Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ace

#6230051 Napisano: 17.07.2016 10:48:51
Dzięki dziewczyny. Podejrzana sprawa z tym wszystkim....
0 0

szindy

#6230082 Napisano: 17.07.2016 14:52:18
Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?
0 0

banka-manka

#6230092 Napisano: 17.07.2016 15:37:28
ace napisał(a):

Czy ktos z Was ma moze internet w Netii? Bo kurczę dostałam SMS od neti ze moje dane zostały wykradzione... I sie zastanawiam na ile mam sie bać... Czy ktos tez padł tego łupem?

U mnie, w małej mieścinie w lokalnej gazecie nawet o tym artykuł emotka  By uważać teraz na dziwne mejle/telefeony/sms z prośbą o dokładniejsze dane/zmiany hasła/podanie jakiś kodów.
Więc chyba coś w tym jest. Nie wiem czy problem ogólnopolski, w gazecie pisali o 'miejscowym hakowaniu danych'.
0 0

dolly

#6230104 Napisano: 17.07.2016 16:51:20
szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?

Nie. To moja wolna wola czy sie podziele i z kim emotka
1 do.ta.3 0

Gość: urszula1

#6230122 Napisano: 17.07.2016 20:01:54
ziolko napisał(a):

Jak widzę, poprzedni temat WC damski gdzieś znikł (2x przejrzałam wszystkie tematy, zanim ten założyłam), więc zakładam nowy, tym razem jako WC - rozmowy o wszystkim emotka czyli rozmowy o wszystkim i o niczym, można tu pisać, jeśli nie znajdzie się odpowiedniego tematu na forum.
Żeby nie śmiecić tam, gdzie ktoś szuka konkretnych informacji.

Ale ten temat NIE służy do zbierania głosów.



Witam,

Bardzo liczę na odzew, bo wielu z Was sprawia wrażenie ekspertów. Chcemy znaleźć cztery osoby z Warszawy, które są promo/konkursowymi freakami. Liczymy, że podzielą się z naszym klientem swoją wiedzą o konkursach, a my im za to zapłacimy (trzygodzinne spotkanie 27.07 w centrum Warszawy). Potrzebujemy ludzi, którzy orientują się w różnych formach promocji. Jeśli dobrze trafiłam to proszę o kontakt: urszula.dziekanska@tnsglobal.com 
Będzie mi super miło spotkać ekspertów w tym temacie. 

To naprawdę fajny projekt badawczy. 
Dziękuję, Ula.

joan

#6230162 Napisano: 17.07.2016 22:27:31
ace napisał(a):

Dzięki dziewczyny. Podejrzana sprawa z tym wszystkim....


Skontaktuj się z nimi na Fejsie - mnie danych nie wykradli, ale na FB sporo o tym pisano, a na wiadomości zawsze odpowiadają emotka


szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


Nie, bo wszystkie zakupy robię sama emotka Niemniej: nie podzielić się kasą z żoną/mężem? Dziwny układ, jak dla mnie.
1 taalvikki 0

taalvikki

#6230181 Napisano: 18.07.2016 00:02:57
szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


naprawdę? emotka  naprawdę ktoś się pyta, czy mąż partycypuje? nie, mąż nie, ale chłopak - ten, z którym, jak normalny człowiek, mam wspólną kasę - tak. jakże mogłoby być tak, że ja sobie partycypuję, ot, np używam wygranej pralki, a mężowi na to nie pozwalam. o losie. emotka   z resztą rodzice podobnie - jeżeli coś im jest akurat potrzebne, to im zwyczajnie daję. a żadnych przychodów nikt nie rozlicza, bo rodzina to nie zus. nieno, pewne rzeczy mnie czasem przerażają. emotka

blackana

#6230975 Napisano: 19.07.2016 20:43:13
Czy tylko mi brakuje konkursu Jacobsa? Tak fajnie mi się te kubki projektowało, to mnie uspokajało emotka .
1 defed 0

nkba

#6230994 Napisano: 19.07.2016 21:43:35
andii napisał(a):

blackana napisał(a):

Czy tylko mi brakuje konkursu Jacobsa? Tak fajnie mi się te kubki projektowało, to mnie uspokajało emotka .

mnie brakuje "LUKSUSU"emotka

O tak... emotka
0 0

szindy

#6230997 Napisano: 19.07.2016 21:47:55
taalvikki napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


naprawdę? emotka  naprawdę ktoś się pyta, czy mąż partycypuje? nie, mąż nie, ale chłopak - ten, z którym, jak normalny człowiek, mam wspólną kasę - tak. jakże mogłoby być tak, że ja sobie partycypuję, ot, np używam wygranej pralki, a mężowi na to nie pozwalam. o losie. emotka   z resztą rodzice podobnie - jeżeli coś im jest akurat potrzebne, to im zwyczajnie daję. a żadnych przychodów nikt nie rozlicza, bo rodzina to nie zus. nieno, pewne rzeczy mnie czasem przerażają. emotka


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.
0 0

mczarna

#6231009 Napisano: 19.07.2016 22:23:17
nkba napisał(a):

andii napisał(a):

blackana napisał(a):

Czy tylko mi brakuje konkursu Jacobsa? Tak fajnie mi się te kubki projektowało, to mnie uspokajało emotka .

mnie brakuje "LUKSUSU"emotka

O tak... emotka

ooo i paczki sprzątaczki:-) Żadnych z projektami, bo zdolności nie mam:P
0 0

koper

#6231011 Napisano: 19.07.2016 22:30:11
szindy napisał(a):

szindy napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.


