast zgadzam się z tym, że na logikę to nie emerytura była powodem. Byłby to powód zwyczajnie zbyt błahy.  Może depresja, a może masa innych problemów, a to była po prostu taka kropla, która przepełniła czarę. Gdyby ludzie byli tak słabi psychicznie, że popełnialiby samobójstwo np. z powodu utraty pracy itd. (nie wspomnę o rzeszy frankowiczów) to ludzkość już by chyba dawno wyginęła... Tragedia ogromna i trauma dla rodziny...

Bardzo możliwe też, że wśród rzeszy poszkodowanych w aferze Amber Gold też zdarzyły lub zdarzą się samobójstwa. Pewnie dla niektórych osób też byłby to powód, by wszcząć tu dyskusję o zabarwieniu politycznym. Oby nie w wątku "żegnamy zmarłych".
2 kalka, joan 0

anula81

#6371383 Napisano: 24.06.2017 08:50:23
a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka



i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka
0 0

cherry_coke

#6371398 Napisano: 24.06.2017 10:12:54
anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oczywiście, że należy być ostrożnym. Jak ten ktoś nie ma zaufania do Ciebie i tak argumentuje wysyłkę za pobraniem to niech na konto zapłaci Ci za samą wysyłkę. Jeśli nie odbierze jej Ty nie będziesz stratna na wysyłce. Jeśli się nie zgodzi to ... wiadomo. emotka  
1 mysia 0

anula81

#6371400 Napisano: 24.06.2017 10:15:58
cherry_coke napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oczywiście, że należy być ostrożnym. Jak ten ktoś nie ma zaufania do Ciebie i tak argumentuje wysyłkę za pobraniem to niech na konto zapłaci Ci za samą wysyłkę. Jeśli nie odbierze jej Ty nie będziesz stratna na wysyłce. Jeśli się nie zgodzi to ... wiadomo. emotka  

dobrze mówisz czekam na odp. a tak mnie pikło sparwdzić, czy długo jest na forum emotka a tu bach 1 dzień
0 0

cudaczek121

#6371402 Napisano: 24.06.2017 10:29:27
kermit napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

joan napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Nie zapominajmy, że ten pan emeryturę miał w wieku 40 -42 lat, a ponad 2 tysiące to sporo kasy. (...)

Nie znasz siem, ja żem widziała w tivi już kilka razy ludzi twierdzących, że za dwa tysiące emerytury nie da się wyżyć emotka

Jeżeli mogę, to dodam coś od siebie.. Oczywiście bardzo mi przykro,że ten Pan popełnił samobójstwo.. ale wydaje mi się,że raczej o emeryturę nie chodziło. Wszak, był jeszcze młodym człowiekiem i zawsze mógł dorobić, oczywiście nie mówię o pracy fizycznej, znam ludzi z gorszym stanem zdrowia, którzy znajdują coś dla siebie. Moim zdaniem samobójstwo to jest pewnego rodzaju tchórzostwo, pójście na łatwiznę, bo z każdej sytuacji jest inne wyjście.
Reasumując, gdyby wszyscy w tym kraju mieli takie podejście, to pewnie co piąty by się powiesił, z różnych i błahych powodów, z braku kasy również.

Dodam jeszcze,że naprawdę współczuję rodzinie i znajomym tego Pana. emotka

Oj to chyba nie do końca tak... Tchórzostwo? Pójście na łatwiznę? Wbrew pozorom, żeby odebrać sobie życie trzeba ogromnej odwagi. Natomiast zgadzam się z tym, że na logikę to nie emerytura była powodem. Byłby to powód zwyczajnie zbyt błahy.  Może depresja, a może masa innych problemów, a to była po prostu taka kropla, która przepełniła czarę. Gdyby ludzie byli tak słabi psychicznie, że popełnialiby samobójstwo np. z powodu utraty pracy itd. (nie wspomnę o rzeszy frankowiczów) to ludzkość już by chyba dawno wyginęła... Tragedia ogromna i trauma dla rodziny...

