Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

joan

#6300111 Napisano: 14.12.2016 11:09:12
zdolnabestia napisał(a):

Kupiłam skrzypce, jestem laikiem i nie mogę wydobyć żadnego dźwięku smyczkiem. Coś trzeba wcześniej zrobić? Jakoś je nasmarować? Nie mogę niczego konkretnego wygooglać. Struny działają, palcem brzdękają normalnie.


Planujesz jakąś akustyczną zemstę na sąsiadach? emotka
1 79magda 0

olunka

#6300112 Napisano: 14.12.2016 11:11:24
joan napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Kupiłam skrzypce, jestem laikiem i nie mogę wydobyć żadnego dźwięku smyczkiem. Coś trzeba wcześniej zrobić? Jakoś je nasmarować? Nie mogę niczego konkretnego wygooglać. Struny działają, palcem brzdękają normalnie.


Planujesz jakąś akustyczną zemstę na sąsiadach? emotka

a może tak jak Sherlockowi lepiej będzie jej sie myśleć, drzyjcie konkursyemotka
1 joan 0

zdolnabestia

#6300123 Napisano: 14.12.2016 11:22:43
A tak mnie jakoś wzięło. Jak mam się zastanawiać całe życie jak to jest grać na instrumencie smyczkowym, to lepiej kupić i się przekonać  emotka
Sąsiedzi z obu stron są w domu dopiero wieczorem, wzięłam ich pod uwagę i będę rzępolić w ciągu dnia.
W futerale była dołączona taka kostka, chyba kalafonia, próbowałam tym przesmarować włosie na smyczku, ale nic to nie dało.
1 joan 0

zdolnabestia

#6300810 Napisano: 15.12.2016 14:29:06
Przynoszę dla chętnych petycję o indywidualny program szczepień dla dzieci.

http://citizengo....szczepien-dla-dzieci
0 0

Gość: 83huda

#6300828 Napisano: 15.12.2016 14:45:46
Prośba do majsterkowiczów ogólnych/elektroników: polećcie jakiś fajny gadżet z branzy pod choinkę. Lutownicę Dremel Versatip już mam emotka
0 0

Gość: 83huda

#6300879 Napisano: 15.12.2016 15:36:48
cb656 napisał(a):

83huda napisał(a):

Prośba do majsterkowiczów ogólnych/elektroników: polećcie jakiś fajny gadżet z branzy pod choinkę. Lutownicę Dremel Versatip już mam emotka

A ze wzrokiem wszystko w porządku, czy już elektronik musi się posiłkować lupą? emotka
Są takie fajne gadżety - podświetlana lupa z chwytakami.

Jeszcze widzący. Wzrok sokoli, rzekłabym emotka
0 0

kachakacha

#6300891 Napisano: 15.12.2016 15:54:11
83huda napisał(a):

cb656 napisał(a):

83huda napisał(a):

Prośba do majsterkowiczów ogólnych/elektroników: polećcie jakiś fajny gadżet z branzy pod choinkę. Lutownicę Dremel Versatip już mam emotka

A ze wzrokiem wszystko w porządku, czy już elektronik musi się posiłkować lupą? emotka
Są takie fajne gadżety - podświetlana lupa z chwytakami.

Jeszcze widzący. Wzrok sokoli, rzekłabym emotka

A może jakieś elementy z arduino lub raspberry?
0 0

katrin22

#6300908 Napisano: 15.12.2016 16:19:04
83huda napisał(a):

cb656 napisał(a):

83huda napisał(a):

Prośba do majsterkowiczów ogólnych/elektroników: polećcie jakiś fajny gadżet z branzy pod choinkę. Lutownicę Dremel Versatip już mam emotka

A ze wzrokiem wszystko w porządku, czy już elektronik musi się posiłkować lupą? emotka
Są takie fajne gadżety - podświetlana lupa z chwytakami.

