Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

bethan

#6297285 Napisano: 07.12.2016 13:11:43
kalka napisał(a):

Coś Ty? Serio, aż tak? 

Niestety emotka
Swego czasu nawet kwitł na Allegro handel pudełkami i pustymi buteleczkami.
1 kalka 0

joan

#6297291 Napisano: 07.12.2016 13:18:30
cb656 - takie "njusy" to się przekazuje znajomym, najbliższym, rodzinie. Akurat tak się składa, że naszą forumową Mysię poznałam emotka Celebryta rozpowiadający na prawo i lewo o swojej ciąży... no cóż, moim zdaniem tylko próbuje na tym ugrać więcej popularności oraz szmalu.
0 0

zdolnabestia

#6297300 Napisano: 07.12.2016 13:29:03
cb656 napisał(a):

Czyli wzmianka o czymś, co czyni człowieka najszczęśliwszym na świecie jest zarezerwowana tylko dla "plebsu" 

Wzmianka wzmianką, ale ja się dzisiaj bałam otworzyć lodówkę emotka
4 joan, kalka, bethan, mia 0

Niebieska_Laguna

#6297306 Napisano: 07.12.2016 13:33:59
kalka napisał(a):

Czy ktoś może mnie oświecić wyjaśniając skąd biorą się tak wielkie różnice w cenie perfum na polskim rynku ? emotka
Dla przykładu: Fahrenheit DIOR - perfumy 100 ml ceny w internetowych perfumeriach- jak twierdzi Ceneo- to od 229 za tester do 290zł, a na OLX można kupić (oryginalne, oryginalnie zapakowane) za 70 zł-80 zł Hm, trudno mi pojąć tak wielkie różnice emotka  

Pytanie tylko, czy te za 70 złotych w ogóle do Ciebie dotrą. Oszuści często pobierają zdjęcia oryginalnych produktów z internetu, ogłaszają się na portalach niewymagających zbyt szczegółowej rejestracji. Zbierają zamówienia od naiwnych ludzi, a potem przepadają z kasą.
1 kalka 0

aguagu

#6297310 Napisano: 07.12.2016 13:39:15
Zamawiał ktoś może fotoPuzzle i może polecić jakąś stronkę? emotka
0 0

agniehaha89

#6297329 Napisano: 07.12.2016 14:07:26
Niebieska_Laguna napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy ktoś może mnie oświecić wyjaśniając skąd biorą się tak wielkie różnice w cenie perfum na polskim rynku ? emotka
Dla przykładu: Fahrenheit DIOR - perfumy 100 ml ceny w internetowych perfumeriach- jak twierdzi Ceneo- to od 229 za tester do 290zł, a na OLX można kupić (oryginalne, oryginalnie zapakowane) za 70 zł-80 zł Hm, trudno mi pojąć tak wielkie różnice emotka  

Pytanie tylko, czy te za 70 złotych w ogóle do Ciebie dotrą. Oszuści często pobierają zdjęcia oryginalnych produktów z internetu, ogłaszają się na portalach niewymagających zbyt szczegółowej rejestracji. Zbierają zamówienia od naiwnych ludzi, a potem przepadają z kasą.

Niewiadomo też czy te niby oryginalne produkty są naprawdę oryginalnymi produktami. 
2 andii, kalka 0

79magda

#6297346 Napisano: 07.12.2016 14:28:19
joan napisał(a):

cb656 - takie "njusy" to się przekazuje znajomym, najbliższym, rodzinie. Akurat tak się składa, że naszą forumową Mysię poznałam emotka Celebryta rozpowiadający na prawo i lewo o swojej ciąży... no cóż, moim zdaniem tylko próbuje na tym ugrać więcej popularności oraz szmalu.

A do drzwi już pukają producenci nosidełek, gryzaczków, kosmetyków dla dzieci, wózków, smoczków oraz tysiąca innych gadżetów. I jeszcze, żeby tak "przypadkiem" pani Anna wyszła do parku, w ręce dzierżąc soczek marki X emotka teraz to się dopiero zacznie szał. Jedno jest pewne - prezerwatyw póki co reklamować nie będą emotka
1 kalka 0

bethan

#6297349 Napisano: 07.12.2016 14:33:08
joan napisał(a):

Celebryta rozpowiadający na prawo i lewo o swojej ciąży... no cóż, moim zdaniem tylko próbuje na tym ugrać więcej popularności oraz szmalu.