Lekkie przegięcie. To ja bym już chyba wolała "zlecić" zakupy na forum...
2 defed, M46D4M 0

nkba

#6231013 Napisano: 19.07.2016 22:31:12
mczarna napisał(a):

nkba napisał(a):

andii napisał(a):

blackana napisał(a):

Czy tylko mi brakuje konkursu Jacobsa? Tak fajnie mi się te kubki projektowało, to mnie uspokajało emotka .

mnie brakuje "LUKSUSU"emotka

O tak... emotka

ooo i paczki sprzątaczki:-) Żadnych z projektami, bo zdolności nie mam:P

ja tez takich zdolności nie posiadam emotka i zdjęć też dobrych nie robię emotka
0 0

asantesana

#6231014 Napisano: 19.07.2016 22:33:36
szindy napisał(a):


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.

Czegoś nie kumam, jeśli Ty finansujesz zakup, to ten ktoś nie dość, ze ma darmowy produkt, to jeszcze chce kawałek wygranej? Szybko zakończyłabym współpracę z taka rodziną  emotka  Na forum jest sporo osób robiących zakupy konkursowe, jeśli nie masz danego sklepu, poproś o zakup (przed wysłaniem zgłoszenia), na pewno nikt nie będzie chciał Twojej wygranej, możesz ten znaleźć osoby do wymiany paragonowej - Ty masz dany sklep, ktoś inny i kupujecie sobie nawzajem produkty konkursowe. 
1 ziolko 0

ziolko

#6231020 Napisano: 19.07.2016 22:55:20
asantesana napisał(a):

szindy napisał(a):


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.

Czegoś nie kumam, jeśli Ty finansujesz zakup, to ten ktoś nie dość, ze ma darmowy produkt, to jeszcze chce kawałek wygranej? Szybko zakończyłabym współpracę z taka rodziną  emotka  Na forum jest sporo osób robiących zakupy konkursowe, jeśli nie masz danego sklepu, poproś o zakup (przed wysłaniem zgłoszenia), na pewno nikt nie będzie chciał Twojej wygranej, możesz ten znaleźć osoby do wymiany paragonowej - Ty masz dany sklep, ktoś inny i kupujecie sobie nawzajem produkty konkursowe. 

zgadzam się... ludzie nie dość, że coś by mieli za darmo, to tak się rozbestwili, że jeszcze bu chcieli coś, na co w ogóle nie zasłużyli. 
A może oni uważają, że więzy krwi zobowiązują i masz dzielić się z nimi tak po prostu, bo to ciotka, wujek, czy coś w tym stylu? 

Myślę, że olać taką "rodzinkę" i lepiej zlecać na forum zakupy... koszt właściwie taki sam, bo tak czy siak to Ty musisz zapłacić, a nikt nie będzie rościł pretensji do Twojej ewentualnej wygranej.

joan

#6231031 Napisano: 19.07.2016 23:14:57
@szindy napisał(a):

Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.


Znaczy się: zlecasz zakupy krewnym, bo nie masz sklepu u siebie? To już lepiej dogadaj się z kimś sprawdzonym i zaufanym na forum. Nie będzie chciał ułamka nagrody, a i większe prawdopodobieństwo, że kupi to, co trzeba, kiedy trzeba i gdzie trzeba. I bez narzekania emotka

taalvikki

#6231032 Napisano: 19.07.2016 23:15:20
szindy napisał(a):

taalvikki napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


naprawdę? emotka  naprawdę ktoś się pyta, czy mąż partycypuje? nie, mąż nie, ale chłopak - ten, z którym, jak normalny człowiek, mam wspólną kasę - tak. jakże mogłoby być tak, że ja sobie partycypuję, ot, np używam wygranej pralki, a mężowi na to nie pozwalam. o losie. emotka   z resztą rodzice podobnie - jeżeli coś im jest akurat potrzebne, to im zwyczajnie daję. a żadnych przychodów nikt nie rozlicza, bo rodzina to nie zus. nieno, pewne rzeczy mnie czasem przerażają. emotka


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.


w takiej sytuacji (w ogóle nawet nie wpadłam na to, że ktoś tak może czynić) wyjście jest jedno: zakończyć współpracę z osobami, które mają takie warunki. jak już się wyżej rzekło, lepiej dogadywać się na forum.  :)
0 0

asantesana

#6231345 Napisano: 20.07.2016 17:52:38
Chcę kupić siostrzenicy na urodziny Furby, bo o nim marzy już od dawna. Wiem, że są różne wersje i ceny, czy ktoś mógłby mi przybliżyć w skrócie na co mam zwrócić uwagę? 
0 0

nkba

#6231348 Napisano: 20.07.2016 17:54:29
asantesana napisał(a):

Chcę kupić siostrzenicy na urodziny Furby, bo o nim marzy już od dawna. Wiem, że są różne wersje i ceny, czy ktoś mógłby mi przybliżyć w skrócie na co mam zwrócić uwagę? 

Najważniejsze, żeby wersja była polskojęzyczna Jestem trochę załapana w temacie emotka
0 0

asantesana

#6231351 Napisano: 20.07.2016 18:01:16
nkba napisał(a):

asantesana napisał(a):

Chcę kupić siostrzenicy na urodziny Furby, bo o nim marzy już od dawna. Wiem, że są różne wersje i ceny, czy ktoś mógłby mi przybliżyć w skrócie na co mam zwrócić uwagę? 

Najważniejsze, żeby wersja była polskojęzyczna Jestem trochę załapana w temacie emotka

No właśnie na allegro pełno tych "mówi po francusku". Poza tym one są podobne? Skąd takie różnice cenowe?
0 0