Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

WC - rozmowy o wszystkim

justkra

#6336955 Napisano: 23.03.2017 09:24:01
Właściwie to równie dobrze mogłabym to wrzucić chyba w wątek humorystyczny.
Dosłownie parę minut temu marudziłam w wątku, w którym wszyscy narzekają na brak wygranych, a w skrytości ducha jednak marzą, że coś się pojawi. Moje życzenie brzmiało: No, to ja poproszę też o odrobinę magii. Jakaś wróżka z prezentem...
Siły wyższe zadziałały błyskawicznie. Skończyłam pisać, a pod bramą już czekała wróżka, a właściwie wróż dla niepoznaki przebrany za kuriera. Wręczył mi wielką pakę, za którą nic nie trzeba było płacić i której zupełnie się nie spodziewałam, opis nadawcy też nic mi nie mówił.
Zatargałam to do kuchni, podekscytowana otwieram, a tam... spłuczka do toalety emotka
(mieli dosłać już 2 tygodnie temu i miałam im dzisiaj wysłać żądanie zwrotu pieniędzy w związku z niewykonanym zleceniem)

Chciałaś babo prezent, no to maszemotka
Uważajcie o co prosicie emotka

ziolko

#6337047 Napisano: 23.03.2017 11:28:45
bzowapani napisał(a):

Uważajcie o co prosicie emotka

Uważajcie o co prosicie, bo może się to spełnić emotka  
W tej kwestii, czarny humor.. http://demotywato...jcie-o-co-prosicie 
0 0

andziulka21

#6338410 Napisano: 26.03.2017 20:12:20
Szukam podpowiedzi, może ktoś mi doradzi gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez internet? chodzi mi aby były faktycznie ładnie.. emotka
0 0

androm

#6338478 Napisano: 26.03.2017 23:14:26
andziulka21 napisał(a):

Szukam podpowiedzi, może ktoś mi doradzi gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez internet? chodzi mi aby były faktycznie ładnie.. emotka

ja robilam zawsze przez rossmann i spoko bylo

ondine

#6338486 Napisano: 26.03.2017 23:56:25
andziulka21 napisał(a):

Szukam podpowiedzi, może ktoś mi doradzi gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez internet? chodzi mi aby były faktycznie ładnie.. emotka

Ja już parę razy wywoływałam przez citylab.pl - a raczej kupowałam wywoływanie na ich aukcjach na All, zawsze byłam zadowolona, a są naprawdę niedrodzy emotka

andziulka21

#6338589 Napisano: 27.03.2017 11:11:11
ondine napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Szukam podpowiedzi, może ktoś mi doradzi gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez internet? chodzi mi aby były faktycznie ładnie.. emotka

Ja już parę razy wywoływałam przez citylab.pl - a raczej kupowałam wywoływanie na ich aukcjach na All, zawsze byłam zadowolona, a są naprawdę niedrodzy emotka

Oki, dziękuję za informacje emotka
0 0

cudaczek121

#6338619 Napisano: 27.03.2017 11:50:58
bruce napisał(a):

Nie wiem, czy oglądacie "Milionerów"; ja znowu, po latach, wróciłam do śledzenia ich i jestem pod sporym wrażeniem refleksu, wiedzy oraz szczęścia wielu startujących. emotka emotka Do tego możliwość zdobycia sporej ilości pieniędzy jest dodatkowym atutem podczas oglądania. emotka

Jak była pierwsza edycja "Milionerów" w 1999 roku, miałam 15 lat.Od tamtej pory moim marzeniem jest zasiąść na tym magicznym fotelu przed Hubertem Urbańskim, choćbym nawet miała wygrać tylko 1000 zł i odpaśćemotka Ale wiem,że z moim refleksem szachisty nie przebrnęłabym nawet przez eliminacje, no chyba że jako jedyna ułożyłabym prawidłową kolejność emotka
1 brucee 0

lola.lola

#6339223 Napisano: 28.03.2017 17:04:26
Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka
0 0

magdamagda11

#6339226 Napisano: 28.03.2017 17:10:59
Jeśli ma lęk wysokości to chyba nie jest to dobry pomysł. Fajnym pomysłem może być tez portal zagadek. Są takie miejsca gdzie zamykają was w pokoju z którego żeby się wydostać trzeba rozwiązać przeróżne zagadki,  szyfry itp. Byłam kiedyś z chłopakiem na czymś takim ale nam się niestety nie udało wydostać:)
0 0

lolka182

#6339683 Napisano: 29.03.2017 15:28:05
Szukam noclegu w CHORWACJI -->
może ktoś był i może polecić coś blisko morza w ładnym miejscu i przystępnej cenie emotka ?
Najbardziej interesuje mnie Split, Dubrownik, Makarska 

Z góry dziękuję za pomoc emotka  emotka
0 0

ondine

#6339781 Napisano: 29.03.2017 19:20:02
lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny.
1 lola.lola 0

lola.lola

#6339958 Napisano: 30.03.2017 10:21:36
ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny.