Jest jeszcze opcja, że ma puściutko w głowie.
3 joan, kalka, mia 0

joan

#6297353 Napisano: 07.12.2016 14:38:57
79magda napisał(a):

A do drzwi już pukają producenci nosidełek, gryzaczków, kosmetyków dla dzieci, wózków, smoczków oraz tysiąca innych gadżetów. I jeszcze, żeby tak "przypadkiem" pani Anna wyszła do parku, w ręce dzierżąc soczek marki X emotka teraz to się dopiero zacznie szał. Jedno jest pewne - prezerwatyw póki co reklamować nie będą emotka


... i nowe książki kucharskie / płyty "jestem jędrna i szczupła mimo ciąży" / programy w tivi ze stylizacjami Ani... no ja wiem, że z czegoś trzeba żyć, ale im chyba kasy nie brakuje emotka
0 0

staszek

#6297363 Napisano: 07.12.2016 14:51:52
koper napisał(a):

Czy ja przegapiłam powrót monarchii w Polsce? Czy Państwo Lewandowscy mają jakieś prawa do tronu?
Gdzie nie spojrzę, widzę informacja o ciąży... Jakby chodziło o nasze krajowe Royal Baby...
emotka

Z ostatnich informacji wynika, że Jezus jest królem Polski emotka
0 0

agniehaha89

#6297376 Napisano: 07.12.2016 15:08:17
Lewy ogłosił wszem i wobec że małżonka jest w ciąży, bo się wkurzył, że tabloidy jeszcze nic nie podejrzewają a to już 5 miesiąc. Haha emotka
0 0

dolly

#6297436 Napisano: 07.12.2016 16:52:55
A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

koper

#6297443 Napisano: 07.12.2016 17:15:41
dolly napisał(a):

A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

Fajnie, ok, niech ogłasza, niech się cieszą, bo mają świetny powód do radości!
Mnie nie irytuje to, że ogłosił, ale to, że teraz WSZĘDZIE o tym trąbią.
2 mia, 79magda 0

dolly

#6297464 Napisano: 07.12.2016 17:44:17
koper napisał(a):

dolly napisał(a):

A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

Fajnie, ok, niech ogłasza, niech się cieszą, bo mają świetny powód do radości!
Mnie nie irytuje to, że ogłosił, ale to, że teraz WSZĘDZIE o tym trąbią.

Tu się zgodzę. Tylko tak w sumie, to nie ich wina, ze się tak na nich "uwiesili".
0 0

79magda

#6297510 Napisano: 07.12.2016 19:46:03
dolly napisał(a):

koper napisał(a):

dolly napisał(a):

A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

Fajnie, ok, niech ogłasza, niech się cieszą, bo mają świetny powód do radości!
Mnie nie irytuje to, że ogłosił, ale to, że teraz WSZĘDZIE o tym trąbią.

Tu się zgodzę. Tylko tak w sumie, to nie ich wina, ze się tak na nich "uwiesili".

Przecież to działa w dwie strony. "Gwiazdy", które chronią swoją prywatność, nie udzielają się na siłę w mediach społecznościowych, by się lansować, nie wklejają fotografii z miską płatków/w nowych adidasach itp. Skoro to robią, mają z tego zysk, więc raczej nie litowałabym się nad nimi i nie szukała winnych.

taalvikki

#6297539 Napisano: 07.12.2016 21:00:39
powiem tak, w sumie nie wiem do kogo, pewnie do próżnych niebios: panie, daj pan spokój! tylko czekać, aż "ann" napisze "książkę" o przewijaniu pieluch i zacznie się panoszyć po reklamach rozmaitych bobovit. naprawdę, nie lubię tych państwa wybitnie i proszę mnie nie opluwać za moje zdanie. tfu!

ps. a z tego, że się na nich "uwiesili" to oni się cieszą, jak mało kto.
1 bethan 0

dolly

#6297548 Napisano: 07.12.2016 21:25:07
79magda napisał(a):

dolly napisał(a):

koper napisał(a):

dolly napisał(a):

A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

Fajnie, ok, niech ogłasza, niech się cieszą, bo mają świetny powód do radości!
Mnie nie irytuje to, że ogłosił, ale to, że teraz WSZĘDZIE o tym trąbią.

