Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nkba

#6231355 Napisano: 20.07.2016 18:06:00
asantesana napisał(a):

nkba napisał(a):

asantesana napisał(a):

Chcę kupić siostrzenicy na urodziny Furby, bo o nim marzy już od dawna. Wiem, że są różne wersje i ceny, czy ktoś mógłby mi przybliżyć w skrócie na co mam zwrócić uwagę? 

Najważniejsze, żeby wersja była polskojęzyczna Jestem trochę załapana w temacie emotka

No właśnie na allegro pełno tych "mówi po francusku". Poza tym one są podobne? Skąd takie różnice cenowe?

Te, które nie mówia po polsku dostaniesz nawet za 80 zł, a te w polskiej wersji jezykowej ok 200. Jeśli chodzi o tą zabawkę doradzam porządny sklep.
0 0

asantesana

#6231356 Napisano: 20.07.2016 18:07:49
nkba napisał(a):

asantesana napisał(a):

nkba napisał(a):

asantesana napisał(a):

Chcę kupić siostrzenicy na urodziny Furby, bo o nim marzy już od dawna. Wiem, że są różne wersje i ceny, czy ktoś mógłby mi przybliżyć w skrócie na co mam zwrócić uwagę? 

Najważniejsze, żeby wersja była polskojęzyczna Jestem trochę załapana w temacie emotka

No właśnie na allegro pełno tych "mówi po francusku". Poza tym one są podobne? Skąd takie różnice cenowe?

Te, które nie mówia po polsku dostaniesz nawet za 80 zł, a te w polskiej wersji jezykowej ok 200. Jeśli chodzi o tą zabawkę doradzam porządny sklep.

Ok, dzięki za info.
0 0

ivaaaaaaa

#6231850 Napisano: 21.07.2016 22:38:25
Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.
0 0

domisia06

#6231858 Napisano: 21.07.2016 22:47:10
ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny
0 0

ivaaaaaaa

#6231877 Napisano: 21.07.2016 23:42:16
domisia06 napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny

oooo dzieki tego jeszcze nie ma emotka
0 0

kalka

#6231896 Napisano: 22.07.2016 07:39:48
domisia06 napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny

To prawda piasek kinetyczny jest bardzo fajny emotka , podobnie jak pistolety Doh Vinci (Play-Doh), tylko zastanawiam się, czy 10-latka będzie tak zachwycona, jak moja 5-latka. Zastanowiłabym się też nad jakimś zestawem eksperymentów ( one są dla różnych przedziałów wiekowych).  emotka
0 0

lalith

#6231905 Napisano: 22.07.2016 08:31:04
kalka napisał(a):

domisia06 napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny

To prawda piasek kinetyczny jest bardzo fajny emotka , podobnie jak pistolety Doh Vinci (Play-Doh), tylko zastanawiam się, czy 10-latka będzie tak zachwycona, jak moja 5-latka. Zastanowiłabym się też nad jakimś zestawem eksperymentów ( one są dla różnych przedziałów wiekowych).  emotka

Wyrzuciło moją odpowiedź, nie cierpię komórek  emotka  W przypadku dzieciaków z rodziny sprawdzały się zestawy doświadczalne. Bratanica Męża w wieku 10 lat uwielbiała zestawy tj.: hodowla kryształów, doświadczenia z chemii czy też własną produkcję kosmetyków. Proponuję zajrzeć na allegro Zabawki/edukacyjne/zestawy doświadczalne. Tam zawsze znajdzie się coś ciekawego dla dzieci w różnym wieku.
1 kalka 0

scrabble

#6231916 Napisano: 22.07.2016 09:16:33
szindy napisał(a):

taalvikki napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


naprawdę? emotka  naprawdę ktoś się pyta, czy mąż partycypuje? nie, mąż nie, ale chłopak - ten, z którym, jak normalny człowiek, mam wspólną kasę - tak. jakże mogłoby być tak, że ja sobie partycypuję, ot, np używam wygranej pralki, a mężowi na to nie pozwalam. o losie. emotka   z resztą rodzice podobnie - jeżeli coś im jest akurat potrzebne, to im zwyczajnie daję. a żadnych przychodów nikt nie rozlicza, bo rodzina to nie zus. nieno, pewne rzeczy mnie czasem przerażają. emotka


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.

Ciekawa jestem kto jest taki sprytny? A co w przypadku kiedy nie masz zamiaru sprzedać nagrody? 
0 0

ivaaaaaaa

#6231950 Napisano: 22.07.2016 10:17:04
lalith napisał(a):

kalka napisał(a):

domisia06 napisał(a):

ivaaaaaaa napisał(a):

Czy znacie jakieś ciekawe zabawki o tematyce plastycznym/technicznym itp? Coś w stylu sprytnej plasteliny albo tych koralików z Ikei, które się prasuje. Szukam czegoś dla bratanicy (10l.), a ona lubi właśnie takie kreatywne zajęcia.

piasek kinetyczny

To prawda piasek kinetyczny jest bardzo fajny emotka , podobnie jak pistolety Doh Vinci (Play-Doh), tylko zastanawiam się, czy 10-latka będzie tak zachwycona, jak moja 5-latka. Zastanowiłabym się też nad jakimś zestawem eksperymentów ( one są dla różnych przedziałów wiekowych).  emotka

Wyrzuciło moją odpowiedź, nie cierpię komórek  emotka  W przypadku dzieciaków z rodziny sprawdzały się zestawy doświadczalne. Bratanica Męża w wieku 10 lat uwielbiała zestawy tj.: hodowla kryształów, doświadczenia z chemii czy też własną produkcję kosmetyków. Proponuję zajrzeć na allegro Zabawki/edukacyjne/zestawy doświadczalne. Tam zawsze znajdzie się coś ciekawego dla dzieci w różnym wieku.

