Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

olunka

#6226168 Napisano: 07.07.2016 10:09:32
anula81 napisał(a):

olunka napisał(a):

anula81 napisał(a):

bruce napisał(a):

evita napisał(a):

Szukam atrakcyjnego/przystępnego miejsca wypoczynku,  przede wszystkim dedykowanemu dziecku, który kocha baseny, zjeżdzalnie i tego typu
atrakcje. Głównie woda z bajerami. Szukam dla brata, bo zaczynają z żoną
nie ogarniać. Szukają w Polsce, ale chyba kiedyś zetknęłam się u nas na
forum z jakąś ofetrą z Czech. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia i może
coś polecić, ew. nie polecić zupełnie? Będę zobowiązana. emotka

Tak mi się jakoś od razu nasunęła Tatralandia na Słowacji. Byliśmy tam przed laty podczas bardzo brzydkiego, deszczowego lata, ale to wcale nie przeszkadzało, a cały park - pełen ludzi!

jesli jesteś z południa PL to faktycznie blisko i mega za małą cenę, my jeżdzimy od 10 lat, wsstęp z dzieckiem do 140cm + 2 dorosłych ok 50 E, mieszkanie w samej tatralandii drogie, ale szukamy po prywatnych i zawsze się coś znajdzie, ostatnio spaliśmy za 17E doba/ 3 osoby bez wyżywienia oczywiscie, 1 dzień tatralandia, 1 dzień chopok wyjazd kolejką, spacer po górach, 3 dzień jezioro/ rowerki Liptowska Mara, dla nas to wystarczająco.Nie mam namiarów na żadnych gospodarzy, bo co dzwonilam, do tych z ubiegłego roku, to zawsze mieli akurat zajęte, wiec jeżdzimy na spontana, nawet kiedyś z małym dzieckiem emotka Porównanie Bukowina bilet ok 100zł/ os. a atrakcji o wiele mniej, jesteśmy wierni tatralandii, bo mamy blisko i jest dla każdegoko

I jeszcze obowiązkowo przynajmniej jedna jaskinia, noclegi mozna w Liptowskim mikulaszu, niedaleko tez  jest Beszanowa i Poprad aquapark

o jaskiniach zapomniałam, bo byłam w jednej z klaustrofobią lata temu i już nie wchodzę, kupiliśmy bilety po 10E, a ja nieświadoma myślałam, że wejdę i wyjdę, a tu sie szło 45min, powinno mnie to wyleczyć z fobi, ale zadziałało wręcz odwrotnie, a są  cudowne zarówno mrożna jak i inne, widziałam na taliczkach, przy których teraz tylko stoję emotka

ja własnie nie pamietam w jakiej byłam ale w takiej że byliśmy z małym dzieckiem (chyba miał 3 latka) i było super!
0 0

anula81

#6226184 Napisano: 07.07.2016 10:36:37
a jak wrażenia z Popradu ? ja miałam wygrane bilety więc byliśmy tam też w ubiegłe wakacje, ale ceny podobne do tatralandii a ilość atrakcji jej do pięt nie dorasta, choć inny krajobraz, piękne widoki, jednak baseny już nie nowe, mało ich, mało atrakcji, bylismy też w besamowej ale też nie zadowala, gdy za 100zł od osoby tatralandia daje tak wiele ...
0 0

joan

#6226188 Napisano: 07.07.2016 10:42:01
anula81 napisał(a):

a jak wrażenia z Popradu ? ja miałam wygrane bilety więc byliśmy tam też w ubiegłe wakacje, ale ceny podobne do tatralandii a ilość atrakcji jej do pięt nie dorasta, choć inny krajobraz, piękne widoki, jednak baseny już nie nowe, mało ich, mało atrakcji, bylismy też w besamowej ale też nie zadowala, gdy za 100zł od osoby tatralandia daje tak wiele ...