Tu się zgodzę. Tylko tak w sumie, to nie ich wina, ze się tak na nich "uwiesili".

Przecież to działa w dwie strony. "Gwiazdy", które chronią swoją prywatność, nie udzielają się na siłę w mediach społecznościowych, by się lansować, nie wklejają fotografii z miską płatków/w nowych adidasach itp. Skoro to robią, mają z tego zysk, więc raczej nie litowałabym się nad nimi i nie szukała winnych.

Nie moge sie do tego ustosunkowac, bo nie śledzę zycia innych, bardziej lub mniej znanych. Rozumiem jednak, ze to o Nich mowa z tym lansem. Pytanie tylko, dlaczego w takim razie czekali tak dlugo? Od razu zaznaczam, nie bede szukac odpowiedzi emotka
0 0

mia

#6297564 Napisano: 07.12.2016 21:58:12
cb656 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka jakie to dramatycznie znamienne... emotka Pisałem wcześniej to samo, ale oczywiście TO JA, więc huzia na Józia. "Dolly? No brawo kochana, ty jesteś 'nasza', masz rację oczywiście!" emotka

No to postawię na szczerość...
1) cb656 to nie tak. Ty też jesteś "nasz", tylko dolly mniej wk...a wszystkich po prostu.
2) Gdybyś postawił na posty o długości mniej więcej 1 smsa i bardziej surowej formie, to myślę, że spotkałbyś się ze znacznie większym zrozumieniem. No bo czasem nawet i coś z sensem napiszesz, ale zanim człowiek przedrze się do końca przez tę ilość liter, emotek, wytłuszczeń, kursyw, podkreśleń i capslocków, to kurna, zdąży zapomnieć co było na początku... emotka
3) Mam w zanadrzu jeszcze jeden punkt, ale wydaje mi się, że dwa powyższe wystarczą.

Reasumując: Nie znaczy to, że masz rozedrzeć szaty, posypać głowę popiołem i zamknąć się w szafie (lub nadąć się i przybrać nowy nick) tylko trochę przykrócić swą kwiecistość (wenę?). Czego Ci szczerze życzę. emotka

mczarna

#6297615 Napisano: 07.12.2016 23:23:50
cb656 napisał(a):

mia napisał(a):

No to postawię na szczerość... Ty też jesteś "nasz", tylko dolly mniej wk...a wszystkich po prostu.
Reasumując: Nie znaczy to, że masz rozedrzeć szaty, posypać głowę popiołem i zamknąć się w szafie (lub nadąć się i przybrać nowy nick) tylko trochę przykrócić swą kwiecistość (wenę?). Czego Ci szczerze życzę. emotka

Szczerość zawsze cenię i dziękuję za ten wpis emotka emotka Wreszcie coś jasno, wprost i rzeczowo. OK.
No jestem wyrywny, fakt. Do tego że zacytuję niedawny wpis bethan - czasem przesadnie pławię się we własnej za..bistości emotka A to wszystko wyłącznie dla jaj. Tyle, że głównie mnie to bawi, a nie innych...
Przyjmuję szczerość na klatę. Nadąć się nadmę OK. Zamykamy temat. Gryzę się w język. O ile znów mnie coś nie pobudzi emotka

Ja do wylewnych osób nie należę,napiszę krótko, skoro Ci życia prywatnego brak i tak uwielbiasz "torturować" to forum to proszę pomyśl nad jakimś lepszym działaniem..., bo- Twoje - póki co wzbudza irytację i niesnaski...
Może to forum traktujesz jako wyładowanie dnia codziennego,co?

P.S. Zmienianie Nicków na forum nic Tobie nie da, bo Twój typ pisemnictwa jest łatwo-rozpoznawalny
0 0

edzia21

#6297629 Napisano: 08.12.2016 00:01:32
Padłam i powstać nie mogę...emotka  
Szara codzienność każdego OLX-owicza, ot co emotka
http://mistrzowie.org/680971/Negocjacje