Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

WC - rozmowy o wszystkim

april

#6352060 Napisano: 02.05.2017 14:12:01
pakowa napisał(a):

Ktoś podpowie jak mogę wyłączyć powiadomienia które non stop mi przychodzą w każdym wątku w którym się udzielałam? wiem z czego to wynika kiedyś, gdy pisałam komentarz zaznaczony był kwadracik " Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"  już teraz nie popełniam tego błędu aczkolwiek powiadomienia jak przychodziły tak przychodzą jednak z mniejszej ilości wątków.. jak je wyłączyć?

Jak klikniesz na powiadomienie, to w załadowanej stronie w prawym górnym rogu jest czerwone pole z napisem anuluj powiadomienia emotka
1 pakowa 0

izkak

#6352243 Napisano: 03.05.2017 17:20:21
Hej! Czy ktoś z Was albo waszych bliskich jeździ Toyotą Yaris?  emotka  Moi rodzice zastanawiają się nad zakupem auta z salonu w przedziale cenowym 40-50 tys. zł. Wybór padł na Toyotę, benzynową z małym silnikiem 1.2. Wiem, że było sporo konkursów w których do wygrania były właśnie Toyoty i stąd moje pytanie. Polecacie ten samochód? Jak się ma sprawa z awaryjnością/komfortem jazdy? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi emotka
0 0

paula9891

#6352342 Napisano: 04.05.2017 09:38:36
izkak napisał(a):

Hej! Czy ktoś z Was albo waszych bliskich jeździ Toyotą Yaris?  emotka  Moi rodzice zastanawiają się nad zakupem auta z salonu w przedziale cenowym 40-50 tys. zł. Wybór padł na Toyotę, benzynową z małym silnikiem 1.2. Wiem, że było sporo konkursów w których do wygrania były właśnie Toyoty i stąd moje pytanie. Polecacie ten samochód? Jak się ma sprawa z awaryjnością/komfortem jazdy? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi  emotka

Ja! emotka  Uwielbiam Toyotę! U mnie bezawaryjna, a jest ze mną już ponad 3 lata. Zakup z salonu wiąże się z początkowymi wyższymi kosztami przeglądów, ale za to pakiet ubezpieczeniowy może mieć preferencyjne stawki przez ten okres.
Nie jest to samochód wyścigowy, wyprzedzanie nim jest hmm... Dosyć trudne. Jeżeli szukają małego samochodu do miasta, to jest idealny. Nie pali za dużo, około 5-6 litrów. Ja jestem zadowolona, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto ma odmienne zdanie.
1 izkak 0

dwaburekoty

#6353543 Napisano: 08.05.2017 11:51:24
Czy ktoś z Was zna wina Potęga tradycji? Jesteśmy na etapie wybierania alkoholu na wesele i zastanawiamy się, czy lepiej postawić na wina o polskich smakach, czy lepiej takie tradycyjnie stawiane na stołach weselnych. Generalnie wczoraj byliśmy na wystawie/targach i w ręce wpadły na butelki wina tej właśnie firmy o smaku jarzębiny z orzechem włoskim i czarnej porzeczki. Ja, ze względu na dziecko, to mogłam je co najwyżej powąchać, ale podoba mi się butelka i sam pomysł na takie smaki, zwłaszcza, że nasze wesele będzie w rustykalnym stylu. Mój wybranek stwierdził, że są dobre, ale nie wie, czy postawiłby je na stole. Mojej mamie baaaardzo smakowało. Byłabym wdzięczna za opinię, jeśli ktoś się z nimi spotkał, lub też za opinie, czy jeśli na weselu spotkałby się właśnie z takim alkoholem, to czy spróbowałby je z zainteresowaniem, czy raczej trzymałby się od nich z daleka wybierając standardowe wina.
Dziękuję emotka
0 0

staszek

#6353548 Napisano: 08.05.2017 11:55:09
dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś z Was zna wina Potęga tradycji? Jesteśmy na etapie wybierania alkoholu na wesele i zastanawiamy się, czy lepiej postawić na wina o polskich smakach, czy lepiej takie tradycyjnie stawiane na stołach weselnych. Generalnie wczoraj byliśmy na wystawie/targach i w ręce wpadły na butelki wina tej właśnie firmy o smaku jarzębiny z orzechem włoskim i czarnej porzeczki. Ja, ze względu na dziecko, to mogłam je co najwyżej powąchać, ale podoba mi się butelka i sam pomysł na takie smaki, zwłaszcza, że nasze wesele będzie w rustykalnym stylu. Mój wybranek stwierdził, że są dobre, ale nie wie, czy postawiłby je na stole. Mojej mamie baaaardzo smakowało. Byłabym wdzięczna za opinię, jeśli ktoś się z nimi spotkał, lub też za opinie, czy jeśli na weselu spotkałby się właśnie z takim alkoholem, to czy spróbowałby je z zainteresowaniem, czy raczej trzymałby się od nich z daleka wybierając standardowe wina.
Dziękuję emotka