No własnie juz probowalam te zestawy i nie bardzo sie spodobaly. Sprobuje z tym piaskiem, dzieki za wszystkie podpowiedzi emotka
0 0

magchem

#6232018 Napisano: 22.07.2016 11:36:51
Czy jak odpowiadacie na konkurs poprzez wysłanie email piszecie formatkę typu akceptuję regulamin itp?
0 0

ludzka_istota

#6232167 Napisano: 22.07.2016 15:48:03
magchem napisał(a):

Czy jak odpowiadacie na konkurs poprzez wysłanie email piszecie formatkę typu akceptuję regulamin itp?

Zazwyczaj tak emotka
0 0

asantesana

#6232245 Napisano: 22.07.2016 19:05:13
Kto mi pomoże odgadnąć co moja siostra miała na myśli - jest to zabawka dla starszych dzieci, coś w rodzaju maty lub coś co się wyświetla na podłodze, pokazują się polecenia i dziecko musi je wykonywać, przeskakiwać, zmusza to do ruchu. Szukam w necie i widzę takie rzeczy tylko dla maluchów.
0 0

asantesana

#6232308 Napisano: 22.07.2016 22:06:14
buka napisał(a):

twister?

albo w wersji dla dzieci http://zabawki-gr...ER-DLA-DZIECI,p,1546

Nie, tam się wyświetlały jakieś polecenia. 
0 0

ankasss

#6232321 Napisano: 22.07.2016 22:31:41
asantesana napisał(a):

buka napisał(a):

twister?

albo w wersji dla dzieci http://zabawki-gr...ER-DLA-DZIECI,p,1546

Nie, tam się wyświetlały jakieś polecenia. 

może mata do tańczenia http://archiwum.a...-pl-i4832129391.html
0 0

nataszka

#6233171 Napisano: 26.07.2016 12:33:32
Wszystkim forumowym solenizantkom o imieniu Anna -wszystkiego NAJemotka

aniago81

#6233276 Napisano: 26.07.2016 14:36:53
proszę wszystkich rodziców którzy nie otrzymują 500+ o przeczytanie i podpisanie petycji  

http://www.petycjeonline.com/500_z_na_kade_dziecko_bez_wzgldu_na_dochoddodatkowo zachęcam do przyłączenia się do grupy zamkniętej na FB
https://m.facebook.com/groups/613088138866469?ref=bookmarks 
1 aniago81 0

taalvikki

#6233284 Napisano: 26.07.2016 14:49:24
aniago81 napisał(a):

proszę wszystkich rodziców którzy nie otrzymują 500+ o przeczytanie i podpisanie petycji  

http://www.petycjeonline.com/500_z_na_kade_dziecko_bez_wzgldu_na_dochoddodatkowo zachęcam do przyłączenia się do grupy zamkniętej na FB
https://m.facebook.com/groups/613088138866469?ref=bookmarks 


najchętniej zniosłabym w ogóle 500 plus, a zamiast tego zmniejszyła biurokracje i zwiększyła kwotę wolną od podatku, aczkolwiek petycję podpisałam, gdyż uważam, że dyskryminacja rodziców z jednym dzieckiem to skandal, a przy tym łamanie obietnic wyborczych.
0 0

goralmac

#6233293 Napisano: 26.07.2016 14:58:49
Widzę tu wielkich obrońców konstytucji ale jak byli single dyskryminowani w programie mdm tylko dla tego że byli sami przez co dofinansowanie dostawali do dużo mniejszych mieszkań to nikt petycji nie pisał. Poza tym skoro taka ustawa jest niekonstytucyjna to co mają powiedzieć ludzie którzy łapią sie na drugi próg podatkowy? Czemu tu nikt nie stanie w ich obronie że przez to że więcej zarabiają to nie powinni większego podatku dochodowego płacić. Nie popieram wszystkich rozwiązań PISu ale skoro ktoś wymyśla ustawę z obwarowaniami to nie znaczy że jest niekonstytucyjna. Zawsze znajdzie sie w ktoś w kogo takie obwarowania uderzą. Idąc tym tropem trzeba by było cofnąć cały socjal, bo przecież nie mogę być dyskryminowany że ja pracuję a ktoś nie.

joan

#6233295 Napisano: 26.07.2016 15:02:57
goralmac napisał(a):

(...) trzeba by było cofnąć cały socjal (...)


Nareszcie głos rozsądku emotka
0 0

defed

#6233304 Napisano: 26.07.2016 15:13:01
joan napisał(a):

goralmac napisał(a):

(...) trzeba by było cofnąć cały socjal (...)


Nareszcie głos rozsądku emotka

Dopisuję się, bo to jakieś nieporozumienie, żeby dorosły facet po fajnej podwyżce w pracy płakał, że mu zasiłek przepadnie (przypadek w rodzinie) emotka
0 0