Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

isabella

#6355123 Napisano: 11.05.2017 13:57:14
cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?

Isabell, Isabel, lalala... emotka gołąb skrzydłem jak w pierś białej ciszy... emotka
Taaa... to powiadasz, że nie widziałaś jeszcze wyszukiwarki? Ona (ta wyszukiwarka) znajduje się na samej górze po prawej stronie. Tam wpisujesz (albo wklejasz) adres czy inny fragment tekstu, którego istnienie w bazie, w opisach konkursów, chcesz sprawdzić.
Jesli to adres internetowy z facebooka, proponuję OGRAniczyć GO TYLKO DO TEGO FRAGMENTU, KTÓRY POKAZUJE NAZWĘ PROFILU - RESZTA NIEPOTRZEBNA. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskasz odpowiedź o wszystkich konkursach w bazie, które ten profil organizuje. Na przykładzie wybranego konkursu, dobrze? To jest link do konkursu na facebooku https://www.faceb...227602728160/?type=3
...więc skracamy go do postaci najprostszej, czyli: www.facebook.com/margerita389/ i takiego czegoś szukasz w bazie. Wypróbuj emotka

dziękuję za radę emotka ale problem miałam taki ze na dole trzeba podać swój nick, jak go podałam to kazali mi się zalogować do konta, będąc na nim zalogowana emotka dlatego się pogubilam. Będę próbować aż się uda kiedyś jakiś dodac
0 0

jo-anna

#6357818 Napisano: 19.05.2017 09:30:39
Ostatnio dostaję  e-maila z informacją, że jeśli odpowiem na kilka pytań mam szansę na wygranie bonu do Biedronki. Czy jest to jakiś "pic na wodę" czy warto w to wejść? Ma ktoś takie maile?
0 0

ziolko

#6357851 Napisano: 19.05.2017 11:01:39
jo-anna napisał(a):

Ostatnio dostaję  e-maila z informacją, że jeśli odpowiem na kilka pytań mam szansę na wygranie bonu do Biedronki. Czy jest to jakiś "pic na wodę" czy warto w to wejść? Ma ktoś takie maile?

sprawdź nadawcę... moim zdaniem na 99,99% to oszustwo 
1 kalka 0

kaka72

#6357852 Napisano: 19.05.2017 11:09:20
ziolko napisał(a):

jo-anna napisał(a):

Ostatnio dostaję  e-maila z informacją, że jeśli odpowiem na kilka pytań mam szansę na wygranie bonu do Biedronki. Czy jest to jakiś "pic na wodę" czy warto w to wejść? Ma ktoś takie maile?

sprawdź nadawcę... moim zdaniem na 99,99% to oszustwo 

moim zdaniem oszustwo na 100%
1 joan 0

defed

#6358150 Napisano: 20.05.2017 11:22:42
Jaką minimalną długość ma kabel kosiarki elektrycznej? Tak mniej/więcej? Przeglądam oferty i w parametrach nie wspominają o tym. Albo źle paczę. emotka
0 0

quaresma86

#6359306 Napisano: 23.05.2017 20:49:14
Jak jest teraz ze spaniem na Okęciu. Będę w Wawie dzień przed wylotem i trzeba się gdzieś kimnąć. Może być pw
0 0

joasiajulia

#6359311 Napisano: 23.05.2017 21:02:55
defed napisał(a):

Jaką minimalną długość ma kabel kosiarki elektrycznej? Tak mniej/więcej? Przeglądam oferty i w parametrach nie wspominają o tym. Albo źle paczę.  emotka

Kosiarka elektryczna nie ma kabla emotka  Kupujesz przedłużacz ze specjalnym podłużnym wejściem,przy rączce masz po prawej stronie wejście emotka Jaka długośc ,Ja kupiłam 20 metrowy-za krótki...od sąsiadki pożyczam drugi i tak koszę emotka  
1 defed 0

kadett33

#6359313 Napisano: 23.05.2017 21:03:26
defed napisał(a):

Jaką minimalną długość ma kabel kosiarki elektrycznej? Tak mniej/więcej? Przeglądam oferty i w parametrach nie wspominają o tym. Albo źle paczę.  emotka