Wiesz to jest coś takiego na zasadzie: Boję się umrzeć,ale jeszcze bardziej boję się  żyć.Zgadzam się,że aby zapragnąć pożegnać się z życiem, to przeważnie jest kilka "składowych". Każdy z nas ma inną psychikę, sposób odczuwania i to, co dla jednych będzie sytuacją jeszcze "do przyjęcia", podniesie się po tym i będzie w stanie normalnie funkcjonować, to dla drugiego człowieka będzie to tak traumatyczne przeżycie, dramat i beznadziejna sytuacja, że aż zostanie doprowadzony do ostateczności.Sama miewam takie dni, kiedy chciałabym,aby to wszystko się już skończyło, że już dalej nie dam rady ciągnąć tego "wózka", ale z drugiej strony jestem bardzo ciekawa, jak się moje życie dalej potoczy.I ta ciekawość właśnie, póki co zwycięża emotka
1 29renata 0

nel1984

#6371403 Napisano: 24.06.2017 10:35:49
anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oj błagam, nieeee! Jak ja wypatrzę jakiś konkurs i już się ucieszę, że punkcik będzie to się okazuje, że ten konkurs już jest w bazie. Znalazłam w końcu jeden i co? Mam problem z dodaniem. A gwarantuję, że nie jestem wyłudzaczem ani oszustem.
0 0

anula81

#6371409 Napisano: 24.06.2017 11:17:05
nel1984 napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oj błagam, nieeee! Jak ja wypatrzę jakiś konkurs i już się ucieszę, że punkcik będzie to się okazuje, że ten konkurs już jest w bazie. Znalazłam w końcu jeden i co? Mam problem z dodaniem. A gwarantuję, że nie jestem wyłudzaczem ani oszustem.

tak niestety też się zdarza, sama w piątek dodałam 3 konkursy z czego widziałam je po 2 min od pojawienia i tylko jeden defakto zdążyłam dodać ja emotka ale pomyśl jak się baza rozbudowuje, ile szans, jak sie każdy przyłoży emotka jak coś wypatrzysz na FB to od razu dodawaj, a napewno sie uda, fakt trzeba mieć masę stron polubionych śledzić je ale jest to do zrobienia powodzenia i trzymam kciuki emotka
1 nel1984 0

mysia

#6371416 Napisano: 24.06.2017 11:57:04
anula81 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oczywiście, że należy być ostrożnym. Jak ten ktoś nie ma zaufania do Ciebie i tak argumentuje wysyłkę za pobraniem to niech na konto zapłaci Ci za samą wysyłkę. Jeśli nie odbierze jej Ty nie będziesz stratna na wysyłce. Jeśli się nie zgodzi to ... wiadomo. emotka  

dobrze mówisz czekam na odp. a tak mnie pikło sparwdzić, czy długo jest na forum emotka a tu bach 1 dzień

A ja myślę że to może być "stary" forumowicz, który nie chce żebyś znała jego dane i stąd nowe konto emotka ale też bym prosiła o pieniążki za przesyłkę wcześniej i z głowy emotka
0 0

rafi323raf

#6371421 Napisano: 24.06.2017 12:22:06
Jak ktoś (głównie z OLX) się uprze za pobraniem to zawsze biorę za 2 przesyłki kasę. Bo w razie czegoś za zwrot też musisz zapłacić. Już tak się zdarzyło, że kuriera ktoś nie odebrał i bym był w plecy 40 zł... No, ale zapłacił z góry wcześniej.
0 0

joan

#6371428 Napisano: 24.06.2017 12:41:57
Mysia napisał(a):

A ja myślę że to może być "stary" forumowicz, który nie chce żebyś znała jego dane i stąd nowe konto emotka ale też bym prosiła o pieniążki za przesyłkę wcześniej i z głowy emotka


