Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

29renata

#6347013 Napisano: 15.04.2017 20:46:11
mama2006 napisał(a):

ciekawe czy wiecie, że Michał Rusinek (dla przypomnienia -sekretarz Wisławy Szymborskiej) dwukrotnie wygrał samochód w konkursach BP i na reklamę papierosów? No cóż, w takim towarzystwie mam marne szanse, niestety.

http://www.logo24...Rusinka_calkiem.html

Kilka lat temu, jeszcze za życia Noblistki czytałam fajny wywiad z nim czy reportaż w Wysokich Obcasach, wcale się nie wstydził, że brał udział w konkursach, choć jest znaną osobą...
1 mama2006 0

dwaburekoty

#6347221 Napisano: 17.04.2017 14:20:39
Mam pytanie do wrocławian i/lub do osób, które odwiedziły afrykarium. Ile mniej więcej czasu trzeba przeznaczyć, aby przejść to cudo i zobaczyć wszystkie pawilony/akwaria?

Edit: no i czy warto w ogóle wpisywać obiekt na listę "miejsc do zobaczenia"?
0 0

mamadwojga

#6347222 Napisano: 17.04.2017 15:33:27
dwaburekoty napisał(a):

Mam pytanie do wrocławian i/lub do osób, które odwiedziły afrykarium. Ile mniej więcej czasu trzeba przeznaczyć, aby przejść to cudo i zobaczyć wszystkie pawilony/akwaria?

Edit: no i czy warto w ogóle wpisywać obiekt na listę "miejsc do zobaczenia"?

Przynajmniej godzinę trzeba przeznaczyć, my spędziliśmy około dwóch, ale uwierz że nie chce się wychodzić emotka ...
WARTO WARTO!!!

rafi323raf

#6347377 Napisano: 18.04.2017 12:07:17
http://www.tvn24....mochodow,732736.html

Do wygrania samochód...
0 0

defed

#6347660 Napisano: 19.04.2017 09:01:25
Ogłaszam konkurs: jaka to pora roku? 
Nagrodą jest zaproszenie do wspólnego lepienia bałwana emotka

rafi323raf

#6347677 Napisano: 19.04.2017 09:52:42

Gość: poprostuanette

#6347699 Napisano: 19.04.2017 10:46:09
rat napisał(a):

rat napisał(a):

cb656 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

http://www.tvn24....mochodow,732736.html Do wygrania samochód...

Nadszedł czas na otwarcie nowego topu pod tytułem:
NAJWIĘKSZA ŻENADA, Z JAKĄ SIĘ ZETKNĄŁEM emotka
News wpisuje się na pierwsze miejsce w rankingu emotka

Masakra...

eee ale to nie w Polsce, a już łudziłam się, że u nas emotka

serio uważacie to za żenadę? Jak ktoś chce to za 2 czy 3 dni takiego siedzenia wygra samochód...
Ja uważam że większą zenadą jest wysyłanie swoich danych w postaci peselu czy skanu dowodu osobistego przy wygraniu pojemnika na kanapki czy kubkaa emotka
0 0

ziolko

#6347722 Napisano: 19.04.2017 11:25:28
a ja jestem ciekawa, co oni jedzą w tym czasie, jak się załatwiają, śpią itp... emotka  czy czas na jedzenie, czy pójście do WC odlicza im się jakoś?? emotka
0 0

ziolko

#6347727 Napisano: 19.04.2017 11:34:41
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

a ja jestem ciekawa, co oni jedzą w tym czasie, jak się załatwiają, śpią itp...

Oj, niezłe z Ciebie ziółko! emotka Już ja wiem, co tam się skrywa za owym "śpią i temu podobne" emotka emotka

nie doszukuj się dwuznacznych treści tam, gdzie ich nie ma emotka emotka
0 0

ziolko

#6347732 Napisano: 19.04.2017 11:38:40
tak?? ciekawe, czy byś wytrzymał tyle godzin będąc przyklejonym do auta... bez jedzenia, picia, spania, mycia, załatwiania się, z odrętwiałymi ustami i zdrętwiałym tyłkiem emotka
0 0

ziolko

#6347736 Napisano: 19.04.2017 11:45:23
cb656 - po prostu wyjaśniłam to, co miałam na myśli, jak się czepiałeś mojego "itp" emotka
0 0

pioge7

#6347743 Napisano: 19.04.2017 11:54:55
defed napisał(a):

Ogłaszam konkurs: jaka to pora roku? 
Nagrodą jest zaproszenie do wspólnego lepienia bałwana  emotka
 


tez się pochwale emotka  tak było wczoraj... dziś jest raz (może dwa) wiecej emotka  

kalka

#6347752 Napisano: 19.04.2017 12:07:57
poprostuanette napisał(a):

rat napisał(a):

rat napisał(a):

cb656 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

http://www.tvn24....mochodow,732736.html Do wygrania samochód...