Jeszcze widzący. Wzrok sokoli, rzekłabym emotka

To moze jakis miernik jak dla elektryka emotka
0 0

delvitto

#6301054 Napisano: 15.12.2016 22:08:01
doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!
0 0

koper

#6301059 Napisano: 15.12.2016 22:18:21
delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

Jak nie netflix, to HBO GO, ale z nimi taki problem, że żeby wykupić to, to trzeba mieć wykupiony też pakiet HBO w TV, więc wychodzi drogo.
Innych LEGALNYCH serwisów z dobrymi filmami nie znam, a przecież nie pytasz na publicznym forum o pirackie serwisy, które są mało wiarygodne, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną zamknięte, a płacenie im jakichkolwiek pieniędzy nie jest bezpieczne i na dobrą sprawę nie gwarantuje dostępu do żadnej bazy. 
0 0

mysia

#6301062 Napisano: 15.12.2016 22:27:21
delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

na zalukaj z tego co się orientuje kupujesz to bez wkopywania się na subskrypcje, daaaawno temu chciałam obejrzeć jakiś serial i posłałam smsa, nic się nie stało, wykupiłam tego  całego vipa i obejrzałam
0 0

delvitto

#6301077 Napisano: 15.12.2016 23:06:12
koper napisał(a):

delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

Jak nie netflix, to HBO GO, ale z nimi taki problem, że żeby wykupić to, to trzeba mieć wykupiony też pakiet HBO w TV, więc wychodzi drogo.
Innych LEGALNYCH serwisów z dobrymi filmami nie znam, a przecież nie pytasz na publicznym forum o pirackie serwisy, które są mało wiarygodne, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną zamknięte, a płacenie im jakichkolwiek pieniędzy nie jest bezpieczne i na dobrą sprawę nie gwarantuje dostępu do żadnej bazy. 

bo netflix trochę się boję podawać dane karty kredytowej:( i na dłuższą metę nie jest mi potrzebne zobowiązanie, tylko od czasu do czasu coś obejrzeć. No i bariera językowa. Tam podobno wiele filmów jest bez lektora, a nie chcę czytać. Nie podoba mi się w netflix to, że nie mogę bez zapisania się sprawdzić, co w ogóle mają w ofercie, bo jeśli nie znajdę nic dla siebie, to po co się zapisywać.
0 0

delvitto

#6301079 Napisano: 15.12.2016 23:07:31
Mysia napisał(a):

delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

na zalukaj z tego co się orientuje kupujesz to bez wkopywania się na subskrypcje, daaaawno temu chciałam obejrzeć jakiś serial i posłałam smsa, nic się nie stało, wykupiłam tego  całego vipa i obejrzałam

no może i tak, ale problem jest taki, że się zalukaj nie otwiera, bo jest przeciążony, a co za tym idzie, nie mogę się zalogować;(
0 0

pionas

#6301117 Napisano: 16.12.2016 07:00:37
Hej,

mam do Was pytanie.
Słyszeliście coś o roślinach "Oman Wielki" lub "Lukrecja"?
Faktycznie są tak dobre jak je opisują w sieci?
Ktoś ma doświadczenie w podawaniu naparów z tych roślin u dzieci?
0 0

nkba

#6301120 Napisano: 16.12.2016 07:17:46
pionas napisał(a):

Hej,

mam do Was pytanie.
Słyszeliście coś o roślinach "Oman Wielki" lub "Lukrecja"?
Faktycznie są tak dobre jak je opisują w sieci?
Ktoś ma doświadczenie w podawaniu naparów z tych roślin u dzieci?

Hej, ja niestety nie słyszałam o tych roślinkach w aspekcie leczniczym ale sama ostatnio się "najarałam" na sok z kiszonego buraka i olej oregano. Ponoć działają cuda. Chciałam podać je dziecku (i sobie również) ale też nie wiem jak dawkować, szczególnie olej. Więc jeśli ktoś byłby "w temacie" to również podczepiłabym się pod Twój post emotka
0 0

ace

#6301164 Napisano: 16.12.2016 09:57:36
delvitto napisał(a):

koper napisał(a):

delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

Jak nie netflix, to HBO GO, ale z nimi taki problem, że żeby wykupić to, to trzeba mieć wykupiony też pakiet HBO w TV, więc wychodzi drogo.
Innych LEGALNYCH serwisów z dobrymi filmami nie znam, a przecież nie pytasz na publicznym forum o pirackie serwisy, które są mało wiarygodne, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną zamknięte, a płacenie im jakichkolwiek pieniędzy nie jest bezpieczne i na dobrą sprawę nie gwarantuje dostępu do żadnej bazy. 