Wczoraj wybadałam grunt i na pytanie "czy kiedyś skoczymy ze spadochronem?" padła odpowiedź, że bardzo by chciał emotka  (a podobno to kobiety są niezdecydowane emotka

A Ty skaczesz razem z nim? emotka  
0 0

titinunu

#6340048 Napisano: 30.03.2017 12:21:30
lola.lola napisał(a):

ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny.

Wczoraj wybadałam grunt i na pytanie "czy kiedyś skoczymy ze spadochronem?" padła odpowiedź, że bardzo by chciał emotka  (a podobno to kobiety są niezdecydowane  emotka

A Ty skaczesz razem z nim? emotka  

 Dobry pomysł.Mnie mama zafundowała lot balonem:)A mąż marzy o skoku,a też niby ma lęk wysokosci

rafi323raf

#6340050 Napisano: 30.03.2017 12:25:23
Świetny pomysł, kiedyś wygrałem skok ze spadochronem i było to jedno z lepszych doświadczeń!
0 0

cudaczek121

#6340051 Napisano: 30.03.2017 12:28:18
titinunu napisał(a):

lola.lola napisał(a):

ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny.

Wczoraj wybadałam grunt i na pytanie "czy kiedyś skoczymy ze spadochronem?" padła odpowiedź, że bardzo by chciał emotka  (a podobno to kobiety są niezdecydowane  emotka

A Ty skaczesz razem z nim? emotka  

 Dobry pomysł.Mnie mama zafundowała lot balonem:)A mąż marzy o skoku,a też niby ma lęk wysokosci

Kilka lat temu wygrałam w lokalnej galerii SkyTower widokowy lot helikopterem nad Wrocławiem.Fajna sprawa.Balonem też chętnie polecę,ale jakoś do skoku ze spadochronem nie mam przekonania.Za dużo nerwów by mnie to kosztowało emotka
2 joan, titinunu 0

moskala22

#6340745 Napisano: 31.03.2017 17:56:50
cudaczek121 napisał(a):

titinunu napisał(a):

lola.lola napisał(a):

ondine napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jak myślicie, czy skok spadochronowy na 30 urodziny chłopaka to dobry pomysł? Chciałabym aby te urodziny były wyjątkowe i myślałam o tym żeby dać mu voucher na skok a później się przyznać, że mam też voucher dla siebie. 
Niby ma lęk wysokości ale kiedyś w rozmowie wyszło, że chciałby spróbować emotka

Czy może macie jakiś pomysł na coś innego fajnego/wyjątkowego ? emotka

Dokładnie ten sam prezent kupiłam i też na 30 emotka
Ale ja wiem, że ta osoba zawsze o tym marzyła, już się nie mogę doczekać reakcji, ale jeszcze muszę poczekać emotka
Więc jeśli ktoś chciałby to moim zdaniem to super pomysł, gorzej jak się nie odważy emotka
Na tych stronach są różne fajne atrakcje, np. jazda jakimiś wypasionymi samochodami czy tunel aerodynamiczny.

Wczoraj wybadałam grunt i na pytanie "czy kiedyś skoczymy ze spadochronem?" padła odpowiedź, że bardzo by chciał emotka  (a podobno to kobiety są niezdecydowane  emotka

A Ty skaczesz razem z nim? emotka  

 Dobry pomysł.Mnie mama zafundowała lot balonem:)A mąż marzy o skoku,a też niby ma lęk wysokosci

Kilka lat temu wygrałam w lokalnej galerii SkyTower widokowy lot helikopterem nad Wrocławiem.Fajna sprawa.Balonem też chętnie polecę,ale jakoś do skoku ze spadochronem nie mam przekonania.Za dużo nerwów by mnie to kosztowało emotka

POLECAM skok z czystym sumieniem!!!
0 0

delvitto

#6340816 Napisano: 31.03.2017 20:24:48
ostatnio polubiłam zdrapki, coś tam się udaje czasem wyskrobać, ale odkryłam też pewną stronę bukmacherską ze zdrapkami, które mi się bardzo podobają. Założyłam tam konto, ale nijak nie rozumiem zasad związanych z tzw. obrotem (kapitału albo bonusu, nie wiem). Czy jest tu ktoś, kto grywał trochę na takich stronach, i zechce mi rozjaśnić w głowie, o co kaman?
0 0

fineessa

#6343171 Napisano: 06.04.2017 16:18:07
Kto podpowie bo jestem zupełnie zielona w temacie: czy jeśli chcę złożyć PIT online muszę posiadać podpis elektroniczny? Taka informacja mi wyskoczyła...
0 0

ondine

#6343176 Napisano: 06.04.2017 16:31:01
kalinea napisał(a):

Kto podpowie bo jestem zupełnie zielona w temacie: czy jeśli chcę złożyć PIT online muszę posiadać podpis elektroniczny? Taka informacja mi wyskoczyła...

Nie, musisz podać przychód z zeszłego roku.
0 0

madziulka2434

#6343369 Napisano: 07.04.2017 09:55:31
Karta po rejestracji na stronie  z jogobelli nie działa w biedronce,ktoś tak miał?
0 0