Zgadzam się całkowicie emotka


Z innej beczki: co to jest taki plastikowy śmieć, niby jakiś gadżet do kręcenia w palcach czy coś... fingercośtam... czy to ma jakieś zastosowanie, czy po prostu rzeczywiście tylko plastikowy śmieć? Bo widzę, że ludzie graja o niego na FB i dziwny lans się pojawia emotka
1 kalka 0

donia7

#6371429 Napisano: 24.06.2017 12:45:11
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

A ja myślę że to może być "stary" forumowicz, który nie chce żebyś znała jego dane i stąd nowe konto emotka ale też bym prosiła o pieniążki za przesyłkę wcześniej i z głowy emotka

Zgadzam się całkowicie emotka


Z innej beczki: co to jest taki plastikowy śmieć, niby jakiś gadżet do kręcenia w palcach czy coś... fingercośtam... czy to ma jakieś zastosowanie, czy po prostu rzeczywiście tylko plastikowy śmieć? Bo widzę, że ludzie graja o niego na FB i dziwny lans się pojawia emotka

fidget spinner- plastikowy (metalowy), beznadziejny śmieć...
Moje dzieci też im uległy, no i kupiłam. Jeden dzień zabawy i gdzieś sobie te spinnery tam leżą emotka
2 joan, nkba 0

dolly

#6371444 Napisano: 24.06.2017 13:29:55
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

A ja myślę że to może być "stary" forumowicz, który nie chce żebyś znała jego dane i stąd nowe konto emotka ale też bym prosiła o pieniążki za przesyłkę wcześniej i z głowy emotka

Zgadzam się całkowicie emotka


Z innej beczki: co to jest taki plastikowy śmieć, niby jakiś gadżet do kręcenia w palcach czy coś... fingercośtam... czy to ma jakieś zastosowanie, czy po prostu rzeczywiście tylko plastikowy śmieć? Bo widzę, że ludzie graja o niego na FB i dziwny lans się pojawia emotka

Śmieć czy nie niektórym pomaga. Ewolucje z tym kreciolkiem mozna robic, wiec dzieciaki maja zabawe, a ze kosztuje w granicach 12-30 zl to szal zapanowal. Oczywiscie sa i duzo drozsze, ale to juz dla maniakow emotka
Ps. Pomaga na koncentracje, na nerwy, na chec zapalenia emotka
2 kalka, joan 0

anula81

#6371446 Napisano: 24.06.2017 13:31:26
Mysia napisał(a):

anula81 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja tak z innej beczki, nowe konto ktoś założył 22.06, od razu pisze, że chce to i to i wysłać za pobraniem, obawiam się .... też tak uważacie że trzeba być z nowymi ostrożnym ? zapewne zajrzy do tego wątku emotka i w dalszym ciągu uważam iż wstęp na forum powinny mieć osoby które dodają te 3 konkursy to daje pewność, ze nie wpadają tutaj wyłudzacze i oszuści emotka

Oczywiście, że należy być ostrożnym. Jak ten ktoś nie ma zaufania do Ciebie i tak argumentuje wysyłkę za pobraniem to niech na konto zapłaci Ci za samą wysyłkę. Jeśli nie odbierze jej Ty nie będziesz stratna na wysyłce. Jeśli się nie zgodzi to ... wiadomo. emotka  

dobrze mówisz czekam na odp. a tak mnie pikło sparwdzić, czy długo jest na forum emotka a tu bach 1 dzień

A ja myślę że to może być "stary" forumowicz, który nie chce żebyś znała jego dane i stąd nowe konto emotka ale też bym prosiła o pieniążki za przesyłkę wcześniej i z głowy emotka

mówisz Mysia, ze tak ludzie też chronią swoje dane pod nowymi Nicami? na to bym nie wpadła ... milo by było, gdyby moje obawy były bezpodstawne, podzielę się chętnie efektami,  jak transakcja dojdzie do skutku. emotka  
1 mysia 0