Byłam w Popradzie za wygrany voucher TUI (dojazd własny). Bardzo mi się podobało, ale to chyba jednak miejsce, które przypadnie do gustu nastolatkom i dorosłym - świetna strefa saun i bliskość gór małego dziecka nie zachwycą...
0 0

pionas

#6226193 Napisano: 07.07.2016 10:50:15
To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka
0 0

barszcz

#6226198 Napisano: 07.07.2016 10:54:36
pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka

Moim zdaniem warto,z dziećmi i z dorosłymi zmarzlakami.Jest sporo zjeżdżalńi,brodzików,masaży,baseny o różnej temperaturze i nasi krajowi animatorzy!:-)
0 0

pionas

#6226199 Napisano: 07.07.2016 10:57:24
barszcz napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka

Moim zdaniem warto,z dziećmi i z dorosłymi zmarzlakami.Jest sporo zjeżdżalńi,brodzików,masaży,baseny o różnej temperaturze i nasi krajowi animatorzy!:-)

A cenowo jak to wygląda? Płaci się za cały dzień, godzinę czy jeszcze inaczej?
0 0

zaczytana-pola

#6226204 Napisano: 07.07.2016 10:59:40
pionas napisał(a):

barszcz napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka

Moim zdaniem warto,z dziećmi i z dorosłymi zmarzlakami.Jest sporo zjeżdżalńi,brodzików,masaży,baseny o różnej temperaturze i nasi krajowi animatorzy!:-)

A cenowo jak to wygląda? Płaci się za cały dzień, godzinę czy jeszcze inaczej? 

http://www.tatralandia.sk/pl/cenniki/  emotka
0 0

barszcz

#6226210 Napisano: 07.07.2016 11:04:44
Na Słowacji płaciliśmy za wstęp i mogliśmy korzystać ze wszytkich dobrodziejstw.Nie tak jak w Polsce,że golą za wszystko.
0 0

pionas

#6226211 Napisano: 07.07.2016 11:04:44
zaczytana-pola napisał(a):

pionas napisał(a):

barszcz napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka

Moim zdaniem warto,z dziećmi i z dorosłymi zmarzlakami.Jest sporo zjeżdżalńi,brodzików,masaży,baseny o różnej temperaturze i nasi krajowi animatorzy!:-)

A cenowo jak to wygląda? Płaci się za cały dzień, godzinę czy jeszcze inaczej? 

http://www.tatralandia.sk/pl/cenniki/ emotka

w pracy jestem, spojrzę jak wrócę do domu emotka
0 0

anula81

#6226213 Napisano: 07.07.2016 11:06:58
zaczytana-pola napisał(a):

pionas napisał(a):

barszcz napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka

Moim zdaniem warto,z dziećmi i z dorosłymi zmarzlakami.Jest sporo zjeżdżalńi,brodzików,masaży,baseny o różnej temperaturze i nasi krajowi animatorzy!:-)

A cenowo jak to wygląda? Płaci się za cały dzień, godzinę czy jeszcze inaczej? 

http://www.tatralandia.sk/pl/cenniki/  emotka

nie zaleznie od pogody jest co robić, teraz dodatkowo pod dachem baseny ze słoną wodą, ja jestem jej wierna od pierwszego lata jak została otwarta, w tym roku syn ma juz ponad 140cm więc już nas rodzinny nie intersuje bilet, ale i tak wychodzi dobrze cenowo, a jak ktoś ma 3dzieci małych + 2 dorosłych to za te 52E naprawdę cały dzień atrakcji do utraty tchu, moje dziecię miało 6 miesięcy jak było tam pierwszy raz, zero problemu, teraz jest lepiej jest mikrofala, czajnik bezpzrewodowy, specjalny taki kącik do kramienia, no  super, ludzie  zprywatnych posesji zawsze mili, a wybrać można lepszą kwaterę, gorszą zależy od nas jak chcemy nocować emotka
0 0

olunka

#6226216 Napisano: 07.07.2016 11:10:01
pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka


A niedaleko Zakopanego w Szaflarach jest Goracy Potok, warto sie wybrac na caly dzien przy ładnej pogodzie, atrakcje dla dzieci, doroslych fajne sauny ze strefą nagości,jak weszliśmy z mezem to bylismy sami, duzo terenu zielonego do piknikowania i rozlozenia koca czy lezakow, i warto na groupon popatrzec bo czesto taniej mozna bilety kupic, ostatnio tatralandia tez była
   
0 0

anula81

#6226219 Napisano: 07.07.2016 11:20:12
olunka napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka


