Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

joan

#6267559 Napisano: 11.10.2016 12:26:14
A powiedzcie mi, czy napój z takiego stalowego termosu nie ma posmaku metalu? Bo zawsze mnie to brzydziło.

Widziałam dosyć fajny termos wycieczkowy ze szklanym wkładem w Tesco, ale nie zdążyłam kupić, bo brakło mi motywacji, skoro właśnie dostałam od mamy domowy termos kupiony w Netto (również ze szklanym wkładem). Bardzo długo trzyma temperaturę emotka
0 0

defed

#6267564 Napisano: 11.10.2016 12:39:35
joan napisał(a):

A powiedzcie mi, czy napój z takiego stalowego termosu nie ma posmaku metalu? Bo zawsze mnie to brzydziło.

Widziałam dosyć fajny termos wycieczkowy ze szklanym wkładem w Tesco, ale nie zdążyłam kupić, bo brakło mi motywacji, skoro właśnie dostałam od mamy domowy termos kupiony w Netto (również ze szklanym wkładem). Bardzo długo trzyma temperaturę emotka

Myślę,że bez względu na jakość i cenę, te stalowe zawsze oddadzą trochę swojego posmaku. Można kupić lepsiejsze termosy ze szklanym wkładem jak np. ten tutaj.
Dla mnie najważniejsza jest super szczelność i długie trzymanie temperatury, stąd zakupy w sklepach turystycznych  emotka

PS. Co do termosów-dzbanków do domowego uzytku to jestem bardzo zadowolona z TEGO zakupionego w Ikea. Wieczorem robię prawie 2 litry herbaty i do rana herbata jest gorąca-latem lub prawie gorąca-zimą. Ważne by zahartować termos przed użyciem emotka
1 joan 0

zdolnabestia

#6267567 Napisano: 11.10.2016 12:43:34
Właśnie takie ze szklanym wkładem pamiętam z wycieczek z czasów dzieciństwa, były świetne emotka  Przypuszczam, że te metalowe są czymś powleczone od wewnątrz jak aluminiowe puszki na piwo i napoje, ale nie mam z nimi żadnego doświadczenia. 
Ten Fjord Nansen wygląda dobrze. Nie mogę go znaleźć w UK, ale w sklepie z najniższą ceną na ceneo wysyłka nie jest aż tak strasznie droga, więc może go kupię.
0 0

zdolnabestia

#6267570 Napisano: 11.10.2016 12:46:25
defed napisał(a):

Można kupić lepsiejsze termosy ze szklanym wkładem jak np. ten tutaj.

Oglądałam taki w supermarkecie i te plastikowe elementy były bardzo niedopasowane, w dotyku jak deska rozdzielcza w tanim samochodzie. 
0 0

defed

#6267588 Napisano: 11.10.2016 12:59:26
zdolnabestia napisał(a):

defed napisał(a):

Można kupić lepsiejsze termosy ze szklanym wkładem jak np. ten tutaj.

Oglądałam taki w supermarkecie i te plastikowe elementy były bardzo niedopasowane, w dotyku jak deska rozdzielcza w tanim samochodzie. 

Tej samej firmy? Może to była podróbka made in china emotka  Wszystko zależy od przeznaczenia - ten przykładowy to akurat wygląda jak termos dla aktywnych zimą, do obsługi w rękawiczkach.
Kupiłam kiedyś na prezent dla żołnierza termos stalowy za ~120pln, w miejscowym sklepie turystycznym, za poradą sprzedawcy, produkt okazał się świetny w trudnych warunkach, na poligonie itp.
Trzymam się tego, by warzywa kupować w warzywniaku, ryby w rybnym itd... emotka
0 0

kalisto1986

#6267758 Napisano: 11.10.2016 16:41:50
scrabble napisał(a):

431- 8 miejsce emotka

Tylko, żeby je utrzymać emotka
0 0

ondine

#6267764 Napisano: 11.10.2016 16:53:20
kalisto1986 napisał(a):

scrabble napisał(a):

431- 8 miejsce emotka

Tylko, żeby je utrzymać emotka

474, powodzenia emotka

banka-manka

#6267766 Napisano: 11.10.2016 16:55:57
joan napisał(a):

A powiedzcie mi, czy napój z takiego stalowego termosu nie ma posmaku metalu? Bo zawsze mnie to brzydziło.

Widziałam dosyć fajny termos wycieczkowy ze szklanym wkładem w Tesco, ale nie zdążyłam kupić, bo brakło mi motywacji, skoro właśnie dostałam od mamy domowy termos kupiony w Netto (również ze szklanym wkładem). Bardzo długo trzyma temperaturę emotka

W tym, który polecałam wyżej nic takiego się nie dzieje. Nawet po 24 godzinach, gdy herbata w nim stoi dalej smakuje jak herbata.
Sama woda/wrzątek też nie chwyta żadnego posmaku.

A z kolei mąż kupił bidon rowerowy, z wkładem chłodzącym - z plastiku. Nie potrafię z tego pić bo tak jedzie tym plastikiem  emotka
0 0

zdolnabestia

#6267768 Napisano: 11.10.2016 16:56:50
defed napisał(a):

Tej samej firmy? Może to była podróbka made in china  emotka  

Troszkę inny:
http://www.tesco....6.prd?skuId=100-3986
macałam go w sklepie.
0 0

bridget

#6267773 Napisano: 11.10.2016 16:59:52
defed napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Chciałabym kupić porządny termos. 
W sklepach przeważnie widzę takie:
http://www.ebay.c...eP81I7aifRUg4VgBnz1A
ale czy taki metal trzyma temperaturę? Nie jest gorący z zewnątrz? 
Oprócz tego jest w sklepach pełno badziewia, plastik fantastik... 
Macie jakieś termosowe doświadczenia i możecie coś polecić?

