Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ziolko

#6233361 Napisano: 26.07.2016 17:11:10
WSZYSTKIM KRZYSZTOFOM (ZA WCZORAJ), ORAZ WSZYSTKIM ANNOM, ANIOM Z DZIŚ ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO emotka  emotka

ludzka_istota

#6233363 Napisano: 26.07.2016 17:16:17
W imieniu Ann bardzo dziękuję emotka emotka
0 0

annb

#6233443 Napisano: 26.07.2016 21:07:39
I ja również dziękuję emotka
0 0

aendrius1

#6233456 Napisano: 26.07.2016 21:51:00
Mam pytanie/prośbę może jest ktoś na forum obcykany w ubezpieczeniach.Chodzi o kontynuację ubezoieczenia pracowniczego typu P. Po rozwiązaniu umowy chciałem kontynuować dotychczasowe ubezpieczenie w PZU.Pomimo gorszej ochrony ubezpieczeniowej otrzymałem propozycje z 50% wyższą składką....
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnosnie takich ubezpieczen ewentualnie pracuje w jakiejs firmie ubepieczeniowj i mógłby coś doradzić....czy warto szukać w innych firmach niż w PZU? Chodzi mi o ochrone wypadkową i taki standard jak w typu P
śmierć rodziców teściow szpitalne,operacyjne itp
Nie potrzebuje jakis kart aptecznych i innych pierdół z których i tak nigdy nikt nie skorzysta...
Bardzo prosze o PW jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat.
0 0

nkba

#6233458 Napisano: 26.07.2016 22:02:35
aendrius1 napisał(a):

Mam pytanie/prośbę może jest ktoś na forum obcykany w ubezpieczeniach.Chodzi o kontynuację ubezoieczenia pracowniczego typu P. Po rozwiązaniu umowy chciałem kontynuować dotychczasowe ubezpieczenie w PZU.Pomimo gorszej ochrony ubezpieczeniowej otrzymałem propozycje z 50% wyższą składką....
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnosnie takich ubezpieczen ewentualnie pracuje w jakiejs firmie ubepieczeniowj i mógłby coś doradzić....czy warto szukać w innych firmach niż w PZU? Chodzi mi o ochrone wypadkową i taki standard jak w typu P
śmierć rodziców teściow szpitalne,operacyjne itp
Nie potrzebuje jakis kart aptecznych i innych pierdół z których i tak nigdy nikt nie skorzysta...
Bardzo prosze o PW jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat.

Tak niestety jest emotka Nie dość, że tylko kilka ryzyk to składka o wiele wyższa emotka Nie wiem, czy wasza polisa była przez osobę prowadzącą negocjowana bo niekiedy dają na IK inne, korzystniejsze warianty. Szczerze polecam poszukać gdzie indziej/
0 0

Gość: ewikewik

#6233488 Napisano: 26.07.2016 23:37:23
Składki są niższe w umowach zbiorowych, w indywidualnych zawsze wyższe.
0 0

joan

#6233491 Napisano: 26.07.2016 23:43:13
aendrius1 napisał(a):

Mam pytanie/prośbę może jest ktoś na forum obcykany w ubezpieczeniach.Chodzi o kontynuację ubezoieczenia pracowniczego typu P. Po rozwiązaniu umowy chciałem kontynuować dotychczasowe ubezpieczenie w PZU.Pomimo gorszej ochrony ubezpieczeniowej otrzymałem propozycje z 50% wyższą składką....
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnosnie takich ubezpieczen ewentualnie pracuje w jakiejs firmie ubepieczeniowj i mógłby coś doradzić....czy warto szukać w innych firmach niż w PZU? Chodzi mi o ochrone wypadkową i taki standard jak w typu P
śmierć rodziców teściow szpitalne,operacyjne itp
Nie potrzebuje jakis kart aptecznych i innych pierdół z których i tak nigdy nikt nie skorzysta...
Bardzo prosze o PW jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat.


Składka będzie wyższa. Warto przemyśleć, czy to się w ogóle opłaca w kontekście np. posiadania rodziców, posiadania małżonka, planowania potomstwa.