A niedaleko Zakopanego w Szaflarach jest Goracy Potok, warto sie wybrac na caly dzien przy ładnej pogodzie, atrakcje dla dzieci, doroslych fajne sauny ze strefą nagości,jak weszliśmy z mezem to bylismy sami, duzo terenu zielonego do piknikowania i rozlozenia koca czy lezakow, i warto na groupon popatrzec bo czesto taniej mozna bilety kupic, ostatnio tatralandia tez była
   

wszystko zalezy w jakim wieku są dzieciaki, mieliśmy też w zesżłym roku wygrane voouchery do szaflar ale tych term podhalańskich na cały weekend, było super, ale syn się nudził, bo dopiero budowali zjeżdżalnie zewnętrzną a w środku było tylko kilka 2-3szt, za to jedzenie w restauracji obłędne, stół szwedzki, przemiła obsługa, baseny tez super, ale to tak bardziej dla pary na wypad weekendowy emotka jeślid zieci są wieksze to lubią szaleś na zjeżdżalniach i to daje wielki plus własnie tatralandii, widze w tym roku rodzinny 55E wiec 3 E drożej.
0 0

anula81

#6226221 Napisano: 07.07.2016 11:23:29
bruce napisał(a):

Właśnie mnie się to podobało, że - pomimo rzęsistej ulewy - park ciągle był pełen ludzi. Przyjechaliśmy przemoczeni i zdumieni widokiem tłumów przy każdym basenie i tak samo też odjeżdżaliśmy, w międzyczasie oczywiście - jak i inni - zaliczając każdą wodną atrakcję, zarówno podczas słonecznej aury, jak i deszczowych dni. Normalnie nie do pomyślenia, żeby podczas deszczu (zaznaczam - w lecie wprawdzie, ale: bardzo zimnego i ulewnego, non stop przez kilka dni) kąpać się tak swobodnie na świeżym powietrzu z dziećmi (w dodatku - dla ich zdrowia!)! Noclegi atrakcyjne, park jest podzielony na takie "tematyczne" części - np. westernowa, jedzenie też bardzo smaczne (i ogromne porcje do spożycia!). Byliśmy tylko raz, ale na pewno jeszcze kiedyś się tam wybierzemy. Ja byłam bardzo zadowolona. emotka

To myśmy pojechali pierwszy raz tam 31 grudnia w zimie, nie byłam pewna czy to dobry pomysł, ale okazało sie że przy tem. grubo na minusie naprawdę kąpaliśmy się na zewnątrz, choć po uszach wiało, że hej, i nawet zaliczyliśmy zjeżdżalnie takie co sie wylatywało na otwarte powietrze, wiało, gwizdało, ale było ekstra, wiecozrem gra swiateł w basenach no cud ...i nie potzreba mi żadnych ciepłych krajów emotka bo ja sie boję latać emotka
1 brucee 0

pionas

#6226227 Napisano: 07.07.2016 11:36:36
anula81 napisał(a):

olunka napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka


A niedaleko Zakopanego w Szaflarach jest Goracy Potok, warto sie wybrac na caly dzien przy ładnej pogodzie, atrakcje dla dzieci, doroslych fajne sauny ze strefą nagości,jak weszliśmy z mezem to bylismy sami, duzo terenu zielonego do piknikowania i rozlozenia koca czy lezakow, i warto na groupon popatrzec bo czesto taniej mozna bilety kupic, ostatnio tatralandia tez była
   

wszystko zalezy w jakim wieku są dzieciaki, mieliśmy też w zesżłym roku wygrane voouchery do szaflar ale tych term podhalańskich na cały weekend, było super, ale syn się nudził, bo dopiero budowali zjeżdżalnie zewnętrzną a w środku było tylko kilka 2-3szt, za to jedzenie w restauracji obłędne, stół szwedzki, przemiła obsługa, baseny tez super, ale to tak bardziej dla pary na wypad weekendowy emotka jeślid zieci są wieksze to lubią szaleś na zjeżdżalniach i to daje wielki plus własnie tatralandii, widze w tym roku rodzinny 55E wiec 3 E drożej.