Nie znam tych win, ale chętnie spróbowałabym emotka na weselu też albo nawet tym bardziej emotka

dwaburekoty

#6353564 Napisano: 08.05.2017 12:06:05
cb656 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Jesteśmy na etapie wybierania alkoholu na wesele... Generalnie wczoraj byliśmy na wystawie/targach i w ręce wpadły na butelki wina firmy Potęga tradycji o smaku jarzębiny z orzechem włoskim i czarnej porzeczki. Ja, ze względu na dziecko, to mogłam je co najwyżej powąchać...

Stara, polska tradycja, by do ślubu iść już od razu z dzieckiem, sprawdza się zawsze emotka emotka

tak to jest jak się zachciewa rozdzielać śluby na cywilne i kościelne z różnicą dwóch lat
0 0

marionzzz

#6353566 Napisano: 08.05.2017 12:09:41
paula9891 napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej! Czy ktoś z Was albo waszych bliskich jeździ Toyotą Yaris?  emotka  Moi rodzice zastanawiają się nad zakupem auta z salonu w przedziale cenowym 40-50 tys. zł. Wybór padł na Toyotę, benzynową z małym silnikiem 1.2. Wiem, że było sporo konkursów w których do wygrania były właśnie Toyoty i stąd moje pytanie. Polecacie ten samochód? Jak się ma sprawa z awaryjnością/komfortem jazdy? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi  emotka

Ja! emotka  Uwielbiam Toyotę! U mnie bezawaryjna, a jest ze mną już ponad 3 lata. Zakup z salonu wiąże się z początkowymi wyższymi kosztami przeglądów, ale za to pakiet ubezpieczeniowy może mieć preferencyjne stawki przez ten okres.
Nie jest to samochód wyścigowy, wyprzedzanie nim jest hmm... Dosyć trudne. Jeżeli szukają małego samochodu do miasta, to jest idealny. Nie pali za dużo, około 5-6 litrów. Ja jestem zadowolona, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto ma odmienne zdanie.

my mamy dwie toyoty od lat i uważamy z mężem,że to jedne z najlepszych samochodów jakie mogą być emotka !! tylko nie wiem jak z yariską bo mamy inne modele...
1 izkak 0

monisss

#6353605 Napisano: 08.05.2017 13:18:55
nie wiem czy wy też tak macie - jak CB656 doda wyniki konkursu to mi sie one wyświetlają tylko na głównej forum, że dodano a jak wejdę w wątek to ich nie ma - i tak już było dziś 3ci raz...
0 0

monisss

#6353607 Napisano: 08.05.2017 13:21:34
marionzzz napisał(a):

paula9891 napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej! Czy ktoś z Was albo waszych bliskich jeździ Toyotą Yaris?  emotka  Moi rodzice zastanawiają się nad zakupem auta z salonu w przedziale cenowym 40-50 tys. zł. Wybór padł na Toyotę, benzynową z małym silnikiem 1.2. Wiem, że było sporo konkursów w których do wygrania były właśnie Toyoty i stąd moje pytanie. Polecacie ten samochód? Jak się ma sprawa z awaryjnością/komfortem jazdy? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi  emotka

Ja! emotka  Uwielbiam Toyotę! U mnie bezawaryjna, a jest ze mną już ponad 3 lata. Zakup z salonu wiąże się z początkowymi wyższymi kosztami przeglądów, ale za to pakiet ubezpieczeniowy może mieć preferencyjne stawki przez ten okres.
Nie jest to samochód wyścigowy, wyprzedzanie nim jest hmm... Dosyć trudne. Jeżeli szukają małego samochodu do miasta, to jest idealny. Nie pali za dużo, około 5-6 litrów. Ja jestem zadowolona, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto ma odmienne zdanie.

my mamy dwie toyoty od lat i uważamy z mężem,że to jedne z najlepszych samochodów jakie mogą być emotka !! tylko nie wiem jak z yariską bo mamy inne modele...