Nadszedł czas na otwarcie nowego topu pod tytułem:
NAJWIĘKSZA ŻENADA, Z JAKĄ SIĘ ZETKNĄŁEM emotka
News wpisuje się na pierwsze miejsce w rankingu emotka

Masakra...

eee ale to nie w Polsce, a już łudziłam się, że u nas emotka

serio uważacie to za żenadę? Jak ktoś chce to za 2 czy 3 dni takiego siedzenia wygra samochód...
Ja uważam że większą zenadą jest wysyłanie swoich danych w postaci peselu czy skanu dowodu osobistego przy wygraniu pojemnika na kanapki czy kubkaa emotka


Moim zdaniem Aneta podawanie Peselu, skanu Dow. Os. itp. wyłudzaczom danych w zamian za kubek, czapkę przyprawnik ... to jest głupota, naiwność, natomiast całowanie samochodu i to przez kilka dni non-stop jest dla mnie żenującym widowiskiem ośmieszającym ludzką chciwość  emotka   emotka

slonko365

#6347899 Napisano: 19.04.2017 17:03:54
Jakieś 10 lat temu w Polsce też był podobny konkurs, pewnie nawet niejeden - tylko nie trzeba było całować samochodu, ale jak najdłużej trzymać na nim rękę. Kolega brał udział, dwa dni wytrzymał i dał sobie spokój. Na pewno były jakieś krótkie przerwy na toaletę i jedzenie, ale czy na spanie to już nie pamiętam. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że ludzie się tak zawezmą i tak długo będzie to trwać, bo zwycięzca chyba dopiero po trzech dobach się wyłonił. I jak dla mnie to jest raczej żenada ze strony organizatorów, że stwarzają sytuacje, w których zdesperowani (np. biedą) ludzie wchodzą w takie poniżające sytuacje. 
3 mia, joan, kalka 0

niunia-k

#6347905 Napisano: 19.04.2017 17:34:22
A ja wiem i mogę się założyć , że tu na forum jest masa takich którzy by chętnie łapkę położyli a nawet całowali się z samochodem byle go wygrać emotka emotka
0 0

kalka

#6348015 Napisano: 20.04.2017 01:08:18
slonko365 napisał(a):

Jakieś 10 lat temu w Polsce też był podobny konkurs, pewnie nawet niejeden - tylko nie trzeba było całować samochodu, ale jak najdłużej trzymać na nim rękę. Kolega brał udział, dwa dni wytrzymał i dał sobie spokój. Na pewno były jakieś krótkie przerwy na toaletę i jedzenie, ale czy na spanie to już nie pamiętam. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że ludzie się tak zawezmą i tak długo będzie to trwać, bo zwycięzca chyba dopiero po trzech dobach się wyłonił. I jak dla mnie to jest raczej żenada ze strony organizatorów, że stwarzają sytuacje, w których zdesperowani (np. biedą) ludzie wchodzą w takie poniżające sytuacje. 


To prawda, równie żenujące jest organizowanie takich imprez jak i branie w nich udziału. emotka
Wprawdzie nikt nie prowadził dotychczas statystyk na temat statusu majątkowego "zdesperowanych" tego typu konkursowiczów, ale przypuszczam, że większość takich desperatów np. tych klęczących w miłosnym pocałunku karoserii przez wiele godzin to nie są ludzie klepiący na co dzień biedę  emotka  
0 0

niunia-k

#6348293 Napisano: 20.04.2017 14:41:35
http://www.tvn24....konkursu,733194.html No i koniec wystarczyło całować samochód 50 godzin emotka emotka emotka
0 0

kalka

#6348299 Napisano: 20.04.2017 14:47:25
cb656 napisał(a):

kalka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jakieś 10 lat temu w Polsce też był podobny konkurs, pewnie nawet niejeden - tylko nie trzeba było całować samochodu, ale jak najdłużej trzymać na nim rękę. Kolega brał udział, dwa dni wytrzymał i dał sobie spokój. Na pewno były jakieś krótkie przerwy na toaletę i jedzenie, ale czy na spanie to już nie pamiętam. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że ludzie się tak zawezmą i tak długo będzie to trwać, bo zwycięzca chyba dopiero po trzech dobach się wyłonił. I jak dla mnie to jest raczej żenada ze strony organizatorów, że stwarzają sytuacje, w których zdesperowani (np. biedą) ludzie wchodzą w takie poniżające sytuacje. 