Mój ma już 5 lat, znajomi jadą i ich ma 1.5 roku, bo jeszcze jedzie siostra ze szwagrem, ale bez dzieci to im bez różnicy emotka
0 0

anula81

#6226234 Napisano: 07.07.2016 11:38:26
bruce napisał(a):

Aż polajkowałam... emotka Moja wyobraźnie wysiadła... Zimą? emotka No, to chyba Twoja wypowiedź jest cenniejsza dla każdego rodzica, niż niejedna sztucznie przygotowana reklamówka tego parku! W życiu bym nie pomyślała. emotka

hahah no naprawdę emotka i nikt nie był chory a było nas 8 osób cała ekipa emotka   pokaże wam kilka fotek i uciekam co robić, bo zakończone konkursy z Lidką zajmowały mase czasu, teraz nawet mam czas na forum zerknąć emotka

pionas

#6226241 Napisano: 07.07.2016 11:42:55
Ma ktoś z Was GOPASS? Jak wygląda wyrobienie tej karty? Opłaca się dla jednorazowego wypadu?
0 0

olunka

#6226253 Napisano: 07.07.2016 12:02:46
anula81 napisał(a):

olunka napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka


A niedaleko Zakopanego w Szaflarach jest Goracy Potok, warto sie wybrac na caly dzien przy ładnej pogodzie, atrakcje dla dzieci, doroslych fajne sauny ze strefą nagości,jak weszliśmy z mezem to bylismy sami, duzo terenu zielonego do piknikowania i rozlozenia koca czy lezakow, i warto na groupon popatrzec bo czesto taniej mozna bilety kupic, ostatnio tatralandia tez była
   

wszystko zalezy w jakim wieku są dzieciaki, mieliśmy też w zesżłym roku wygrane voouchery do szaflar ale tych term podhalańskich na cały weekend, było super, ale syn się nudził, bo dopiero budowali zjeżdżalnie zewnętrzną a w środku było tylko kilka 2-3szt, za to jedzenie w restauracji obłędne, stół szwedzki, przemiła obsługa, baseny tez super, ale to tak bardziej dla pary na wypad weekendowy emotka jeślid zieci są wieksze to lubią szaleś na zjeżdżalniach i to daje wielki plus własnie tatralandii, widze w tym roku rodzinny 55E wiec 3 E drożej.

Ja wlasnie piszę nie o termach ale o goracym potoku, a w tym roku jeszxze otworzyli w Chocholowie, ale nie bylam więc nie wiem jak tam jest
0 0

kosmonia

#6226267 Napisano: 07.07.2016 12:15:34
olunka napisał(a):

anula81 napisał(a):

olunka napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka


A niedaleko Zakopanego w Szaflarach jest Goracy Potok, warto sie wybrac na caly dzien przy ładnej pogodzie, atrakcje dla dzieci, doroslych fajne sauny ze strefą nagości,jak weszliśmy z mezem to bylismy sami, duzo terenu zielonego do piknikowania i rozlozenia koca czy lezakow, i warto na groupon popatrzec bo czesto taniej mozna bilety kupic, ostatnio tatralandia tez była
   

wszystko zalezy w jakim wieku są dzieciaki, mieliśmy też w zesżłym roku wygrane voouchery do szaflar ale tych term podhalańskich na cały weekend, było super, ale syn się nudził, bo dopiero budowali zjeżdżalnie zewnętrzną a w środku było tylko kilka 2-3szt, za to jedzenie w restauracji obłędne, stół szwedzki, przemiła obsługa, baseny tez super, ale to tak bardziej dla pary na wypad weekendowy emotka jeślid zieci są wieksze to lubią szaleś na zjeżdżalniach i to daje wielki plus własnie tatralandii, widze w tym roku rodzinny 55E wiec 3 E drożej.

Ja wlasnie piszę nie o termach ale o goracym potoku, a w tym roku jeszxze otworzyli w Chocholowie, ale nie bylam więc nie wiem jak tam jest

A ja polecem Słowacką Besenovą. Nie jest tak obłożona jak Tatralandia. Fantastyczne warunki w hotelach, czyściutko nowiutko i milutko. Z Besenovej do Tatralandii jest rzut beretem (zresztą każde dwa punkty na mapie na Słowacji oddalone są o rzut beretem;) ) 
0 0

barszcz

#6226348 Napisano: 07.07.2016 14:11:44
Postarali się z tymi bonsai-piękne i duuże!:-))
1 silvia8 0

cleo1985

#6226477 Napisano: 07.07.2016 17:58:37
powie mi ktoś co to znaczy, że ileś tam osób wzięło udział w konkursie? Jak można to sobie zapisać, że się w czymś udział brało?
0 0