0 metrów? Bo pewnie jest gniazdo do podłączenia przedłużacza.
1 defed 0

kamagic

#6359731 Napisano: 24.05.2017 19:18:07
Witajcie!
Wiem, że nie znamy się zbyt długo i ogólnie nie powinnam o to prosić, ale to walka o moje marzenie, a o marzenia walczę do upadłego. Dlatego mam nadzieję, że mnie wesprzecie...
Otóż od kilku miesięcy wraz z wieloma polskimi fanami koreańskiego zespołu FT ISLAND walczymy z innymi krajami, aby koncert odbył się własnie w Polsce.  Aby to marzenie się ziściło, potrzeba głosów i o to was gorąco, proszę. Niestety tam trzeba się zalogować, żeby został zweryfikowany numer telefonu, pilnują, aby nie było fąłszywych zgłoszeń...emotka
W tym momencie jesteśmy na 4 miejscu, a żeby mieć realną szansę, trzeba by było być przynajmniej w pierwszej trójce.

Stąd moja ogromna prośba o głosowanie na Polskę właśnie, każdy głos jest na wagę złota.  Za zmobilizowanie większej ilości ludzi, byłabym dozgonnie wdzięcznaemotka
http://mmt.fans/0PX
Wierzę, że chociaż kilka osób zlituje się nade mną emotka  
0 0

bethan

#6359749 Napisano: 24.05.2017 20:43:33
kamagic napisał(a):

Wierzę, że chociaż kilka osób zlituje się nade mną  

No na pewno emotka  "When subscribing, you should provide information such as cell-phone numbers and credit card data".

kamagic

#6359755 Napisano: 24.05.2017 20:59:17
bethan napisał(a):

No na pewno   "When subscribing, you should provide information such as cell-phone numbers and credit card data".

O numerze telefonu uprzedzałam, ale numeru karty kredytowej podawać NIE trzeba, ja nie podałam i żadnych problemów nie mam, zresztą nikt z moich znajomych nie ma przez to problemów. 
Nikt nie może was do niczego zmusić, ja proszę a każdy zrobi co będzie chciał i uważał. emotka
0 0

bethan

#6359757 Napisano: 24.05.2017 21:06:03
kamagic napisał(a):

O numerze telefonu uprzedzałam, ale numeru karty kredytowej podawać NIE trzeba, ja nie podałam i żadnych problemów nie mam,

To idźmy dalej:
"The use of using Application and Service is free. You understand that use of the Services may result in charges to you for the services or goods you receive from MMT("Charges").

Bóg jeden wie co oni tam mogą wysłać i za co kasę pobrać (nie chce mi się czytać). Problemów nie miałaś - to cudnie. Regulamin jednak warto przeczytać, żeby potem nie płakać nad płatnymi sms'ami.
1 kalka 0

kamagic

#6359761 Napisano: 24.05.2017 21:13:42
bethan napisał(a):

kamagic napisał(a): O numerze telefonu uprzedzałam, ale numeru karty kredytowej podawać NIE trzeba, ja nie podałam i żadnych problemów nie mam, To idźmy dalej:"The use of using Application and Service is free. You understand that use of the Services may result in charges to you for the services or goods you receive from MMT("Charges").

Bóg jeden wie co oni tam mogą wysłać i za co kasę pobrać (nie chce mi się czytać). Problemów nie miałaś - to cudnie. Regulamin jednak warto przeczytać, żeby potem nie płakać nad płatnymi sms'ami.

Ja dostałam od nich dwa smsy w ciągu pół roku? I jakoś za żaden nie zapłaciłam, no, ale dobrze, napisałam wiadomość jak ktoś zechce to pomoże, nie to też będę żyć...
0 0

bethan

#6359762 Napisano: 24.05.2017 21:17:05
kamagic napisał(a):

Ja dostałam od nich dwa smsy w ciągu pół roku? I jakoś za żaden nie zapłaciłam

I wszyscy wiedzeni tym zapewnieniem rzucą się rejestrować na jakimś dziwnym portalu, hurrra.