Znam osobę, która olała sprawę i odkłada pieniądze na konto oszczędnościowe. Znam też ludzi, co płacą za kontynuację, średnio ok. 140 zł/kwartał.
0 0

bezaczek7

#6233502 Napisano: 27.07.2016 01:52:26
Jesli wplacacie forumowiczowi na konto pieniadze za zakup paragonu, to co wpisujecie w tytule i dlaczego? Jedna osoba opisala dokladnie nick i nazwe konkursu, inna tylko wplata czy cos podobnego. Czy to ma jakies znaczenie? Jesli poprosze o tytul np wplata to rozumiem, bo konto wspolne czy cos, ze nie chce miec wplat typu familijne, ale czy to ma jakies inne znaczenie? emotka
0 0

kalka

#6233508 Napisano: 27.07.2016 07:37:02
Bezaczek, jeśli ktoś sprzedaje paragony kilku osobom (a do tego w tej samej cenie), to wpisanie w tytule forumowego nicku ma duże znaczenie, a jeśli robi zakupy na różne konki, to nazwa konkursu też by się przydała. 
Bardzo często ludzie nie wpisują niestety nicku, ja jednak nie mam w tym problemu, bo już od dawien dawna nie zdarzyło się, żeby ktoś nie wpłacił kasy za paragon- ilość paragonów zawsze =ilości wpłat emotka   Poza tym dobrze wiedzieć komu robi się zakupy  emotka
1 bezaczek7 0

aniago81

#6233516 Napisano: 27.07.2016 08:08:56
taalvikki napisał(a):

aniago81 napisał(a):

proszę wszystkich rodziców którzy nie otrzymują 500+ o przeczytanie i podpisanie petycji  

http://www.petycjeonline.com/500_z_na_kade_dziecko_bez_wzgldu_na_dochoddodatkowo zachęcam do przyłączenia się do grupy zamkniętej na FB
https://m.facebook.com/groups/613088138866469?ref=bookmarks 


najchętniej zniosłabym w ogóle 500 plus, a zamiast tego zmniejszyła biurokracje i zwiększyła kwotę wolną od podatku, aczkolwiek petycję podpisałam, gdyż uważam, że dyskryminacja rodziców z jednym dzieckiem to skandal, a przy tym łamanie obietnic wyborczych.

Cos sie zaczyna dziac w tej sprawie, moze akurat sie uda cos zmienic.... Na pewno trzeba dzialac, wkurzaniem sie nic nie zdzialamy 
1 aniago81 0

taalvikki

#6234168 Napisano: 28.07.2016 01:04:24
aniago81 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

aniago81 napisał(a):

proszę wszystkich rodziców którzy nie otrzymują 500+ o przeczytanie i podpisanie petycji  

http://www.petycjeonline.com/500_z_na_kade_dziecko_bez_wzgldu_na_dochoddodatkowo zachęcam do przyłączenia się do grupy zamkniętej na FB
https://m.facebook.com/groups/613088138866469?ref=bookmarks 


najchętniej zniosłabym w ogóle 500 plus, a zamiast tego zmniejszyła biurokracje i zwiększyła kwotę wolną od podatku, aczkolwiek petycję podpisałam, gdyż uważam, że dyskryminacja rodziców z jednym dzieckiem to skandal, a przy tym łamanie obietnic wyborczych.

Cos sie zaczyna dziac w tej sprawie, moze akurat sie uda cos zmienic.... Na pewno trzeba dzialac, wkurzaniem sie nic nie zdzialamy 


oczywiście. sam fakt, że ludzie podejmują jakieś inicjatywy, cieszy emotka
0 0

aniolek33

#6234370 Napisano: 28.07.2016 13:39:10
Powiedzcie mi moi drodzy, jak to teraz jest z rejestracją kart?
Trzeba kartę brać ze sobą?
Jak to wyglada?
Rejestrował ktoś w Plusie moze? emotka
0 0