wybierz się na zakupy do sklepu z odzieżą i akcesoriami turystycznymi, najlepiej do takiego gdzie sprzedawcą jest turystą z zamiłowania i przygotuj minimum stówkę  emotka

polecam  tk maxa  i  termosy alfi niezawodne trzymaja temperature do wieczora
0 0

zdolnabestia

#6267780 Napisano: 11.10.2016 17:09:08
bridget napisał(a):

polecam  tk maxa  i  termosy alfi niezawodne trzymaja temperature do wieczora

W "moim" tk maxxie znalazłam tylko coś takiego:
http://www.tkmaxx...-flask/invt/85377982
a w polskim nie ma produktów na stronie emotka  Z tego co pamiętam to tam i tak w sklepie są pojedyncze egzemplarze rzeczy i ciuchów, których nie ma na necie.
0 0

bridget

#6267783 Napisano: 11.10.2016 17:17:33
 moje dzieci maja takie, my mamy wersje dla dorosłych, w tk maxie znacznie tansze http://www.tublu....iem-0-35l-owca.html, mam 4 szt przetestowane - wielkości tez rożne. http://www.tublu....-0-5l-alfi-red.html.
 Rano robię gorąca herbatę wieczorem jest nadal ciepła, do szkoły dziecku letnią muszę wlać bo inaczej nie jest w stanie się  napić.  Nie śmierdzi.
0 0

zdolnabestia

#6267787 Napisano: 11.10.2016 17:20:05
Czyli widzę, że nie ma co się bać tej stali nierdzewnej emotka
0 0

kalisto1986

#6267853 Napisano: 11.10.2016 19:00:04
kalisto1986 napisał(a):

Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje vemots/tongue.gif

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Dołączy ktoś jeszcze do pomocy?

Żeby tutaj nie spamowac, chętnie będę przypominać na pw 
0 0

mczarna

#6267855 Napisano: 11.10.2016 19:03:22
kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Dołączy ktoś jeszcze do pomocy?

Żeby tutaj nie spamowac, chętnie będę przypominać na pw 

Nie dasz rady zbierać głosów w wątku Kliknijcie?

gosposia07

#6267856 Napisano: 11.10.2016 19:03:39
kalisto zagłosowane

kalisto1986

#6267859 Napisano: 11.10.2016 19:16:09
mczarna napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Dołączy ktoś jeszcze do pomocy?

Żeby tutaj nie spamowac, chętnie będę przypominać na pw 

Nie dasz rady zbierać głosów w wątku Kliknijcie?

Niestety nie dam emotka

Kazdy  że nie biorę się za takie konkursy, a tutaj pomagam, bo jest ku temu powód.  
Staram się nie spamowac i dlatego proszę o pw.
0 0

mczarna

#6267862 Napisano: 11.10.2016 19:24:13
kalisto1986 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Dołączy ktoś jeszcze do pomocy?

Żeby tutaj nie spamowac, chętnie będę przypominać na pw 

Nie dasz rady zbierać głosów w wątku Kliknijcie?

Niestety nie dam emotka

Kazdy  że nie biorę się za takie konkursy, a tutaj pomagam, bo jest ku temu powód.  
Staram się nie spamowac i dlatego proszę o pw.

Ja rozumiem,że pomagasz i to doceniamemotka  W wątku Kliknijcie, pewnie jak za starych czasów, za kliknięcie ktoś prosi o głos w zamian i Ci się nie chce/nie masz czasu itd ale wystarczy,że ktoś zobaczy,że ten wątek WC-Rozmowy o wszystkim tak super działa w klikaniu to i wszyscy się zaraz tu przeniosą i będzie śmietnik...
1 mia 0

kalisto1986

#6267878 Napisano: 11.10.2016 19:55:02
mczarna napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalisto1986 

Ja rozumiem,że pomagasz i to doceniam emotka  W wątku Kliknijcie, pewnie jak za starych czasów, za kliknięcie ktoś prosi o głos w zamian i Ci się nie chce/nie masz czasu itd ale wystarczy,że ktoś zobaczy,że ten wątek WC-Rozmowy o wszystkim tak super działa w klikaniu to i wszyscy się zaraz tu przeniosą i będzie śmietnik...

Wejdź proszę do wątku Kliknijcie i sprawdź, czy mi się chce, czy nie.

Możesz mi wierzyć,  ale znam zasady forum,  nie pisze w każdym możliwym wątku,  a tylko tutaj w którym jak przystało na wc, czasami wszystko wleci. I nie sądzę,  żebym zrobiła tutaj nie wiem jaki bałagan.
0 0

mczarna

#6267902 Napisano: 11.10.2016 20:25:28
kalisto1986 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalisto1986 

Ja rozumiem,że pomagasz i to doceniam emotka  W wątku Kliknijcie, pewnie jak za starych czasów, za kliknięcie ktoś prosi o głos w zamian i Ci się nie chce/nie masz czasu itd ale wystarczy,że ktoś zobaczy,że ten wątek WC-Rozmowy o wszystkim tak super działa w klikaniu to i wszyscy się zaraz tu przeniosą i będzie śmietnik...

Wejdź proszę do wątku Kliknijcie i sprawdź, czy mi się chce, czy nie.

Możesz mi wierzyć,  ale znam zasady forum,  nie pisze w każdym możliwym wątku,  a tylko tutaj w którym jak przystało na wc, czasami wszystko wleci. I nie sądzę,  żebym zrobiła tutaj nie wiem jaki bałagan.

Nie mam zamiaru tam wchodzić...Liczę tylko na to,że nie przeniesie się temat stamtąd tu i tyle. Koniec tematu. Życzę też powodzenia znajomej w wygranej.
0 0