To prawda, równie żenujące jest organizowanie takich imprez jak i branie w nich udziału. emotka
Wprawdzie nikt nie prowadził dotychczas statystyk na temat statusu majątkowego "zdesperowanych" tego typu konkursowiczów, ale przypuszczam, że większość takich desperatów np. tych klęczących w miłosnym pocałunku karoserii przez wiele godzin to nie są ludzie klepiący na co dzień biedę  emotka  

Też tak myślę, bo przecież wygrać samochód to żaden problem - trzeba mieć kasę, by go eksploatować i korzystać. Paliwo, przeglądy, podatki... Im droższy model, tym większe koszty.
Dlatego ja się nie porywam na konkursy z autami emotka Nieopłacalne dla mnie emotka


emotka
A poza tym kto by chciał opluty przez wszystkich samochód? emotka
0 0

ziolko

#6349087 Napisano: 22.04.2017 20:06:44
Mam pytanie natury prawnej, ale też moralnej...
Dziś byłam świadkiem jak jedna pani pod centrum handlowym (kilkanaście sklepów, w tym PiP, Rossmann i inne), parking z 3 stron otoczony sklepami - zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnego. Jak jej zwróciłam uwagę, że zaparkowała na takim miejscu, to ona na to "wiem". Ja zdumiona, mówię, że jak nie ma uprawnień, to może zapłacić za to karę. A ona na to, że ma kartę  emotka
I skomentowała jeszcze, że przecież na czole nie ma napisanego, że jest inwalidką, a karta jest męża. I tu jest problem. Czy ona, jako osoba pełnosprawna, jeżdżąca sama, bez męża, może posługiwać się jego kartą i parkować na miejscach wydzielonych dla niepełnosprawnych?? Z tego co wiem, to karta jest wydawana na osobę a nie na samochód.
Dodam, że lala ok 60, na około 12 cm szpilce, bez okularów, poruszająca się normalnie. 

Zresztą... z tego co widziałam, to na 3 miejsca specjalne każde było zastawione "zwykłym" samochodem bez uprawnień emotka emotka  A Straż miejska ma to gdzieś.. a tak by wzbogacili kasę miejską... wystarczyłoby tylko postać godzinę na parkingu emotka
1 mama2006 0

cudaczek121

#6349090 Napisano: 22.04.2017 20:26:34
ziolko napisał(a):

Mam pytanie natury prawnej, ale też moralnej...
Dziś byłam świadkiem jak jedna pani pod centrum handlowym (kilkanaście sklepów, w tym PiP, Rossmann i inne), parking z 3 stron otoczony sklepami - zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnego. Jak jej zwróciłam uwagę, że zaparkowała na takim miejscu, to ona na to "wiem". Ja zdumiona, mówię, że jak nie ma uprawnień, to może zapłacić za to karę. A ona na to, że ma kartę  emotka
I skomentowała jeszcze, że przecież na czole nie ma napisanego, że jest inwalidką, a karta jest męża. I tu jest problem. Czy ona, jako osoba pełnosprawna, jeżdżąca sama, bez męża, może posługiwać się jego kartą i parkować na miejscach wydzielonych dla niepełnosprawnych?? Z tego co wiem, to karta jest wydawana na osobę a nie na samochód.
Dodam, że lala ok 60, na około 12 cm szpilce, bez okularów, poruszająca się normalnie. 

Zresztą... z tego co widziałam, to na 3 miejsca specjalne każde było zastawione "zwykłym" samochodem bez uprawnień  emotka emotka  A Straż miejska ma to gdzieś.. a tak by wzbogacili kasę miejską... wystarczyłoby tylko postać godzinę na parkingu  emotka

Nie miała uprawnień,abym stawać na miejscu dla niepełnosprawnych, jeśli twierdziła,że karta jest na męża, a go z nią nie było.Mój tato też ma ze względu na moją niepełnosprawność taką kartę za szybą w samochodzie,ale jak mnie nie ma w aucie, to staje na zwykłym miejscu.Jeśli akurat mama mnie gdzieś przewozi/jedziemy jej autem, to bierze od ojca moją kartę- jest na niej moje zdjęcie.
2 ziolko, kalka 0