mamy 10 letnią Corollę (obecnie  w naprawie - ale nie, nie przez to,że robimy nią CODZIENNIE minimum 80km tylko przez bliskie spotkanie z koparką) a teraz wozimy się roczną zastępczą Corollą! samochód baaaaaaaaardzo fajny. i jeden i drugi, choć ta nasza, osobista to już w porównaniu z nówką dużo gorsza:) uważam,że to jedne z lepszych samochodów;)
1 izkak 0

mysia

#6353689 Napisano: 08.05.2017 16:26:19
Nie zaglądam często do sklepu IKEA, ale czy poza promocjami na tym dziale przed kasami są jakieś sezonowe przeceny? Teraz katalog jest do lipca 2017, czy produkty z tego katalogu są później przecenione? Z góry dzięki za info emotka
0 0

dorothy

#6354782 Napisano: 10.05.2017 19:24:57
może ktoś wie: gdzie mogę kupić wodę koperkową Gripe Water? czy tylko na zagranicznych portalach?
0 0

dolly

#6354806 Napisano: 10.05.2017 20:12:06
Mysia napisał(a):

Nie zaglądam często do sklepu IKEA, ale czy poza promocjami na tym dziale przed kasami są jakieś sezonowe przeceny? Teraz katalog jest do lipca 2017, czy produkty z tego katalogu są później przecenione? Z góry dzięki za info emotka

Sa promocje na konkretne produkty i co tydzien jakis produkt.  Nie ma tak, ze jest przecena na wszystko.

dorothy napisał(a):

może ktoś wie: gdzie mogę kupić wodę koperkową Gripe Water? czy tylko na zagranicznych portalach?

Z Gripe Water nie pomoge, a probowalas Plantex?
2 dorothy, mysia 0

dorothy

#6354814 Napisano: 10.05.2017 20:27:25
cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

wodę koperkową Gripe Wate

http://woda-koperkowa.pl/zamowienie

tak znalazłam ale nie mam pojęcia jak wykonać zamówienie, nie ma żadnych dalszych zakładek
0 0

dorothy

#6354823 Napisano: 10.05.2017 20:38:13
cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

wodę koperkową Gripe Wate

http://woda-koperkowa.pl/zamowienie

tak znalazłam ale nie mam pojęcia jak wykonać zamówienie, nie ma żadnych dalszych zakładek

okej emotka

może komuś przyda się, jedyna strona, którą znalazłam z tym produktem: http://green-a.pl...operkowa-150-ml.html
no i OLX emotka
0 0

isabella

#6354972 Napisano: 11.05.2017 09:17:20
Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?
1 ziolko 0

defed

#6355084 Napisano: 11.05.2017 12:31:50
Gdzie w sieci najlepiej/najbezpieczniej kupować muzykę mp3 - polską i zagraniczną? Już dawno XXI wiek, czas się dostosować emotka  
0 0

isabella

#6355089 Napisano: 11.05.2017 12:45:55
cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?
0 0

agniehaha89

#6355094 Napisano: 11.05.2017 12:54:39
isabella napisał(a):

cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?

jeśli jest w bazie to jak go wrzucisz to wyświetli się komunikat, że konk jest w bazie
0 0

isabella

#6355105 Napisano: 11.05.2017 13:04:58
agniehaha89 napisał(a):

isabella napisał(a):

cb656 napisał(a):

isabella napisał(a):

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?

emotka śmiało emotka
Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
(dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)

ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?

jeśli jest w bazie to jak go wrzucisz to wyświetli się komunikat, że konk jest w bazie

właśnie próbowałam. Wsadzalam linka i jest obok opcja sprawdź. Nie było go w bazie, ale konkursu nie udało mi się dodać. Już jak kliknelam WYŚLIJ mając wszystko uzupełnione, pokazał się komunikat że nick jest zarejestrowany i muszę się zalogować na konto. Podałam swój nick i jestem cały czas zalogowana.
0 0

ziolko

#6355113 Napisano: 11.05.2017 13:33:37
tak tu weszłam na chwilę.... żeby powiedzieć,  że u mnie emotka  świeci (co prawda praca przy remontowanym hotelu wre i przez okno wszystko słychać, ale co tam emotka  ).. więc po tylu dniach wietrznych, chłodnych, ba!! nawet śnieżnych, aż chce się śpiewać... sialalallalaa     emotka    emotka    emotka     emotka    emotka    emotka    
0 0