Ashedalka

#6238725 Napisano: 08.08.2016 13:20:14
Czy ta karta z Biedronki z Coca-Coli co się wygrywało o wartości 100 zł t można ją normalnie doładować? Tzn jakby ktoś mi przelew na nią zrobił ?
0 0

notta

#6239351 Napisano: 09.08.2016 19:05:46
Serdecznie pozdrawiam konkursowicza, który w poznańskim CityCenter w salonie Play rejestrował ponad 30 starterów emotka
p.s. Obsluga salonu z uśmiechem na twarzy do dzisiaj Cię wspomina emotka
0 0

notta

#6239352 Napisano: 09.08.2016 19:07:18
aniolek33 napisał(a):

Powiedzcie mi moi drodzy, jak to teraz jest z rejestracją kart?
Trzeba kartę brać ze sobą?
Jak to wyglada?
Rejestrował ktoś w Plusie moze? emotka

Rejestrowałam w Plusie. Potrzebny dowód osobisty i numer karty SIM. 
0 0

katrin22

#6239405 Napisano: 09.08.2016 21:43:47
Wie ktoś może w jakich godzinach wrzucają nowe promocje na c&a, poluje na coś, a ciągle nie ma tego rozmiaru.
PW
0 0

ziolko

#6239561 Napisano: 10.08.2016 12:38:08
kolejny produkt kartonowy  emotka emotka   https://www.faceb...type=3&theater 
0 0

katrin1

#6240255 Napisano: 12.08.2016 10:15:03
wczoraj przyszedł mi ekspres nescafe piccolo z rożków. To mój pierwszy ekspres, w związku z tym mam kilka pytań do osób które ekspresów kapsułkowych używają od dawna, być może głupich .Czy tak ma być że w kapsułce po wlaniu zalecanej ilości wody zostaje jeszcze kawa lub część mleka? Co robić z kapsyłkami po użyciu, wywalać do zlewu, nakłuwać i opróżnić, bo przecież do kosza się nie da z tą zawartością. A może z moim jest coś nie tak i po użyciu kapsułka powinna być pusta? I gdzie kupujecie tanie i dobre kapsułki, interesuję mnie np cappuccino lub cafe latte, nie czarne kawy.
0 0

edzia21

#6240258 Napisano: 12.08.2016 10:18:17
katrin1 napisał(a):

wczoraj przyszedł mi ekspres nescafe piccolo z rożków. To mój pierwszy ekspres, w związku z tym mam kilka pytań do osób które ekspresów kapsułkowych używają od dawna, być może głupich .Czy tak ma być że w kapsułce po wlaniu zalecanej ilości wody zostaje jeszcze kawa lub część mleka? Co robić z kapsyłkami po użyciu, wywalać do zlewu, nakłuwać i opróżnić, bo przecież do kosza się nie da z tą zawartością. A może z moim jest coś nie tak i po użyciu kapsułka powinna być pusta?

Tak, zostaje resztka kawy/mleka. Ja kapsulki wrzucam do zlewu, poczekam az troche sciekna i wyrzucam do kosza. Do dolce gusto dodawanw sa tez specjalne pojemniki na zuzyte kapsuly (nie wiem czy w tym modelu tez jest). Tam rowniez wszystko scieka, ale czesto robi sie syf i trzeba myc te pojemniki. 
0 0

katrin1

#6240265 Napisano: 12.08.2016 10:28:43
edzia21 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

wczoraj przyszedł mi ekspres nescafe piccolo z rożków. To mój pierwszy ekspres, w związku z tym mam kilka pytań do osób które ekspresów kapsułkowych używają od dawna, być może głupich .Czy tak ma być że w kapsułce po wlaniu zalecanej ilości wody zostaje jeszcze kawa lub część mleka? Co robić z kapsyłkami po użyciu, wywalać do zlewu, nakłuwać i opróżnić, bo przecież do kosza się nie da z tą zawartością. A może z moim jest coś nie tak i po użyciu kapsułka powinna być pusta?

Tak, zostaje resztka kawy/mleka. Ja kapsulki wrzucam do zlewu, poczekam az troche sciekna i wyrzucam do kosza. Do dolce gusto dodawanw sa tez specjalne pojemniki na zuzyte kapsuly (nie wiem czy w tym modelu tez jest). Tam rowniez wszystko scieka, ale czesto robi sie syf i trzeba myc te pojemniki. 

Dzięki, to właśnie jest do kitu, że wycieka to mleko w zlewie i syf robi.
0 0