bo netflix trochę się boję podawać dane karty kredytowej:( i na dłuższą metę nie jest mi potrzebne zobowiązanie, tylko od czasu do czasu coś obejrzeć. No i bariera językowa. Tam podobno wiele filmów jest bez lektora, a nie chcę czytać. Nie podoba mi się w netflix to, że nie mogę bez zapisania się sprawdzić, co w ogóle mają w ofercie, bo jeśli nie znajdę nic dla siebie, to po co się zapisywać.

do Netfixa można się zarejestrować za darmo, tzn pierwszy miesiąc jest za darmo, obczaić co tam jest czy interesują Cię ich materiały (lub ewentualnie gdy masz tylko kilka rzeczy do obejrzenia to obejrzenie ich w ciągu tego miesiąca) i po miesiącu się wypisać bey z żadnych kosztów czy haczyków emotka
0 0

paula9891

#6301252 Napisano: 16.12.2016 12:09:23
ace napisał(a):

delvitto napisał(a):

koper napisał(a):

delvitto napisał(a): doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

Jak nie netflix, to HBO GO, ale z nimi taki problem, że żeby wykupić to, to trzeba mieć wykupiony też pakiet HBO w TV, więc wychodzi drogo.
Innych LEGALNYCH serwisów z dobrymi filmami nie znam, a przecież nie pytasz na publicznym forum o pirackie serwisy, które są mało wiarygodne, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną zamknięte, a płacenie im jakichkolwiek pieniędzy nie jest bezpieczne i na dobrą sprawę nie gwarantuje dostępu do żadnej bazy. 

bo netflix trochę się boję podawać dane karty kredytowej:( i na dłuższą metę nie jest mi potrzebne zobowiązanie, tylko od czasu do czasu coś obejrzeć. No i bariera językowa. Tam podobno wiele filmów jest bez lektora, a nie chcę czytać. Nie podoba mi się w netflix to, że nie mogę bez zapisania się sprawdzić, co w ogóle mają w ofercie, bo jeśli nie znajdę nic dla siebie, to po co się zapisywać.

do Netfixa można się zarejestrować za darmo, tzn pierwszy miesiąc jest za darmo, obczaić co tam jest czy interesują Cię ich materiały (lub ewentualnie gdy masz tylko kilka rzeczy do obejrzenia to obejrzenie ich w ciągu tego miesiąca) i po miesiącu się wypisać bey z żadnych kosztów czy haczyków emotka

Ja mam Netflix i jestem bardzo zadowolona emotka  Nie sprawdzałam, czy w każdym wypadku tak jest, (bo oglądam z napisami) ale w opcjach można sobie ustawić, czy chcesz oglądać z napisami, czy z lektorem i w jakim języku (można np. również włączyć napisy po angielsku i oglądać po angielsku, to bardzo przydatne, gdy ktoś uczy się języka).
0 0

trebor1

#6301677 Napisano: 16.12.2016 21:46:22
podglądam jednym okiem co się dzieje na wiejskiej,
wszystko już dzisiaj było, zabrakło tylko pytania z Rejsu:
a jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?
https://www.youtu.../watch?v=sV2cJvNbD3g
0 0

taalvikki

#6301681 Napisano: 16.12.2016 21:56:13
trebor1 napisał(a):

podglądam jednym okiem co się dzieje na wiejskiej,
wszystko już dzisiaj było, zabrakło tylko pytania z Rejsu:
a jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?
https://www.youtu.../watch?v=sV2cJvNbD3g


ja, mimo, że polityką się interesuję, ostatnio wolę oszczędzać oczy. emotka
0 0

pionas

#6301752 Napisano: 17.12.2016 08:30:33
Od dzisiaj w drogeriach Rossmann Świąteczna promocja na zapachy 1+1 gratis!
1 kumulacja 0