Nie zarzucam Ci złej woli, ale te terms&conditions są jakieś powalone.
0 0

kamagic

#6359764 Napisano: 24.05.2017 21:21:52
bethan napisał(a):

kamagic napisał(a): Ja dostałam od nich dwa smsy w ciągu pół roku? I jakoś za żaden nie zapłaciłam I wszyscy wiedzeni tym zapewnieniem rzucą się rejestrować na jakimś dziwnym portalu, hurrra.Nie zarzucam Ci złej woli, ale te terms&conditions są jakieś powalone.

Dobrze no rozumiem,  emotka
Pewnie będąc na waszym miejscu też bym się wahała, jednak postanowiłam zaryzykować i napisać, to wszystko. Większość osób to ignoruje, więc mnie to nie dziwi, ja po prostu walczę, może to i głupie, ale cóż... Nikt nie broni marzyć emotka
0 0

mczarna

#6359765 Napisano: 24.05.2017 21:22:15
staszek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś z Was zna wina Potęga tradycji? Jesteśmy na etapie wybierania alkoholu na wesele i zastanawiamy się, czy lepiej postawić na wina o polskich smakach, czy lepiej takie tradycyjnie stawiane na stołach weselnych. Generalnie wczoraj byliśmy na wystawie/targach i w ręce wpadły na butelki wina tej właśnie firmy o smaku jarzębiny z orzechem włoskim i czarnej porzeczki. Ja, ze względu na dziecko, to mogłam je co najwyżej powąchać, ale podoba mi się butelka i sam pomysł na takie smaki, zwłaszcza, że nasze wesele będzie w rustykalnym stylu. Mój wybranek stwierdził, że są dobre, ale nie wie, czy postawiłby je na stole. Mojej mamie baaaardzo smakowało. Byłabym wdzięczna za opinię, jeśli ktoś się z nimi spotkał, lub też za opinie, czy jeśli na weselu spotkałby się właśnie z takim alkoholem, to czy spróbowałby je z zainteresowaniem, czy raczej trzymałby się od nich z daleka wybierając standardowe wina.
Dziękuję emotka

Nie znam tych win, ale chętnie spróbowałabym emotka na weselu też albo nawet tym bardziej emotka

Ja znam ich wino truskawkowe- PYCHOTA! Jak kupiłam przypadkiem to znajomy się śmiał,że to jakiś jabol ale okazało się przepyszne,żaden jabol, bardziej troszeczkę mi nalewkę przypominało ale mega pyszne! Ja nie lubię win wytrawnych, od razu zaznaczam,więc to jest wino zdecydowanie słodsze (nie wiem jak inne smaki). Jeśli pytasz czy bym spróbowała czegoś nowego to zdecydowanie ale ludzie różnie reagują. Przepraszam,że dopiero teraz piszę ale nie widziałam tego zapytania w wątku wcześniej...

mczarna

#6360204 Napisano: 25.05.2017 20:36:55
Hello! Szukam kogoś kto ma doświadczenie w hodowli chomików, tzn chodzi mi o samca i samicę ( niestety okazało się,że nie są to 2 samce)... Please! Poproszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
0 0

defed

#6360309 Napisano: 26.05.2017 09:45:49
Od paru dni w powietrzu latają małe białe kłaczki - co to może pylić? Dziecko ma zaropiałe oczy od 2 dni i zastanawiam się czy to alergia czy tylko go przewiało emotka
0 0

picola

#6360312 Napisano: 26.05.2017 09:57:36
defed napisał(a):

Od paru dni w powietrzu latają małe białe kłaczki - co to może pylić? Dziecko ma zaropiałe oczy od 2 dni i zastanawiam się czy to alergia czy tylko go przewiało  emotka

wg mnie to topola
1 defed 0

defed

#6360314 Napisano: 26.05.2017 10:03:21
picola napisał(a):

wg mnie to topola

Dziękuję za naprowadzenie, to faktycznie może być topola.
Alergików nie powinna niepokoić obecność unoszącego się w powietrzu wokół topól białego puchu kielichowego. Nie wywołuje on uczulenia, może jedynie wpływać drażniąco na drogi oddechowe i oczy.
2 picola, brucee 0